Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
iyi olmaya çalışıyoruz hayatım sen nasılsın?hoşgeldin..
nerelerdeydin bakalımm??

Canım inan ki insana kendisinden daha yakın bir dost yok, hayat arkadaşın bile olsa... Başka kocalar da çok farklı değil. Öyle çok anlayışlı koca her yerde ve her zaman bulunmaz buna emin ol. Bi de kocalarda şu anlayış var,"şimdi ben bu kadına vah tüh dersem daha çok kendini bırakır, duymazdan geleyim bi şey demeyeyim de kendini toplasın. Benim metanetimi görüp örnek alsın" .... Ama öyle değil işte biz kadınlar için. Biz kadınlar sarılıp bizimle ağlayacak bir erkek en azından üzüldüğümde ağlamasa bile sarılıp " İnşallah bunlar da geçecek" diyecek bir erkek arıyoruz ama...:eek:klava:

offfff offff bundan 2 sene önce başladı mücadelemiz ilk önce varikosel dediler eşim ameliyat oldu ilaç tedavisi uygulandı ama hiç bir doktor normal yolla gebe kalabilirsin demedi hepsi aynı şeyi dediler tüp bebekkkkk neyse tedavi bitti test sonuçlarında ilk önce 800.000 bin sperm vardı ve hareketlilik hiç yoktu hızlı -yavaş -yerinde hareketlilik %0 dı ama morfolojimiz %89 çıkıyodu eee cahil olmayalım ne bilelim morfoloji hareklilikle ortaya çıktığını en azından o iyi diye seviniyoduk :):):) ufak şeylerden sevinmeye çalışıyoduk yada ,,neyse gel zaman git zaman geçen ay yani haziran ayında tüpbebek için tedaviye başladık tedavi için eşimden semen testi istediler yaptırdık sayı 2 senede 1.000.000 mil. anca olmuş ve 1-2 tane de yerinde hareketlilik oluşmuş ama ne görelim morfoloji %0 tedaviye başladım oldum 35 yumurtalık toplandı sağlıklı ve oldun bunlardan 7 tanesi döllendi ama sadece 3. güne kadar 1 tanesi sağlıklı kalabildi zaten yeni kanun 1 tane embriyo transferi oluyormuş 3. günü transfer oldu hastanede kaldık o gece eve geldik ara ara kalktım ama çok dikkat ettim derken tam günümde adet oldum oda koyulduğu zaman tutmamış zaten DOKTORUMUZ BENDEN DAHA ÇOK ÜZÜLDÜ :KK70: kaç kez bizi aradı saolsun ben üzülmedim hani insanın içine doğarya koyulduğu 2. günü olmayacağını anladım ve çok sakindim halende öyleyim allah sabrını verdi sanırım tedavide çok yıprandım çünkü 23 yaşında ve 49 kiloyum vücuduma çok ağır geldi başımızda da kimse yoktu ne anne ne baba SIRF EŞİM ÜZÜLMESİN DİYE acımı bile saklamıştım allahım sınıyo sanırım ama BUNA RAĞMEN HALEN NORMAL YOLLA GEBE KALACAĞIMA İNANIYORUM YA BAZEN KENDİME ACIYORUM...HERKEZE sevgilerrrrr

Günaydın arkadaşlar Rabbim tez zamanda dileyen herkese evlat nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın

offfff offff bundan 2 sene önce başladı mücadelemiz ilk önce varikosel dediler eşim ameliyat oldu ilaç tedavisi uygulandı ama hiç bir doktor normal yolla gebe kalabilirsin demedi hepsi aynı şeyi dediler tüp bebekkkkk neyse tedavi bitti test sonuçlarında ilk önce 800.000 bin sperm vardı ve hareketlilik hiç yoktu hızlı -yavaş -yerinde hareketlilik %0 dı ama morfolojimiz %89 çıkıyodu eee cahil olmayalım ne bilelim morfoloji hareklilikle ortaya çıktığını en azından o iyi diye seviniyoduk :):):) ufak şeylerden sevinmeye çalışıyoduk yada ,,neyse gel zaman git zaman geçen ay yani haziran ayında tüpbebek için tedaviye başladık tedavi için eşimden semen testi istediler yaptırdık sayı 2 senede 1.000.000 mil. anca olmuş ve 1-2 tane de yerinde hareketlilik oluşmuş ama ne görelim morfoloji %0 tedaviye başladım oldum 35 yumurtalık toplandı sağlıklı ve oldun bunlardan 7 tanesi döllendi ama sadece 3. güne kadar 1 tanesi sağlıklı kalabildi zaten yeni kanun 1 tane embriyo transferi oluyormuş 3. günü transfer oldu hastanede kaldık o gece eve geldik ara ara kalktım ama çok dikkat ettim derken tam günümde adet oldum oda koyulduğu zaman tutmamış zaten DOKTORUMUZ BENDEN DAHA ÇOK ÜZÜLDÜ :KK70: kaç kez bizi aradı saolsun ben üzülmedim hani insanın içine doğarya koyulduğu 2. günü olmayacağını anladım ve çok sakindim halende öyleyim allah sabrını verdi sanırım tedavide çok yıprandım çünkü 23 yaşında ve 49 kiloyum vücuduma çok ağır geldi başımızda da kimse yoktu ne anne ne baba SIRF EŞİM ÜZÜLMESİN DİYE acımı bile saklamıştım allahım sınıyo sanırım ama BUNA RAĞMEN HALEN NORMAL YOLLA GEBE KALACAĞIMA İNANIYORUM YA BAZEN KENDİME ACIYORUM...HERKEZE sevgilerrrrr

canım çok zor ve yıpratıcı bir süreçten geçmişsin
ama neden olmasın Rabbim istedikten sonra herşekilde olur

Canım bizler Allah'a isyan etmediğimiz sürece bence her birimiz sabır sınavından geçtiğimiz için alnından öpülecek kadınlarız. Eğer eşlerimiz de öyle ya da böyle yanımızdalarsa onlar da sadık birer eş anlamına gelir bu. Bu psikoloji herkesin kaldırabileceği bir şey değil tabii ama unutma ki Allah dağına göre duman verirmiş. Ellerimiz Allah'a açmaktan başka daha güzel ne yapabiliriz ki kendimize bu mübarek günlerde. Biz KK üyeleri olarak burada birbirimizi gerçekten seviyor ve destekliyoruz. Hiç yüzümüsü görmesek de derdimiz bir. Ben bir gün bu derdim çözümlense bile hep sizlerle de olmaya devam edeceğim. Çünkü destek vermek ve destek olmak çok önemli bizim gibi zor durumda olan insanlar için.

Günaydın arkadaşlar Rabbim tez zamanda dileyen herkese evlat nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın

İnşallah canım, aminnn...

canım çok zor ve yıpratıcı bir süreçten geçmişsin
ama neden olmasın Rabbim istedikten sonra herşekilde olur

Ronyacım senin tedavi başladı mı Ege'de?

kızlar hayırlı gunler herkese..
papatyacım bız burda bırbırımıze destek vermek ıcın varız.bıcok mucızevı yasanmıslıkları okuyunca kendımıze ders cıkarıyoruz..sende kendını uzme artık...
kendıme acıyorum dıyen arkadaslar..su mubarek gunlerde olmuyor boyle yanı..bızden cok cok daha acınacak durumda olan ınsanlar var.rabbım beterınden korusun.bız yıne halımıze nekadar sukretsek azdır..
fadıkcım benımde adet sancıları tavan yaptı yıne.bır ıkı gune kadar olurum.hakkımızda hayırlısı artık..

çok çok geçmiş olsun rabbim aynı acıları tekrar yaşatmasın inş.cnm arkadaşım gerekli olan bir sperm zaten ki rabbim ol dedikten sonra bir tane sperm olmasa bile olur.imtihan ediliyoruz cnm sabır ve duadan başka bişi gelmiyor.rabbim daha beterlerinden korusun...

merhaba kızlar yoktum kaçgündür dr gittim kalın bağırsaktan şüpelendi ilaç verdi geçmezse bağırsaga bakacagım dedi korkuyorum yaaaa ne var acaba

kızlar ctesi umut tüp bebek merkezini aradım ulun beyle görüşmek için ama yokmuş sekreter onla konuşup bana döneceğini söyledi aramadılar tedaviden önce neler yapmalıyım diye sormak istedim bakalım hayırlısı artık...

belgın hayırlı olsun canım tedavın.ınsaallah olumlu sonuc alırsınız..
bende adetı beklıyorum.bakalım ne dıcek doktor bey..

merhaba kızlar yoktum kaçgündür dr gittim kalın bağırsaktan şüpelendi ilaç verdi geçmezse bağırsaga bakacagım dedi korkuyorum yaaaa ne var acaba

çok geçmiş olsun canım ,inş kötü bişeyin yoktur.tedavinde hayırlı olsun inş oda güzel sonuçlanır...

Canım geçmiş olsun ya İnşallah geçer de bişeyin kalmaz...Bunlara da gerek kalmaz...

kızlar ctesi umut tüp bebek merkezini aradım ulun beyle görüşmek için ama yokmuş sekreter onla konuşup bana döneceğini söyledi aramadılar tedaviden önce neler yapmalıyım diye sormak istedim bakalım hayırlısı artık...

Hayırlı olsun yeni tedavin ve tüm tedaviye yeniden başlayanlara. Allah hepimizin yüzünü güldürsün İnşallah...

belgın hayırlı olsun canım tedavın.ınsaallah olumlu sonuc alırsınız..
bende adetı beklıyorum.bakalım ne dıcek doktor bey..
seninde hayırlı olsun allah koynumuzu boş bırakmasın inşallah..
çok geçmiş olsun canım ,inş kötü bişeyin yoktur.tedavinde hayırlı olsun inş oda güzel sonuçlanır...
sagol canım allah razıolsun inşallah temiz çıkar..
Canım geçmiş olsun ya İnşallah geçer de bişeyin kalmaz...Bunlara da gerek kalmaz...

inşallah canım

Hayırlı olsun yeni tedavin ve tüm tedaviye yeniden başlayanlara. Allah hepimizin yüzünü güldürsün İnşallah...

amin inşallah

haaa bu arada akşam üzeri ulun bey aradı bir kaç hormon testi söyledi 2 tanede vitamin verdi allahım bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine inşallah bu sefer yüzüm güler.hepimizin güler inşallahhhhh

haaa bu arada akşam üzeri ulun bey aradı bir kaç hormon testi söyledi 2 tanede vitamin verdi allahım bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine inşallah bu sefer yüzüm güler.hepimizin güler inşallahhhhh

aminnn canım...hep birlikte güzel haberler yazalaım inşallah...

herkese selam arkadalar

fadiğim canım arkadaşım giremedim koşturmaktan ama ben adetimi oldum bittim haber vereyim dedim 25 ağustosta adet oldum yeni adet tarihim sanırım 22 eylül haber vereyim dedim

slm kizlar napionuz
uzun zamandir bilgisayar yuzunden sizlerle gorusemedim
kizlar ya ne var ne yok
hamilelerimiz cogaldi mi
cok merak ediyorum insallah guzel seyler olmustur ben yokken

X