Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım sıkma canını ama insan çok üzülüyor.bende akşam eşime diyorum 2 kişinin hamile olması beni çok etkiledi.biri rahatsızlığı olan ama neydi tam bilmiyorum kaslarla ilgili.biride görümcemin kız evlenmişti nisan da hemen ertesi ay hamile .ilkte beni aradı acaba dedim kendi yaşına en yakın benim diyemi yoksa yenge sende yok bende var diyemi .moralim bozulmuştu.ama geçen ay hiç öyle düşünmedim .baktım ki burada o kadar arkadaş var değerleri düşük ama doğal yolla hamile kaldı.ben niye kalmayayım diye içimi ferah tuttum.birde ramazan ayında sahurdu iftardı.derken hiç ama hiç canımı sıkmadım.Allah'ım ne zaman hayırlı ise öyle olsun dedim.kesinlikle psikolojim ve sizin sayenizde hamilelim.sende içini ferah tut canım Allah'ım meleğini gönderecek en kısa zamanda.

Canım bende hep içimi ferah tutmaya çalıştım herşeyin kötü gitmesine rağmen hep umut ettim ama olmuyo işte ben ne yaparsam yapıyım olmuyo.Biraz öncede yazdığım gibi sabrım , gücüm hiçbişeyim kalmadı tükendim artıksenağlama

aminnnnnnnnnnnnnn balsurat allah razi olsun canimm dualarin icin

ruyan cok guzel yaaaaaa vallahi hayirlara yoralim hayir olsun insallahh

Kıslar slm çok üzüntülüyüm:çok üzgünüm: ben okadar moralım bozıkki gözlerim dolu dolu dolaşıyorum iş yerinde olduğumdan ağlıyamıyorumda. En yakın arkadaşlarımdan biri aradı şimdi hamile olduğunu söyledi sakın yanlış anlamayın onun hamile olmasına üzülmüyorum tabiki öyle kıskançlığım yoktur benim. Arkadaşımın 11 yaşında bi çocuğu vardı zaten ondan sonra korunmuştu hep geçen ay korunmayı bıraktı bu ay hamile ben buna üzülüyorum neden ben 4 senedir korunmazsak hamile kalamıyorum diye içim içimi yiyor bu kadar büyük ne günah işledimde cezalandırılıyorum anlamıyorum. Dayanamıyorum kıslar sabrım tükeniyo artık anne olmak istiyorum başkalarının çocuklarına özenmek istemiyorum artık kendi çocuğumu sevmek istiyorumsenağlama hiç gücüm kalmadı.

Canım benim seni çok iyi anlıyorum .Hepimiz çevremizden hamiş haberi alınca yıkılıyoruzz :KK43: sonra zamanla unutmaya çalışıyor.Senin arkadaşın hamişmiş benimde eltimin kızı ilk aydan hamiş kaldı :KK43: ve bu hafta doğum yapıcak :KK43:Malesef yeğen anne olucak ama Yengesi ben beklemeye devam.İsyan etmicezzz rabbimin bir bildiği vardır.Allah en büyüktür yücedir.O bir canı yaradırken ol dediği zaman olucaktır demek bizim meleklerimizin vakti saati gelmemiş daha.senağlamasenağlama
Canım Rabbim bizim sabrımızı deniyorrr.Biz Rabbimin iyi kullarıyız.Bizim ona daha çok yalvarmamızı dua etmemizi bekliyor.Çünkü Rabbimin hoşuna gidiyor.Geç olsun güç olsunn HAYIRLI,eli ayağı düzgün ,Sağlıklı ve sağlıklı bir gebelik olsun :KK43:Rabbim bize bu zorlu bekleyişteee dayanma gücü ve sabır ver başka birşey istemiyoruzz:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

KIZLAR seda sayanı açın ibrahim saraçoğlu sperm artırıcı meyvaları söyleyecek.................

Dun gece saat 10.30 siralarinda dayimin oglunun esi dogum yapti :emir_bebek:
ikinci bebegini dunyaya getirdi ve bir kizi oldu birinci bebegide kiz :emir_bebek: ve 2 yasina girmedi daha :asigim:

insallah bizlerde meleklerimizi aliriz kucagimiza:asigim:

canım ya seni çok iyi anlıyorum hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz tabiki allahım onlara niye veriyorsun demiyoruz sadece insan gerçekten çok farklı hissediyor ister istemez üzülüyor ama ne olursa olsun isyan etmemeliyiz ve hasetlik beslememeliyiz sende tabiki arkadaşına da sevinmiştirsin ama üzülmeni çok iyi anlıyorum canım hayırlısı olsun

Canım kesinlikle onun adına çok sevindim Allah dileyen herkese nasip etsin kesinlikle hasetlik yapmıyorum ben duyunca kendi adıma çok üzüldüm herkesin oluyoda benim niye diye olmuyo diye akşama beni bekliyo gel kutlama yapıcaz dedi tabiki gidicem onun mutluluğunu paylaşıcam ama ya üzülüp ağlarsam yanlış anlarsa beni diye korkuyorum kıslar yardım edin toparlanmam lazım ama nasıl

aminnnnnnnnnnnnnn balsurat allah razi olsun canimm dualarin icin

ruyan cok guzel yaaaaaa vallahi hayirlara yoralim hayir olsun insallahh

selam balsuratcım sanıda hayırlı cumalar allah dualarını kabul etsin canım valla iş güç benide bekliyor bir türlü pc başından kalkamıyorum bende birazdan başlarım yapmaya inşallah duan çok güzel bizede aminnnn demek düşüyor :Saruboceq:

Allah razı olsun kızlarr cümlemizin duları kabul olsun inşallah

sabahtan beri giremedim çıldırdım -tatlicadiarzu-
nihayet girebildim ve yazıyorum,günaydın diyecektim sabah ama şimdi tünaydın diyorum,hayırlı cumalar kızlar,inşallah bugün siteye rahatça girip yazışabiliriz kaydirigubbakcemile2

canım ne olur bu kadar yıpratma kendini benim kız kardeşim tlf etti ağlıyordu abla ben hamileyim diye çünkü daha kızı bir yaşındaydı hiç istemiyordu iki gün önce doğum yaptı allahım ona bağışlasın hepimizin kaderi farklı sadece allaha sığın ya dışarda dilenen çocukları görüyorum ama ne yapalım allahın bir bildiği vardır bize de dua etmek düşüyor isyan etmeyelim çünkü allahım bizi sınıyor sabrımızı ölçüyor :teselli:

Canım üzülmemek elde olsa keşke. Doğru diyosun dua etmekten başka bişey yapmıyorumki zaten isyan etmek değil amacım ama kendimi neden demektende alıkoyamıyorum sürekli aklımdan bu geçiyo neden ben bu kadar büyük ne günah işledim hep bunlar beynimde dolanıyo.
Kıslar çok sağolun iyiki varsınız sizlere içimi dökmesem patlarım herjalde duyar duymaz hemen size anlatmak istedim yanımda olucağınızı biliyodum. Az çok aynı şeyleri yaşıyoruz beni sizden başkası anlayamz

nihayet girebildim ve yazıyorum,günaydın diyecektim sabah ama şimdi tünaydın diyorum,hayırlı cumalar kızlar,inşallah bugün siteye rahatça girip yazışabiliriz kaydirigubbakcemile2

hosgeldin cnm a.s.
sagol sanada hayirli cumalar canimm
bu sorun bizdede var vallahi bazen giriyorum anasayfada kaliyorum sinir olup cikiyorum sonra geliyorumfisfisfis

arkadaşlar bana kimse cevap vermek isemiyomu acaba .....
benimle aynı sorunu yaşayanlarla paylaşmak istiyorum

kizlar ben gecen ay ayin 11 de olmustum hasta oyle hatirliyorum
her ay 3 gun geri kayardi hastaligim
hesaplamalarima gore ayin 8de hasta olmam gerekiyordu
ama olmadim

dogum kontrol hapi kullaniyordum ya gecen ay birakmistim acaba onun etkisimi olmustur yani duzenemi sokuyor acaba adetimi ondanmi olamadim

sanada tünaydın canım hayırlı cumalar şuan maşallah siteye rahat giriyorum aman nazar değmesin :nazar:

Kıslar slm çok üzüntülüyüm:çok üzgünüm: ben okadar moralım bozıkki gözlerim dolu dolu dolaşıyorum iş yerinde olduğumdan ağlıyamıyorumda. En yakın arkadaşlarımdan biri aradı şimdi hamile olduğunu söyledi sakın yanlış anlamayın onun hamile olmasına üzülmüyorum tabiki öyle kıskançlığım yoktur benim. Arkadaşımın 11 yaşında bi çocuğu vardı zaten ondan sonra korunmuştu hep geçen ay korunmayı bıraktı bu ay hamile ben buna üzülüyorum neden ben 4 senedir korunmazsak hamile kalamıyorum diye içim içimi yiyor bu kadar büyük ne günah işledimde cezalandırılıyorum anlamıyorum. Dayanamıyorum kıslar sabrım tükeniyo artık anne olmak istiyorum başkalarının çocuklarına özenmek istemiyorum artık kendi çocuğumu sevmek istiyorumsenağlama hiç gücüm kalmadı.

Canımmmm. :teselli: Bugün ben de değişik duygular içerisindeyim. Aynı işyerinde çalıştığım bir arkadaşım bugün sabah doğuma girecekti. Sezeryanla doğuracaktı. İkimiz beraber hamile kalmaya çalışıyorduk en son ve şimdi o doğumda. Yani zaman ne kadar çabuk geçmiş meğer. Ben 10 siklus geçirdim o zamandan bu zamana kadar ve hamile değilim henüz. Arkadaşım için çok sevinçliyim , kesinlikle kıskanmıyorum. Üzülmüyorum da. Sadece zamanın ne çabuk akıp gittiğine hayret ettim. Ama bebişlerimiz gelince bu geride kalan günler aklımıza bile gelmeyecek. Bol bol dua edelim , güzel günler yakındır. Sakın üzülme canım. :teselli: a.s.

Canım benim seni çok iyi anlıyorum .Hepimiz çevremizden hamiş haberi alınca yıkılıyoruzz :KK43: sonra zamanla unutmaya çalışıyor.Senin arkadaşın hamişmiş benimde eltimin kızı ilk aydan hamiş kaldı :KK43: ve bu hafta doğum yapıcak :KK43:Malesef yeğen anne olucak ama Yengesi ben beklemeye devam.İsyan etmicezzz rabbimin bir bildiği vardır.Allah en büyüktür yücedir.O bir canı yaradırken ol dediği zaman olucaktır demek bizim meleklerimizin vakti saati gelmemiş daha.senağlamasenağlama
Canım Rabbim bizim sabrımızı deniyorrr.Biz Rabbimin iyi kullarıyız.Bizim ona daha çok yalvarmamızı dua etmemizi bekliyor.Çünkü Rabbimin hoşuna gidiyor.Geç olsun güç olsunn HAYIRLI,eli ayağı düzgün ,Sağlıklı ve sağlıklı bir gebelik olsun :KK43:Rabbim bize bu zorlu bekleyişteee dayanma gücü ve sabır ver başka birşey istemiyoruzz:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Evet canım dediklerinin hepsinde haklısın ama üzülmemek elde değil işte. Dediğin gibi Allahım dayanma gücü ve sabır versin benimki tamamen tükendi çünkü dayanamırum tükendim. Ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bilmiyorum şaşırdım artık. Canım çok sağolun destekleriniz için sizleri tanıdığım için çok mutluyum.
Allahım nolur gelsin artık gönder meleğimi bana günler geçtikçe bitiyorum eşime belli etmiycem üzüldüğümü görmesin diye dahada yıpranıyorumsenağlama

arkadaşlar bana kimse cevap vermek isemiyomu acaba .....
benimle aynı sorunu yaşayanlarla paylaşmak istiyorum

Canım sen yazdın mı senden istediğim şeyleri. Sabah gelince snein için mesaj yazmıştım. 7-8 sayfa geridedir. Ona bakabilirmisin lütfen öncelikle. a.s.

X