Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hatay sen eşine doğal yoldan birşeyler uyguluyormusun.mesala keçiboynuzu kürü uygulayabilirsin.havuç suyu.keçiboynuzu kürünü içir derim. memnun kalan çok.

bazan varikosel ameliyatı olsa da sperm sayısında artış olmayabiliyor..genetik test yaptırın ve eşin için y mikrodelesyon testi yaptırın...

hatay sen eşine doğal yoldan birşeyler uyguluyormusun.mesala keçiboynuzu kürü uygulayabilirsin.havuç suyu.keçiboynuzu kürünü içir derim. memnun kalan çok.

canım kürü kullanamadı.doktor ceviz dedi akşama kadar elimde ceviz tabagı koşturuyorum evin içinde:roflol:

merhaba canım. beniö eşimde varikosel ameliyatı olmuştu. bence şimdiden kendini sıkma 3-6 ay arasında iyileşme gösterir. inşallah sonuçlar istediğin gibi olur canım.

herkese günaydın kızlar şimdiden. bugün kontrol var erken kalktım sonra da iş. işyerinde giremiyorum nete.

çok sağol bitanem aynen dediğin gibi anca hastalandığımızda sağlığımız aklımıza geliyor inşallah canım bir daha tekrarlamaz Şeniz

nevrocum canım benim çok sağol valla bende çok korktum ya resmen bacağım tutmuyordu bu gece uyurken hep aklımdaydı ya yine öyle olursa diye gece uyanıp kontrol ediyordum çok şükür iyiyim allahım düşmanıma bile hastalık vermesin :Saruboceq: Şeniz

Selam kızlar herkeze GÜNAYDINLAR.....Gününüz şanslı..huzurlu..neşeli...umutlu...ve pozitif geçmesini diliyorum.Rabbim hepimizin yüzünü en kısa zamanada güldürür inşallah.....Rabbim bu zorlu bekleyişte hepimize boll sabırlar versin:dance: :dance: :sm_cool: :CüvCüv:

canım benim günaydın., benim eşimde tam 8 ay önce varikosel ameliyatı olmuştu, bizde hepsinde sorun vardı, sayı morfoloji ve hareket, şükürler olsun 3. ayda yaptırdığımız testte sonuçların düzeldiğini gördük, henüz gebelik oluşmadı ama ben hala eşime keçboynuzu kürünü uygulamaya devam ediyorum, şu akışkanlık olayı benimde kafamı karıştırdı bugüne kadar bu konunun üzerinde kimse durmamıştı hatta doktorumuz bile bunun bir problem olduğunu söylememişti bize, benimde eşimin akışkanlığı düşük yani normalde 20 dk da falan çözülmesi gerekirken bizimki hiç çözülmemiş ve mekanik olarak çözmüşler,

ayyyy benimde kafam çok karıştı şimdi acaba bu akışkanlık gebelik oluşumuna engelmidir bilen varmı arkadaşlar nevrosky canım sen biliyorsundur belki....

Günaydın bitanem bu dediklerinin hepsine koca bi Ammmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn demek geçiyo içimden :Saruboceq:

Canım çok geçmiş olsun:çok üzgünüm: aman Allah korusun kendine dikkat et birden görünce çok üzüldüm tabiki herşeyden önce sağlık ama bunu sağlığımıza bişey gelmeden anlıyamıyoruz. Doğru diyosun sağlığımızın kıymetini bilmek lazım bunun için şükretmeyi bile unuttum son zamanlarda Allah çok şükürki sağlıklıyım ayaktayım.

Günaydın canlarımmmm. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Gününüz güzel geçsin inşallah. Şeniz :asigim: a.s.

herkese günaydınnn....yarın sperm testi yaptırıcaz inşallah düzelme olmuştur...artık kötü sonuçlar almaktan yoruldum...allahım hepimizin yüzüne gülsün ...

Günaydın canım akşam dayanamayıp girmişin yine gerçi ben dayanamıycağına emindim aklın topikdeydi hep dimikaydirigubbakcemile3 biraz eşininde sözünü dinle ama ilaç almıyosun zaten dinlenmeden geçmezki bu hastalık senin hasta olmana kıyamam ben kendine dikkat et bitanem:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…