Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bu arada bugün de ben sorun yaşıyom siteyle habire modemi açıp kapatarak bağlanıyorum sinir oldummmm

aminnnnnnnn vestacım ben evde duramıyorum korkudan da ölüyorum , 3 gibi alıcam işlerim var biraz eve geç gelebilirim ancak akşama haber veririm olumsuzsa bilemiyom artık eve nasıl dönerim

Öyle deme, olur mu öyle şey.Eşin de sen de güçlü olucaksınız, ne yani pes edecek değilsiniz ya.Bu ay olmadı, bi dahaki aya kısmet diyoruz, napalım.İnşallah bugünkü test sonucu başka ayları beklemenize gerek kalmayacak bir sonuçtur.:CüvCüv::Saruboceq:

slm kıslar ben geldim nasılsınız bugün güzel haberlerimiz varmı olymposs test sonucunu bugün alıcaktı yanlış hatırlamıyosam ben bi geri sayfalara bakıyım ben yokken neler kaynatmışınız

merhaba arkadaslar.uzun bır aradan sonra evıme dun gece döndüm.
kk ya memleketteyken pek gıremedım.
henuz actım pc yı yazılanları okuyunca cok uzuldum.
oncelıkle bu konunun buraya tasınmasına hıc gerek yoktu BALSURAT.
ben msn de sana bırseyler dedıysem bunu dallandırıp,budaklandırmaya gercekten hıc gerek yoktu.

kendı aramızda bugune denk cogu seyı paylastık.yok rosem bunu dedı yok rosem nıye gelmedı,bu ve bu benzerı sozlerden gercekten sakada olsa cok sıkıldım.
alınganlıksa alınganlık yaptım belkıde.
ustelık burdakı konu rosem degıl,erkek ınfertılıtesi.

zaten bebek olayından dolayı yeterı kadar ınsan strese gırıyor.bırde bu ve benzerı olayların burda payalasılması gercekten benı cok rahatsız ettı.

nevrocum belkı bana kırılırsın ama durum bundan ıbaret.
hepınıze ıyı gunler arkadaslar.
sanırım bıraz kk dan uzaklassam ıyı olucak..:a015:

Bugün doğumgünü olan arkadaşlarımız varmış Kıslar mutlu yıllar, inşallah eni yaşınız size sağlıklı bi bebiş getirir ve ömür boyu mutlu bir yaşam sürersiniz. İyiki doğdunuz ve iyiki bizlerlesiniz.hihoyyyta.s.

bu ay doğanlar nerde................nıçın pasta yaptırmadılar...............yerdık ucundannnnnnnnnn.......gerçı şevvalı tutuyoruz ama akşam yerdık..................hepsıne hayırlı guzel bı ömur.............rabbım mutluluk ve huzur bı de altın toplar versın hepsıne ve cumlemıze..................

nevroooooooo nerdesın canımmmmmm nasılsın işlerın mı var hadı benımde var canım gunun hayırlı geçsın..............selam ve dua ile...................

aaaa rosem bir yere bırakmayız ben bu siteyle ilk açıldığı günlerde tanışmıştım nevro dan sonra aklıma ilk gelen isimlerden birisi de sensin hepimiz stresliyiz canım lütfen kaybolma bi yere

ROSEMCİM seni çok fazla tanımıyorum yorum yapmakta bana düşmez ama siz çok iyi dostsunuz durup dururken dostluğunuza zarar gelmesi beni bile çok üzdü
ayrıca burdaki herkesin sıkıntısı aynı : BEBEK.
herkes üzülüyor herkes ümitsizliğe düşüyor ama kimse kimseyi bırakmıyor destek oluyor .
ben bu topic sayesinde yeniden huzur buldum eşimde sorun var mı yok mu belli deil 25 ekimde belli olucak ama yoksa bile burada ayrılmayı düşünmüyorum burdaki samimiyeti hiçbiryerde görmedim en kısa zamanda düzelirsiniz umarım
hepiniz seviyorum kızlar

a.s.

dur canim yaa yasakkelime
idrar testleri bazen yanlis olabilior canim ben hamile olmadigim halde kac kere cift cizgi gosterdi bana :çok üzgünüm:

bekle biraz daha cnm hayirlisi olur insallah
uzulme cnm
en yakin zamanda bebisine kavusacaksin allahin izniyle :Saruboceq:

allah kabul etsin canımmm

canımm sağol .inş bu guzel gunler hurmetıne rabbım yar ve yardımcınız olur............hepinıze tatlı bebişler.dualarımdasınız tanısamda tanımasamda çunkı derdı çeken bılırrrr...............

olymposss senin sonuc ne oldu canim
insallah hamissindir
sayfalar zor aciliyor okuyamiyorum cnm
hayirli haberlerini bekliyoruz

Kizlar ben halen adet olmadim:çok üzgünüm:
Neden Acaba cok merak ediyorum ya bu ay tedaviye baslicaz acaba bir problemmi oldu ofss yoksa yinemi kistim varrrrrrrrrrrrsenağlama

arkadaşlar merhaba.................nasılsınız.................

Merhaba canım çok şükür ben iyiyim sen nasılsın biraz stresli ve sıkıntılı bi akşam geçirdim ama yapıcak bişey yok hayat herşeyi gösteriyo insana bunada şükür demekten başka bişey gelmiyo elimizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…