Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın canlarım nasılsınız uzun zaman aranızda olmamak gerçekten kötüydü gerçi yine arada giriyodum

a.s.

kızlar kahvaltı saaticokacimcoook.önce topiğe uğrıyorum.sonra karnımı doyuruyorum.

:asigim:Vestam aminn inşallah olucakk :):CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:Böyle koca göbekle olcaz sonra da artık biz kilolara takmaya başlarmışızz :roflol:Şaka tabiki..:jeyyar:

ay keşke o günler gelse, kilo verme yarışması için yeni bi topiğimiz olsahihoyyyt bu sefer zayıflama kürleri hazırlasak.Tabi bu sefer herşeyi biz içicez.Rahat bırakıcaz artık adamları.:roflol:

gunaydın kızlar.herkese hayırlı gunler dılıyorum.nasılsınız bakalım.nevrocuk daha gelmedı.ınsallah ıyıdır.lısteyı arıyor gozlerımız.eh umut ıste naparsın...ben kahvaltı yapıp hemen gelıyorum.byy...

Zeynepimm canım benim bugün eşinin tahlil sonuçları inşallah iyi çıkmıştır.Sonuçları alıp ..senin tahlillerle birlikte dr göstericektin.Dualarım seninle canım.İnşallah dr verdiği güzel haberlerle çok mutlu olursun.İnşallahh tüp bebeğe gerek kalmadan doğal yolla bebeğin sana gelicekka.s.

BİR SALGINDIR GİDİYOR KENDİNİZE ÇOK DİKKAT EDİN BELKİ DE ŞU AN HAMİŞSİNİZ KİM BİLEBİLİR......BİRTEK KENDİMİN HAMİŞ OLMADIĞINI BİLİYORUM O KADAR....AMA YARINDAN İTİBAREN ÇALIŞMALAR BAŞLAR KİMBİLİR BELKİ BİDAHAKİ AY HAMİŞ PATLAMASI YAŞANIR
BALIM,NEVROSKY,BTRLC,AYMES,FADİKsmhsmh,VESTA VE ADINI ANIMSAYAMADIĞIM TÜMM ARKADAŞLAR.İNŞALLAH HEPİMİZ İLK 3 AY İÇİNDE HAMİŞ KALACAĞIZ BEN ALLAHA İNANIYORUM...ALLAH BU KADAR ÇOK İSTEYEN KULLARININ DUASINI GERİ ÇEVİRMEZ.ALLAH DİLEYENE VERİR

Herkese günaydın eşinşiz allah hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin bizimde böyle bir durumumuz vardı bebek tedavisi için askerliğini yapmasını bekliyorduk 4 sene bekledim askere gitmek istemiyordu sonunda seni bekleyemem dedim ve tedavi olduk bebişimiz oldu allah isteyen herkese nasip etsin 6 ay kısa bir süre hemen gecer ben 4 sene bekledim sabırla beklemelsin karşılığını en iyi şekilde alırsın inşallah:CüvCüv:

ah be canım işimiz zor
öyle deme
ben umutluyum hepimizin adına Allah emeklerimizi boşa çıkarmayacak:Saruboceq:
bende burda macun falan buldum
bizimki kullanmak istemedi şu testi bi yaptıralım sonuca göre dedimirmirmirmir
bekliyoruz bakalımkafamçokkarıştı

günaydın hayat umutla ve güzel duygularla bakmak gerek allah dualarını kabul etsin

beterim o kahvaltıda ne süper
delimisin hemen geliyorum açım aç :jeyyar:

:çok üzgünüm:Ne güzel yazmışsın BeyazMelek inşallahh inşallahh Allahım sesimizi duyup dularımızı geri çevirme Amin.. :dance:
Ya Rabbi sana yalvarıyoruzz.Sevgili Peygamberin Muhammed Aleyyusselamı araya koyarak senden Hayırlı ,sağlıklı,hayırlı evlatlar istiyoruz.Rabbim duamızı kabul eyle:Saruboceq: :Saruboceq:

:teytey::teytey: meleğimiz inşallah gerçekleşecek dileğimiz.3 ay süper zaman, çok isterdim 3 ay içinde olsun.Ama kimin hamilelik haberi gelse kendiminki gibi seviniyorum.Ne kadar çok hamile bize o kadar çok umut.:içelim:Şeniz

En sevdiğim çğün kahvalti kizlar kahvalti etmeyi çok seviyorum çokkkkkkkkkkkk
resimdeki kahvalti da süperrrr

bengisu cum senin yaşayacağını ben 1 sene önce yaşamıştım senin duygularını çok iyi anlıyorum benim eşimde askere gitmişti kısa dönem di ama bana bir ömür gibi gelmişti ve bi sabah beklediğim günden 2 gün önce süpriz yapıp gelmişti... bize kısa gelecek aslında çok kısa sürecek ama sen uzun zannedeceksin sabırlı olmanı öneririm o gelince herşey daha güzel olacak bunları düşün canım....

gözdemcim güzel dileklerin için sağol ,hayırlısıyla yapıp gelir inşallah bizde yolumuzu çizeriz buna göre a.s.

çevremdekilere özellikle eşimin ailesine çocuk için askerden sonra diyoruz hep oysaki onlar bizim korunmadığımızı ve neden çocuğumuz olmadığını bilmiyorlar inşallah askerden geldikten sonra olur çocuğumuz çünkü bu seferde askerlik bitti neden olmuyor çocuğunuz sözlerine dayanamam,herşeyin hayırlısı olsun,güzel dileklerin için sağol canım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…