Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
herkese günaydınnn....yarın sperm testi yaptırıcaz inşallah düzelme olmuştur...artık kötü sonuçlar almaktan yoruldum...allahım hepimizin yüzüne gülsün ...

Günaydın canım inşallah herşey gönlünce olur değerleriniz yüksek çıkar bitanem. Allah yardımcınız olsun :Saruboceq:

günyadın kızlar umarım hepimizin günü çok güzel geçer huzur sağlık mutluluk ve iyi haberlerle seviniriz yüce allahım hepimizin tez zamanda muradını verir inşallah

herkese günaydınnn....yarın sperm testi yaptırıcaz inşallah düzelme olmuştur...artık kötü sonuçlar almaktan yoruldum...allahım hepimizin yüzüne gülsün ...

Günaydın delümmmmm.İnşallah tahliller güzel çıkarda bu bekleyişte rabbim sana daha çok umut ve sabır verir inşallah.Bu bebişi çok istiyorsun inşallah bir an önce 2.bebişine kavuşursun:Saruboceq:

Günaydın canlarımmmm. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Gününüz güzel geçsin inşallah. Şeniz :asigim: a.s.

Nevrommm canımm benim günaydınlar hoşgeldin .Sanada rabbim işlerinde kolaylıklar versin....ve hastalığınada şifalar diliyorum kaydirigubbakcemile5 gel öpücem seniŞeniz

günaydın kızlarkaydirigubbakcemile2
hasta olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun.a.s.

Günaydınnn BTRKLC canım sanada hayırlıı günlerrr gel senide öpücemmŞeniz

öp canım:asigim:
zira bu ara iigiye ihtiyacım var.kaydirigubbakcemile3
balım baktım çok hoş karikatürler yaaaaa.sabah sabah lanet olan yüzümü güldürdün.:sm_cool:

öp canım:asigim:
zira bu ara iigiye ihtiyacım var.kaydirigubbakcemile3
balım baktım çok hoş karikatürler yaaaaa.sabah sabah lanet olan yüzümü güldürdün.:sm_cool:

Canım hoşuna gittiyse güldürdüyse ne mutlu bana :)eşimi bile güldürdüm onunla sırnaşık şeysırnaşık şey
:1no2:bebe düşüncesinden uzaklaşmak için böyle şeyleri bakmakla kendimi biraz uzaklaştırmayı başarıyorum:roflol:

herkeze güneydın arkadaşlar.gripli arkadaşlar bugün daha iyisinizdir inşallah.ben akşamları pek giremiyorum.ramazan geçti misafirim çok oluyor.ramazan geçsin geleceğiz diyorlardı öylede oldu.ayrıca geç saate kadar ayak duramıyorum çok çabuk uykum geliyor.kkapkara dan haber yok okuduğum kadarıyla.buda benim aklıma yolunda gitmeyen birşeyler var gibi geliyor.inşallah olumludurdurda sevinçten girememiştir.herkeze hayırlı ve bol neşeli günler dilerim.

çok haklısına.s.dün bir arkadaşım bana bunun bende saplantıya dönüştüğünü ve hırs haline getirdiğimi söyledi.doğrudur ben şu an kendime objektif bakamıya bilirim.ama şuna karar verdim.bu son tedavima.s herşey allahtan burda çok mucize gördük.belli mi olur gelir bizede bulur.:1hug:

günaydın arkadaşlar hasta olanlar geçmiş olsun nerosky sen nasıl oldun umarım iisinidirrr

günaydın kızlarr
geçmi kaldım yoksa:jeyyar:
anneme gidecektim tam hazırlandım çıkıcam telefon sen yarın gel ben şuraya gidecem yaaa

süpersin balsurat çok komikler sabah sabah daha kalvaltı yapmadan nasıl yattım yerlereeee

günaydın kızlarr
geçmi kaldım yoksa:jeyyar:
anneme gidecektim tam hazırlandım çıkıcam telefon sen yarın gel ben şuraya gidecem yaaa

benim annemde çarşamba geleyim dedim yok perşembe gel dedi.bunlar emekli oldu bizi sattı valla.karı koca evde bulana aşkolsun.yoksa bana kardeş mi gelecek acepkaydirigubbakcemile3.ahanda annemde doğrursa bu adamı bende boşarım.:mymeka:

kızlar hadi kahvaltıya cokacimcoook.sabah sabah gözümü açtım burdayım:enbuyukkk:.ağzıma bir lokma koymadım.gdip bişiler yiyeyim.aç aaç oturmayayım.çünküm kahve trafiği başlar bizim apartmanda.sonram sohbetlere fransız kalıyom.şimdilik hoşçakalın.a.s.

Günaydın canım inşallah herşey gönlünce olur değerleriniz yüksek çıkar bitanem. Allah yardımcınız olsun :Saruboceq:

Günaydın delümmmmm.İnşallah tahliller güzel çıkarda bu bekleyişte rabbim sana daha çok umut ve sabır verir inşallah.Bu bebişi çok istiyorsun inşallah bir an önce 2.bebişine kavuşursun:Saruboceq:

canlarım benim çok saolun ...inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…