Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım çok geçmiş olsun.Benim işyerimdeki arkadaşımda geçen ay grip olduğunda baya bi ilaç almış.Şimdi de adeti 12 gün geçti. Kendisi ilaç içtiğim için geçti diyo. Ama eşi korkudan ölüyo. Durmadan telefonla arayıp daha hastalanmadın mı diyor.Çünkü 1 tane çocukları var ve ikinciyi kesinlikle istemiyolar. İnşallah hamile değildir kızcağız. Yoksa kocası zorla bebeği aldırtıcak valla.

canım valla yeni hamileyken bilemem ama ben kızım da hamileyken hem dolgu yaptırdım hem de diş çektim ama ben yedi aylık hamileydim ayrıca kızlar şuan hamile kalmaya çalışıyoruz ama önce dişlerinize baktırın ben hamiyeyken iki tane diş çektirdim

tsk canim sende dikat et kendine dedigin gibi bu havalar cok yaniltiyor insani kafamçokkarıştı

saol canım ya dikkat etmeye çalışsamda ev soğuk elektrik sobası çok ısıtmıyo ee bebek çalışmalar derken üşüttüm demekki işte

güzelim hamilelikte diş problemleri çok oluyormuş.kalsiyum eksiklikliğinden oluyormuş.arkadaş var dişçi ilk 3 ayda ve son 3 ayda müdahale etmiyoruz diyor.yani 4-5-6 ayda diş çekebiliyormuş.benim 20 dişim şişmişti 2 ay önce adetime de 1 hafta vardı .adet olunca gidip hemen çektirdim.geçmiş olsun.

sevcancım günene varmı daha önce test yaptır hamiş değilsen git dr a bence diş ihmale gelmez yaaaCADIARZU

sagol canim su allahin isleri gercekten biz cildiriyoruz millet bebek istemiyor allahim onlara vermesede bizlere verse :Saruboceq:

saol canım ya dikkat etmeye çalışsamda ev soğuk elektrik sobası çok ısıtmıyo ee bebek çalışmalar derken üşüttüm demekki işte

bende onu sorucaktim elchincim nasil gidiyor calismarlar bs gecme sakin biz bu ay delilik yaptik kocisle tartismistik kustuk ve bos gecti olsun allahtan hayirlisi zaten bizimki bir mucize olu hamis olursam
sizin degerler nasildi canim sperm degerleri normal yoldanmi bekliyorsunuz

Canımmmmmmm hoşgeldin.. Şeniz Öpücem seni , bulaşırsa ulaşsın. Kıyamam ben size , ne oldu böyle hep birlikte hasta oldunuz. Nazar mı değdi bizlere offf offf Canım içmeseydin iyiydi ama kendini kötü hissetmişsin , ne yapalım. Bugün de senin adet günün canım. İnşallah olmazsın da iyi haberlerini alırız en geç 3-4 güne. :dance:

sagol canim su allahin isleri gercekten biz cildiriyoruz millet bebek istemiyor allahim onlara vermesede bizlere verse :Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun ben geçen hafta griptim çok şükür geçti ne kadar dikkat etsekte bu havalarda yakalanıyoruz gribe bol bol bitki çayları iç a.s.

asicim bizim değerler 1 sene oldu ölçülmeyeli bu ayın sonunda ölçülecek tekrar keçi boynuzu kürü içiyoe eşim bakalım etkisi oldumu öncesinde 11milyondu sayı ml deki harekette %60 tı morfoloji %65 ti ama olmadı işte şimdi tekrarlanacak normal istiyoruz eşimde bende

Kızlar ben çıkıyorum biraz. Yani gün sonuna kadar çok az uğrarım. Bizim köye teftiş gelmiş. Teftişler yoğun geçiyor burda. Kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum. Şeniz

güldürdün beni canım ya .Allah 'ta seni güldürsün.sen hangi şehirdeydin diğer yazıyor.
ona göre karra verecğim geçer mi geçmez mi.

tsl ederim canim ben sana kiyamam gecmesin sana sen hasta olursan hic olmaz valla
canim hic umudum yok benim biliyosun benimki bir mucize oda beni bulmaz bundan eminim totalde 3 milyon sperm 2 morfoloji mucize yani ben hemen olmasini bekliyorum cunku tedavime basliycam allahin izniyle olur olmaz

canım çok geçmiş olsun ben geçen hafta griptim çok şükür geçti ne kadar dikkat etsekte bu havalarda yakalanıyoruz gribe bol bol bitki çayları iç a.s.

sagol canim sanada gecmis olsun nane cayi var icsem olurmu acaba iyi gelirmi-tatlicadiarzu-

canim bence iyi sonucunuz bencede dogal yoldan bekle ustelik keciboynuzuda icti morfoloji ve hareket guzel bence insallah allahim dogal yoldan cok bekletmeden verir

Ben hamiş olunca sizleri bırakıp gitcemmmmmmm. Cami önüne bırakcam siziiiiiiiii. (100 tane cami bulmam lazım) Hepinizi aynı yere de bırakamam ki. Hiç uğramıycam burayaaaaa. HAHAHAHAHAAH (kötü gülüş) sırnaşık şey kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…