Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
benim birbirinden güzel ve tatli arkadaşlarim merhaba,,,
akşam haber veremedim sabahtan da çok yoğundum giremedim........
Doktora giittim malum e2 biraz yüksek çikmişti.e2 nin yüksek çikmasinin 2 nedeni varmiş......
1-yumurtalik kistleri
2-yumurtaliklarin erken uyarilmasi.....
çok şükür kizlar kistim falan yokmuş.yumoşlar erken büyümeye başlamişlar.o yüzden e2 yükselmeye başlamiş bu kötü bişey değil dedi doktorum.yani bu ay 14.günü değilde muhtemelen 12 günü civari yumurtlamam olurmuş...
Bu ay adetin biter bitmez hiç ara vermeden gün aşiri ilişkiye başlayin dedi.....yumurtlama gününü önemseme.adetin biter bitmez diyer adet tarihine kadar gün aşiri ilişki..sakin ihmall etme dedi.........
Herşeyi olağan akişina birakma karari aldik.yumurta takibi de yapmiyacağiz....
Klomeni de biraktim....herşeye ara verdim.............
Artik bebek olayini düşünmeyeceğim.............düşünmek sadece acimi fazlalaştiriyor...................
Nasibimize ne zaman yazildiysa o zaman olacaktir bebeğimiz............

Hepinizi çok özledim aklim hep sizdeydi umarim iyisinizdir.benim keyfim gayet iyi..........bu aay ilk defa bebek yapmak için ilişkiye girmeyeceğim.yumurta takini yumurtlama günü takibi yapmiyacağim............sadece aşk için sevgim için eşimle birlikte olacağim....................birde böyle deneyelim...........

canım çok sevindim önemli birşey olamadığına hayırlısı olsun canım senin aldığın kararın arkasındayız canım en güzeli biraz kafandan çıkarmak o zaman rahatlasrın belkide hemen olur canım herşeyin hayırlısı hihoyyyt

vallahi arkadaşlar günün nasıl geçtiği konusunda en şikayetçi olanlardan biri de benim. öncelikle tüm çalışan bayanlar aynı zamanda birer ev hanımıdır. 7 yıldır en çok canımı sıkan şeylerden bir tanesi de "evhanımlarının işi zor " cümlesi. günümü merak eden arkadaşlarıma yazayım;
sabah 6.00 da kalkıp hazırlanıyorum,eşimin kahvaltı sını hazırlıyor kendim giyiniyorum. eşimin salon ya da oturma odasına attığı eşofman vs. toplayıp,çoğu zaman kahvaltı yapamadan çıkıyorum. saat 12;30 a kadar işteyim. işteyken tüm öğretmenler gibi hem çocukları eğitmeye,hem bişeyler öğretmeye,hem seviye belirleme sınavlarına hazırlanmalarına,hem velilerin aniden sınıfa girerek dersi bölüp hocam çocuğun durumu nedir diye sorup arkasından da ""ya şu çocukla oturmasın ya da ben kitap alamam sen al "vb. istekleriyle ilgilenip tekrar kalplerini kırmadan derste gelmemelerini anlatmaya çalışıyor,hırslı ve rekabet duyguları aşırı gelişmiş,tuhaf öğretmen arkadaşlardan zarar görmeden günü kurtarmaya çalışıp , hastaysam,üzgünsem bu duyguları bastırmaya çalışıp ....çalışıp çalışıp eve geliyorum.
eşim hergün eve misafir gelecekmiş gibi hazır ve nazır olmamı istediğinden(çünkü çoğu zaman bana sormadan 2 -3 aileyi akşam oturmasına çağırır) evi temizleyip(230metrekare),en az 3 çeşit yemek (aynı yemeği iki kez üst üste yemeyen kocama her gün yeni menü) yapııp,öğrencilerime materyal hazırlayıp,test,proje ve sınav kağıdı okumak, varsa çamaşır ütü işleri onları yapıp saat 17;30 da sofra ve yemeklerin hazır olmasını sağlayıp,yemekten sonra bulaşıkları halledip çay koyup,sonra meyve ve kuruyemiş hazırlayıp,hepsi yendikten sonra mutfağı tekrar toplayıp,kendi çantamı hazırlayıp,eşimle vakit geçirip saat 12 gibi de yatıyorum.(misafir geldiyse en az 4 çeşit hamur işi yapmak,hızlı ve mükemmel servis hizmeti de bu işlere dahildir)
birkaçkez namaza niyetlendim düzenli kılamadım,ileride çocuk olursa(inşallah) ne yaparım bilmiyorum.
bir haftadır gribim ve adetim sürüyor,çikolata kisti olanlar bilir nasl bir işkence yaşadığımı.ona rağmen sürüne sürüne tüm görevlerimi aksatmadan yaptım,sadece eşim iki akşam çay koydu o kadar.
bugün aşırı kanama ve grip nedeniyle iflas ettim,bacaklarım titriyor. sadece evi süpürücem,akşama yemek yapıcam.

Kıslar kusura bakmayın işlerim çok bugün arada bi önmeli bi olay varmı diye bakıp hemen çıkıyorum fazla kalamıyorum işlerim hafifleyince gelicem.
BTRKLC canım çok geçmiş olsun Allahtan ciddi bişey yokmuş sabahın 6 sında hiç akla gelirmi Allah oğlunu size bağışlasın bitanem.:1hug:

benim birbirinden güzel ve tatli arkadaşlarim merhaba,,,
akşam haber veremedim sabahtan da çok yoğundum giremedim........
Doktora giittim malum e2 biraz yüksek çikmişti.e2 nin yüksek çikmasinin 2 nedeni varmiş......
1-yumurtalik kistleri
2-yumurtaliklarin erken uyarilmasi.....
çok şükür kizlar kistim falan yokmuş.yumoşlar erken büyümeye başlamişlar.o yüzden e2 yükselmeye başlamiş bu kötü bişey değil dedi doktorum.yani bu ay 14.günü değilde muhtemelen 12 günü civari yumurtlamam olurmuş...
Bu ay adetin biter bitmez hiç ara vermeden gün aşiri ilişkiye başlayin dedi.....yumurtlama gününü önemseme.adetin biter bitmez diyer adet tarihine kadar gün aşiri ilişki..sakin ihmall etme dedi.........
Herşeyi olağan akişina birakma karari aldik.yumurta takibi de yapmiyacağiz....
Klomeni de biraktim....herşeye ara verdim.............
Artik bebek olayini düşünmeyeceğim.............düşünmek sadece acimi fazlalaştiriyor...................
Nasibimize ne zaman yazildiysa o zaman olacaktir bebeğimiz............

Hepinizi çok özledim aklim hep sizdeydi umarim iyisinizdir.benim keyfim gayet iyi..........bu aay ilk defa bebek yapmak için ilişkiye girmeyeceğim.yumurta takini yumurtlama günü takibi yapmiyacağim............sadece aşk için sevgim için eşimle birlikte olacağim....................birde böyle deneyelim...........

Canım herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim bi problem olmaması güzel. Kararınında her zaman arkasındayız canzinin dediği gibi bide böyle dene bakalım b elkide bebişin kapını böyle çalacak. Keyfinin iyi olmasıda süper Allah gönlüne göre versin canım

bazen bugün olduğu gibi sinirlerim bozuluyor ve ev hanımı olup bu işleri daha geniş zamanda yapıp kendime de vakit ayırmak istiyorum. saçlarımın beyazları 10m öteden belli oluyor,ben daha boyatıccam,uzanıp derya baykalı elimde iş olmadan izlemek istiyorum. çalışmadığınız hergünün keyfini sürün arkadaşşlar. kendinize vakit ayırın,sevgiyi,umudu,mutluluğu hissedebilmek için önce dinç ve huzurlu olmanız lazım. ben bu aralar bu hisleri yaşayamıyorum.
kızım olursa zengin kocaya verecem,gezsin tozsun,hayır işleri yapsın,kendisi ile ilgilensin,iş stresi,ev stresi yaşamasın diye. ee bir mesleği olsun tabi(her ihtimale karşı elinde bir diploma lazım kadınlara)

Nevrocum canım inşallah bugün daha iyisindir dün akşam hiç girmemişsin eşinden kaçamadın galibakaydirigubbakcemile3 bol bol dinlenmişsindir inşallah tatlım:asigim:

nevrosky canım inşallah iysindir özledik seni:asigim:[/FONT]

selam kızlar a.s.
nevrosky okadar alışmışımki gözüm seni aradı
umarım iyisindir
arkadaşlar sizden güzel haberler varmı bakalım

Canım bizde seni çok özledik merak etmeye başlamıştım demek düzelemedin hala çok ağır geçiyo seninki. Tekrar çok geçmiş olsun bitanem

ahamda nevrocum gelmis hic onemli degil canim bence biz seni biliyoruz hasta olmasan gelirsin o yuzden hic canini sikma hatta gercektende biraz dinlen 2 3 gun gelme bize bir kere msj at iyiyim diye sonra dinlen canim kendinede dikkat et hap ta alamiyosun bastir kendini terle ve yat canim iyi geliyokafamçokkarıştı
sumuklu seni

canım benimmm çookk geçmiş olsun tatlım çok dikkat et kendine okişşş ıhlamur filan iç nane limon kaynat iç iyi gelir gerçekten canımm seni iyi görmeye öyle alışmışımki böylesi beni çok üzdü biran önce iyileşip dön yqanımıza canım arkadaşım benim yakın olsak ben bakardım sana a.s.

NEVRO CANIM HOŞGELDİN ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KENDİNE İYİ BAK VALLA SENSİZ BIRAKMA BİZİ

Nevrocuummm çok geçmiş olsun. :a015: İyileş artık. Sensiz olmuyo ya. :çok üzgünüm:

Canlarım hepinize teşekkürler. Çok tatlısınız. Şeniz :asigim:

kızlar nasılsınız ben dün giremedim nete vaktim olmadı inş. yeni hamişler çıkmıştır eski yazılanlara bi bakayım

Kizlar ben geldim malesef üç haftalik hamilelik maceram düşükle sonuçlandi çok üzülüyorum ama yinede yikilmadim yikilmicamda napalim nasip değilmiş ilk tüp bebek denemem bu şekilde sonuçlandi merak edenlere haber vermek istedim nevro bak hiç pembe listeye girmek içimden gelmemişti demek ki olmayacaği varmiş

Kizlar ben geldim malesef üç haftalik hamilelik maceram düşükle sonuçlandi çok üzülüyorum ama yinede yikilmadim yikilmicamda napalim nasip değilmiş ilk tüp bebek denemem bu şekilde sonuçlandi merak edenlere haber vermek istedim nevro bak hiç pembe listeye girmek içimden gelmemişti demek ki olmayacaği varmiş

canım geçmiş olsun,vardır herşeyde bir hayır. sen kendi sağlığına dikkat et şu sıralar. ayaklarını üşütme. insan düşükten sonra loğusa gibi olurmuş. kalın giyin. çok üzmemeye çalış kendini:1hug:

canım benim de durumum aynı malesef benimki dekimyasal gebelikmiş.neye şükrediyorum.aslında mesleğim kimyagerlik.gerçi yapmıyorum ama mesleğim gibi kimya işte bir garip.eski insanlarda kimyayı simya gibi bulurlarmış ya .büyü gibi benimki de öyle.:nazar:

çok çok geçmiş olsun a.s.ama dediğin gibi nasip değilmiş inşallah bundan sonra yine hamiş olur ve sağsalim dünyaya getirirsin canım

canım geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bebişin olur allahın nasip ettiği zzamanda elbet anne olacağız canım saberedip beklemekten başka çaremiz yok tatlım morelini yüksek tut canım :1hug:

Canım bizler seni çok merak ettik. Ama sana hiçbir şekilde ulaşabilme imkanımız yoktu. Çünkü özel mesajın , ziyaretçi mesajın kapalıydı. Buralara çok yazdık ; belki görürsün bizlere yazarsın diye. Arada girip girip çıktığını görüyordum profilinden , yazmıyordun ama. Bizi çok meraklandırdın bitanem.

Senin sağlığın yerinde olsun Rabbim sabrını verir inşallah. Güçlenirsin , beraber herşeyi aşarsınız eşinle. Yeniden denersiniz. Ama önemli olan senin sağlığın. Nasip değilmiş demişsin ya gerçekten değilmiş. Ama yılmaman , yıkılmaman çok güzel. Bizler varız , bizler senin destekçiniz. Senin için bol bol dua ederiz , bütün arkadaşlarımıza ettiğimiz gibi. Allahım bu temiz kalpleri ve masum dilekleri geri çevirmez. Seni seviyoruz bitanem :asigim:

geçmiş olsun canım,hayırlısı olsun demekten başka ne denebilir ki inşallah bundan sonra sağlıklı bir gebelik geçirip kucağına bebişini alırsın.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 O kadar ünlendim yaneee :roflol:

YAKINDA CANIM TEKLİFLER GELİRSE ŞAŞIRMA :roflol:a.s
BİRDE BENDE EKLEDİM AMA PROFİLİMDE AÇILMIYOR ACABA NEDEN OLABİLİR CANIM SENİN YAZDIKLARINI HARFİYEN YERİNE GETİRDİM EN SONUNDA KOPYALADIM KAYDETTİM AMA TAKVİMİ GÖREMEDİM :uhm:

btrklccanım bu bilgisayar yüzünden sana geçmiş olsun bile diyemedim geç oldu ama gerçekten üzüldüm ,genelde aşılama sonrası doğal yolla hamile kalan çok oluyor inş. senin de öyle olur
kkpraacanım çok üzüldüm senin için umutluydum ama hayırlısı böyleymiş inş.bir daha bebişin tutunacak

vallahi arkadaşlar günün nasıl geçtiği konusunda en şikayetçi olanlardan biri de benim. öncelikle tüm çalışan bayanlar aynı zamanda birer ev hanımıdır. 7 yıldır en çok canımı sıkan şeylerden bir tanesi de "evhanımlarının işi zor " cümlesi. günümü merak eden arkadaşlarıma yazayım;
sabah 6.00 da kalkıp hazırlanıyorum,eşimin kahvaltı sını hazırlıyor kendim giyiniyorum. eşimin salon ya da oturma odasına attığı eşofman vs. toplayıp,çoğu zaman kahvaltı yapamadan çıkıyorum. saat 12;30 a kadar işteyim. işteyken tüm öğretmenler gibi hem çocukları eğitmeye,hem bişeyler öğretmeye,hem seviye belirleme sınavlarına hazırlanmalarına,hem velilerin aniden sınıfa girerek dersi bölüp hocam çocuğun durumu nedir diye sorup arkasından da ""ya şu çocukla oturmasın ya da ben kitap alamam sen al "vb. istekleriyle ilgilenip tekrar kalplerini kırmadan derste gelmemelerini anlatmaya çalışıyor,hırslı ve rekabet duyguları aşırı gelişmiş,tuhaf öğretmen arkadaşlardan zarar görmeden günü kurtarmaya çalışıp , hastaysam,üzgünsem bu duyguları bastırmaya çalışıp ....çalışıp çalışıp eve geliyorum.
eşim hergün eve misafir gelecekmiş gibi hazır ve nazır olmamı istediğinden(çünkü çoğu zaman bana sormadan 2 -3 aileyi akşam oturmasına çağırır) evi temizleyip(230metrekare),en az 3 çeşit yemek (aynı yemeği iki kez üst üste yemeyen kocama her gün yeni menü) yapııp,öğrencilerime materyal hazırlayıp,test,proje ve sınav kağıdı okumak, varsa çamaşır ütü işleri onları yapıp saat 17;30 da sofra ve yemeklerin hazır olmasını sağlayıp,yemekten sonra bulaşıkları halledip çay koyup,sonra meyve ve kuruyemiş hazırlayıp,hepsi yendikten sonra mutfağı tekrar toplayıp,kendi çantamı hazırlayıp,eşimle vakit geçirip saat 12 gibi de yatıyorum.(misafir geldiyse en az 4 çeşit hamur işi yapmak,hızlı ve mükemmel servis hizmeti de bu işlere dahildir)
birkaçkez namaza niyetlendim düzenli kılamadım,ileride çocuk olursa(inşallah) ne yaparım bilmiyorum.
bir haftadır gribim ve adetim sürüyor,çikolata kisti olanlar bilir nasl bir işkence yaşadığımı.ona rağmen sürüne sürüne tüm görevlerimi aksatmadan yaptım,sadece eşim iki akşam çay koydu o kadar.
bugün aşırı kanama ve grip nedeniyle iflas ettim,bacaklarım titriyor. sadece evi süpürücem,akşama yemek yapıcam.

bende sana katılıyorum çalışan bayanların daha fazla yükü var hem evde hem işte ikisi birarada çok zor gerçekten hele birde çocukda varsa daha da zor,çalışırken başımı kaşıyacak zamanım olmazdı seni çok iyi anlıyorum,Allahtan ki çok anlayışlı bir eşim var,çalışırken hep yardım ederdi,hafta içi misafir kabul etmezdik,hafta sonları görüşürdük
ve şimdi evdeyim bu yoğun tempodan uzaklaşıp evde olunca bir tuhaf oldum ve benim gibi olup evde olan arkadaşların zamanlarını nasıl geçirdiklerini merak ettim,buradan tüm çalışan arkadaşlara Allah kolaylık versin diyorum.

X