Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selammm kızlarrr..
ben geldimm..:eek:
çok özeldim hepinizi..
benim tatil süper geçti..dinlendim geldim..

sizler nasılsınız..var mı yeni hamişşlerimiz?? aklinialirimsmile

aşk melegi geçmiş olsun inş.tulinim rabbim acil şifalar versin inş annene.aymesim inş herşey yolunda gider canım.nesrin canım rabbim ayırmasın inş bir daha o yanında olsun da herşey yoluna girer nasıl olsa..bu arada nasılsınız kızlarrrr.
iyiyiz canım sen nasılsın..
selammm kızlarrr..
çok özeldim hepinizi..

hoşgeldin canım nasılsın...

aşk melegi geçmiş olsun inş.tulinim rabbim acil şifalar versin inş annene.aymesim inş herşey yolunda gider canım.nesrin canım rabbim ayırmasın inş bir daha o yanında olsun da herşey yoluna girer nasıl olsa..bu arada nasılsınız kızlarrrr.
hoşgeldin canıma.s.
işlerinmi sıkı bu ara sık göremiyoruz seniopuyorumnanaktan

selammm kızlarrr..
çok özeldim hepinizi..

hoşgeldin canıma.s.
özlemiştik seniopuyorumnanaktan

merhaba kızlar herkese uzun zmandır giremedim evdeki netim kapalı iştede fırsat olmuyor 2 günde hastalıktan işe gelemedim hasta-nelik oldum sanırım klimalar çarptı tutuldum iğneydi haptı geçti çok şükür
aymesim inşallah gerek kalmıcak insüline bebişine sağlıkla kavuşacaksın
nesrincim eşininin değerlerinin öyle olması çok normal 4ay neler yaşamış inşallah ameliyattan sonra değerleri yükselir bebişle tüm yaşadıklarınızı unutursunuz
tulny canım geçmiş olsun annene inşallah kısa zamanda kürlerle atlatır rabbim şifasını versin
benim eşimde çift taraflı ameliyat oldu düzelir dediler ama zaten az olan spermleri gün geçtikçe düştü tüp bebek yaptırcağımız sırada spermiyogramında azosperm tanısı yapıldı yumurta toplam günü ameliyat olmasını beklerken rabbim eziyet etmedi ve 30-40 adet sperm bulundu ama malesef morfoloji bozukluğundan bebişim baana daha fazla tutunamadı kısmet yani morfoloji konusunda dr.lar tedavisi yok deyip kestirip atıyorlar ee peki ne olcak böyle rabbim bizlere yardım etsin
ceylincim ulun bey benim transferimi yapan doktordu çok güleryüzlüdür inşallah başarılı sonuç alırsın
kızlar bu yasayla ilgili bi değişiklik yok değilmi devlet baba bizim gibilere vakit ayıramıyor bu ara
rabbim bu mübarek ayda oruçlu ağzımla tüm evlat isteyenleri hayırlısıyla sağlıkla bebişlerle sevindirsin inşallah
buarada ben meryem suresini okuyorum her akşam kızlar bir vesile olru belki 41 gün okucam inşallah
fadikcim buarada listede adet tarihimi göremedim 11 ağustos adet tarihimdi eklersin güzelim eltinede çok geçmiş olsun
çok geçmiş olsun canıma.s.
klimalar çok fena yaakafamçokkarıştı
dikkat et kendineopuyorumnanaktan
meryem süresi sebeb olur inş canım...
rabbim yüzünüzü güldürsün....

merhaba canlara.s.
bugün dr a gittik...
şükür götüğe giden birşey yok...
bebiş 7+5 olmuş içerdeki kanamada gözükmedi çok şükür...
lekelenmelerim hala var ama rengi açıldı gibi...
inş böyle böyle yok olur gider....
ilaçlara devam tabi...
durum biraz iyi olunca dr artık ayağa kalkabilirmiyim dedim
öğle bir ters baktıki kotktum....
yani yine yatıyorum
ben kalp atışı duyduktan sonra hep kalkcağımı düşünüyordum
başkalarına muhtaç olmak zor
ama hayırlısı elden birşey gelmiyor
rabbim beterinden korusun....

merhaba canlara.s.
bugün dr a gittik...
ilaçlara devam tabi...
yani yine yatıyorum

Fadiğim çok sevindim canım, İnşallah bir gün ayağa da kalkacaksın, Rabbime dua ediyorum hep senin için...

iyiyim bacım sen nasılsın bartolin kisti ameliyatı oldum giremiyodum kaç gündür...

Nurcancım iyileştin mi?

Belgin sesin soluğun çıkmıyor yavrum oralarda mısın? İyi misin?

hoşbulduk..iyiyim ya sen nasılsın tatlım?

hoşgeldin canıma.s.
işlerinmi sıkı bu ara sık göremiyoruz seniopuyorumnanaktan

hoşgeldin canıma.s.
özlemiştik seniopuyorumnanaktan

çok geçmiş olsun canıma.s.
klimalar çok fena yaakafamçokkarıştı
dikkat et kendineopuyorumnanaktan
meryem süresi sebeb olur inş canım...
rabbim yüzünüzü güldürsün....

merhaba canlara.s.
bugün dr a gittik...
ilaçlara devam tabi...
yani yine yatıyorum

anammm sen hamilemisin kıııı???bilmiyorumkismile
güzzel haber diye buna denir..ay maşallah 7+5 de olmuş kuzum..:emir_bebek:
canım ne yalan söyliyim?bu topikteki sıradaki hamişş adayım sendin benim..
ameliyatını da olmuştun ya,tamam demiştim artık fadiğin bebişi yoldadır..:ecrin_bebek:
yanılmamışım çok şükür..
allahım tamamına erdirsin inşallahh..
canım lekelenmlerin kırmızı mı kahvemi?
birde hangi doktora gidiyorsun?

arakadaşlar herkese merhaba
biz 1 senedir bebek için uğraşıyoruz olmuyor
bugün eşim sperm testi yaptırdı
sonuç astenospermi yazıyor
hareketsiz sperm saysı %87
hareketlilik %13
sperm sayısı 21 milyon
arkadaşlar sanırım bir problem var yorumlarsanız çok sevinirim

kızlar benim biraz kafam karışıkkk..kafamçokkarıştı
anlatiyim size..
biliyorsunuz 2 ay önce kürtaj olmuştum.kürtajdan sonra adetimin zamanı hiç şaşmadı.sağolsun hep geldi zamanında..
bu ay da bizim korumamız kalkmıştı..
misafirlikte bu işler zor oluyor biliyorsunuz..bizde kocişle birkaç günlüğüne bir yerlere kaçtık,ve sadece 1 kez yapabildik..sempatiksalakcinni
bu günden yaklaşık 10 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu ve 2 gün sürdü.normalde geçtiğimiz cumartesi günü adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım.krem renk akıntım var arada sırada..cumartesi günü test yaptım,negatif çıktı..ama hala ne gelen var ne giden..sinirim bozulmaya başladı artık..bu zamana kadar adetim hiç şaşmadı.önceki hamileliğimde kanamam vardı zaten hep biliyorsunuz.o yüzden adet sanmıştım.ama şimdi hiç öyle bişey yok..tam bişey geliyo,ahann diyorum adet oldum,wc ye gidiyorum bakıyorum yok bişey..akıntı varv sadece..ağrım sancım yok..kan testi vermek aklıma geliyor ama biliyorsunuz bu zamana kadar öyle çok negatif aldım ki,gidip yine hüsrana uğrmaktan çok korkuyorum.kendimide eşimide ümitlendirmek istemiyorum.sonrası kötü oluyo çünkü..

merhaba canlara.s.
bugün dr a gittik...
ilaçlara devam tabi...
yani yine yatıyorum
çok şükür canım allahım hep böyle devam eder inşallah..
iyiyim bacım sen nasılsın bartolin kisti ameliyatı oldum giremiyodum kaç gündür...
geçmiş olsun canım iyi bak kendine.
Fadiğim çok sevindim canım, İnşallah bir gün ayağa da kalkacaksın, Rabbime dua ediyorum hep senin için...

Nurcancım iyileştin mi?

Belgin sesin soluğun çıkmıyor yavrum oralarda mısın? İyi misin?
canım burdayım ben sen yoksun allaha şükür iyiyim sen nasılsın..
hoşbulduk..iyiyim ya sen nasılsın tatlım?

ameliyatını da olmuştun ya,tamam demiştim artık fadiğin bebişi yoldadır..:ecrin_bebek:
yanılmamışım çok şükür..

iyiyim canım ne olsun işte yaşayıp gidiyoruz...evet fadiğimiz hamile belkide sende hamilesindir neden olmasın inşallah öyledir canım..

fadigim cok sevindim insallah hepten kesilir, leklenmelerin a.s.

papatya hosgeldin canim:1hug:

yabangülüm biraz rahatladım.eşimin %4 ve %6çıkıyor.ama %84 şiddetli amorf %10 hafif amorf ve %6 normal morfolojili.dün transferim yapıldı. bu 4.denememiz.3.de de tutmuştu ama 9 haftalıkken düştü.senin hamileliğin de hayırlı olsun canım.Allah kucağına almak nasip etsin inşallah.kaç haftalık seninkiler?

fadigim cok sevindim insallah hepten kesilir, leklenmelerin a.s.

papatya hosgeldin canim:1hug:
inş canım benimopuyorumnanaktan

çok şükür canım allahım hep böyle devam eder inşallah..
sağol canımopuyorumnanaktantedavin yaklaşıyor yavaş yavaş inş senide hamiş görürüa kısa zamndaopuyorumnanaktan

kızlar benim biraz kafam karışıkkk..kafamçokkarıştı
anlatiyim size..
biliyorsunuz 2 ay önce kürtaj olmuştum.kürtajdan sonra adetimin zamanı hiç şaşmadı.sağolsun hep geldi zamanında..
bu ay da bizim korumamız kalkmıştı..
misafirlikte bu işler zor oluyor biliyorsunuz..bizde kocişle birkaç günlüğüne bir yerlere kaçtık,ve sadece 1 kez yapabildik..sempatiksalakcinni
bu günden yaklaşık 10 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu ve 2 gün sürdü.normalde geçtiğimiz cumartesi günü adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım.krem renk akıntım var arada sırada..cumartesi günü test yaptım,negatif çıktı..ama hala ne gelen var ne giden..sinirim bozulmaya başladı artık..bu zamana kadar adetim hiç şaşmadı.önceki hamileliğimde kanamam vardı zaten hep biliyorsunuz.o yüzden adet sanmıştım.ama şimdi hiç öyle bişey yok..tam bişey geliyo,ahann diyorum adet oldum,wc ye gidiyorum bakıyorum yok bişey..akıntı varv sadece..ağrım sancım yok..kan testi vermek aklıma geliyor ama biliyorsunuz bu zamana kadar öyle çok negatif aldım ki,gidip yine hüsrana uğrmaktan çok korkuyorum.kendimide eşimide ümitlendirmek istemiyorum.sonrası kötü oluyo çünkü..
papatyacım ne desem bilmiyorum ama belirtilere ve diğer hamileliğine takılma bence...
hep aynı olmayabilir...
anlattıklarına bakılırsa olabilir gibi...
bnece kan testi yaptır canım...düşüğün olduğu için eğer hamileysen ona göre hareket edersin...
inş hamilesindir yaaopuyorumnanaktan

sağol canımopuyorumnanaktan
elbet birgün kalkarım ayayğa....
şimdi olmasa bile en fazla yatsam yaklaşık 7 ay gibi bir zaman kaldı nede olsa sayılı gün...
rabbim beterinden korusun ve yatağa mahkum olan insanlara acil şifalar versin...
insan yatınca daha iyi anlıyor onları...

yanılmamışım çok şükür..

sağol canım benimopuyorumnanaktan
inş sende hamilesindir...
canım lekelenmeler kahve başladı ama bir ara sancılı baya norman kanamam oldu acile falan gitik işte...
şükür sonra yine kahveye döndü....
baya sürdü böyle kahve şeklinde...
sanki yeni yenibiraz renk açılıyor...inş hep açılırda daha olmaz...

canım şu aşamada biizm ilçeden dışarı çıkamadım...çünkü kanamam falan hep yattım...
diğer hamileliklerimnden biliyorum ne kadar ayğa kaksam arabaylada olsa yol gitsem kanama çoğalıyordu bu korkudan biryere gitmedim...
biizm burda da öğle büyük hastane,dr falan yok...
ilk hastaneye develt hatanesine bthc kan testi yaptırmaya gitmiştim ve sağolsun iyi bir dr la karşılaştım...
sonuç pozitif çıkınca bana pıhtılaşmam olammasına rağmen kan sulandırıcı iğne aspirin ve progestoron yazdı folik asiti 2 ay önce başlamıştım...
tabi hemen eve geldim ilaçları araştırdım ve çoğu dr run bu tedaviyi uygaladığını gördüm...
k.k. dede baya arkadaş var...
bende başladım ialçlara...
daha sonra sorduğum 2 dr da ilaçlarımı onayladı...
ama kendi bilgilerimizinde büyük payı var lekelenme olunca aspirini hemen kestim hatta birgün sonrada iğneyi bıraktım daha sonra kanama çoğaldı işte...
ama acile gittiğim dr iğneyi bıraktırmadı..
çok kıritik zamandasın kanamayla olmasada bebiğin sana tutunmassa yine düşücek dedi...
bende iğneye başladım...
şükür öğle çok kanama olmadı daha....
canım diğer düşüklerimde en fazla 6+3 olmuştuk ve kalp atışımız hiç olmamıştı...
maşalalh şimidi 7+5 olduk ve allah bin şükür kalp atışıda var...
canım lafın kısası buraya kadar öğle özel dr a ihtiyacım olmadı usg ye girmeyede bize yakın bir hastaneye gidiyorum dr um sağolsun ilgileniyor ne sorsam cevaplıyıor...
ben diğerlerinde biizm buranın nerdeyse en iyi dr alrına gittim ama benimle hiç ilgilenmediler...
inan devlet hastanesiyle aynıydı...
ilerisi için dr araştırıyorum...
inş kanamam da tamamen durursa istediğim dr a gidebilirim...
ama yinede biraz kesemize göre tabi.....

arakadaşlar herkese merhaba
biz 1 senedir bebek için uğraşıyoruz olmuyor
bugün eşim sperm testi yaptırdı
sonuç astenospermi yazıyor
hareketsiz sperm saysı %87
hareketlilik %13
sperm sayısı 21 milyon
arkadaşlar sanırım bir problem var yorumlarsanız çok sevinirim
öncelikle hoşgeldina.s.

astenospermi hareket sorununuz var demek...
sayı 21 milyon iyi sayılır ama hareketli baya az...
ilk testinizmi eğer ilkse bence kesin teşis için yine yaptırın...

yabangülüm biraz rahatladım.eşimin %4 ve %6çıkıyor.ama %84 şiddetli amorf %10 hafif amorf ve %6 normal morfolojili.dün transferim yapıldı. bu 4.denememiz.3.de de tutmuştu ama 9 haftalıkken düştü.senin hamileliğin de hayırlı olsun canım.Allah kucağına almak nasip etsin inşallah.kaç haftalık seninkiler?

teşekür ederim canım.bizimkisi 28 haftalık darısı sizlere işallah.maşallah sizinkisi daha iyi ümitsizliğe kapılma olmasaydı bizimkisi olmazdı bide bende pko var yumurtlamam olmuyordu.normal olur merak etme 0 morfolojiyle hamile kalan var.

fadikcim çok şükür maşallah allahım iyi haberlerini eksik etmesin.papatya hoşgeldin işallah hamilesndir.

nermincim iyiyim bebişte iyi sizlerin duacısıyız.

kızlar bişey soracam görümcem tüp bebek yaptırdı,bu gün tek embriyo transfer edildi.hani bebeğin sıkı tutunması için bi meyve vardı ya neydi o?

merhaba canlara.s.
bugün dr a gittik...
ilaçlara devam tabi...
yani yine yatıyorum

canım gözün aydın,inşallah bu kanamalada geçecek ,kanamar durduktan 1 hafta sonra ayağa kalkılıyor canım he gittiğimdokto öyle dedi,hadi geçmiş olsun ,Allaha emanet ol.

X