Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın kızlar hayırlı cumalar
Rabbim mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin hepimiz için hayırlısını nasip etsin

fadık gebelık nasıl gıdıor

belgıncıgım baslandınmı tedavıye
henüz başlamadım canım ekim adetimle başlıyorum allah izin verirse az kaldı ve ben korkuyorum..

evet canım az kaldı inşallah bu sefer olur çok korkuyorum sen nasılsın son durumlar ne...

kızlar hayırlı cumalar herkese..
belgıncım nıye korkuyosun canım ya..cok zor yollardan gecıyoruz ama bılıyorsun nasıpten ote gıdemıyoruz..rabbım hayırlısını versın..kalbını ferah tut.stres butun vucudun dusmanı.senı olumsuz etkılemesıne ızın verme..
uykucu hosgeldın..sende nevar ne yok canım..

belginim canım benimki uzun protokol uygulanıyor şimdilik bakalım doğum kontrol hapı kullanıyorum günlük bir tane .....rabbim yüzümüze baksın inş canım ya....

hayırlı cumalar kızlar..

Özlem bebeğin için toparlanmaya çalış canım..
herşey Allah'ın takdiri..
kimse başına geleceği bilmiyor..
neden zeynep kamil neden özele gitmedim diye de kendini hırpalama..
kaderde böylesi varmış..
Allah sana kıymetlinin birini bıraktı şükür..
Allah kızına sağlık uzun ömürler nasip etsin..
çok çabuk toparlanıp evine gelsin inş..
Allah size de büyük sabır versin içinize ferahlık versin..
meleklerini ahirette görüceksin inş..

elbette canım senin yaşadıkların cok zor sabrını versin rabbim ama elinde tesellin var rabbim ikisinin ömrünü bu bebeğine versin iki meleğin var cennete seni bekleyen özlem ağlıyorum bunları yazarken hep dilimde duan vardı sabret 4 hafta gececek kavuşacaksın kızına
eşine sana ve bebeğine rabbim uzun sağlıklı hayırlı ömürler versin

Hayirli cumalar kizlar rabbim dualarimizi kabul etsin insallah
ozlemcim rabbim sabir versin sana allahim en kisa zamanda sanada banada bebeklerimizi evlerimize
getirmeyi nasip etsin insallah
uykucum sagol canim sukur allaha kizlarim geldi rabbim en kisa zamanda sanada ve butun
isteyen arkadaslarada nasip etsin insallah

Hayirli cumalar kizlar rabbim dualarimizi kabul etsin insallah
ozlemcim rabbim sabir versin sana allahim en kisa zamanda sanada banada bebeklerimizi evlerimize
getirmeyi nasip etsin insallah
uykucum sagol canim sukur allaha kizlarim geldi rabbim en kisa zamanda sanada ve butun
isteyen arkadaslarada nasip etsin insallah

Canımmmm inşallah Rabbim yüzünü güldürür, heyecanla bekliyorum sonucunu...

geçmiş olsun canıma.s.
tez zamanda atlatırsın inş...

İnşallah canım.. Sen nasılsın, bebiş nasıl?

canım yaranın iğleşmesine sevindim inşallah eşinede yarar ilaçlar rabbim bizi hayırlarla karşılaştırsın

Sağol canım ,Valla ben de sevindim,yıllar sonra ilk kez rahatladım bu anlamda. İnşallah hepimizin yüzü güler...

Umuyoruz ki iyileşir arkadaşım, bebek haberine deli oldum zaten. Bizler bir bebek için burada neler yaşıyoruz, millet bi de balkondan atıyor, madem bakmıcan bari başkasına verde baksınlar...

Belginimmm sağol dileklerin için, nasılsın?

TÜlin orda mısın...
Nasılsın görüşmeyeli...
Başladın mı işe?
Merak ettik seni , ugramadın bayadır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…