Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sağol canım aklımdan bi türlü çıkaramıyorumki ben çıkarmak istesemde çevremden hemen hatırlatıtolar canım sabır ama onunda bi noktası var bendeki kalmadı galiba Rabbim tez zamanda kavuşturur inşallah beni bebişime ama normal yolla olmıycak ben bunu anladım artık.
Şimdi hastalandım yine hüsran yine hüsran nevrocum yeni tarihim 09 kasım değiştirirsin canım 2 gün erken oldu bu sefer sıkıntıdan herhaldesenağlama
canım üzülme bidahaki aya inşallah nasip
seni bizden başkası anlayamaz
:teselli: :teselli:

ay bitürlü çıkamadım ya kovun beni geç kalıcam kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

gunaydin kizlar
nasilsiniz bakim
bi bakip cikicam yoklamada yok yazilmiyim diye geldim
evde tamirat vardi bitti
simdi dolaplari takicaz is cok
kendinize iyi bakin optuuummm

canım üzülme bidahaki aya inşallah nasip
seni bizden başkası anlayamaz
:teselli: :teselli:

Sağol canım ama bidahki ayda aynı şey olucak bu böyle sürüp gidicek daha senelerce artık bunu anladımsenağlama
Doğru diyosun beni sadece benim gibi hissedenler yani siz anlayabilirsiniz başak kimse anlamaz ancak evlat hasretiyle yanıp tutuşanlar anlayabilir iyiki sizleri tanıdım yoksa ben içimi kime dökerdim ne yapardım siz olmasaydınız çok sağolun herşey için senağlama

aymes uzulme bitanem yaa birdahaki aya insallahhh

offff yuregimmmmm sizliyorrrrrrrr

rabbim bizlerinde kucagini bos birakmaaa
bizlerde evlat sahibi olmak istiyoruz :KK43:

gunaydin kizlar
nasilsiniz bakim
bi bakip cikicam yoklamada yok yazilmiyim diye geldim
evde tamirat vardi bitti
simdi dolaplari takicaz is cok
kendinize iyi bakin optuuummm

gunaydin cnm hosgeldin
iyiyiz allaha sukur sagol sen nasilsin
tamiratin bittigine sevindim canim zordur evde tamirat allah yardimcin olsun kolay gelsin cnm Şeniz

Güzeller ben yeni geldim. :eek: Nasılsınız , iyisinizdir inşallah. a.s. Şimdi yazdıklarınızı okuyayım. Saat 15:00'e az kaldı. Olymposss'dan güzel haberler bekliyoruz. :dance: :sm_cool:

Güzeller ben yeni geldim. :eek: Nasılsınız , iyisinizdir inşallah. a.s. Şimdi yazdıklarınızı okuyayım. Saat 15:00'e az kaldı. Olymposss'dan güzel haberler bekliyoruz. :dance: :sm_cool:

hosgeldin cnmmmm iyiyiz sagol sen nasilsinn kaydirigubbakcemile5
olymposss sonuclarini bekliyoz insallah hayirli haberlerle gelir:Saruboceq:
beyazmelek test yapmis negativ cikmis galiba senağlama

aymes uzulme bitanem yaa birdahaki aya insallahhh

offff yuregimmmmm sizliyorrrrrrrr

rabbim bizlerinde kucagini bos birakmaaa
bizlerde evlat sahibi olmak istiyoruz :KK43:

canım benimde yüreğim çok sızlıyor kalp atışlarım hızlanıyor Allahım nolur yarabbim doldur artık kucaklarımızı daha fazla acı çektirme bize senağlama tükeniyorum, bittim, hissettiklerimi anlatacak kelime bulamıyorum:çok üzgünüm: l

Hoşgeldin canım nerelerdesin sen bak bugün bende varım ama hiç iyi değilim ne yazıkki iyi olmam için hiçbişey yolunda gitmiyoki. yine hastalandım.senağlama hiç umutlanmama bile izin vermiyor:çok üzgünüm:

Olymposss canım inşallah haberlerle dönersin biraz olsun moralim yerine gelir senin müjdenle

_f_a_d_i_k_ , olymposss , BEYAZ MELEK , ^^sabirsiz^^ , fatıma zehra , sünger53 , sevcangoksel , smhsmh , BTRKLC , oustun , vesta , aymes , Rosem , el-muallim , BeyzaNur-HH , bengüsu , minos ;

Canlarım hepinize günaydın , tünaydın. :1hug: Gününüz güzel geçsin inşallah. a.s.

nevro kız uyuyon mu daha:eek:klava: saat kaç oldu nerdesinn:kahve:

kizlar burasi çok sakin bugün nevrosky nerdesinnnn canimm

nevroooooooo nerdesın canımmmmmm nasılsın işlerın mı var hadı benımde var canım gunun hayırlı geçsın..............selam ve dua ile...................

nevro canim nirdesin sen
ssat 2 ye kadar oturursan erkenden gelemezsin tabiki:eek:klava:
kis yeter cok uyudun don yuvana artikin Şeniz

evet ya hale uyuyormu :eek:klava: ama bence siteye giremiyordur çün bende 2 saattir anca girebildim

Hoşgeldin canım nerelerdesin sen bak bugün bende varım ama hiç iyi değilim ne yazıkki iyi olmam için hiçbişey yolunda gitmiyoki. yine hastalandım.senağlama hiç umutlanmama bile izin vermiyor:çok üzgünüm:

Canlarım valla bu saate kadar gelemedim. Sizleri baya meraklandırmışım. kaydirigubbakcemile3 Ben bilgisayarı açınca başından zor kalktığım için ; önce işlerimizi bitirelim sonra açayım dedim. Temizlik falan yaptık güzellerim. Anca gelebildim bu yüzden. Sizleri çok özledim. :1hug: :asigim:

sağol canım aklımdan bi türlü çıkaramıyorumki ben çıkarmak istesemde çevremden hemen hatırlatıtolar canım sabır ama onunda bi noktası var bendeki kalmadı galiba Rabbim tez zamanda kavuşturur inşallah beni bebişime ama normal yolla olmıycak ben bunu anladım artık.
Şimdi hastalandım yine hüsran yine hüsran nevrocum yeni tarihim 09 kasım değiştirirsin canım 2 gün erken oldu bu sefer sıkıntıdan herhaldesenağlama

Sağol canım ama bidahki ayda aynı şey olucak bu böyle sürüp gidicek daha senelerce artık bunu anladımsenağlama
Doğru diyosun beni sadece benim gibi hissedenler yani siz anlayabilirsiniz başak kimse anlamaz ancak evlat hasretiyle yanıp tutuşanlar anlayabilir iyiki sizleri tanıdım yoksa ben içimi kime dökerdim ne yapardım siz olmasaydınız çok sağolun herşey için senağlama

Canım üzüldüm adet olmana. Keşke bu ay geliverseydi meleğin. Çok üzülüyorsun , kendini çok yıpratıyorsun çünkü. Daha fazla beklemeni hiç istemiyorum. :teselli: Ama olmayınca olmuyor işte. Kısmet değilki olmuyor. Hayırlısı değilki olmuyor. Yoksa elbet olur. Allahım verir. İnşallah önümüzdeki ay o aydır canım. Bol bol dua edeceğim dediğim gibi. İnşallah vakti gelmiştir artık. :çok üzgünüm: a.s.

:teytey:kızlarr günaydınn :teytey: canzi ve benssenb doğumgününüz kutlu olsuna.s.a.s.
ben uyuyamadım heyecan ve steresten erkenden kalktım ama sizi fosur fosur uyuyonuzdur şimdi :roflol:

Canım günaydın. Tabi ben gelip mesajını görene kadar akşam oldu nerdeyse. kaydirigubbakcemile3 15:00'de sonucunu aldın ve günboyu dışarılarda olacaksın işlerinden dolayı. Bizler akşama öğrenebileceğiz. İnşallah şu an sevinçten havalara uçmuşsundur. Dilerim hamilesindir güzelim. Seni özlemle ve merakla bekleyeceğiz. :asigim: a.s. :dance:

:a015::a015:AKŞAM İDRARDA GEBELİK TESTİ YAPTIM EVDE NETT TEK ÇİZGİ HAMİLE OLDUĞUMU DÜŞÜNMÜYORUM ARTIK EMİNİM Kİ HAMİLE DEĞİLİM.BU GÜN ADET OLURUM HERALDE...senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Canım günün yeni gelmişti ve sen akşam test yapmışsın. Bu kesin sonuç olamaz. Sabah idrarınla yapman daha sağlıklı hem. Bak hamilesin demiyorum ama bu şekilde inanmayın bu testlere. Derendeniz'in 2 gün sonra çıkmadı idrar testi negatifti. Bekleyip göreceğiz. Adetin 3 gün gecikirse o zaman yaparsın güzelim. a.s.

X