Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kıslar ya ne gusel en azından yuruyus yapabılıyorsunuz.
benım hıc yuruyus yapabılcek arkadasım yok..:çok üzgünüm:
bırde kendı basıma yuruyuse cıksam kesın karsıma kedı,kopek felan cıkar..
kesın cıglık cıglaga eve gelırım...:roflol:bende evde karın egzersızlerı yapıyorum :roflol::roflol:

Canım fazla karın hareketleri yapma derim. Yapacaksan da adetli olduğun günlerde yap. Neme lazım belki bebiş vardır. Di mi ama :dance:

Ve o an geldi çattı. Gidiyorum. laelaelaelaelae

Buralar size emanet kızlar. Geriye düşmesin bizim umut dolu topiğimiz.. :lepi:

Canım fazla karın hareketleri yapma derim. Yapacaksan da adetli olduğun günlerde yap. Neme lazım belki bebiş vardır. Di mi ama :dance:

Ve o an geldi çattı. Gidiyorum. laelaelaelaelae

Buralar size emanet kızlar. Geriye düşmesin bizim umut dolu topiğimiz.. :lepi:
tamam canım yapmayayım barı demı ne olur ne olmaz..ıyı kı aklıma getırdın..:1no2:
hadı bakalım ıyı yuruyusler...gamyoncuiremsu

kıslar ya ne gusel en azından yuruyus yapabılıyorsunuz.
benım hıc yuruyus yapabılcek arkadasım yok..:çok üzgünüm:
bırde kendı basıma yuruyuse cıksam kesın karsıma kedı,kopek felan cıkar..
kesın cıglık cıglaga eve gelırım...:roflol:bende evde karın egzersızlerı yapıyorum :roflol::roflol:

bende senin gibi arkadaş bulamadım bir türlü evde karın hareketleride yapmak istemiyorum nevroskynin dediği gibi düşündüğüm için yapmıyodum bir an önce vermem lazım kasımda tedavi düşünüyorum bir daha üstüne kilo binerse sonra yerimden sallanamam:roflol:2 tedaviden 8 kilo ile ayrıldım :1no2:

bende senin gibi arkadaş bulamadım bir türlü evde karın hareketleride yapmak istemiyorum nevroskynin dediği gibi düşündüğüm için yapmıyodum bir an önce vermem lazım kasımda tedavi düşünüyorum bir daha üstüne kilo binerse sonra yerimden sallanamam:roflol:2 tedaviden 8 kilo ile ayrıldım :1no2:

canım ne olucak halımız.:uhm:.kocısle gıtsek de olmaz adamcagız zaten cogu zaman cok yorgun gelıyor..bızde barı arada bırde olsa kocıslerı ıkna edıp yuruyuse cıkalımjeyyar ..

Geldimmmmmmmmmmmmmm :lepi: Kendimi çok iyi hissediyorum. Sporumu yaptım . Banyomu yaptım. Biraz da uzandım. Ama sizleri özledim koştum geldim. :içelim:

tamam canım yapmayayım barı demı ne olur ne olmaz..ıyı kı aklıma getırdın..:1no2:
hadı bakalım ıyı yuruyusler...gamyoncuiremsu

Yani canım , aman diyeyim.. Benim de yapmam lazım ama yapamıyorum. İçine bebiş gelirse su götürür. :içelim:

Canım o zaman biraz yemekten kısmak lazım. Ama spor yapmadan da onun faydası tam anlamda çıkamıyor maalesef. Ben de yemeği çok severimm. Su içsem yarıyor be şekerim :dilcikar: :roflol::roflol::roflol:

Ben aşılamalara başlamadan önce bizim kurum doktoru bana ; "Çok zayıf değilsin , kilo almaya müsaitsin. Bu tedaviler kilo aldırır. Biraz versen iyi olur. Sonra psikolojin de bozulur. İstesen de kolay veremezsin" demişti. Düşündüm düşündüm. Oturduğumuz yerde çıkıp yürüyüş yapacak bir yer yok. Yağmuru var , çamuru var , sıcağı var , soğuğu var. Ben de en iyisi yürüyüş bandı alayım dedim. Hem yarın öbür gün hamile kalırsam egzersiz olarak doktor yürüyüş verecekti. Ben nerede yürüyecektim. Ben 1,5 ayda 6 kilo verdim yürüyüş bandıyla. Sonra tedavide verdiklerimin hepsini aldım geri. Şimdi de 3 kilo verdim ama göbek bölgemden hemen gitmiyor. Eskiden önce göbüşten verirdim. Ama artık öyle değil. Göbekten iğneleri ola ola o bölgede birikti galiba. Vücudumun dengesi bozulmuş. Kendimi daha iyi hissetmek için spor yapıyorum. Sigarayı da bıraktım zaten. Sağlığımı geri kazanıyorum. 1 sene tedavi düşünmüyorum zaten. Ama kilom istediğime ulaşırsa acayip moral olacak bana. İyiki bu aleti almışım diyorum. Evde yürüdüğüm yolu , harcadığım kaloriyi bilerek sporumu yapıyorum. İstediğim kadar yapıyorum. Eğer yeriniz varsa sizlere de öneririm arkadaşlar. a.s.

canım ne olucak halımız.:uhm:.kocısle gıtsek de olmaz adamcagız zaten cogu zaman cok yorgun gelıyor..bızde barı arada bırde olsa kocıslerı ıkna edıp yuruyuse cıkalımjeyyar ..

Yok canım o kocişler yemez bu yemi. Adamlar yoruluyor zaten. Hem çalışmalar yoğun. Doneler de iyi değil. Adamı daha da yormamak lazım. Bırak dokunma , enerji depolasın.. :roflol:

dilek09yh2.jpg

***ÜsLuB*** ; beni de hüzünlendirdin ama. :çok üzgünüm: Lütfen , geldiğinde seni iyi görmek istiyorum.. a.s.

Çok duygulandırdın beni....:çok üzgünüm:coksekeriremsu:1hug:a.s.

Canlarım ; Ben nereye gidiyorum??? Evet yatmaya. Gitmeden önce sizleri kocamannnnnnnn öpüyorum. hepinizi. Şeniz İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar arkadaşlar.. a.s.

selam hamiş adayları :teytey: üslub cum aynı durumu bende yasadım benim eşim okadar rahattıkı hep ertelıyordu tedavıyı dogal yoldan denıyelım deyıp duruyodur bak allahım söyletmiş heralde öylede oldu allahım verecegı zaman bir tek sperm yeter canımm üzme kendını bu kadar ama tabıkı tedavıyıde cok boşlamasın yınede biz yolunda bulunalımda allahım vercegı zaman verır derdım :nazar: nevrosky maşaallah canım ıyı olmana sevındımm hep böyle olun canlarımm beklenen gün yakındırr :1hug:

selam hamiş adayları :teytey: üslub cum aynı durumu bende yasadım benim eşim okadar rahattıkı hep ertelıyordu tedavıyı dogal yoldan denıyelım deyıp duruyodur bak allahım söyletmiş heralde öylede oldu allahım verecegı zaman bir tek sperm yeter canımm üzme kendını bu kadar ama tabıkı tedavıyıde cok boşlamasın yınede biz yolunda bulunalımda allahım vercegı zaman verır derdım :nazar: nevrosky maşaallah canım ıyı olmana sevındımm hep böyle olun canlarımm beklenen gün yakındırr :1hug:

Bu gün 4-5 saat kadar hiç kendisiyle konuşmayınca anladı ne kadar mühim olduğunu bu konunun..Eğer bu ay olmazsa en kısa zamanda mikroenjeksiyona başlıcaz
Yumurtlama takibindeyim.Hayırlısı hakkımızda:asigim:

günaydın kızlar nasılsınız?üslub eşinle anlaşmana sevindim inşallah herşey yolunda gidecek ve meleğine kavuşacaksın :1hug:
kızıldeniz sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor canım:emir_bebek:gamyoncuiremsu

benim kociş koca poposunu yerinden kaldırmaz :roflol:zaten eve zor atıyo kendini yoruluyo eve yürüyüş bandı alsam nereye koycam :sm_confused:aslında az yiyorum yediklerime dikkat ediyorum ama sanki kilolar üstüme yapıştı bide vitamnin içiyom oda engel oluyo sanırım kilo vermeme spor yapmam şart arkadaş arama çalışmalarını hızlandırmam lazım :sm_cool:

günaydın canımlarımm nasılsınız bakalımm :nazar: benım hamişlik maşaallah cok rahat gecıyo hiç bır belırtı yokk hemde hiçç tam dıyorum mıdem bulanacak gıbı yok bulanmıyor doktor gebesin demese benım daha ınanacagım yoktu birde gec döllenme olmuş o yüzden daha sanılandanda küçük bebiş heralde :asigim: yada annemı 3 yıl beklettım artık cokta üzmeyeyım dıyor :) darısı sizlere canımmm Şeniz

günaydın canımlarımm nasılsınız bakalımm :nazar: benım hamişlik maşaallah cok rahat gecıyo hiç bır belırtı yokk hemde hiçç tam dıyorum mıdem bulanacak gıbı yok bulanmıyor doktor gebesin demese benım daha ınanacagım yoktu birde gec döllenme olmuş o yüzden daha sanılandanda küçük bebiş heralde :asigim: yada annemı 3 yıl beklettım artık cokta üzmeyeyım dıyor :) darısı sizlere canımmm Şeniz

aman maşallah nazar değmesin :nazar::nazar:böyle devam eder inşallah

X