Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

sidelyam tedaviye başlamışsın canım hayırlı olsun inşallah bu son tedavin olur ve meleğine kavuşursun canım. ne aşamadasın şu an

canım çok sağol inş son olur dediğin gibi inş tatlım...şu anda dogum kontrol haplarıyla devam ediyorum yaklaşık 21 gün devam edecek ekim 7 de randevum var hap bitmiş olacak sonrada iğneler inş...nolur dualarında eksik etme canım ya çok korkuyorum eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

sidelyacım korkma rahat ol rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah istediğin gibi gelişirtedavin de bebeğini göbişinde olur inşallah ama olumsuz dusunme ne olur

Elifda'cım ben de testleri yaptırdım bir tek adetimin ikinci günüde yaptıracağım test kaldı. Adetim de gecikti, bu ay da gelsin diye bekliyorum yok. Allahtan benim testler fena çıkmadı sonuçları endokronolojik testlerim normal de bende parazitolojideki testlerde bi gariplik var. Sonucu şöyle yazıyor:

Serolojik sonuçlar ve yüksek IgG Avidite indeksi 16 haftadan önce herhangi bir dönemde edinilmiş Toxoplasma enfeksiyonunu desteklemektedir.

Ne demek tam anlayamadım ama annem hemşire olduğu için o araştırmış. Tedavisi kolay olan bişeymiş Allah'tan bakalım doktorlar ne diyecek tabi. Bu arada rahim ağzı yarası için kullandığım antibiyotikler mucize denecek derecede iyi geldiler. Akıntım tamamen durdu ve koku hiç yok. Eşim de şimdilik tentral ve evicap kullanıyor ve keçiboynuzu kürüne başladık, Allah hayırlılara çıkarsın İnşallah, İnşallah senin için de her şey hayırlı olur arkadaşım, bakarsın seninkinin de tedavisi kolay bişeydir.:Saruboceq:

Kızlar bugün 2 de rahim filmini çektirdim kabus gibiydi.. Canımın ne kadar yandığını anlatamam. Başımdaki hemşirenin hasta fenalaştı diyip burnuma bişey koklatması dışında herşey bulanık.. Sonra kendime geldim sağolsunlar ilgi alaka mükemmeldi.. Sonra ablamla dolmuşa binip eve gelirken dolmuşta bi güzel bayıldım ikinci defa..
Herkes seferber oldu .. çok kortular bende korktum eve geldim dinlendim .. Kanamam var ağrılarım hala devam ediyor sol bacağım da kramp var.. Kasıklarım sökülüyor..
Sonuç itibariyle 2 tüpümde açık.. Sabah eşimde ben tatlil yaptırırken sperm testi yaptırdı.. Sonuçlar çok kötü.. Dr size aşılama olmaz dedi.. Hareket morfoloji herşey düşmüş.. (Canı sağolsun kocacımın napayım). Direk tüp bebeğe geçilecek dedi.. Bizde öyle yapıcaz..Bugün yaşadıklarım bunlar..

geçmiş olmuş canım bende ankaradayım uzun süredir de burdayım bende haftaya tüp bebege başlıyacagım benimde açık tüpler ama fsh yüksek eşimdede hareket stres ve sigara çok düşürüyor bu arada hangi dr gideceksin

Ben Zekai Tahir Burak'yatım aslında özel klinik istedik eşimle ama bazı büyüklerimiz ilk hakkınızı devlette deneyin dediler. Banada mantıklı geldi..İnfertilitede Tülay Hocaydı.. Şimdi tüp bebeğe geçtiğimiz için hocada değişecek.. Orda kim olur bilmiyorum zaten aşılamanın iptal olduğunu bugün öğrendik.. Yani tüp bebek için dr araştırma şansımız olmadı henüz:)

Bu tüp bebek denemem olmazsa maya tüp bebeğe başlayacağım.. Orayı çok övüyolar .. bende bi kaç kere görüştüm ve çok ilgili buldum .. Düşüncem bu şekilde yani. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin

geçmiş olsun dilerim bebeğin gelişine vesile olsun bu çabanız...
rahim içine verilen o ilaç beni de sarhoş gibi yapmıştı...
3 saat ayakta zor durmuştum...
normalde rapor verilmesi lazımmış işlemden sonra.
kanama bende 3 gün az ve pembe devam etmişti...

belgincim geçmiş olsun canım evlilik yıldönümünüzde kutlu olsun inşallah 9. yılınıza girdiğinizde mucizeleriniz sizinle olur canım
sagol canım amin inşallahhhhhhh

geçmiş olsun canım

SİDELYA cım tedavin hayırlı olsun...
Allah çabalarınızı dua yerine kabul etsin inşallah..

Geçmiş olsun bilgemcim
o kadar kötü mü rahim içi filmi
ben daha gelemedim o aşamya ama cok korkuyroum ben de

Umarım tedavin olumlu sonuçlanırda unutulur gider bu acılar-ağrılar...

canım umut oldun bana ya saol. senın ılk denemede mı oldu?
dedıgın gıbı morfolojı onemlı ama 0 lada bulunabılıyo demekkı sperm.
Allah saglıkla tamamına erdırdırsın canım.

ben hiç iyi değilim kızlar ya şu karın ağrılarım tekrar başladı ne var anlamıyorum ağrı kesici sayesinde duruyorum vallahi tedaviyede az kaldı ne yapcam bilmiyorum dr gittim bağırsaklara baktırmaya oda gün verdi taa 1 ay sonraya oda tedaviye geliyo ne yapcam bilmiyorum hiç keyfim yokkkkk

bilgemcim bende tedavılerıme zekaı tahır de baslamıstım. aynen senın gıbıyken durumum esımın morfolojısıne hıc bakılmadan bana orada asılama yapıldı . hatta hastanede degıl oranın hocalarından bırının ozel muayenehanesınde. sonra maya tup bebegı bulmus esım memnun kalan arkadaslar varmıs. mayaya bı geldııkkı osman bey bu spermıyogram yetersız morfolojı bakılmmaıs dedı. nıtekım bı bakıldı tum degerler 0...

bana sorarsan maya ıyı bır merkez. ben su an yumurtalarımı buyutuyorum haftaya toplanacaklar ınsallah..
henuz sonuca ulasmadık ama dedıgım gıbı ılgı alaka guzel..

Evet haklısın sarhoş ki en sarhoş ediyor insanı.. İyi dileklerin içinde çok teşekkür ederim..
Bende kanama zalmakla beraber snein dediğin gibi pembe kıvama döndü..
Umarım hepimizin çabaları mutlu sonla biter arkadaşım..

Geçmiş olsun bilgemcim
o kadar kötü mü rahim içi filmi
ben daha gelemedim o aşamya ama cok korkuyroum ben de

Umarım tedavin olumlu sonuçlanırda unutulur gider bu acılar-ağrılar...

Canım bu benim için sıkıntılı oldu ama herkeste aynı olacak diye bieşy yok .. benden sonra giren bayan ıhh demedi.. Kişiden kişiye ve ağrı eşiğine göre değişiyormuş.. Umarım seni korkutmamıştır..
En azından şöyle düşün bende korkuyordum ama bitti.. Çıkınca dedim ki oldu bitti canım yandı ama bitti hepsi bu kadarmış :)

bende anlamdım parazitolojide ne yazdığını bak bende de şöyle yazıyor arkadaşım
IFAT IgG....... negatif
ELISA IgG......negatif
ELISA ıgM.....negatif
Serolojik verilere göre Toxoplasma enfeksiyonu gecirmemiştir.
enfeksiyondan korunmak iin gebelik öncesi ve döneminde önlemler alınması önerilir.
Lütfen Gebelki döneminde 2 ay aralıklarla testleri tekara ediniz...

Senin annen araştırmış tedavsi kolaymış en azından..benimki ne ola ki??
aynı hastaneye gidiyoruz eşimin ilacıda senin eşine verilenle aynı :))
umarım düzelir sperm sayısı ve kalitesi....
Sein 2. adet günün ne zmaan ortalama.. ben 1-5 ekim arası veririm 2.gün tahlilini..
aynı zamana mı denk geliyor acep..
gerci benim daha şu anti TPO tedavsii var... ertelenir benim tedavi yüksek ihtimal...

evet Bilgemcim...
bende bir an önce yaptırsam da kurtulsam diyorum..
ama o aşamya gelebilmek bile nasip olmadı henüz....
Ölecek dğeiliz ya... yaptırırız..
HER ŞEY BEBEK İÇİN :)))

Canımcım karın ağrıların sitresten mi, bağırsak bozulmasında mı,yoksa adetten mi acaba? Belki yazmışdır fakat görmedim .. Bunu halletmeden başlama.. Ben ishaldim söylemesi ayıp hormın testi yapılırken ..Bir değerim farklı çıktı biliyor musun ?
Dr su kaybın var hiç su içmiyormusun dedi.. Halbuki benden çok su içen yoktur gece ile erinmem kalkarım.. Meğer ishalden miş.. İshalde su kaybı olur bilirsiniz .. Yani en ufak bişey testlerimizede yansıyor..

Evet arkadaşım bu konuda hem fikiriz.. Özele parayı basıyorsun ama insan hayatına önem var!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…