Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
oelfidao sana ve bu durumdaki kardeşlerime ümit olsun 8 senedir bebek isteyen tanıdğımızda meğer hiç sperm yokmuş tese ile 3 tane buldular tüp bebek yapıldı eşi şu an 3aylık hamiş lütfen toparlan sonra benim gibi ağladığın günlere eşini üzdüğüne üzülürsün Allahımın rahmeti öyle büyükki bakmışsın birde bebişin karnında şu an benim inanamadığım gibi sende inanamıycaksın

şimdi o kağıdı bulamıyorum sanırım doktorda unutmuşuz ama kötü olsa morfoloji dr sölerdi dimi?bak şimdi kafama takıldı

Canım tamam bulunca yazarsın. Yoktur umarım sorun. Söylerler mi bilmiyorum. Bizim söylememişlerdi. 6 ay sonra kendi araştırmalarımız sonucu öğrendik ve sonra da tescillediler doktorlar. :mymeka:

186 milyon çok fazla değil mi zaten?dr bize 20 milyon sperme biz normal deriz demiştide kafamçokkarıştı

Canım 20 milyon normal dendiği şu. 1 ml'de 20 milyon olursa normal diyorlar. yani 4 ml verdiyse 80 milyon olacak öyle yani. Arkadaşın 33 milyonmuş ml'de 186 milyon toplamda..

ikimizde ne sigara ne alkol kullanmadık bu yaşımıza kadar sorularınızı heran cevaplarım canım hiç sorun değil sorun

Sağol canım Şeniz Allah senden razı olsun. Biz aklımıza takıldıkça senin kapını çalarız artık gamyoncuiremsu

Böyle bir günde ağlamak yok :mymeka: Hiçbirşeyi dert etmek yok :mymeka: Mucizeyi yaşıyoruz canım.. :içelim: Üzülme lütfen. Azosperm olanlar baba oluyor. Sen ise üzülüyorsun. Mutlu olacaksın ve şükredeceksin. Benim bazı arkadaşlarım var. Doğal yoldan da tüp bebekle de olmadı kaç denemedir. Neden?? Kısmet değil , hayırlısı değil.. Dua edelim ki doğal yoldan olmazsa bile , Allah bize sağlık sıhhat ve güç versin , elimizi darlığa sokmasın , tedaviyi deneyebilelim. :1hug: Beni de kızdırma klava: yerimseniben

:teytey:çokkkkkkkkkkk mutluyummmmmmmm bu hamişşşşşşş haberlerine:hooray:.allahım herkese nasip et.kızlar t:dance:ebrikkkkkler.adet günüm yaklaştıkça çok korkuyorum ya:çok üzgünüm:kafamçokkarıştı

:teytey:çokkkkkkkkkkk mutluyummmmmmmm bu hamişşşşşşş:sm_cool: haberlerine:hooray:.allahım herkese nasip et.kızlar t:dance:ebrikkkkkler.adet günüm yaklaştıkça çok korkuyorum ya:çok üzgünüm:kafamçokkarıştı

Ya canım mutlu olunmayacak gibi değil.. :dance::dance: İlaç gibi geldi valla. Amin , inşallah hepimiz yaşacağız bu duyguyu Allahın izniyle. Korkma canım. İnşallah hamişsindir. :1hug:

canım yaa üzülme kısmet olmayınca nasipte olmuyo allah ol demesi yeter zaten bize lazım olan 1 sperm değilmi lütfen böyle düşünüp kendini üzme bak benim akrabam da azoseperm vardı üstelik sperm sayısı 0 dı tese ile sperm bulundu kocaman kızı oldu 7 yaşında şimdi birkaç ay önce tekrar tedavi oldu tekrar tese yapıldı ve 2. çocuguna hamile :teyteylmayacak diye bişey yok allah hepimize vakti gelince nasip edecek inşallah :1hug:

kızlar bu adam beni delirtecek,bir kaç ay daha deneyelim doğaldan diyor.klava:yaşı 41.azospermi tanısı var.Ben aylardır nette orda burda bu konu ile ilgili araştırmalar yapıp kendimi harab ediyorumbenneyaptımki
Bu ay doğaldan oldu olmadı değilse fazla vakit kaybetmeden tedaviye geçmek istiyorum.Bende sabredecek güç kalmadı.Bir kaç ay daha diyor yaa..deli olcam deli..Sanki 20 yaşında delikanlı sanıyor kendiniKötü Kazen
Salya sümük ağlıyorum,telefonu da kapattım aramasın diye..Hala uyuyor bu adam bee..Ben de seviniyordum ne güzel kendi kendine kürleri yapıyor diye...:çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Kıyamam canım sana. :teselli: Seni anlıyorum. Artık yorulduğunu hissediyorsun. Tam azosperm de değil , sperm var en azından. Bence de geç olmadan tedaviye başlamalısınız. Seni böyle üzgün görmek istemiyorum. Birkaç ay daha beklemek istemiyorsun haklı olarak. Aranız da kötü olmadan tedaviye başlarsınız inşallah bir an önce. Sen şimdi kapattın ya. Çıldırır :1rolleyes: Akşam gelir , mevzu açılınca güzel güzel konuşursun ikna edersin inşallah. Kavgaya dönüşmesin ama tamam mı.. Biraz sakinleş sen de canım benim. Allah gönlüne göre versin inşallah canım. a.s.

Eşim sigara kullanmıyo canım 8 oldu bırakalı önceden kullanıyodu bu olaydan sonra bıraktı.

Eşim sigara kullanmıyo canım 8 ay oldu bırakalı önceden kullanıyodu bu olaydan sonra bıraktı.

***ÜsLuB*** ; beni de hüzünlendirdin ama. :çok üzgünüm: Lütfen , geldiğinde seni iyi görmek istiyorum.. a.s.

kıslar sayfamız bıraz gerılerde kalmıs..
guncelleyelım..:teytey:

Birkaç akşamdır akşamları gelince spor yapıyordum. Bugün yapmadım. Şimdi nasıl kaldıracağım bu koca ......:roflol: 20:30 gibi gidicem. Zaten ayaklarım zonkluyor. Yürüyebildiğim kadar yürürüm artık. 64 kiloyla başlamıştım. 61 kiloymuşum. 3 kilo gayet iyi. Haftada 1 kilo vermişim. Ama yürümekten bitap düştüm ben. 55'e 6 kilo var. Yani 2 ayda anca veririm. Tatile gitmiyoruz bu sene. Kendimi kampa aldım. Sizler kendinize iyi bakın canlarım. Kilonuzu kontrol altında tutun. İşin ucunu kaçırmayın. Valla çok zor oluyor. Öpüyorum sizi.a.s.

kıslar ya ne gusel en azından yuruyus yapabılıyorsunuz.
benım hıc yuruyus yapabılcek arkadasım yok..:çok üzgünüm:
bırde kendı basıma yuruyuse cıksam kesın karsıma kedı,kopek felan cıkar..
kesın cıglık cıglaga eve gelırım...:roflol:bende evde karın egzersızlerı yapıyorum :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…