Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
çokteşekkürler tülin ciim allah hepimizin yardımcısı olsun.bende aşk ve ceza yı istiyorum çok tattlı bir bebek:)

önemli değil kızlar.. gördüğüm denk geldiğim her zaman bildiğimi söylerim..
ikinizde canınızı sıkmayın..
ben oluruna bıraktım kafam çok rahat artık..
bir de iş bulsam çalışsam süper olcak..

evet Tülin..
İş bulsan kafan daha rahat olur eminim..
İnsan elnden olmadan işine yoğunlaşıyorda unutuyor bunları...
Yaşında çok şükür cok değil.. normal yoldan gelir inşALLAH...

fadikcım hayırlı olsun allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin
ben bakmamıştım kendine dikkat et bol bol dinlen

arkadaslar merhaba
topıgınız sanırım bana da cok uyuyor yazdıklarınızı okuyunca bende kendımı paylasmak ıstedım.
bızde bu ay tup bebek uygulamasına basladık hergun egne oluyorum. ama esımın sperm testı sonucunda ılerı hareket % 0 ve morfolojı %0 cıktı. gercı doktorum tup bebek ıcın engel degıl sımdılık ypıp gorcez dedı ama moralım bozunldu. bu sekılde esınde aynı problem olup gebe kalan arkadslar var mı??
varsa bana bır umut olurmusunuz?? buna cok ıhtıyacım var...

bugune kadar problemı hep kendımde sanıyordum ...sımdı asıl esım problemlı cıktı... Gercı Allah yazdıysa olur bılıyorum ama yınede aynı problemı yasayıpta basrıya ulasan bırını duyunca kendıme gelıyorum.. bu duyguyu burdakı herkes anlar zaten...

fadikcım hayırlı olsun allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin
ben bakmamıştım kendine dikkat et bol bol dinlen
çok sağol canıma.s.
allah razı olsun....

hoşgeldin elifa.s.
tedaviniz hayırlı olsun...sonuç pozitif olur inş...
tüp bebekte harektin hiç önemi yok...
morfoloji 0 olarak tüp bebekte pozitif görenler oldu...
tedavide pozitif düşünmek stres yapmamakta çok önemli...
stres yapmamaya çalışın...
rabbim yüzünüzü güldürsün...

geçmiş olsun canım...
bu test troitle alkalıymış ama bende ilk defa duydum...
troit rahatsızlığının türleride mi var bilmiyorum...
özlemle yabangülü tsh yüksekliyinden ilaç kullandılar diye biliyorum...
ama sen yinede onlarla konuş bakalım aynı şeymiymiş...

rabbim dermansız dert vermesin...

günaydın kızlar aramıza yeni katılan herkeze hoşgeldiniz diyorum inş topiğimiz ugurlu gelir de mucizeleriniz bir an önce sizi bulur tabi bizleride inş.

hoşgeldin sua.s.
ameliyattan sonuç almak içinde acele etmeyin...
çünkü 1 sene içinde düzelenlerde oluyor...
inş değerleriniz düzelir...[/B][/QUOTE]

Sağol canım bakalım beklemekten vei dua etmekten başka yapacak birşeyimiz yok....

Geçmiş olsun mellek bence 1-2 kez daha sperm testi yaptırın sonra ameliyat karar verin çünkü biz özel bir hastanede yaptırdık onların aletleri çok farklı oluyormuş orda daha düşük çıktı benim bir akrabam kadın doğum uzmanı bize ya tüp bebek merkezlerinde yada devlet hastanelerinde yaptırmamız gerektiğini söyledi oralar daha güvenilirmiş bizde orda yaptırdık gerçekten haklı cıktı.....

canım geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda düzelir bende 3 4 gün sonra testler yaptıracagım bakalım bende ne çıkacak bu hormonun adı anti tipo diyemi yazılıyo canım dr benden istemedi bunu sanırım...

hayırlı sabahlar kızlar
elf104[COLOR] arkadaşım aramıza hoşgeldin morfoloji bozukluğu önemli bir durum .Benim eşimde de morfoloji 0. çok şükür ben şu an 22 haftalık hamileyim. micro enjeksiyonda en kaliteli spermi kullanmaya çalışıyorlar.Bazı hastanelerde yüksek ölçekli mercekler kullanılıyor, labaratuvarın kalitesi önemli . İnşalllah tedavinin sonucunda bebişine kavuşursun
belgincim evlilik yıldönümünüz varmış, kutlarım seneye 3 kişi kutlamak nasip olur inşallah

kızlar hayırlı sabahlar herkese..
yenı gelen kader arkadaslarımız hosgeldınız sefalar getırdınız..dılerım bu topıge gelıp dert yanıp bır ıkı ay ıcınde hamıle kalanlardan olursunuz.oyle cok arkadas geldı ve sankı topık ugurlu gelmıs gıbı hamıs kaldıkı..sızlerede ugurlu gelır ınsaallah..
kızlar bızımde kasımda 4 yılımız doluyor nasıpse..rabbım hepımıze eslerımızle saglıklı uzun bır beraberlık nasıp etsın..huzurumuz yerınde olsunda varsın bebısler nazlı nazlı gelsın..herseyın hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…