Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
her tarafim agriyor beeeeeeeee boynum bile agriyo ofss
bi saglam gunum olmadi hee

arkadaslar merhaba.herkese hayırlı gunler dılıyorum.masallah kaynatmısınız yıne.bılıyorsunuz ben aksamları gıremıyorum nete.esım yanında oturmamı ıstıyor.aymescım fıkralar ıcın saol guzelım.cok komık.....bademcım allah kolaylık versın.ınsallah hayırlı sonuc alacaksın buna ınan......dıger sonuc alacak arkadaslar bol sans dılıyorum...nevrosumuz gecmıs olsun.valla benım ıkı gun surdu.bugun daha ıyıyım hamdolsun.sende dıkkat et kendıne...bak ne dıcem nevros.herkes evlılık takvımı yapmak ıstıyor anladıgım kadarıyla sana zahmet olmazsa yıne acık bır dılle anlatırmısın hayatım.hastasın ama bızde sana yuk oluyoruz affet valla napalım......asıcım esının bu kıskanclık larına fazla takılma.huyu oyle de gec.kıskanclık ıcın huzurunuzu kacırma.bende nısanlıyken neler cektım.aglamadıgım gun yoktu.bırde bız aynı mahalledeyız masallah balkona cıksam gorurdu.ama zamanla duzeldı.sımdı kendı kendıme alısverıse pazara carsıoya.arkadaslara gıderım.ama yınede herzaman bır sınırı vardır.rabbım onları basımızdan eksık etmesın.her gulun bır dıkenı vardır.takılmayalım fazla kızlar.....kocıslerımız bıtane ....

Ben çıkıyorum arkadaşlar şimdilik, akşam gelebilicem şu aşğıda yazılı olan takvimi biri anlatsın ya ne olur bi türlü bulamadım...byee

calarim kusura bakmayin ben biraz yaticam vallahi hertarafim agriyor boynum basim karnim her tarafim
aksama gelirim insallah
hepiniz allaha emanet olun opt sizleri gorusmek uzere

nevrocum ellerine sağlık tatlımmmm bu haberlere bayılıyorum heeee regl olmana ö-çok üzüldüm canım benim inşallah bidahaki ay meleğin gelir canım beni bayram ederiz hep dualarımdasın mujukaaa

Üzülme bitanem. :1rolleyes: Allahın izniyle ben de hamiş kalırım birgün. :içelim: Amin canım inşallah. Hepimizinki hayırlısıyla tez zamanda gelsin inşallahhhhhhhhh. :Saruboceq: a.s.

kızlar tünaydın ben geç kaldım bugün bankadaydım da malum ayın 15i faturaları hallettim eşim öğretmen ya bütün maaş nerdeyse tükendi vallahi geçim zor bende iş arıyorum banka sınavlarına başvurdum sınav açılmasını bekliyom bu aradada test çözüyommmm aman çok sıkıcı

nevro canım geçmiş olsun balsurat sana da geçmiş olsun vallahi ben evden çıkarken sıkı sıkı giyiniyom neme lazım bi de grip olmıyımmm

her tarafim agriyor beeeeeeeee boynum bile agriyo ofss
bi saglam gunum olmadi hee

Canım çooooooooook geçmiş olsun. Biliyorum çok kötü. Ben de aynı durumdayım. Keşke ben de yatıp uzanabilseydim şu an. Buna çok ihtiyacım var. :çok üzgünüm:

benim birbirinden güzel ve tatli arkadaşlarim merhaba,,,
akşam haber veremedim sabahtan da çok yoğundum giremedim........
Doktora giittim malum e2 biraz yüksek çikmişti.e2 nin yüksek çikmasinin 2 nedeni varmiş......
1-yumurtalik kistleri
2-yumurtaliklarin erken uyarilmasi.....
çok şükür kizlar kistim falan yokmuş.yumoşlar erken büyümeye başlamişlar.o yüzden e2 yükselmeye başlamiş bu kötü bişey değil dedi doktorum.yani bu ay 14.günü değilde muhtemelen 12 günü civari yumurtlamam olurmuş...
Bu ay adetin biter bitmez hiç ara vermeden gün aşiri ilişkiye başlayin dedi.....yumurtlama gününü önemseme.adetin biter bitmez diyer adet tarihine kadar gün aşiri ilişki..sakin ihmall etme dedi.........
Herşeyi olağan akişina birakma karari aldik.yumurta takibi de yapmiyacağiz....
Klomeni de biraktim....herşeye ara verdim.............
Artik bebek olayini düşünmeyeceğim.............düşünmek sadece acimi fazlalaştiriyor...................
Nasibimize ne zaman yazildiysa o zaman olacaktir bebeğimiz............

Hepinizi çok özledim aklim hep sizdeydi umarim iyisinizdir.benim keyfim gayet iyi..........bu aay ilk defa bebek yapmak için ilişkiye girmeyeceğim.yumurta takini yumurtlama günü takibi yapmiyacağim............sadece aşk için sevgim için eşimle birlikte olacağim....................birde böyle deneyelim...........

kızlar tünaydın ben geç kaldım bugün bankadaydım da malum ayın 15i faturaları hallettim eşim öğretmen ya bütün maaş nerdeyse tükendi vallahi geçim zor bende iş arıyorum banka sınavlarına başvurdum sınav açılmasını bekliyom bu aradada test çözüyommmm aman çok sıkıcı

nevro canım geçmiş olsun balsurat sana da geçmiş olsun vallahi ben evden çıkarken sıkı sıkı giyiniyom neme lazım bi de grip olmıyımmm

Hoşgeldin canımm..ohh güzel işlerini halletmişsin ben hala pc başında 2 saattir k.k ya girmeye çalışıyorum.Canım inşallah banka sınavında başarılı olursun ve istediğin bir yere girersin.:Saruboceq:Sağolasın canım aman dikkat et kimseye yaklaşma.benim burda içim dışıma çıktı öksürmektensenağlama

kocişle telefonda konuşuyoduk ben yarın karşıyakaya gidicem dedim
neden dedi?
bi arkadaşı görücem dedim
kim? dedi senin karşıyakada arkadaşın yokki dedi benneyaptımki
bende kkdan nevrosk dedim çok iyi biri onu görcem dedim
kim kim? dedi ???
o ne dedi insan mı?
bende arkadaşım dedim
adı ne dedi?
valla adını bilmiyom dedim
nasıl yani adını bile bilmediğin birini görmeye mi gidiceksin çocuk musun sen dedi
kaldım resmen
yani izin vermedi bende sinir oldum
:a015:
alacağın olsun kociş

ay karşıyakadamıydın bornovada mı nevroskim bak onu da tam bilmiom :roflol: :

Canım benim valla dün göremediğimden yeni görüyorum. :roflol:

Bence adam haklı adını bilmiyorsun. Bir de öle bişi söledinki adama "nevrosky". Yani adam senin için endişelenmiştir. :roflol: Bişiye de benzemiyor. İnsan mı diye de sormak durumunda bırakıyorsun adamı. :roflol:

Daha ilçeyi de bilmiyorsun güzelim. lülülülülülü Ben sana özelden atayım bari de bil en iyisi. Hani bir gün yolun düşerse en azından uğrarsın. Kociş direkt olarak gelmene izin vermiyorsa da bu şekilde görüşebiliriz :1hug: kaydirigubbakcemile5 :asigim:

arkadaslar merhaba.herkese hayırlı gunler dılıyorum.masallah kaynatmısınız yıne.bılıyorsunuz ben aksamları gıremıyorum nete.esım yanında oturmamı ıstıyor.aymescım fıkralar ıcın saol guzelım.cok komık.....bademcım allah kolaylık versın.ınsallah hayırlı sonuc alacaksın buna ınan......dıger sonuc alacak arkadaslar bol sans dılıyorum...nevrosumuz gecmıs olsun.valla benım ıkı gun surdu.bugun daha ıyıyım hamdolsun.sende dıkkat et kendıne...bak ne dıcem nevros.herkes evlılık takvımı yapmak ıstıyor anladıgım kadarıyla sana zahmet olmazsa yıne acık bır dılle anlatırmısın hayatım.hastasın ama bızde sana yuk oluyoruz affet valla napalım......asıcım esının bu kıskanclık larına fazla takılma.huyu oyle de gec.kıskanclık ıcın huzurunuzu kacırma.bende nısanlıyken neler cektım.aglamadıgım gun yoktu.bırde bız aynı mahalledeyız masallah balkona cıksam gorurdu.ama zamanla duzeldı.sımdı kendı kendıme alısverıse pazara carsıoya.arkadaslara gıderım.ama yınede herzaman bır sınırı vardır.rabbım onları basımızdan eksık etmesın.her gulun bır dıkenı vardır.takılmayalım fazla kızlar.....kocıslerımız bıtane ....

Merhaba fatımacım. a.s. İyi olmana sevindim. Ben evlilik takvimini gebelik forumunda anlatmıştım ama silmişler. Ben linkini koyacağım buraya. isteyenler yapacaklar inşallah. a.s.

:dance::dance:Selam kızlarrr herkeze merhabaa .Nevrommm canımm hoşgeldinnn canım demek akşamı ağır geçirtti grip ...sende bendensin :jeyyar:sümüklü oldun demek oyy oyy :)çok özledikk senii gözümüz seni aradıı topikteee :)ama allaha şükür geldinnn.:sm_cool::lepi:

Balımmmm , günaydınn. :1hug: Dün akşam gelemedim bitanem. Çok kötüydüm çünkü. Lavaboya gidecek dermanım yoktu. İnşallah bu akşam yine öyle olmam. Akşamları çıkıyor acısı. :çok üzgünüm: Sen nasıldın güzelim? Seninkinin şiddeti azaldı mı bari? :uhm: a.s. İnşallah iyisindir. Şeniz

benim birbirinden güzel ve tatli arkadaşlarim merhaba,,,
akşam haber veremedim sabahtan da çok yoğundum giremedim........
Doktora giittim malum e2 biraz yüksek çikmişti.e2 nin yüksek çikmasinin 2 nedeni varmiş......
1-yumurtalik kistleri
2-yumurtaliklarin erken uyarilmasi.....
çok şükür kizlar kistim falan yokmuş.yumoşlar erken büyümeye başlamişlar.o yüzden e2 yükselmeye başlamiş bu kötü bişey değil dedi doktorum.yani bu ay 14.günü değilde muhtemelen 12 günü civari yumurtlamam olurmuş...
Bu ay adetin biter bitmez hiç ara vermeden gün aşiri ilişkiye başlayin dedi.....yumurtlama gününü önemseme.adetin biter bitmez diyer adet tarihine kadar gün aşiri ilişki..sakin ihmall etme dedi.........
Herşeyi olağan akişina birakma karari aldik.yumurta takibi de yapmiyacağiz....
Klomeni de biraktim....herşeye ara verdim.............
Artik bebek olayini düşünmeyeceğim.............düşünmek sadece acimi fazlalaştiriyor...................
Nasibimize ne zaman yazildiysa o zaman olacaktir bebeğimiz............

Hepinizi çok özledim aklim hep sizdeydi umarim iyisinizdir.benim keyfim gayet iyi..........bu aay ilk defa bebek yapmak için ilişkiye girmeyeceğim.yumurta takini yumurtlama günü takibi yapmiyacağim............sadece aşk için sevgim için eşimle birlikte olacağim....................birde böyle deneyelim...........

Canım hiçbir sorun çıkmamasına çok sevindim. :dance: Artık sorunsuz bir şekilde güzel bir dinlenme yapabilirsiniz. Aldığın kararlar çok güzel .İnşallah uygulayabilirsin birtanem. İnan daha huzurlu olacaksın. a.s.

Balımmmm , günaydınn. :1hug: Dün akşam gelemedim bitanem. Çok kötüydüm çünkü. Lavaboya gidecek dermanım yoktu. İnşallah bu akşam yine öyle olmam. Akşamları çıkıyor acısı. :çok üzgünüm: Sen nasıldın güzelim? Seninkinin şiddeti azaldı mı bari? :uhm: a.s. İnşallah iyisindir. Şeniz

Canım inşallah akşam öyle olmazsın tekrar.Bende akşamları olunca kötü oluyorum vücudumuz yorgun düşüyor ve istirahata geçiyor ya o yüzden daha fazla hissediyoruz.:çok üzgünüm:Benim vücuta ağrım yok ama çok öksürüyorum :KK43:malum yazamıcam şimdi :KK43:ciğerlerimin acıdığını hissediyorumm :a015:

Hoşgeldin canımm..ohh güzel işlerini halletmişsin ben hala pc başında 2 saattir k.k ya girmeye çalışıyorum.Canım inşallah banka sınavında başarılı olursun ve istediğin bir yere girersin.:Saruboceq:Sağolasın canım aman dikkat et kimseye yaklaşma.benim burda içim dışıma çıktı öksürmektensenağlama

valla sölemesi ayıp dün biiraz erken yattık sabahda doğal olarak erken kalktık napim erkenden işler bitti sınavlara gelince samsunda yaşadığım için burda ya memur yada bankacı olabilirim 2side sınavla aldığı için malum çalışmak gerek ben daha yeni mezunum bayramdan önceki cuma mezun oldum 19mayıs istatistik ten..malesef 6ncı senemde ama işte şimdilik ii gidiyo evde oturmak ama elbet sıkılıcam eminimmm

Canım Merhaba. Güzel güzel çalış da güzelim sınav açılınca rahat rahat kazan. Sıkıcı elbet. Kim ister ders çalışsın. Burda sohbet etmek varken. :1rolleyes:

İnşallah istediğin bankaya girebilirsin. Hayırlı olsun şimdiden.:lepi: :lepi:

haklisin fatmacim takmiyorum memnunum ben kocisimden onu cok seviyorum oda beni cok seviyor o yuzden oluyor allah basimdan eksik etmesin onu o benim bitanem nazar degmesin masaallah

dostluk4jc7.jpg

kızlar valla bu pozitiflikle başaramayacağım hiç bişey yok...insan açınca morali bozuk dahi olsa hemen düzeliyor..herkesin kalbi bir atıyor,adet olmuş arkadaş kendi üzülüyor ama diğer adet olana destek oluyor.ne güzel iyiki varsınız.iyiki buraya girmişim...yoksa hiç kimse destek olmuyor sizde olmazsanız...hep bi ümitsizlik olurdu içimde.ama artık yok, bunu hep beraber başaracağız..hepimizde allahın izniyle dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu tadacaz...allah cümlemizin yardımcısı olsun...nevroşcum işallah tez zamanda iyileşirsin sende.göremeyince üzülüyor insan..

slm kızlar,grip olan arkadaşlarım tekrar geçmiş olsun,Allah şifa versin bir an önce ve biz grip olmayanlarıda korusun.
merak ediyorum özellikle evde oturan çalışmayan arkadaşlar bir gününüz nasıl geçiyor ben yıllardır okuldu,işdi derken seneler hep bir koşuşturmayla geçti,12 yıllık çalışma hayatım var yani üniversitede okurken bile çalıştım şimdi ise 1,5 aydır malesef evdeyim,krizi görmek istemeyen bazıları için ben bir örneğim çünkü çalıştığım iş yeri krizden etkilenerek kepenkleri kapattı ve üstelik çalıştığım yer 35 yıllık bir firmaydı,şu anda çocuğumda olmadığı için fazla işim olmuyor evde ve televizyonlar iyice kötüleşmiş,yalnızca seyrettiğim Derya Baykal'ın programı var çünkü diğerleri bomboş ve bana hiç bir şey vermiyor,artık çalışmaktandan da yoruldum bir süre dinleneceğim inşallah bu süre içinde çocuk sahibi olurum en azından evdeyken çocuğumla daha iyi ilgilenirim,daha önce söylemiştim takı kursuna başladığımı ,haftaya başlıyor ama 1 gün ve daha önce çocuk esirgeme yurduna gidip gönüllü anne olma isteğimide söylemiştim ama bunu biraz erteledim bir takım sebeblerden dolayı,ay çok şey yazdım umarım sıkılmadınız okurken,bunları yazma sebebim burada yalnızca erkek infertilitesini paylaşmadığımız bununla irlikte hayatımızla ilgili önemli önemsiz şeyleri de paylaştığımız içindir ve sizlerin gerçekten bir gününüzü nasıl geçirdiğinizi bilmek istememle ilgilidir,zaman ayırıp yazdıklarımı okuduğunuz içinde teşekkür ederim.

X