Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Mesela genelde 14. gün yumurtlanır diyelim. 28. günde hastalanman gerekir. Ama o ay 17. gün yumurtladıysan 31. günde hastalanırsın. 28. günde test yapmışsındır negatif çıkmıştır test. Derler ki belki geç döllenmedir. Yani eğer geç yumurtaldıysan o ay dolayısıyla da geç döllenme olur ve beklenen adet tarihin aslında adet tarihin değildir. Böylece yapılan testler de yanlış çıkabilir. Biraz karışık anlattım ama umarım anlamışsındır. a.s.

mrb kizlar ben geldim nasilsiniz dunde giremedim kusura bakmayin mazaretim var dugun vardi komsunun hazirlik sus pus dugune git derken giremdim aklim sizdeydi
bugunde erkenden girdimde yazamadim kocis evdeydi ozledim sizleri

olymposs ben senden umitliydim gercektende tavirlarindan anlamistim hamis oldugunu bilmeme belkide icime dogmustu canim cokkkk tbr ederim halaya katilamadim ama cok mutlu oldum senin adina kendine dikkat et canim allah anali babali buyutur insallah darisi hepimizin basina

nevrocum canim nasilsin insallah dedigin olsaydida bebis gelseydi ama bugun sabah hastalandim gece de cok guzel ruyalar gormustum oysaki galiba ben gec yumurtluyorum kizlar cunku benim 28 gunde olmuyor adetim 33 34 falan buluyor neden anlamadim
dr soyledim gecen gittigimde farlutal verdi bu ay kullanicam insallah duzenli olur
yeni adet tarihim nevrocum 1 ay desek hap aldigim icin sen 12 si yaz canim
sali gunu kan testi vericem ben bu arada adetin 3.gunu hormonlara falan bakicak dr tedavi icin gerekliymis o zaman benim bu adet neden duzensiz onuda anlamis olurum

btrklc canim cok uzuldum ya cok gecmis olsu ama olsun canim keyfini bozma bukadarlik oldu ya onumuzdeki ay gercegi olur insallah
uzulme oldumu tatlim olsun annesi zamani degilmis daha yakinda gelicek insallah sen kendine dikkat et yeter allaha sukur bir rahatsizligimiz yok ama senden bekliyordum dogrusu canimiz sag olsun
bu arada oda tatli cadi desek ne desek kaynislerin yuzundenmi ne benimki de dun beni o kadar gicik etti ki adetim kesin onun yuzunden geldi hatta ona okadar sinir oldumki adet olduguma uzulmedim yaaaaaaaa

canım geçmiş ols ......... istanbulda bıçok merkez var anadolu yakasındayım ben......umut tup bebek merkezı alman hastanesune bağlı şu an çok iyi bı merkez fıyatlarda kampanyada .........sonra acıbadem var.... jınemed var ben ilk denememı orda yaptırdım çok ilgililer olumluydu ama erken doğumla yedıncı ayın içinde kaybettım.....hospıtalıum var bı de şifa hastanesı var benım geçen ay gıttığım çamlıca medıcana var .sonuç olumsuzdu ama ilkgi den memnunum üç dört ay sonra tekrar gıdıcem inş........... bunları incele araştır.............hayırlısı ols selam ve dua ile canım rabbım tum ısteyenler yardım etsın inş normal yolla versın .ama bazen vesıleler farklı olabılıyo.. rabbım çok uğraştımadan nasıp ets tatlı bebiş herkese ...............cumlemıze........ tatdırsın inş sızler anneliği............:a015:Şeniz

Çoookk geçmiş olsun, sana bişey olmasın da bebiş yine olur. Allah selamet versin canım:çok üzgünüm:

Canım çok halay çektim ondan oldu. Terledim herhalde. Sevgi yumağı olduk hamile haberlerinde. Elçin durup durup öptü beni. Ondan bulaştı kesin. klava: :roflol: Ben artık oturur sizi seyrederim. :çok üzgünüm:

merhaba kizlar
bu gun siteye bir turlu giremedim ya
pek iyi haberlerle gelmedim malesef bu gun hastalandim
yani asilamam tutmadi
insallah bi dahaki seferine
nevrosky canim bu gun 27. gunumdu
tahminen bi dahaki adet tarihi 13 yada 14 lerde olurum herhalde

mrb kizlar ben geldim nasilsiniz dunde giremedim kusura bakmayin mazaretim var dugun vardi komsunun hazirlik sus pus dugune git derken giremdim aklim sizdeydi
bugunde erkenden girdimde yazamadim kocis evdeydi ozledim sizleri

Canım hoşgeldin. :1hug: Bizler de seni özledik. :asigim: Halaya yetişemedin olsun. Bir dahaki halaya inşallah. :teytey: :içelim: Bizde halaylar bitmiyor maşallahhhhhh. Gönül isterdi senin halayı da bu ay çekelim ancak kısmet değilmiş. Hayırlısı olsun be gülüm. İnşallah öbür aya. Tedaviye başlamayı düşünüyormusun yoksa bu umutların ışığında normal yoldan biraz daha devam mı denemeye? a.s.

BTRKLC çok geçmiş olsun canıma.s. inşallah bebişin gelecek ama şimdi olmadı Allah size sağlık sihat versin üzülme canım :teselli:

nevrosky sana da geçmiş olsun canıma.s. kendine dikkat et çabuk iyileşmeye bak yoksa biz sensiz neyaparız :1hug:

uzume canim ya
bende bu gun hastalandim napalim hayirlisi buymus:teselli:

evet canım tedavim şehirdışında olduğu için yollarda helak oldum.hala evimde değilim.bide yatmak zorunda olduğum için sürekli giremiyorum nete.yarın akşam dönücez inşallah......
12.gün tahlil dedi doktorum.galiba 23 üne geliyor.
iyi dileklerin için teşekkürler
çok öpüyorum.a.s.

Merhaba güzelim. :1hug: Sonuç gününden 3 gün önce gelmiş adet. Benim de 2. aşılamamda önce gelmişti canım adetim. Muhtemelen fazla uyarmışlardır yumurtaları ondan olmuştur. Sağlık olsun güzelim. a.s. Aşılamadan sonra doğal yolla olma şansı öncesine göre daha fazla. O ilaçların etkisi 2-3 ay sürüyormuş. İnşallah doğal yoldan bu ay hamiş kalırsın. naren1981 de aşılaması negatif olan ayın ertesinde doğal yoldan hamiş kalmıştı. İnşallah öyle olur canım senin de. Hiç sıkma canını. Allahım verecektir sana da. Pembe köşede seni de göreceğiz en kısa zamanda , ben inanıyorum. :lepi:

Tamam güzelim ben kendime iyi bakıp , hemen iyileşmeye çalışacağım. Zira bu şekilde pek canlı olamıyorummmmm. :1rolleyes: Teşekkürler ilgineeeee. :asigim:

nevrocum canım bende başladımilk micro tedavisine . iğnelerin 3. günündeyim. listeye ekleyebilirsin canım.
kızlar dualarınızı bekliyorum allah kucaklarımızı boş bırakmasın:Saruboceq:

canım inşallah tedavin olumlu sonuç verir.dualarım hep sizinle.
müjdeli haberlerini alırız inşallah.
kendine çok iyi bak

bu ay kısmet değilmiş canım inşallah budan sonraki ayda doğal yoldan gelir:CüvCüv: ümüdünü yitirme :teselli:

Tamam güzelim. Kendine dikkat et sen. Dualarımız seninle. İnşallah pozitif sonuçlanacak. :CüvCüv: Ben sonuç günü olarak 23.10.2008 yazıyorum. Öptüm. Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…