Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
uzun süredir siteye girmiyodum bi açtım 3 tane hamile haberi tebrik ediyorum allah kucaklaruna almayı nasip atsin her geçen gün inancım biraz artıyor imkansızı başarıp bizde hamile kalcaz

kızlarr merhaba nasılsınız?15 gün sonra kavuştum nihayet size.100 sayfa birikmiş oku oku bitmedi yaklava: kapıdan girdim valizleri attım hemen bilgisayarı açtım ne güzel 3 tane hamişimiz olmuş darıs başımıza. nevroskycim canım bu ay da olmadı listeye 7 ağustos olarak yazarsın artık.yarın tekrar çıkıyoruz yola 1 hafta daha yokum hepinizi öpüyorum inşallah güzel haberlerin devamı gelira.s.

nevrosky merhaba canım.uzun süredir sizlerin konu başlığını takip ediyordum ve açıkcası çok ümitsizdim.yani bu durumda hamile kalma şansının çok zor hatta imkansız olduğunu düşünüyordum.çünkü benimde aynı sorunlar nedeniyle 15 aydır bebeğim olmuyor. 9 yaşında normal yollardan dünyaya gelen bir oğlum var malesef henüz kardeşi yok. negatif sonuçlanan 2 aşılama geçirdim.şimdilik bekliyorum ekim gibide tüpe geçmeyi düşünüyorum.eşim uzun süre vitamin kullandı hala kullanıyor.morfoloji %4.sayı ve hareket normal ama artık normal yollarla olacağı ümidini iyice kaybettiğim ve yaşımda ilerlediği için vakit kaybetmek istemiyorum.yani biz elimizden geleni yapalımda gerisi allaha kalmış.hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun inşallah.benide listeye eklersen sevinirim.inşallah uğurlu gelir.....

çok güzel bir haber :teytey: allah tamamına erdirsin

nevrosky merhaba canım....herkese merhaba... seninle bi karışım hakkında konuşmuştuk hatırlıyor musun? Aktar çok iddalıydı...ben o karışımdan almaya karar verdim...pahalı ama napayım? doktora giden paraların arasına kaynasın artık...bizim durumumuz çok zor.....erkek infertilitesi çok ağır gerçekten.....ama Rabbimden ümit kesmek ise nankörlük....eşim yurt dışına çıkıyor....keçiboynuzu yapıp içemez orada bende karışımı yanına koyucam....ama önce doktora gitmesi lazım...üroloğa görünmedi daha....İzmirde iyi bi ürolog tanıyan var mı arkadaşlar?

MERHABA KIZLAR BEN TATİLDEN DÖNDÜM GAYET GÜZELDİ....DUYDUMKİ 3HAMİŞ OLMUŞŞ NEKADAR GÜZELLL BENDE ÇOK MUTLU OLDUM..ALLAH HEPİMİZE VERSİN İNŞALLAHHHH

Canım hoşgeldin. Evet güzel haberler geldi.. Arkadaşlarımız hamiş. İnşallah bizler de oluruz Allahın izniyle.. :sm_cool:

Aman canım stress olma sen. Dikkat et kendine de. Bir şekilde becereceksin artık. bebeğine kavuşmak istiyorsan , ki istiyorsun, dikkat edeceksin doktor tavsiyelerine. Size iyi gezmeler canım. Bebişlerimiz geldikten sonra ; azıcık ele geldiklerinde doya doya tatile gideriz artık. Biz de bu sene gitmiyoruz :1hug:

uzun süredir siteye girmiyodum bi açtım 3 tane hamile haberi tebrik ediyorum allah kucaklaruna almayı nasip atsin her geçen gün inancım biraz artıyor imkansızı başarıp bizde hamile kalcaz

Evet canım yoktun. Çok güzel haberler aldık 1 haftada. İnşallah daha da alacağız. İnancını hiç kaybetme canım. Allah bizlerin de yüzünü güldürecektir. :1hug:

Hoşgeldin canım. Özlettin valla kendini. Çok güzel akıyor topiğimiz. 15 gün giremeyince çok birikti haliyle. Sen yokken mucizeler oldu hep. 3 arkadaşımız Allahın izniyle hami kaldılar. Hem de doğal yoldan. İnşallah sağlıkla kucaklarına alacaklar bebeklerini.. Bizleri bu kadar özlediğine de çok sevindimcanım. Girer girmez valizleri atıp bize koşman beni çok duygulandırdı. a.s.

Güzel güzel tatilini yaptın. Şimdi yine gidiyorsun. Tekrar iyi tatilller canım , Allah içine sindirsin. Enerjini depola , öbür aya inşallah. Üzülmüş görmedim seni , sevindim canım. Sadece ertelendi bebişinle buluşman. Allah hayırlısı verecektir. Ondan vakti gelmemiştir. Kendine iyi bak. Görüşmek üzere. a.s.

Merhaba canım. Aramıza hoşgeldin öncelikle. :1hug:Buraya gelmekle en doğrusunu yaptın. Aramıza katılmakla. Ne kadar sık girersen için o kadar huzur dolacak buna inan. Biz burada ümitlerimizi yeşertiyoruz hep. İmkansız diye birşey olmadığını hatırlatıyoruz birbirimize. 3 tane gözümüz önünde mucize var. Onlara bakıp huzur buluyor , neşe doluyor , umutla doluyoruz..

Allah bağışlasın , Allah oğluna uzun ömür , geüzel bir gelecek bağışlasın inşallah. Tüp bebeğe gerek kalmadan inşallah mucizen sana gelir bitanem. Yaş faktörü de olduğu için Ekim'e kadar olmazsa Tüp bebeğe geçmen en mantıklısı tabi haklısın. Öyle ya da böyle hangisi hayırlısı ise sana bebeğini getirsin.

Seni listemize ekleyeceğim canım. Muhtemel adet tarihini , eşinin kullandığı vitamin veya kür varsa onları da açıkça yazarmısın canım adlarıyla.. Listemize ekliyoruz bu bilgileri de. Bu arada morfoloji sorunu var demişsin.. Ne zaman yaptırdınız en son spermiogramı? Ve toplam sayı ile hareket nasıldı? Paylaşırsan değerlendiririz canım.. a.s.

Son düzenleme:

Merhaba canımmmm :1hug: Evet hatırlıyorum canım. Hayırlısı olsun. Şİfa olsun inşallah. İyi düşünmüşsün. Yurt dışında öbür kürü kullanamazdı eşin. Bunu denersiniz. İnşallah güzel haberlerle gelirsin bize :içelim: Canım İzmir'de çok iyi bildiğim biri yok. Yani tam güvendiğim. Gittiğimiz biri oldu ama sadece bir kerelik ve fikir almak için. İyice araştırman lazım. a.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
aymes---23 Temmuz---Sayı-Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
nuriye---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
derendeniz---???---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Vitamin takviyesi

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

OcerenO ; canım düzelttim. İnşallah öbür ay.. yerimseniben

derendeniz ; canım seni de ekledim listemize. Aramıza hoşgeldin.. Yukarıda yazdığım mesajı okuduysan birkaç soru sormuştum cevaplarsan listemizde düzeltelim. Sigara içiyor mu eşin , bir de onu sormayı unutmuşum..

Gece dükkanı ben kapatmışım. Açmak da bana nasip oldu. yerimseniben Nasılsınız arkadaşlar?

Gece dükkanı ben kapatmışım. Açmak da bana nasip oldu. yerimseniben Nasılsınız arkadaşlar?

merhaba nevrocum..cok sıkıcı bır pazar gunu gecırıyorum maalesef...kocıs yok yalnızım..senağlama
bır tarafta benı bekleyen ders notları bır tarafta pazar gununun vermıs oldugu bunaltıcı durum..senağlama
sımdı temızlık yapıcam bıraz..sonra yıne gelırım canım..

Tamam canım kolay gelsin.. Ama sıkılmak yok öyle.. klava: Güzel bir şekilde geri dön. Yoksa kulaklarını çekerim senin :mymeka: Şeniz:içelim:

Nevrosky selam ben hastalandım ne yazıkki 23 deydi aslında ama erken geldi bu ay ben hiç gelmemesini beklerken yine hayal kırıklığı. napalım kısmet değilmiş bidahaki aya artık

Eşimin tam spermiogram sonuçlarını yazıyorum arkadaşlar, çokmu kötü sizce
İleri hızlı : %5
İleri yavaş: %8
Yerinde hareketli :%6
Hareketsiz: %81
1mlde sperm sayısı : 3,8 ml
bu testi 23,04,2008 de yapmtırmıştık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…