Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
gelır elcıncım o sıpalar.bızı ugrastırmak ıstıyorlar sadece o kadar...dun benım bır tanıdıgım vardı.6 yılllık evllı...ve aramıs benı hamıleyım dıye.ay ne kadr sevındım.onların prb soleyım sana...kızda...tupler tıkalıydı.mıomlar vardı...mıomlardan doolayı yumos olusmuyordu.esındede sayı azdı...hareket %0 morfolojı bozuk... ve tup bebek ılk denemesınde bebısı tuttu....degerıde 480 ıkız olma ıhtımalı cok yuksek.onlar bu kadr sorunla ugrastılar bak bebıslerı geldı.bızlerın neden olmasın...demı.zamanı var...sıpacıklar ugrastırıyor ıste bızııı..napamki rapunzelcimm yaaa ayrı kalamıyorum sizden işte sefiyommm bu topici sizi herkesi he bide şu sıpam gelse benden mutlusu olmıycak heeee:eek:[/quote]

asi74
canzi3445
belya
BEYAZ MELEK
BTRKLC

Canlarım inşallah hamişsinizdir. :dance: Günleriniz geçti. İnşallah hayırlı bir gelmeyişleri vardır. :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

selam kızlar lütfen bana yardımcı olun .......
biz tüp bebeğe karar verdik çünkü benim yumurtalıklarım ilaca cevap vermedi iğneye başlıycaz oda uzun ve maddi açıdanda yüksek dolayısı ile tüp istiyorum ama henüz bilgim yok lütfen bana tüp bebek merkezi tavsiyesinde bulunun

Canım hayırlısı olsun inşallah. Ben İzmir'deyim. İstanbul'da bilemiyorum canım. Arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Şu an fazla kişi yok güzelim a.s.

kkpraa ; canım ara ara yazıyorum buraya belki girer görürsün diye. Nerelerdesin? Merak ediyorum seni? Herşey yoluna girmiştir umarım. :nazar: :Saruboceq:

selam kızlar lütfen bana yardımcı olun .......
biz tüp bebeğe karar verdik çünkü benim yumurtalıklarım ilaca cevap vermedi iğneye başlıycaz oda uzun ve maddi açıdanda yüksek dolayısı ile tüp istiyorum ama henüz bilgim yok lütfen bana tüp bebek merkezi tavsiyesinde bulunun

Alman hastanesinden memnun olan çok kişi var.Doktorları çok iymiş, hem işlerinde uzman olduklarını hem de hastalarıyla çok ilgilendiklerini söylüyorlar.

Alman hastanesinden memnun olan çok kişi var.Doktorları çok iymiş, hem işlerinde uzman olduklarını hem de hastalarıyla çok ilgilendiklerini söylüyorlar.

teşekkürederim vesta cevabın için ben bide kadıköy acıbademi duydum ama bilemiyorum tabi biraz araştırılacak bir iş sanırım

Arkadaşlar çok şükür aramızdan 17. kişi hamiş. :CüvCüv: :nazar:

Ama listede hamiş olmayı bekleyen 84 kişi daha var. :Saruboceq: :CüvCüv:

Bu 85 kişinin yarısından fazlası topiğe gelmiyor. :eek:

Bu kişilerden bazıları siteye girdikleri için ben profillerine girerek , durumlarından haberdar olmaya çalışıyorum. Öğrendiğim doğrultuda listede değişikliklerini yapıyorum. Bu benim için çok zor oluyor. Ama yine de bir şekilde halledebiliyorum. :kahve:

Ancak bazı kişiler bayadır siteye giriş bile yapmıyorlar. 2-3 aydır girmeyen kişiler var. Sanırım listeye yazılmışlar ve bir daha uğramamışlar. Ben yine de çıkartamıyorum bu arkadaşları ; olur da birgün gelirler diye. :bbo:

Belki içlerinden hamiş olanlar da vardır. Ama bizim maalesef haberimiz olmuyor. Belki şu an 25 belki de 30 hamişimiz var. Ama bilemiyoruz. :uhm:

İnşallah gelirler ve durumlarından bizleri haberdar ederler. Ve siteye girip uğramayan arkadaşları da buraya bekliyorum :1rolleyes:

Bir yerde 84 , bir yerde 85 yazmışım kızlar. 84'tür doğrusu. :lepi: hihoyyyt

merhaba arkadaşlar ..geçmişe yönelik okuyamadım çünkü maşşallah çok hızlısınız ben size yeşiyemiyorum malesef başım dönüyorrr :) eger yani anneler varsa rabbim hepsini ve bebişlerini korusun ...hamiş olmayı bekleyen arkadaşlarda allahım en yakın zamanda sizlerinde yüzünü gülldürsün umutlarınızı kaybetmeyin ....gerçi nevroski olduğu müddetçe hepiniz umutlu olursunuz eminim :)) allah senden razı olsun cnm herkeze umut veriyosun inş sende ödülünü alırsın en yakın zamanda

selamm kızzlarrrr:dance:
nevroşcuğum geçmiş olsun canım artık seni halaya almayalım sen ortada oyna ama mendili ağzında tutma şartıyla:jeyyar::roflol:
AKDAŞ canım tedavin hayırlı olur inşallah seninde güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle canım:Saruboceq:
ELCHİN canım inşallah sende hamişsindir yoksa üşütmezsen kasıklar neden ağrısınki nevroşun dediği gibi inşallah bebiş belirtisidir.:dance:

İyigeceler güzelim. Sana kolay gelsin. Gerçekten misafirin pek ağırmış. kaydirigubbakcemile3 Tamam canım. Biz buralardayız. Gelebilirsen bekleriz. Bu arada bugün senin adet günündü ama gelmedi. hihoyyyt İnşallah gelmez , inşallah hamişsindir canımm. :Saruboceq: :CüvCüv:

ewet kızlar keşke kaynnam cadısı gelseydi:eek:.düngece 5,30 da belime inen bir sancıyla uyandım.ölüyorum zannettim.ufak bir hastane ziyaretiyle kimysal da olsa hamile kaldığımı ama gelecek ziyaretçinin şu an hazır olmadığını öğrendim.yarın kendi dr gidiyorum.gereken bilgileri yarın aktarırım.

merhaba arkadaşlar ..geçmişe yönelik okuyamadım çünkü maşşallah çok hızlısınız ben size yeşiyemiyorum malesef başım dönüyorrr :) eger yani anneler varsa rabbim hepsini ve bebişlerini korusun ...hamiş olmayı bekleyen arkadaşlarda allahım en yakın zamanda sizlerinde yüzünü gülldürsün umutlarınızı kaybetmeyin ....gerçi nevroski olduğu müddetçe hepiniz umutlu olursunuz eminim :)) allah senden razı olsun cnm herkeze umut veriyosun inş sende ödülünü alırsın en yakın zamanda

Hoşgeldin güzelim. Şeniz Sağlığınız iyidir inşallah. :nazar: :nazar: Canım maşallah diyeyim ; 15 günde 7 hamiş çıktı. :nazar: :dance: Ramazan'dan sonra çok güzel artarak gidiyor hamiş haberleri. Çok mutluyuz. İçimiz hep umut doluyor. Sizler de sağlıklı oldukça daha ne isteriz ki. Bizim de sıramız geelcek elbet. Sabırla bekliyoruz. Allah senden de razı olsun bitanem. Güzel dileklerin için teşekkürler. a.s. :asigim:

nevrocum adetim asıl 16 ekimdi.
yeni adetim sanırım 7 kasım olacabenneyaptımkik.

ewet kızlar keşke kaynnam cadısı gelseydi:eek:.düngece 5,30 da belime inen bir sancıyla uyandım.ölüyorum zannettim.ufak bir hastane ziyaretiyle kimysal da olsa hamile kaldığımı ama gelecek ziyaretçinin şu an hazır olmadığını öğrendim.yarın kendi dr gidiyorum.gereken bilgileri yarın aktarırım.

Canım çoooook geçmiş olsun. :çok üzgünüm: Şimdi iyisindir inşallah. a.s. Şok oldum şimdi. Kimyasal gebelik mi oluşmuş. :çok üzgünüm: Sen iyi ol da güzelim gelecek demekki. Hamile kalabildin ya. O da gelecek inşallah. Sen dinlen güzelim. Görüşürüz sonra. a.s.

merhaba kızlar...Btrklc canım çok geçmiş olsun Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla tekrar bebişini versin inşallah...Nevrosky nasılsın canım ya sana bişey sorcam eski yazıları okurken geç döllenme tabirini çok gördüm geç döllenme denen şey nasıl oluyor ki???

nevrocum adetim asıl 16 ekimdi.
yeni adetim sanırım 7 kasım olacabenneyaptımkik.

Aşılamada kendi adet tarihine bakılmıyor artık canım. Öne çekilmiş oluyor. Şu an kanaman var mı? Değiştireyim mi tarihini ben şimdiden? :çok üzgünüm:

Aşılamada kendi adet tarihine bakılmıyor artık canım. Öne çekilmiş oluyor. Şu an kanaman var mı? Değiştireyim mi tarihini ben şimdiden? :çok üzgünüm:

ewet kanamam devam ediyor.kendi dr ulaşamadım.bilmem yarın tam öğreneyim dr hangi tedaviye devam etcek.yazarım ona göre deiğştirisin canım.a.s.

X