Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
zeynepcim tabiki dua ederiz canım inşallah yarın çok güzel haberlerle bize gelirsin ve en kısa zaman dada hamiş olup bebişini kucağına alırsın

arkadaslar gercekten zor gunler gecırıyoruz ama rabbım sabrını verıcek.bende bugun esımın kollarında dakıkalarca agladım yıne.cuma doktora gıdıcem onun stresı sardı benı.bırde amcamın kızı hamıle.daha bır ay bıle olmadı.aynı gun evlenmıstık ama o bır aylık hamıle sımdı.canı kıraz ıstemıs ızmırden halden getıttırmıs kocasına.bana anlatıyor bunu ya.dusunsenıze ben hamıle kalayım heralde bebek hasretı ceken bırının yanında hıc konusunu bıle acmam.aglama kırzıne gırdım tabı yıne.esımde olmasa ne yaparım bılmem.ama hep dıyorum hepımız ıcın rabbım hayırlı olanı versın..hepınızı sevıyorum kızlar.bırbırımıze hep destek olarak atlatıcaz bu gunlerı allahın ıznıyle.ıyı geceler...

beauty* hoşgeldin canıma.s. benim aşılamayla ilgili bir bilgim yok arkadaşlar okuyunca yardımcı olurlar.

selam kizlarrrrrrr ya balimmm neler yazmisin sen cok neseli birisin böyle uzgun olmak sana hic yakismiyor alisik degilizzz...

balllll ne ağlatıyon herkesi :mymeka:
benide ağlattın.... okadar güzel yazmışsın ki.. :çok üzgünüm:
dilerim en kısa zamanda bebelerin olur üçer beşer.. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:
ve burdan imdaaaaaattttttttt die haykırışlarını duyarız ( 3 çocuk :))
laelaelaelaelae :dance: :sm_cool: hihoyyyt

balcım ne yaptın ya senağlamasenağlamasenağlama

ben yaprak dökümü izleyemedim ama balsurattın yazısı senağlamasenağlama

birdaha böyle şeyler düşünme sakın :eek:klava: yazık değilmi sana niye kendine çile veriyorsun bizde aynı şeyleri veya benzerlerini yaşıyoruz...

ne olur bir daha böyle düşünme canım :1hug:

selam kizlarrrrrrr ya balimmm neler yazmisin sen cok neseli birisin böyle uzgun olmak sana hic yakismiyor alisik degilizzz...

Kızlar yazdıklarımı geçen kış yaşamıştım :KK43: Şuan o kadar kötü değilim ama zayıf bir anımdan yakalamasından korkmuyor değilim:KK43:Allaha emanetim bişey olmaz
Oyy fatoşum oyyy neşeli olmaya çalışıyorum ama yüreğimde bebe ile ilgili çok şey var çok :teselli:

veeeee asıl önemli olan konuya gelelim ...bugün testi yaptırdı eşim binbir suratla...sonucu yarın alıcam ve dr a göstericem..ben tüp bebek bölümüne tedaviye başlamıştım ve benden bütün tetkikleri istemişlerdi ona göre bir yol izliycekti dr...yani rahim filmi, hormon testi ve sperm testini yarın göstericem bakalım ne diycek...artık normal yolla olurmu yoksa aşılamamı der bilmiyorum...ne olur bana dua edin arkadaşlar...yarın öğlen size haber veririm inşallah...

merhaba zeynep inşallah eşinin test sonucu iyi çıkar hayırlısıyla o tatlı oğluşuna onun gibi tatlı bir kardeş gelir hakkınızda hayırlısı olsun canım :Saruboceq:

balllll ne ağlatıyon herkesi :mymeka:
benide ağlattın.... okadar güzel yazmışsın ki.. :çok üzgünüm:
dilerim en kısa zamanda bebelerin olur üçer beşer.. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:
ve burdan imdaaaaaattttttttt die haykırışlarını duyarız ( 3 çocuk :))
laelaelaelaelae :dance: :sm_cool: hihoyyyt

:asigim:Canım istemeden oldu
Aminnn inşallahhh sabırsızzzzm

iyi geceler kızlar balsurat canım yazdıklarını okudum ve çok etkilendim allahım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın gerçekten çok zor ama allahım hayırlısını versin sağlıklı sıhhatli bir evlat versin bu gün bir tanıdığımızı gördüm altı senedir bebeği yoktu şuan bir bebeği olmuş ama allah kimseye yaşat masın beyin özürlü yüce mevlam bize hayırlısını versin :Saruboceq:

kızlar günaydın.....bugün yine ilk ben geldimmmmmmmmmmmm..
kontrolüm var bugün. sağ yumurtalığımı görecekler mi merak ediyorum :KK43: bu yüzden korkuyorum.
kızlar sonra işe gidiyorum net yok yazdıklarınızı okuyorum ama bana hiç cevap gelmiyooooo :KK43: çok duygusal yaptı bu gonalf f beni yaaa

Canlarım günaydın herkes için hayırlı ve güzel bigün olur inşallah ben bi dün akşam neler olmuş onlara bakıyım sizide fıkralarımla başbaşa bırakıyorum

*Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkes acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar, ortada kağıt kalem yok sadece sıra sıra mikroskoplar. Hocada başlarında bekliyorken demiş ki, "Bu mikroskoplarda lam'da bir böceğin bacağı var, sınavınız bacağından böceği tanımak" Tabi hemen itirazlar, ama fayda etmemiş, hoca dediği dedik. Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş. Ama bir şey yapamıyorlar. En sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış. Hoca arkasından seslenmiş :

''Kimsin ulan sen, kapıyı çarpıp çıkıyorsun?" Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış :
"Tanısana hadi, tanısana kim olduğumu"

Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komşuları yardıma koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş.. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarda beklemesini söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karısını, sonra köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş: - Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye. - "Kayinvalidem içeride!" demiş adam; "arada bir girip çeviriyorum!".

Adam eve erken gelmiş. Bir de bakmış ki karısı evde komşu ile sevişiyor. Adamın üzerine saldırmış ve başlamışlar dövüşmeye.

Karısı kenara çekilmiş, olan biteni korkuyla seyrediyormuş. Bakmış ki kocası üstte ve komşuyu dövüyor.
"Vur kocacığım itin dölüne. Bu adam ne komşu tanır ne arkadaş. Önüne geleni becerir."

Bir süre sonra bakmış ki komşu üstte kocasını dövüyor.
"Vur komşu" demiş "Bu kocam olacak herif ne kendi becerir, ne bırakır el becersin!"

kontrolüm var bugün. sağ yumurtalığımı görecekler mi merak ediyorum :KK43: bu yüzden korkuyorum.
kızlar sonra işe gidiyorum net yok yazdıklarınızı okuyorum ama bana hiç cevap gelmiyooooo :KK43: çok duygusal yaptı bu gonalf f beni yaaa

Günaydın canım inşallah herşey yolunda gider bi problem çıkmaz endişelenme iyi düşün ki herşey iyi olsun

canım benim tedavin hayırlı olsun.beni de aşırı sinirli ve hırçın yapmıştı.iğneler umarım emeklerinin karşılığı nurtopu gibi bir bebiş olur.a.s.

günaydın arkadaşlar,nasılsınız,gripli olanlar inşallah bugün daha iyisinizdir.

X