Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Günaydın canlarıııımmmmm..........kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 Gününüz güzel geçer inşallah. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

selen 25 ramiza hosgeldin insallah cok kalmazda hemen pembe hamis kosemize gecersin canim sperm sayinizi ben anlamdim milyonmu yoksa bin mi daha acik yazabilirmisin

kızlar inanılmaz mutluyum :sm_cool:
bugün ben yokum aranızda :jeyyar:
bugün ovulasyon testi yaptım kopkoyu çıktı :teytey:
hatta ilk çizgi diğerinden daha koyu bakın :lepi:
yaşasın preseed de almıştım boşa gitmeyecek :smiley-cool::roflol:

:nazar:
testgpv6.jpg

Arkadaşlar bu ovulasyon testi hakkında bana bilgi verir misiniz? Nasıl yapılıyo? İki çizgi çıktığı zaman yumurtalar mı çatlıyor? :uhm: :uhm:

günaydın kızlar a.s. mutluluk hep sizlerle olsun :1hug:

aymescim çok çok sağol canım a.s. fıralar süperdi sırnaşık şeysırnaşık şey

Günaydın canım her sabah güldürücem sizi artık kararlıyım:1hug:

Asicimiyiyim canım sağol sen nasılsın demek seninkide kıskanç bende o fıkraya bayıldım

sevcangökselgünaydın bitanem nasılsın inşallah hepimizin günü güzel geçera.s.

kizlar hayirdir insallah ilk defa burdan birisi ruyama girdi kim mi elchin di benim evime gelmis bulusmusuz tanismak icin eve banyo yapiyordu bizde hayirdir insallah sonra esim geliyor eve az oncede demistim ya esim cok kiskanc elchini goruyor ben tanimiyorum bu arkadasini bu kim nasil tanistin falan bir suru soru bende mahcup oluyorum elchine artik esimede anlatiyorum ben kk ya uyeyim orda tanistik falan diye hayir diyelim hayir olsun pek mutlu gormedim elchincigimi

ah aha aymescim bende bi anlatsam oyle fikralar cikar ortaya evi arar gec acarim nerdeydin ne yapiyodun
derim afedersiniz tuvaletteydim tuvalette ne yapiyon der bana daha ne diyim
bigun eltime gitmistim oturmaya gidicemide soylemistim evi ariyo yok eltimin evde bozukmus eve bi geldim herkes beni ariyor isten cikip eve gelmis duskunlukte var diyorum biraz rahat birak imkanimi var
hicbir erkek kuzenimle konusamam o kadar yani

bi kerede alisverise gitmistik bi adam yanlislikla bana carpti pardon dedi adam gencti ya bende onemli degil dedim bana kûstû
ben okula gidiyorum burda hergun sinifa kadar birakir sinifa kafasini uzatip kontrol eder en az erkek nerdeyse ben oraya otururum
sinif arkadaslari hep beraber yemege gittiler ben gitmedim baska yere kendi goturdu sizin eslerinizde boylemi kizlar benimkimi abartiyor merak ettim daha aklima gelmeyen cok var

günaydın canım arkadaşlarım benim kısa bir süreliğine geldim mesaj yazıp çıkcam hepinizi çok çzledim eşimin pc ye ihtiyacı olduğu için 2-3 gün önce götürdü dahada giremedim ama inşallah akşam getiriir mazeret bildiriyorum yoklama için

asicimmm bitanem benim saol tatlımm hayır diyelim hayır olsun rüyan inşallah gerçek hayatta güleceğimize delalettir canım benim rüyan tanışmayı gerçekten çok isterdim sizlerle

hadi ben keçtım kızlar nasip olursa akşam bol bol görüşürüz hepinizi çok seviyorum ben gelene kadar hepiiz hamiş kalın okişşşşşşşşşşş

ah aha aymescim bende bi anlatsam oyle fikralar cikar ortaya evi arar gec acarim nerdeydin ne yapiyodun
bigun eltime gitmistim oturmaya gidicemide soylemistim evi ariyo yok eltimin evde bozukmus eve bi geldim herkes beni ariyor isten cikip eve gelmis duskunlukte var diyorum biraz rahat birak imkanimi var

canım ya senin kociş çok kıskançmış allah yardımcın olsun canım :1rolleyes:

benim kocişte tam tersi çok rahat bana hiç sormaz ne yapıyon nere gidiyon nerden geliyon hiç demez :sm_confused: tamam bana güvendiği için sormuyor ama doğrusu ben de bundan rahatsız oluyorum bu kocişlerin orta hallisi yok mu acaba kaydirigubbakcemile3

selam kızlar a.s.
nevrosky okadar alışmışımki gözüm seni aradı
umarım iyisindir
arkadaşlar sizden güzel haberler varmı bakalım

Canlarım ben dün akşam giremedim. Çok kötüydüm.
choryox5.gif
:a015:

Yine çok kötüyüm ama teftiş olduğu için geldim işe. :çok üzgünüm:

Eve bir gittim , bir yattım. Bir daha da kalkamadım. Yemek bile ayağıma geldi. O kadar kötüydüm yani arkadaşlar senağlama (sümüğümü göstermek için koydum ağlamıyorum kaydirigubbakcemile3)

Hepinizi çok özledim. Şimdi yazılanları okuyayım. a.s.

canım ya senin kociş çok kıskançmış allah yardımcın olsun canım :1rolleyes:

benim kocişte tam tersi çok rahat bana hiç sormaz ne yapıyon nere gidiyon nerden geliyon hiç demez :sm_confused: tamam bana güvendiği için sormuyor ama doğrusu ben de bundan rahatsız oluyorum bu kocişlerin orta hallisi yok mu acaba kaydirigubbakcemile3

canim bende diyorum bana guvenmiyomusun diye oyleyse ayrilalim diyorum yo diyo guvenmesem evlenmez sana cok guveniyom ben erkeklere guvenmiyorum diyo valla ailesinede sikayet ettim onlarda kiziyo ama anlamaz nerde
yok valla ortasi hani gittigim yerlerde belli guvenmeyecek hareketlerimde yok ciddi bi insanim cok gulmem falan ama bilmiyorum yapisi oyle
senin yerinde olmak daha guzeldir bence hic rahatsiz olma fadik keyfine bak canim

Asicim canım Allah kolaylık versin çok kıskançmış gerçekten benim eşimde öyle aşırı kıskançlık yoktur ben istediğim yere giderim istediğim şeyi yaparım hiç kızmaz ama tabi haber veririm sadece tvde birini görünce uff ne yakışıklı dersem ona çüşşşşşşş der okadar oda normal yani ben arkadaşlarımla dışarı çıkarım mesela gittiğim yeri söylerim okadar gitme demez hiç

choryox5.gif

Eve bir gittim , bir yattım. Bir daha da kalkamadım. Yemek bile ayağıma geldi. O kadar kötüydüm yani arkadaşlar senağlama (sümüğümü göstermek için koydum ağlamıyorum kaydirigubbakcemile3)

Canım bizde seni çok özledik merak etmeye başlamıştım demek düzelemedin hala çok ağır geçiyo seninki. Tekrar çok geçmiş olsun bitanem

Belim ağrıyor hafiften,midem de bir tuhaf,gözlerim karardı ..Bir halsizlik geldi bana..:bbo:
yarın ki işlemidüşünmekten dolayı psikolojik galiba..

eşim betin benzin soldu dedi.....

Şu yarını bir atlatsam..Acaip bir sakinlik bir uyuşukluk geldi bana...kafamçokkarıştı

iki gündür içimde ne olduğunu bilemediğim tuhaf bir his var..Kalbim çok daha hızlı çarpıyor sanki..Heyacan bastırdı sanırım..Ama hem heyacanlı hem de uyuşuk bir haldeyimkafamçokkarıştı

Birde sanki duygusallığım had safhada..her an ağlıcak gibiyim..ne oluyor bana...:a015:
canım benim tamamen psikolojik.inşallah hayırlı haberlerle dönersin.
choryox5.gif

Hepinizi çok özledim. Şimdi yazılanları okuyayım.

canım geçmiş olsun.bizde bu sabah çığlıkla uyandık.bir arı sabahın 6,30 oğlumu ensesinden iki yerden ısırmış.çooook korktum başıan yakın çünkü allah korusun.ondan sonra sinirlrim bozuldu ağladım.şükretmeyi öğren.allahım ona bir şey olmasın acısını bana göstermesin.:Saruboceq:

evet bak onu unutmustum aynen vala bi diiyim yakisikli diye kuser bana benim yakisikli dedigim sanatcilari gecer valla hic bakamam
ah ah aymescim ne guzel insallah bebisimiz olurda rahatlar biraz o kadar kiskancki kizimiz olmasin diyor bana ben onu disari cikarmam diyo o kadar yani

choryox5.gif

ahamda nevrocum gelmis hic onemli degil canim bence biz seni biliyoruz hasta olmasan gelirsin o yuzden hic canini sikma hatta gercektende biraz dinlen 2 3 gun gelme bize bir kere msj at iyiyim diye sonra dinlen canim kendinede dikkat et hap ta alamiyosun bastir kendini terle ve yat canim iyi geliyokafamçokkarıştı
sumuklu seni

choryox5.gif

canım benimmm çookk geçmiş olsun tatlım çok dikkat et kendine okişşş ıhlamur filan iç nane limon kaynat iç iyi gelir gerçekten canımm seni iyi görmeye öyle alışmışımki böylesi beni çok üzdü biran önce iyileşip dön yqanımıza canım arkadaşım benim yakın olsak ben bakardım sana a.s.

btrklc canim gecmis olsun zavalli oglun nails korkmustur ne gezmis ari ya kup sekeri suyla islayip koysaydin canim hic acimiyor o zaman

X