Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sağol canım iyiyim çok şükür şu şekerde normale dönerse dahada iyi olucam sende annenin yanındaymışsın oh ne güzel valla en iyisini yapmışsın ana gibi yar olmuyo benim annemde etrafımda fır dönüyo valla aman kızım dikkat et diye.
Nasıl geçiyo ramazan zorlanıyomusun ben malum bu seneyi ne yazıkki es geçiyorum inşallah telafi edicem önümüzdeki aylarda. Bebişimi aç bırakmama izin vermedi doktorum. Bende kıyamam ona zaten.

evet canım hala hayal gibi gelsede bende hamileyim bunu söyleyebilmek okadar güzelki rabbim burdaki bütün arkadaşlarıma nasip etsin. Uzun zamandır görüşememiştik sen nasılsın bebiş nasıl herşey yolundadır inşallah. Benim bu şeker olayı canımı sıktı ama diyetle düzelirse sorun yok ben bebeğim için herşeyi yaparım yeterki o iyi olsun drun hiçbi sözünden çıkmam ama dediğin gibi işyerindede baya zor olur herhalde burda yemek yapamıycağıma göre artık bi şekilde yoluna koymam lazım neyse yarın olsunda bi bakalım ne olucak. Kendine ve tabiki kızına ii bak kaydirigubbakcemile5. Bu arada kızının adı ne canım?
kızımda bende çok iyiyiz canım.senin ne kadar oldu hamilelik,cinsiyeti bellimi.şekeride hiç kafana takma,dikkat edersen hiç bişey olmaz.işede evinden götürürsün.kızımın adıda BERİL...AŞKIM BENİM O AŞKIM.ÇOK TATLI OLUYORLAR AYMESCİM YAAAAopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:nazar::nazar::1hug:

evet fadiik çok güzel takvimin ben hamile kalınca inşallah banada öğret bunu nasıl yapılıyor..

kızımda bende çok iyiyiz canım.senin ne kadar oldu hamilelik,cinsiyeti bellimi.şekeride hiç kafana takma,dikkat edersen hiç bişey olmaz.işede evinden götürürsün.kızımın adıda BERİL...AŞKIM BENİM O AŞKIM.ÇOK TATLI OLUYORLAR AYMESCİM YAAAAopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:nazar::nazar::1hug:

Allah daha iyi etsin canım diyetteyim 3 gündür ,inşallah şekerinde üstesinden gelicem. Biz 26+4 günlük olduk allahın izniyle inşallah benimde kızım olucak. Ben hala isim bulamadım kızıma bi karar veremedim hiçbişeyi yakıştıramıyorum. Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum bu arada değişik güzel ve anlamlı olsun diye diye bulamadım bi türlü.

Allah daha iyi etsin canım diyetteyim 3 gündür ,inşallah şekerinde üstesinden gelicem. Biz 26+4 günlük olduk allahın izniyle inşallah benimde kızım olucak. Ben hala isim bulamadım kızıma bi karar veremedim hiçbişeyi yakıştıramıyorum. Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum bu arada değişik güzel ve anlamlı olsun diye diye bulamadım bi türlü.

ayyy ne güzel kızın olcak olsun canım ya bulursun benim şuan aklıma bişey gelmedi gelirse yazarım canım..TUANA olabilir yaa cennetteki ilk yağmur damlası demek sanırım

ayyy ne güzel kızın olcak olsun canım ya bulursun benim şuan aklıma bişey gelmedi gelirse yazarım canım..TUANA olabilir yaa cennetteki ilk yağmur damlası demek sanırım

evet canım kız benim meleğim darısı başına inşallah
beklerim isimleri tuana olmaz canım kuzenimin adı çünkü
yoksa bende beğenirim.

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar herkese
Rabbim hepimizin dualarını bu mübarek gün, bu mübarek ay hürmetine kabul etsin inşallah:Saruboceq:

canım kusura bakmayın ne demek tabiki seninle umutlanıp seninle üzülecez. Hepimiz aynı şeyleri yaşamadıkmı her gecikmede içimizde fırtınalar kopmadımı bende yaşadım kaç kere her negatifte biraz daha yıkıldım ama kısmet işte o negatfler bigün pozitif oldu seninde öyle olucak Allah yardımcın olsun kendinede kızma bu bizim doğamızda var ümit etmek yani ümitsiz yaşanmazki dimi ama:1hug:

Günaydın kızlarrr hayırlı cumalar olsun ...
Papatyaa kendini aptal hissedecek bi durumda değilsin hepimiz aynı şeyleri yaşadık tabi ki üzüldük ama böyle hissetmedik sonuçta kimin adeti geçerse durup dururken hevesleniliyor doğal olarak Rabbim ol derse olacak merak etmeyin Rabbim bizi görüyor inşallahh bir gün oda olacak bizimle aynı sevinci yaşayacaksınız..
Casper 'ım sağol canımmmm büyüyor şükürler olsun 11 ayın içindeyiz :)) Rabbim sağlık versin yeterki zaman çok çabuk geçior.. Senin bızdık da gördüm maşallahh subhanallahhh o da çok tatlı ve çokk sevimlii... Rabbim isteyen herkese nasip etsin cnm bizim yüzümüz güldü çok şükür darısı isteyen arkadaşlarımın başına

olsun canım senin canın sağolsun keşke olsaydı ama olsun bidaki sefere...

papatyacım canım üzülme herşeyde bi hayır vardır,hepimiz aynı şeyleri yaşadık adetimiz gecikince hemen hast.koşmuyormuyduk.bu bizim yapımızda var ama her ne kadar negatifi gördüysek çok şükür o negatif pozitife dönmedimi.hadi gülümse bebişinin yine seninle olacağı günleri düşün.rabbim en kısa zamanda herkese nasip etsin sanada.

evet canımopuyorumnanaktan
inş diğer arkadaşlarda tek tek gelecekelr...

evet canım iyi hatırlıyorsun...
100 . hamiş ben olmuştum..
ama MONA ROSA arkadaşımız bebiğini kaybetti:çok üzgünüm:
rabbim sabır versin....

papatyacım için rahat etcekse dr a git bakalım ama hemen aklına kötü şeyler getirme...
adet gecikmesi arada herkeste olabiliyor...
ben 3 düşüktede kürtaj olmadım canım...

kızlar merhabalar..
papatya saglıgın yerınde olsunda yıne kalırsın ınsaallah.rabbım baska sıkıntılar vermesın..
fadık takvımın cok guzel.darısı bızlere..

hepinize çok teşekkür ediyorum kızlar.bugün dr a gittim.rahimde yapışıklık falan yokmuş.kürtajdan sonra olabilir dedi böyle düzensizlikler.bazı testler istedi haftaya çarşamba çıkacakmış.
bugün nereye gitsem,nereye yüzümü dönsem hep ya bir hamileyle yada yeni doğmuş bir bebekle karşılaştım.hastanede ağlamamak için zor tuttum kendimi.bebeğimin kalbinin durduğunuda yine o hastanede öğrenmiştim.kötü oldum çok.
eve geldim kürtaj öncesi bebeğimin usg resimlerine baktım baktım ağladım.
bu negatifin ardından eski kaybımın acısı yeniden dirildi sanırım.
düşünüyorum ..
yaşamayı istemiyorum ben..
çok yoruldum..
hiçbir sebebim kalmadı artıkkk..
herkesin bir yavrusu var benim hiçbişeyim yok..elimdekinede sahip çıkamadım zaten..
kaybetmeseydim 5 aylık olacaktı..
bıktım bu hayattannn..
doğru yol nedir neresidir göremiyorum..
çıkmazdayım..

hepinize çok teşekkür ediyorum kızlar.bugün dr a gittim.rahimde yapışıklık falan yokmuş.kürtajdan sonra olabilir dedi böyle düzensizlikler.bazı testler istedi haftaya çarşamba çıkacakmış.
bugün nereye gitsem,nereye yüzümü dönsem hep ya bir hamileyle yada yeni doğmuş bir bebekle karşılaştım.hastanede ağlamamak için zor tuttum kendimi.bebeğimin kalbinin durduğunuda yine o hastanede öğrenmiştim.kötü oldum çok.
düşünüyorum ..
çok yoruldum..
herkesin bir yavrusu var benim hiçbişeyim yok..elimdekinede sahip çıkamadım zaten..
bıktım bu hayattannn..
çıkmazdayım..

canım lütfen kendine böyle acı çektirme hepimiz aynıyız benimde bebeğim yok hatta olup olmayacagı bile meçhul sakın olanada sahip çıkmadım değipte kendini yıpratma sen elinden geleni yaptın ama allahım bukadar laik gördü demekki canım bende aynen hep hamile hep bebek görüyorum napalım allahım bizlerede nasip etsin kucaklarımızı boş bırakmasın...amin

hayırlı sabahlar kızlar
hafta sonu güzel habelerle dolu olsun
benim gribim bayağı geçti yarın akşamda inşallah yolculuğa çıkıyoruz güzel bi tatil yapmak istiyorum ama aslında sürekli olarak tedirgin bi şekilde yaşıyorum doğuma kadar da bu tedirginliğimi atamayacağımı anladım artık

hayırlı gunler kızlar..
papatya rabbım ısyandan hepımızı muhafaza etsın..bızım ıcın ser gorunen seylerın sonunda mutlaka bır hayır murad edılmıstır.rabbım bızı annemızden babamızdan herkezden cok sever ve gozetır.hakkımızda mutlaka hayırlı olanı nasıp eder.yeterkı bız sabırla sonun selamet olmasını bekleyelım..
peygamberımız hanı musrıklerden kacarken ebubekır efendımızle bır magaraya sıgınmıstı ya..orada ebubekır efendımız cok telaslanıp aglamaya baslamıstı..peygamberımız neden oldugunu sordugunda ebubekır efendımız;ya rasulallah magaranın onundeler.benım canım sana kurban olsun.kurtulamıcaz.sana bır zarar gelmesınden korkuyorum buyudu..okadar caresızlerdıkı..oysa peygamberımız ona soyle buyurdu;mahzun olma...ALLAH bızımle beraberdır... ben ve sabırla bekleyen butun arkadaslarım.cok daraldıgımda dusundugum bu olayı tesellı olur belkı dıye sızınlede paylasayım ıstedım..
ne kadar caresızde kalsak rabbım elbet bır cıkıs yolu nasıp edecektır ınsaallah..

herkese hayırlı hafta sonları tedavıde olan arkadaslara Rabbım ınsallah tedavılerını pozıtıfle sonuclandırır fadık ınsallah lekelenmen gecmıstır sayfaları okuyamadım bu aralar cok gıremıyorum ınternete cok yorgun hıssedıyorum kendımı hep uyumak ıstıyorum ınsalah Allahın ıznıyle bebegın hep senınle olucak canım dun eltımdeydım onunda 9 ay kanaması olmus hıc progestan bıle kullanmamıs doktorlar eve gıt uzan bır ay sonra gel dıyormus cok sukur oglu 4 yasında Rabbım ol dedıkten sonra hıc bır sey manı olamaz benımde ara ara pembe akıntım gelıyor cok sukur kalp atısları var Allahım kımseye yoklugunu gostermesın ....PAPATYA bılıyorum uzuluyorsun fakat bızler sabırlı olacagız boyle durumlarda Rabbımızden daha cok ısteyıp dua edecegız hayırlı zamanı bız bılemeyız bende test yapardım test pozıtıfı gorur bır kac saat sonra kanama baslardı doktor zayıf gebelık derdı okadar aglardımkı bunu kımseye anlatamazdım hep kendımı suclardım suan asılama ıle hamıleyım bazen ınanamıyorum ama sunu bılıyorum hayırlı zamanı demekkı sıdıymıs dıyorum Rabbım yardımcın olsun ınsallah tez vakıtte yavruna kavusursun

herkese hayırlı hafta sonları tedavıde olan arkadaslara Rabbım ınsallah tedavılerını pozıtıfle sonuclandırır fadık ınsallah lekelenmen gecmıstır sayfaları okuyamadım bu aralar cok gıremıyorum ınternete cok yorgun hıssedıyorum kendımı hep uyumak ıstıyorum ınsalah Allahın ıznıyle bebegın hep senınle olucak canım dun eltımdeydım onunda 9 ay kanaması olmus hıc progestan bıle kullanmamıs doktorlar eve gıt uzan bır ay sonra gel dıyormus cok sukur oglu 4 yasında Rabbım ol dedıkten sonra hıc bır sey manı olamaz benımde ara ara pembe akıntım gelıyor cok sukur kalp atısları var Allahım kımseye yoklugunu gostermesın ....PAPATYA bılıyorum uzuluyorsun fakat bızler sabırlı olacagız boyle durumlarda Rabbımızden daha cok ısteyıp dua edecegız hayırlı zamanı bız bılemeyız bende test yapardım test pozıtıfı gorur bır kac saat sonra kanama baslardı doktor zayıf gebelık derdı okadar aglardımkı bunu kımseye anlatamazdım hep kendımı suclardım suan asılama ıle hamıleyım bazen ınanamıyorum ama sunu bılıyorum hayırlı zamanı demekkı sıdıymıs dıyorum Rabbım yardımcın olsun ınsallah tez vakıtte yavruna kavusursun
canım tam geçmesede eskisine bakınca rengi baya açık...
2 gün önce hafif koyulaştı şimdi yine açıldı...
evet canım 9 ay kanaması olanalr bile varmış...
şuan benimki çok hafif eğer bir değişiklik olmasa dr bundan korkma demişti...
hayırlısı canım...
ben elimden geleni yapıyorum takrir alllah a kalmış...

düşünüyorum ..
çok yoruldum..
bıktım bu hayattannn..
çıkmazdayım..
papatyacım şuan çok üzgünsün bu yüzden böyle düşünüyorsun...
zaman sonra sende düşündüklerinin yanlış olduğunu anlayacaksın...
rabbim sabır versin ....
allah ardımcın olsun canım...

düşünüyorum ..
çok yoruldum..
bıktım bu hayattannn..
çıkmazdayım..

canım benim yaa,niye böyle yazmışsın bak benide ağlattın şimdi.zaten dokunsalar ağlıyacak gibiydim ve bıraktım kendimi bi güzel ağlıyorum.ağlama ,üzülme diyolar ama ağlamayınca daha kötü oluyorum.rabbim günah yazmaz inş napim tıtamayıp ağlıyorum.kadın doğumculardan nefret ediyorum artık çünkü herkes karnındaki bebeşini kontrole getiriyo bense neden adet olmadım acaba diye gidiyorum.ağlaya ağlaya geliyorum.biliyorum ağlamak çere değil ama tutamıyorum.offf ya offf offf offffffffffffffffffff.sabır Allahım sabır..la ilahe illa ente süphane inni küntü minezzalimin..

Son düzenleme:
kızlar ben geldım uzun zaman oldu görusmeyeli.
cok sukur esım yanımda ve toparlanmaya calısıyor. bu arada chek-up yaptırdık esıme acıbadem hastanesinde. varıkoseli çift taraflı olmuş. sol tarafında vardı sağ tarafında da çıkmış. spermıyogram istedi hemen doktor. gecen sene 21 mılyon olan sperm sayısı 8 milyona duşmuş. eşım yıkıldı resmen. 4 ay boyunca somalide sadece kuru bakliyat yemişler. sağlıklı beslenemedigi için ve sureklı kabızlık cektığı ıçın değerler kötuleşmiş. eylul gıbı kesın ameliyat dedi doktor. bakalım ramazan bıtsın olacak ınsallah. bızım nıyetımız ameliyat olmadan tup bebek denemektı ama acıbademdekı dokorumu bosuna emek ve para harcarsınız. tutma ihtimali, %5 dedi. en ıyısı ameliyat olup 1 yıl dğerlerin duzelmesını beklemek dedi. bakalum hayırlısı. esım duzelsın de cocukta olur zamanla Allahın ıznıyle. sızler nasılsınız?

hoşgeldin gözün aydın eşine kavuşmuşsun allah sizlere acı göstermesin bir daha:Saruboceq::Saruboceq:

X