Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar
nesrin den güzel haberi alamadık malesef inşallah eşinin ameliyatı fayadalı olur
serenalar geçmiş olsun bir an önce tedaviye başlaman iyi olur arkadaşım sağlık ihmale gelmez
belgin canım tedavinin tarihini belirlemişsin hayırlı olsun kucağın bebişlerle dolsunkaydirigubbakcemile3

Selam kızlar,
bende de büyük bir rahim ağzı yarası tespit edildi ve onun tedavisine başladım. Akıntı ve koku baya yok oldu sanırım ilaçlar bende işe yarıyor. İnşallah eşimin de ilaçları işe yarar da yüzümüz güler. Benim biraz da olsa gülümsemeye ihtiyacım var çok, hele de bu aralar. İnşallah rabbim hepimizin sesini duysun. Tahlillerimiz de 22 eylülde tamamlanacak. Bakalım neler çıkacak.

Selam kızlar,
bende de büyük bir rahim ağzı yarası tespit edildi ve onun tedavisine başladım. Akıntı ve koku baya yok oldu sanırım ilaçlar bende işe yarıyor. İnşallah eşimin de ilaçları işe yarar da yüzümüz güler. Benim biraz da olsa gülümsemeye ihtiyacım var çok, hele de bu aralar. İnşallah rabbim hepimizin sesini duysun. Tahlillerimiz de 22 eylülde tamamlanacak. Bakalım neler çıkacak.

canım inşallah güzel haberler alırsın ve tedavin cevap verir umarım

Sağol Ronyacım senin nasıl gidiyor herşey?

canım ben çatlatma iğnemi olalı 9 gün oldu
beklemedeyim ve çok heyecanlıyım
aslında bana kalsa kan tahili yaptırırım ancak
çatlatma iğnesi hcg içerdiği için yapamıyorum
eşimin sperm hareket sorunu noldu hala bilmiyoruz
bakalım benin bu ay durumuma göre yani adet olursam tekrar baktırcaz

Selam kızlar,
geçmiş olsun canıma.s.
tez zamanda atlatırsın inş...

dbizde öpüyoruz canım iyi olmana sevindim...

saol belgincim Şeniz

CANIM ÇOK ŞÜKÜR BEBİŞİMDE BENDE İYİYİZ SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM ŞEKER DERDİ VAR BAŞIMDA ONUNLA UĞRAŞIYORUM AMA NAPALIM BEBEİŞİM İÇİN HERŞEYE DEĞER DİMİ DOĞUMA KADAR DİYETTEYİM ÇOK ZOR OLSADAohaoldumsmile

aman aman dikkat et canım napcan artık saten normaldede ben hep diyetteyim ama hala yaptığım yok kilo derdim varda sempatiksalakcinni

sende dikkat etcen neydi sloganımız
H-E-R-Ş-E-Y Ç-O-C-U-K İ-Ç-İ-N :lepi::lepi:

sağol canım iyiyim çok şükür...
amin canım darısı sana ve bütün isteyen arkadaşlara olsun...

AMİN İNŞALLAH FADİĞİM İNŞALLAH HEPİMİZE NASİP ETSİN YA RABBİM:Saruboceq:

selam kızlar,
bende de büyük bir rahim ağzı yarası tespit edildi ve onun tedavisine başladım. Akıntı ve koku baya yok oldu sanırım ilaçlar bende işe yarıyor. Inşallah eşimin de ilaçları işe yarar da yüzümüz güler. Benim biraz da olsa gülümsemeye ihtiyacım var çok, hele de bu aralar. Inşallah rabbim hepimizin sesini duysun. Tahlillerimiz de 22 eylülde tamamlanacak. Bakalım neler çıkacak.

canım yaranın iğleşmesine sevindim inşallah eşinede yarar ilaçlar rabbim bizi hayırlarla karşılaştırsın

hayırlı sabahlar kızlar
greendreams geçmiş olsun senin yaran iyileşirken umarım eşinin değerleri de iyileşir
kızlar haberlerde bebeğini doğumdan hemen sonra balkondan atan kızın haberi vardı,bebeğin resmini görünce feci etkelendim ağladım bu ne vahşet,bu nasıl annelik. Ben , bebeğimin incineceğinden korkuyorum da yatarken bile tedirgin uyuyorum

günaydın kızlar güzel bir gün olur inşallah
belgincim ulun beyde çok iyi bi doktor benim transferimi o yapmıştı kısmet inşallah senin yolunda gider herşeyin
aa1 caNIM bu nasıl vicdan değilmi rabbim böylelerine yardım etsin bir canı böyle umursamadan dünyaya getiripte atmak nasıl bir annelik bu rabbim isteyenlere versin inşallah

kızlar herkese hayırlı gunler..
sıdelya belgın tedavılerınız hayırlı olsun.gobıslerınız bebıklerle dolsun ınsaallah..
nesrınden haber almak ıcın actım.ama negatıfmıs.hayırlısı dıyelım.daha vaktı var demekkı..
aymescım sende bu seker ısını cok stres yapma canım ya.bızım burda bır abla var kendısıde seker hastası.ama masaallah nur gıbı bır oglu var.cok tatlı..senın bebıkınede bıseycık olmucak allahın ıznıyle..
bu arada kızlar ne zamandır tulını goremıyorum.ısemı basladı acaba..haberı olan varmı.merak ettım dogrusu..

fatımazeharcım çok sağol canım inş rabbim gönlümüze göre verir hepimizin,greendreams büyük geçmiş olsun acil şifalar diliyorum canım.evet kızlar malesef haberleri bende takip ettim vahşetten başka bişey değil rabbim akıl fikir versin.melony tşk canım dilerim seninde günün güzel geçer

kızlar herkese hayırlı gunler..
sıdelya belgın tedavılerınız hayırlı olsun.gobıslerınız bebıklerle dolsun ınsaallah..
nesrınden haber almak ıcın actım.ama negatıfmıs.hayırlısı dıyelım.daha vaktı var demekkı..
aymescım sende bu seker ısını cok stres yapma canım ya.bızım burda bır abla var kendısıde seker hastası.ama masaallah nur gıbı bır oglu var.cok tatlı..senın bebıkınede bıseycık olmucak allahın ıznıyle..
bu arada kızlar ne zamandır tulını goremıyorum.ısemı basladı acaba..haberı olan varmı.merak ettım dogrusu..

inşallah canım benim bebeişimde sağlıkla doğar ve büyür
tek dileğim o :Saruboceq:

merbaba kızlar
benımde esımın sperm sayısı dusuk 2 seneden berı cocuk ıstıyoruz.klomen ıle ıkı kere asılama denedık olmadı.10 gun oncede gonal f ye basladım 5gun kullandım sımdı gun asırı normal ılıskı ıle denıyoruz 27 sınde tahlıl var.hıc umudum yok cıkcası.bugun adet olalı 11 gunum dun gece bırazcıcık kana benzer bıse geldı cok korktum ama olmadım zaten daha 11gun oldu.
ama kasıklarımda acıma var

X