Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

hoşgeldin damlaa.s.
anladığım kadarıyla gonal f le yumurta takibi yapmış dr...
peki klomenle aşılama da, neden bu yumurta takibi oldu...
ben bu iğneyi genelde aşılamada duymuştum da...
ama ne olursa olsun pozitif düşünmeye çalış...
boş boş durmakla olmuyor...
biryerlerden tedaviye başlamak lazım...

merhaba kızlar beni tanıyan tanımayan herkes dua etmişsiniz sağolun . evet 28+2 de dogum yaptım yada yaptırıldım ALLAHIM kimseyi zeynep kamile düşürmesin aylarca özele gittim ama nerdena klıma geldide oraya gittim bende bilmiyorum demekki kader bu olacağı varmış. kadir gecesinde gitti minik meleklerim şuna inanın görüpte kaybetmek çok daha zor o yüzden hepiniz için ALLAHTAN hayırlısını diliyorum. ne yazacağımı bilemiyorum kızlarım çok iyi dogdular haftalarına göre hatta ikisi kendisi nefes alıp veriyordu ama demekki ömürleri bu kadardı. dogum hikayemi yazıcam çok acılar yaşadım duygularımı suan ifade edemiyorum bazen robotlaştıgımı hissediyorum ama hersey suan minik kuzum için kızım iyi ALLAHA şükürler olsun annesinin sütünü alıyor ve güzel güzel sindiriyor ve böylece düzenli kilo alıyor bebeğim inşallah böyle giderse 4 hafta sonra çıkıcak minik kızım parmak çocugum benim dua edin teyzeleri bebeğim için böyle devam etsin minik kuzum prensesim çok ama çok acı onu orda bırakıp eve gelmek onsuz uyumak daha halen alışamadım içimde olmadıklarına doyamadım onları karnımda tasımaya şimdilik hoşçakalın ugramaya çalışıcam arada

canım benim en son senin yazdığını görünce hem korkuyla hem heyecanla baktım ödüm kopuyo kötü bi haber gelicek diye ama allaha çok şükürki mercanımız iyiymiş inşallah dahada iyi olucak inşallah 4 hafta sonra evinde olucak kızın dualarım hep bu yönde demek senin sütünü ,içiyo ne kadar güzel o eminimkli ona dahada güç vericek sütün hep güzel haberlerini almak hep güzel şeyler duymak dileğiyle

damla hoşgeldin armıza umaraım bu ay bebişin gelir
özlemcim yazını gözyaşlarıyla okudum Rabbim mercanına uzun ömür versin inşalllah
senin de sağlığın çok önemli kendine iyi bak

Özlem dua ediyoruz seni için emin ol arkadaşım...
En azından ben eminim ettiğim duadan..
Malesef başkada bişey gelmiyor elimizden..
ama aymesinde dediği gibi anne sütü iyi gelir..toparlar,güç kazanır ALLAH ın izniyle..
Sabır versin RABBİM sana ..ve bebegne sağlık ve uzun ömür...

merhaba kızlar bugün misafirlerim vardı daha doğrusu kayınvalidemin günü vardı çok yoruldum neler konuştunuz bilemiyorum ama inşallah hepiniz iyisinizdir şimdide yeni dizi başladı onu izleyeceğim fatma gülün suçu ne?göreceğiz...

Merhaba Belgin..
Nasılsın...
Ben sana sölm mi Fatmagülün sucu ne :))
Bİ ÖNCEKİ DİZİDE "BİHTER" olmak :)))

diyorlarmış facedemi nerde artık ... mantıklı ama daha güzel suc mu olur..

sagol canım inşallahhhhhhhhhhh
Allaha çok şükür iyiyiz canım büyümeye çalışıyoruz işte
Allahın izniyle bugünleride bi geçirsek sağlıkla
daha ne isterim
geçecek inşallahhhh
amin canım amin..
geçmiş olsun canım inşallah allahım hepimizin yüzünü güldürsün.

inşallah canım tek dileğim bu allahımın izni ile inşallahhhh

hepiniz sağolun kızlar allahım hepimizin bu yolda yardımcısı olsun AMİN...

canım kaderirmizde ne varsa onu yaşıyoruz...
bunlar hiç olmayabilirdi
mesala sen tek bir bebişede hamile kalabilirdin...
veya bebişelirnin ikisini doğmadanda kaybedebilirdin...
ama o bebeklerin dünya yüzüne gelecekleri varmış ve ömürleride sadece okadarmış....
bunlarada birşeyler vesile olayor işte...
rabbim mercan suya uzun ömür versin...
maşallah iyiyede gidiyor hepte iyi olur inş..

Merhaba Belgin..
Nasılsın...
Ben sana sölm mi Fatmagülün sucu ne :))
Bİ ÖNCEKİ DİZİDE "BİHTER" olmak :)))

diyorlarmış facedemi nerde artık ... mantıklı ama daha güzel suc mu olur..
bence de:))

nasılsınız kızlar uzun zamandır girmiyodum herkes iyimi????
hoşgeldin canıma.s.
nasılsın nerelerdesin?

ah canım arkadasım..ozlemcım rabbım bu mubarek ay hurmetıne tutulan oruclar ve kılınan o guzel secdelı namazlar hurmetıne sana esıne ve o mınıcık yavrucunuza saglık sıhhat versın..allahın ıznı ıle bebısıne bıseycık olmıcak canım..sen kalbını ferah tut ve rabbıme tevekkul et..dualarımız senınle..

mrb kıslar uzun zamandır giremedim ..inşş herkes iyidirr.şükürler olsun ben iyiyim.geçmişin tamamını okuyamadım..okuduğum kadarıyla.. fadik 'ten sonra hamişimiz yok galiba..

özlem bebeğini kaybetmiş çok üzüldümm..rabbim sabırlar versin inşş..

meryem canım arkadaşımda kıslarını doğum yapmışş..rabbim sağlıklı uzun ömürler versinn

hoşgeldin canıma.s.
evet uzun zamandır hamilemiz yok..
biri ayağını sürtsede sevinsek...

özlem iki bebeğini kaybetti canım
şükür diğer bebeğinin durumu iyiye gidiyor(maşallah)
rabbim onu sağlıcakla onlara bağışlasın...

iyi olur valla canım...

evet canım anladığım kadarıyla öyleymişşş..rabbim diğer evladını ona bağışlasın inşşş

günaydın kızlar hayırlı cumalar inş hepimizede...özlemim canım rabbim sana dayanma gücü versin ve minik meleğinede acil şifalar inş dualarımızdasın canım...nurcan35 hoşgeldin canım nerelerdesin yoksun ne zamandan beri...belginim zaman yaklaşıyor inş bu sefer rabbim hepimizin yüzünü güldürü canım....nerdesiniz kızlarr uyanın artık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…