Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaşlar bırbırımızı üzmeyelım... bızı bızden başkası anlayamaz................. destek olalım............bu sıkıntılı zamanlarda ...............ve bol dua edlım bırbırımıze........................

kızlar ben birazdan sünnet mevlüdüne gidiyorum birsürü çocuklu anne görüp moralimi bozucam :çok üzgünüm: :mymeka: dualarrınızı esirgemeyin :a015:
hoşçakalın kaydirigubbakcemile5

Kizlar ben halen adet olmadim:çok üzgünüm:
Neden Acaba cok merak ediyorum ya bu ay tedaviye baslicaz acaba bir problemmi oldu ofss yoksa yinemi kistim varrrrrrrrrrrrsenağlama

Hemen aklına kötü şeyler getirme canım belki hayırlı bi sebepten adet olaadın hala dimi ama:lepi:

slm kızlar,bu siteye giremiyorum bu da beni sinir ediyor klava: nihayet şimdi girebildim,bugün can sıkıntımı gidermek adına bir şeyler yapmaya karar verdim,ismek'in kurslarına gidip oyalanırım dedim ve başka bir karar daha verdim,hafanın 2 günü bahçelievler çocuk yurduna gidip gönüllü annelik yapmak istiyorum,hafta içi gidip görüşeceğim,hem onlara faydam olur hemde içimdeki annelik özlemini bir parça onlarla giderip elimden geldiğince onlara yardım ederim diye düşünüyorum , ne dersiniz?

Hemen aklına kötü şeyler getirme canım belki hayırlı bi sebepten adet olaadın hala dimi ama:lepi:

ah canim agzindan bal damliyo vallahi
ama hamile oldugumu sanmiyorum benneyaptımki
benim bebek cok inatci dogal yoldan gelmek istemiyo kaydirigubbakcemile3

Kizlar ben halen adet olmadim:çok üzgünüm:
Neden Acaba cok merak ediyorum ya bu ay tedaviye baslicaz acaba bir problemmi oldu ofss yoksa yinemi kistim varrrrrrrrrrrrsenağlama

bence stres yapma o da adetin gelmesini geciktirebilir,tedavini düşün,pozitif ol,benimde bu ay birkaç gün gecikti,havalardan ve ramazandan diye düşünüyorum,normaldir herşey bence,endişelenme.

canımm üzülme demek elbette çare değiıl bılırım ama canımm stres yapma sonra bıde hormonlar etkılenıyo .zor zamanlar ama kendını oyalayacak şeyler bul elbet vaktı var canım rabbım elbet sevındırecek ama sabır azcuk daha...dıyorum ya bızım bebişler nazlı......................selamm ve dua canım rabbım ferahlık versın yureğıne....................

cok iyi dusunmussun bengüsü canim vallahi onlarin o sevinci o mutlulugu anlatilmaz birsey
insallah hayirlisi olur cnm
bende gitmeyi dusunuyorum ziyarete insallah

nevro canim nirdesin sen
ssat 2 ye kadar oturursan erkenden gelemezsin tabikiklava:
kis yeter cok uyudun don yuvana artikin Şeniz

çok iyi fikir canım tebrik ediyorum seni Şeniz

cok iyi dusunmussun bengüsü canim vallahi onlarin o sevinci o mutlulugu anlatilmaz birsey
insallah hayirlisi olur cnm
bende gitmeyi dusunuyorum ziyarete insallah

ben her hafta iki gün gitmek istiyorum,sabahtan öğlene kadar,mamalarını yedirip altlarını değiştirmek ve onlarla oynamak bizden başka istedikleri bir şey yok,annem diyorki çok iyi düşünmüşsün ama onların o hallerini görüp daha çok üzüleceksin,hep ağlayıp duracaksın diyor ama olsun o bebişlerin yanında olmak bana çok iyi gelecek ve elimden geldiğince ufaklıkları yalnız bırakmayacağım çünkü yetkililer birkaç kere gelecekseniz gelmeyin bebekleri olumsuz etkiliyorsunuz diyorlar ve o yüzden sürekli gitmek önemli diyorlar,tüm cesaretimi toplayıp hafta içi görüşmeye gideceğim çünkü onlar yapayalnız senağlama

giderayak ağlattın beni senağlamasenağlama :çok üzgünüm: :a015: :a015: :a015:

ben birazdan çıkıyorum kızlar,şu kurs işini halletmeye gideceğim,daha sonra tekrar uğrarım.

inan canim onlarin yanindayken onlarla ilgilenirken kendi bebek ozlemin belkide aklina hic gelmez
cok farkli bir ortam onlarin sevgiye ihtiyaci varsenağlama aslinda gidip ilgilenmek bizlerin gorevi

cok guzel dusunmussun canim
allah razi olsun bidenem:Saruboceq:

kizlar kocisim gelcek isten ben su evi supureyim demesin gozunu acar acmaz kk yemi gittin diye:)))))))))))
az yokum bilgisayar basinda

sağol canım aklımdan bi türlü çıkaramıyorumki ben çıkarmak istesemde çevremden hemen hatırlatıtolar canım sabır ama onunda bi noktası var bendeki kalmadı galiba Rabbim tez zamanda kavuşturur inşallah beni bebişime ama normal yolla olmıycak ben bunu anladım artık.
Şimdi hastalandım yine hüsran yine hüsran nevrocum yeni tarihim 09 kasım değiştirirsin canım 2 gün erken oldu bu sefer sıkıntıdan herhaldesenağlama

Ne kadar güzel düşünmüşsün canım tebrik ediyorum seni süper bişey bu biraz etkilenip üzülebilirsin tabi annenin dediğide doğru ama yinede çok güzel ve cesaret işi:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…