Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaşlar bana kimse cevap vermek isemiyomu acaba .....
benimle aynı sorunu yaşayanlarla paylaşmak istiyorum

canım sorunun neydi,yardımcı olabilceğimiz bir şey varsa hepimiz öncelikle dinlemek isteriz belki bir faydamız dokunur,anlat sen.

arkadaşlar bana kimse cevap vermek isemiyomu acaba .....
benimle aynı sorunu yaşayanlarla paylaşmak istiyorum

merhaba arkadaşım hoş geldin olurmu öyle şey sen sor biz cevaplıyalım sayfalar hızlı ilerlediğinden gözden kaçmıştır kusura bakma canım a.s.

Canımmmm. :teselli: Bugün ben de değişik duygular içerisindeyim. Aynı işyerinde çalıştığım bir arkadaşım bugün sabah doğuma girecekti. Sezeryanla doğuracaktı. İkimiz beraber hamile kalmaya çalışıyorduk en son ve şimdi o doğumda. Yani zaman ne kadar çabuk geçmiş meğer. Ben 10 siklus geçirdim o zamandan bu zamana kadar ve hamile değilim henüz. Arkadaşım için çok sevinçliyim , kesinlikle kıskanmıyorum. Üzülmüyorum da. Sadece zamanın ne çabuk akıp gittiğine hayret ettim. Ama bebişlerimiz gelince bu geride kalan günler aklımıza bile gelmeyecek. Bol bol dua edelim , güzel günler yakındır. Sakın üzülme canım. :teselli: a.s.

Canım mesajını okurken gülümseyerek okudum bizde bu arkadaşımla aynı zamanda hamil ekalıp evde oturucaz çalımıycaz diye planlar yapıyoduk o bana bu ay korunmıyım bi deniyim bakalım olucakmı okadar zaman geçti belki olmaz dedi ama daha bıraktığı ana hamiş kalmış. Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip eder ona inşallah bende kıskanmıyorum tabiki. Bana telefonla bildirdi bi dahaki ayada senden bekliyorum bak haberi beni yanlız bırakmak yok dedi ah canım diycektim öyle benim istemele olsa 4 senedir istiyorum ama olmuyor işte tabi söylüyemedim.
İnşallah yakındır canım yoksa bebiş gelene kadar ben ben omaktan çıkıcam:çok üzgünüm:

nevrosky ilgilendiğiniz için çok teşekkürler kusura bakmayın geç cevap verebildim
sperm değerleri sayı normal toplam 180,hareketlilik normal%70,morfoloji ilk testte %0 ikincisinde %5 sonunucuda%3
tedavi megamen vitamin-keçiboynuzu- ben klomen kullanıyorum beklenen adet tar.01 kasım

Canım pardon görmemişim , vermişsin. Şimdi sana döneceğim tekrar. Biraz beklermisin.

aymescim beni sakin yanlis anlama ama senin yerinde olsam madem bu kadar cok istiyorsun dayanamiyorsun sabrin tukendi tatlim demekki dogal yolla olmayacak sen yine iyi dayanmisin ben 2 ay bekledim ogrendikten sonra oda tr ye gitmistim geldim direkt tup bebek merkezine simdide adet olmayi bekliyorum cunku esimle ben cok istiyoruz tup bebek yapicaz sende basla tatlim napalim bizimkide tedaviyle olsun daha fazla bekleme bence

Ben şimdi çıkıyorum arkadaşlar arada bi gelmeye çalışıcam hepinize çok teşekkür ederim. İyiki varsınız benim biraz içimi boşaltmam lazım lavaboya gidiyorum senağlama

Kıslar slm çok üzüntülüyüm:çok üzgünüm: ben okadar moralım bozıkki gözlerim dolu dolu dolaşıyorum iş yerinde olduğumdan ağlıyamıyorumda. En yakın arkadaşlarımdan biri aradı şimdi hamile olduğunu söyledi sakın yanlış anlamayın onun hamile olmasına üzülmüyorum tabiki öyle kıskançlığım yoktur benim. Arkadaşımın 11 yaşında bi çocuğu vardı zaten ondan sonra korunmuştu hep geçen ay korunmayı bıraktı bu ay hamile ben buna üzülüyorum neden ben 4 senedir korunmazsak hamile kalamıyorum diye içim içimi yiyor bu kadar büyük ne günah işledimde cezalandırılıyorum anlamıyorum. Dayanamıyorum kıslar sabrım tükeniyo artık anne olmak istiyorum başkalarının çocuklarına özenmek istemiyorum artık kendi çocuğumu sevmek istiyorumsenağlama hiç gücüm kalmadı.
[/QUOT

ŞİİİŞŞŞŞT KENDİNE GEL BAKIYMM ÜZÜLMEK YOK...ALLAH BÜYÜK DUA EDELİM...BENİM GÖRÜMCEM İLK GÜNDEN HAMİLE KALDI AMA BENDE BİRŞEY YOK ŞİMDİ KIZI 3 YAŞINDA....GEÇEN SENE GÖRÜMCEMİ BEN DOKTORA GÖTÜRDÜM HORMON BOZUKLUĞU VARMIŞ HEMEN ÇOCUĞUN VARMI DİYE SORDU DOKTOR, O DA VAR DEDİ DR ŞAŞIRDI, İYİKİ VARMIŞ DEDİ,BU KOŞULLARDA OLMASI ZOR OLURDU DEDİ, ŞU AN TEDAVİ AŞAMASINDA ALLAH VERİNCE VERİYOR YARIN ÖBÜR GÜN GENE HAMİLE KALACAK VE BENİM ÇOCUĞUM HALA YOK BENCE ALLAH KİMSEYİ MAHRUM BIRAKMASIN HERKESİN ÇOCUĞU OLUYOKEN OLSUN ÇÜNKÜ ARTIK ÇOCUĞU OLANLARIN BİLE SONRADAN ÇOCUĞU OLAMAYABİLİYO ETRAFIMDA BÖYLE İNSANLAR ÇOK,HERKESİN BİR DERDİ VAR KİMİNİN KAYINVALİDESİNDEN, KİMİNİN KOCASINDAN ,KİMİNİN ÇOCUĞUNDAN ,KİMİNİN İŞİNDEN.....VS BİZİMDE DERDİMİZ ÇOCUĞUMUZUN OLMAYIŞI ALLAH SAĞLIK VERSİNDE HEPİMİZİN ÇOCUĞU OLACAK İNŞALLAH ZAMANI VAR HERHALDEsenağlamaa.s.

oustun hosgeldin canim aramiza dogal yolla kalabilirsin canim ama allhim ol desin bilemeyiz yeni evliysen bekle biraz istersen cunku esinin sperm sayisi cok guzel

merhaba arkadaşım hoş geldin olurmu öyle şey sen sor biz cevaplıyalım sayfalar hızlı ilerlediğinden gözden kaçmıştır kusura bakma canım a.s.

teşekkürler arkadaşlar az öncede bahsettim eşimin morfolojisi ve benim yumurtalıklarımda tembellik bilmiyorum düzelirmi

hainnn domdom nolcekkkkk :mymeka:

Biz sensiz yapamayız burda. Korkarız valla. Sakın bizi bırakmaaaaa.. :çok üzgünüm:

canımsın ya sen bir hamile kalda hamilelikte daha duygusal olursun bize kıyamassın tatlım biz sensiz ne yaparız bizi kendinden mahrum bırakma emi :nazar:

nayir nolamaz munu mana napamazsin nalankötükedihüso

Ne oliyiiii burda bakayımmm dett gelirim oraya delüüüü yapıştıkmı sana bizi sendne kimse koparamaz bizimle sonuna kadar burdasın ne yazıkki:roflol:

MERAK ETMEYİN KIZLARRRRR. HEÇ BİR YERE GİTMEM. yasakkelime KOVSANIZ DA GİTMEMM. sırnaşık şey DÖVSENİZ DE GİTMEMMMM. :mymeka: :roflol: SEVİYORUMMMMMM ULEYNNNNNNNNN. SEVİYORUM HEPİNİZİİİİİİİİİ. :asigim:

teşekkürler arkadaşlar az öncede bahsettim eşimin morfolojisi ve benim yumurtalıklarımda tembellik bilmiyorum düzelirmi

oustun yumurta tembelliği için bitkisel çözümler var bildiğim kadarıyla hatta nevrosky ballı çörek otlu bir karışım tarif etmişti bize,bunun dışında süt içmek,adetin 3. gününden 10. gününe kadar 1 bardak adaçayı içmek bunlar yumurtlamayı sağlayan şeyler,bunun dışında belki jnekoloğun yumurtlamayı sağlayıcı ilaçlar verebilir ve yumurta takibi yaptırabilirsin a.s.

oustun hosgeldin canim aramiza dogal yolla kalabilirsin canim ama allhim ol desin bilemeyiz yeni evliysen bekle biraz istersen cunku esinin sperm sayisi cok guzel

hoşbulduk asi74 teşekkürederim inşallah çok istiyorum allah isteyen herkeze nasip etsin
3 yıllık evliyim

MERAK ETMEYİN KIZLARRRRR. HEÇ BİR YERE GİTMEM. yasakkelime KOVSANIZ DA GİTMEMM. sırnaşık şey DÖVSENİZ DE GİTMEMMMM. :mymeka: :roflol: SEVİYORUMMMMMM ULEYNNNNNNNNN. SEVİYORUM HEPİNİZİİİİİİİİİ. :asigim:

CANIM BENİMMM NEREDEN ÇIKTI O BİZİMİ KORKUTTUN YOK BİZ KORKMADIK SENDEN EMİNİZ BİZİ BIRAKIP GİDEMEZSİNNN BİZDE SENİ ÇOOOKKKKK SEVİYORUZ...Şeniz

kızlar az önce doktordan geldim kontrolum vardı. drum bu ay rahim filmi istedi aranızda rahim filmi çektiren var mı ben çok korkuyorum :çok üzgünüm: nolur bişiler yazın .. :a015: ayrıca eşimdende sperm tahlili istedi 21 ekimde çekilcekmiş şimdilik desolet verdi bu ay bebekime ara verdik dua istiyorum kızlar tecrübelerinizi anlatmanızı bekliyorum :a015: :a015:

canım tedavi görmüyormusun hem sende hem eşinin morfolojisinde sorun var bence tedaviye başlarsan iyi olur

oustun yumurta tembelliği için bitkisel çözümler var bildiğim kadarıyla hatta nevrosky ballı çörek otlu bir karışım tarif etmişti bize,bunun dışında süt içmek,adetin 3. gününden 10. gününe kadar 1 bardak adaçayı içmek bunlar yumurtlamayı sağlayan şeyler,bunun dışında belki jnekoloğun yumurtlamayı sağlayıcı ilaçlar verebilir ve yumurta takibi yaptırabilirsin a.s.

teşekkürler bengisu yumurta tembelliği için 2 aydır klomen kullanıyorum ama dirençli çıktılar sanırım iğneye geçicek dr

nevrosky ilgilendiğiniz için çok teşekkürler kusura bakmayın geç cevap verebildim
sperm değerleri sayı normal toplam 180,hareketlilik normal%70,morfoloji ilk testte %0 ikincisinde %5 sonunucuda%3
tedavi megamen vitamin-keçiboynuzu- ben klomen kullanıyorum beklenen adet tar.01 kasım

Canım öncelikle tekrar hoşgeldin aramıza. :1hug: Doğal yoldan gebelik elbetteki olur. Sayı ve hareket çok güzel maşallah. :nazar: Morfoloji bozuk belki ama %1 morfoloji ile hamiş kalan arkadaşlarımız var. Ümitsizliğe kapılma. Yumurtlamanda da düzensizliğin varsa bence takip yaptır ; zaten klomen kullanıyorsun çok iyi. Biraz relax olmaya çalış. O da çok etkiliyor. İnşallah en kısa zamanda seni de hamişlerimizin arasına alabiliriz. :Saruboceq: :CüvCüv:

Birazdan seni listemize ekleyeceğim. Yalnız buraya kaydolup , ortalardan kaybolmak yok. Katılım bekliyoruz senden tamam mı? Ailemizin bir üyesisin sen de artık. Bizimle herşeyini paylaşabilirsin. Sıcak sohbetlerimizde seni de aramızda görmek istiyoruz. Ve yoklama alınıyor bu topicte. Hergün en az birkere gelip yazmalısın yoksa külahları değişiriz. :roflol: Güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle hoşgeldinnnnn. :1hug: a.s.

X