Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canim bence iyi sonucunuz bencede dogal yoldan bekle ustelik keciboynuzuda icti morfoloji ve hareket guzel bence insallah allahim dogal yoldan cok bekletmeden verir

saoll canım inşallahhh olur napalımm bekliyoruz işte sonuçlarımız iyimi kötümü onuda bilmiyorum neye inanacağımı bilmiyorum valla kafam allak bullak anlıycan kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

hainnn domdom nolcekkkkk:mymeka::mymeka:

canımsın ya sen bir hamile kalda hamilelikte daha duygusal olursun bize kıyamassın tatlım biz sensiz ne yaparız bizi kendinden mahrum bırakma emi

Biz sensiz yapamayız burda. Korkarız valla. Sakın bizi bırakmaaaaa.. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

kızlar çıkıyorum şimdik ben biraz işlere bakıyım okişşş sonrada pazara çıkcam sebze isteyen varmııı

Selam kızlar herkeze hayırlı cumalar.Cumanız mübarek olsun bütün dualarınız kabul olsun inşallah.bol bol dua edin bügün :Saruboceq::Saruboceq:
Sonrada bebişler gelsin...hobaaasositososito
Nasılsıınız kızlarrr öpüyorum herkeziiii.İnşallah bugün Pembe köşemize bir hamiş daha yazılırr.Önceden hiç umudum yoktu ama şimdi hamiş kalanların sperm değerlerine bakıncaa UMUDUM 2 *3*4 e katlanıyorr.:lepi:
Bu akşam rüyamda muhabbet kuşum vardı gördüm hehe ona göğsümden süt vermeye çalıştım.Anlamına baktım HAYRA ve MURADA ermeğe işaretmiş.Ben fazla kalamıcam çıkarım birazdan .yemek ,ütü,temizlik beni bekliyor.. hiçte halim yok mecbur yapıcam .Şimdikte cuma saati abdest alıp dualar okucamm .Sonra gelirim tekrardan Allaha emanet olunn kızlarr Şeniz
Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.Sevgılı Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruZ ya
Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİNN.AMİNN.AMİNN

Son düzenleyen: Moderatör:
geçmiş olsun canım a.s.
hamile olma riski olan kişiler de ve hamileliyin ilk 3 ayın da bu tedevilerin hiçbiri yapılmaz canım
hatta hamile olma riskin olan hastalar doktora danışmadan hiçbir ilaç kullanamaz.sana tavsiyem adet gününü bekle eğer olursan hemen bu diş tedavilerini yaptır eğer bu kadar bekleyemezsen de kan testi yaptırıp hamile olup olmadığını öğren ve hemen diş tedavisine başlamanı öneririm

Ne oliyiiii burda bakayımmm dett gelirim oraya delüüüü yapıştıkmı sana bizi sendne kimse koparamaz bizimle sonuna kadar burdasın ne yazıkki:roflol::roflol:

Kıslar slm çok üzüntülüyüm:çok üzgünüm: ben okadar moralım bozıkki gözlerim dolu dolu dolaşıyorum iş yerinde olduğumdan ağlıyamıyorumda. En yakın arkadaşlarımdan biri aradı şimdi hamile olduğunu söyledi sakın yanlış anlamayın onun hamile olmasına üzülmüyorum tabiki öyle kıskançlığım yoktur benim. Arkadaşımın 11 yaşında bi çocuğu vardı zaten ondan sonra korunmuştu hep geçen ay korunmayı bıraktı bu ay hamile ben buna üzülüyorum neden ben 4 senedir korunmazsak hamile kalamıyorum diye içim içimi yiyor bu kadar büyük ne günah işledimde cezalandırılıyorum anlamıyorum. Dayanamıyorum kıslar sabrım tükeniyo artık anne olmak istiyorum başkalarının çocuklarına özenmek istemiyorum artık kendi çocuğumu sevmek istiyorumsenağlama hiç gücüm kalmadı.

nayir nolamaz munu mana napamazsin nalankötükedihüso

canim sakin boyle dusunme allahim bizi boyle siniyor bazen bende senin gibi oluyorum gecen ay aynisini yasadim arkadasim evlendi hic adet olmadan hamile kaldi dusunebiliyormusun bizim orlarda doseginde kalmis derler yani evlendigi gun hamile kaldi allahim herkesi bir sekilde siniyor iste oda sevmedigi bir adamla evlendi sonucta kocalarimizi seviyoruz olsun gec olsunda guc olmasin tatlim kendine gel bizde anne olucaz

Hoşgeldin bitanemmmmmmm. Şeniz Bizler de güzel haberlere o kadar çok alıştık ki , hep istiyoruz valla. :dance: İnşallah yine güzel haberlerimiz gelir. :teytey: Allah rüyanı hayra çıkarsın gülüm. Güzel bir rüya görmüşsünnnnn. :asigim:

Fazla kendini yorma ve dinlenmeye bak. İş güç kalsın biraz. Hastasın sen. a.s.

Canım Allah razı olsun. Allah dualarını kabul etsin. Aminnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum , ağzına , yüreğine sağlık. Şeniz :asigim:

canım sıkma canını ama insan çok üzülüyor.bende akşam eşime diyorum 2 kişinin hamile olması beni çok etkiledi.biri rahatsızlığı olan ama neydi tam bilmiyorum kaslarla ilgili.biride görümcemin kız evlenmişti nisan da hemen ertesi ay hamile .ilkte beni aradı acaba dedim kendi yaşına en yakın benim diyemi yoksa yenge sende yok bende var diyemi .moralim bozulmuştu.ama geçen ay hiç öyle düşünmedim .baktım ki burada o kadar arkadaş var değerleri düşük ama doğal yolla hamile kaldı.ben niye kalmayayım diye içimi ferah tuttum.birde ramazan ayında sahurdu iftardı.derken hiç ama hiç canımı sıkmadım.Allah'ım ne zaman hayırlı ise öyle olsun dedim.kesinlikle psikolojim ve sizin sayenizde hamilelim.sende içini ferah tut canım Allah'ım meleğini gönderecek en kısa zamanda.

canım ne olur bu kadar yıpratma kendini benim kız kardeşim tlf etti ağlıyordu abla ben hamileyim diye çünkü daha kızı bir yaşındaydı hiç istemiyordu iki gün önce doğum yaptı allahım ona bağışlasın hepimizin kaderi farklı sadece allaha sığın ya dışarda dilenen çocukları görüyorum ama ne yapalım allahın bir bildiği vardır bize de dua etmek düşüyor isyan etmeyelim çünkü allahım bizi sınıyor sabrımızı ölçüyor :teselli:

Canım hep bi umut diye bi sürü ilaçlar aldım, kürler yaptım, duyduğum herşeyi uyguladım nerdeyse. senağlamaAma aslında kendi kendimi kandırdım 4 sene dile kolay hiç bi değişiklik olmadı hep sabır demeye çalıştım ama artık sabredem gücüm kalmadı dayanamıyorum değerlerimi biliyosunuz normal yolla olması çok zor ama yinede hep şansımı zorladım galiba ben boşuna uğraşıyorumsenağlama olmıycak ben böyle tek başıma çocuk hasretiyle yanıp tutuşucam senelercesenağlama

canım ya seni çok iyi anlıyorum hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz tabiki allahım onlara niye veriyorsun demiyoruz sadece insan gerçekten çok farklı hissediyor ister istemez üzülüyor ama ne olursa olsun isyan etmemeliyiz ve hasetlik beslememeliyiz sende tabiki arkadaşına da sevinmiştirsin ama üzülmeni çok iyi anlıyorum canım hayırlısı olsun

selam balsuratcım sanıda hayırlı cumalar allah dualarını kabul etsin canım valla iş güç benide bekliyor bir türlü pc başından kalkamıyorum bende birazdan başlarım yapmaya inşallah duan çok güzel bizede aminnnn demek düşüyor :Saruboceq:

nevrosky ilgilendiğiniz için çok teşekkürler kusura bakmayın geç cevap verebildim
sperm değerleri sayı normal toplam 180,hareketlilik normal%70,morfoloji ilk testte %0 ikincisinde %5 sonunucuda%3
tedavi megamen vitamin-keçiboynuzu- ben klomen kullanıyorum beklenen adet tar.01 kasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…