Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canım şok oldum. :1shok: O ne öyle yaa???? Neden böyle peki :sm_cool:

Telefonda kadın bana fiyatları söylerken ben de şok oldum.Acaba yanlış mı duyuyorum diye tekrar ettirdim..
Tel no vermem yasak değilse vereyim,müsaitseniz siz kendiniz konuşup sorun..
0 312 457 22 95

kızlar şimdi gördüm ay çok iyi ya maddi durumu iyi olmayan arkadaşlar için ve benimn gbi ilinde tüp bebek merkezi olmayan birirsi için ankara 2,5 saat.yuppiiiiiiii

Telefonda kadın bana fiyatları söylerken ben de şok oldum.Acaba yanlış mı duyuyorum diye tekrar ettirdim..
Tel no vermem yasak değilse vereyim,müsaitseniz siz kendiniz konuşup sorun..
0 312 457 22 95

Ankara'da oturanlar yaşadı o zaman. Ama çok kalabalık olmaz mı? İlgi nasıl olur acaba? Gidip görmek lazım. İnşallah güzel bir yerdir. Çünkü fiyat çok iyi. Durumu olmayan insanlar için çok güzel bir fırsat. Aslında böyle olmalı. Bebek sahibi olmak için bekleyen çok insan var. Çoğunun da maddi durumları çok çok kötü. Ne yapsın onlar. klava:

kızlar şimdi gördüm ay çok iyi ya maddi durumu iyi olmayan arkadaşlar için ve benimn gbi ilinde tüp bebek merkezi olmayan birirsi için ankara 2,5 saat.yuppiiiiiiii

Ne iyisi canım benim , müthişşşşşşşş ya müüthişşşşşşşşşşşşşşş :teytey:

kızlar bide tüp bebek raporu için evlilikte 3 yıl geçmesi gereklimi.yaşda en son 40 mıydı.

O kısmında bir değişiklik olmadıysa , öyleydi evet canım. O kadar mıncıkladılar ki bu konuyu. Neresini bıraktılar ellenmedik bilemiyorum yanii. :mymeka:

birde tüp bebek istismara ugratılacak bi şey degilki olmuyorki buna gerek kalınıyor aslında bu tüp bebek ve kanser hastalığı herşeyi bedava olması gerekli hastadan sonuç alınıcaya kadar.kim ister onca sinir stres tutcak tutmuycak.keşke bedava olsada 10-158 yıldır madişyatsızlıktan bebek sahibi olamayanlarda olsa.

kızlar bide tüp bebek raporu için evlilikte 3 yıl geçmesi gereklimi.yaşda en son 40 mıydı.

Canım eğer bazı şartlar söz konusu ise illa 3 yıla bakmıyorlar.Mesela benim eşimde kriptoozspermi var..3 yıl 13 yıl boşa vakit kaybı..Değişen bir şey olmayacak ki...Tabi kişilerin yaşı da önemli bir faktör..Bizler 30 lara geldiğimiz için fazla beklememize gerek yok

Bir de illa önce 3 aşılama gerek tüp bebek için..Ama sperm sayısı aşılamaya bile uygun değilse direk hiç vakit kaybetmeden tüp bebeğe yönlendiriyor doktorlar...

Eskişehir de Osmangazi tıp fakültesinin tüp bebek ünitesi var canım...

Evet doğru söylüyorsun. Belli durumlarda direkt tüp bebeğe geçiliyor. Sperm sayısı azsa yeterli değilse. hareketlilik düşükse morfoloji %4'ün altındaysa.. Kadınlarda tüp tıkalı ise.. vb. bir sürü çeşidi var.

canım tanıdıklarım yaptırdı hep hiç tutmadı orda.hepsi ankarada yaptırdı özelde sonra hepsinin ikizleri var.

Ben 10 aylık evliyim.Konuştuğum hiç bir doktor bana 3 yıl sonra gel demedi..Yani kişilerin durumuna göre değişiyor bu..Yaş olarak en az 23 en çok 40 yaşında olmak gerektiğini biliyorum...

şu resmi işlemleri düşündükçe bunalıyorum ya.valla çok param olsa hiç ugraşmadan direk yaptırırm 2-3 ayda çıkıyormuş tüp bebek raporu.bide ünüversite hastaneleri özel hastanenin yaptıgı aşılamaları kabul etmiyorlarmış

canım verdiğin bilgiler için çok sağol..valla sen olmazsan ne yapacağız bizzzz??:1hug:yazıları okuduktan sonra çok mutlu oldum:dance:bir de Ender Saraçoğlu dimi bunu yazan??o da bana ayrı bir güven getirdi..akşama eşime de okutturucam bu yazıyı:smiley-cool:

2-3 ay mı? Yok canım o kadar da uzun süreceğini sanmıyorum..

Ne demek canım benim. Evet canım Ender Saraçoğlu'nun sitesinden alıntı var. Doğal olması çok güzel. Yan etkisi yok , yararı çok bu keçiboynuzu kürünün.. Yapması bizden , içmesi kocişlerden :içelim:

Benim "blog"da tüm erkek infertilitesi ile ilgili siteye dipnot olarak yazdığım yazılar mevcut.. 3 sayfa ayrı ayrı bakarsın. arada başka yazılar da var çünkü.

http://www.kadinlarkulubu.com/blog.php?u=70391 burdan bakabilirsin hepsine.

Bu arada arkadaşlık teklifi göndermiştim sana canım. Yukarıda "hoşgeldin osetya2007" yazıyor ya , onun biraz altında "Özel mesajlarınız" diye bir yer var. Ona tıklayıp incoming friends diye birşey var sanırım.. orada 1 yazıyordur senin. ona tıklayıp onay verirmisin.. a.s.

Evet canım hayat mucizelerle dolu. Bu güzel hikayeyi bizlerle paylaştığın için hem kendim hem de arkadaşlarım adına teşekkür ederim. İnşallah biz de sevinçten çıldıracağız o gün geldiğinde.. :sm_cool: Allah senden razı olsun ; dualarında bizi de anacağın için arkadaşım. Allah senin de gönlüne göre versin.. a.s.

canım 2-3 ayda çıktığını tüp bebek merkezindeki açıklamada okumuştum.rapor çıkınca üniversite hastanelerinde ücretsiz.özellerde belli bir katkı ödüyormuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…