Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Biliyorum belgincim Haluk Leventin o şarkısını..
benm nick de ordan esinlenme... hatta bak şarkının öyküsünü anlatayım sana ben... bende severim o şarkıyı.. telfon melodimdir falan filan :)))

kanser ile mücadele etmekte olan küçük bir kıza yazılmış bu parça. kızın tüm masraflarını da haluk levent karşılıyormuş. albümün hazırlandığı sırada da, "elfida" hayatını kaybetmiş ne yazık ki.

"sisliydi kirpiklerin ve gözlerin yağmurlu. yorulmuşsun hakkını almış yılların" gibi sözlerle manalı manalı baktırıyor dinleyenlerini. özellikle de "omzumda iz bırakma yüküm dünyaya yakın" kısmı fazlasıyla yaralayıcı.

iyi cok şükür...
kitleymiş sanırım... daha doğrusu hala anlaşılmadı da 6 ayda bire indi cok şükür kontrolleri... sorun olsa 2 yıldır bakarlardı caresine doktorlar heralde...
senin annenikide öyle oluversin operasyonsuz iyleşsin inş.

beze gibi olanlara fibrokist diyorlar..
zararsızmış onlar öyle birşeydi belkide..
Allah herkese sağlık sıhhat versin..

evet canım dogru diyosun kan kaybettikcede gücü kalmaz allah şifasını versin bende iyiyim ne olsun işte..

sağol canım inş..
inş tedavinizde olumlu sonuçlanır..

ekşi sözlükten (ç) alıntıdır...
söyleyeyimde :)))

Belgincim, azospermide hiç mi sperm olmuyor...azcık oluyorda morfolojisi hareketi falan mı yavaş oluyor??? tese ile mi sperm aranıyor??

Ben cahil bu konularda..ben aylardır sayıya takmışıtım kafayı.... azo yu pek bilmiyorum da... eşiminde bööle bi durumu var sanırım....

kanser ile mücadele etmekte olan küçük bir kıza yazılmış bu parça. kızın tüm masraflarını da haluk levent karşılıyormuş. albümün hazırlandığı sırada da, "elfida" hayatını kaybetmiş ne yazık ki.

"sisliydi kirpiklerin ve gözlerin yağmurlu. yorulmuşsun hakkını almış yılların" gibi sözlerle manalı manalı baktırıyor dinleyenlerini. özellikle de "omzumda iz bırakma yüküm dünyaya yakın" kısmı fazlasıyla yaralayıcı.

evet canım ya çok güzl sözleri var canım kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın sordum ama merak ettimmafoldumben

ekşi sözlükten (ç) alıntıdır...
söyleyeyimde :)))

Belgincim, azospermide hiç mi sperm olmuyor...azcık oluyorda morfolojisi hareketi falan mı yavaş oluyor??? tese ile mi sperm aranıyor??

Ben cahil bu konularda..ben aylardır sayıya takmışıtım kafayı.... azo yu pek bilmiyorum da... eşiminde bööle bi durumu var sanırım....
evet canım hiç sperm olmuyor yada oluyorda tıkanıklıktan dolayı çıkış olmuyor tese bulunabiliyor sizdedemi aynı sorun var anlamadım
ben kaçtım kızlar iyi geceler size Şeniz

iyi geceler

ben kaçtım kızlar iyi geceler size Şeniz
iyi geceler tülincim...

evet canım ya çok güzl sözleri var canım kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın sordum ama merak ettimmafoldumben
30 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim... Sperm sayısında azlık vardı ilk başta harket cok iyiydi..ama yeni yaptırdığımız analizde %98 hareketsiz cıkmış... yüzdürme yönteminde sperm gözlenememiş... Ben yoktum eşim doktorla konuşuren..yarım yamalak anlattıgı bu eşimin....
azosperm mi biizmkide, bilmiyorum ki...hap vermiş 3 tane.. eylülde tekrar gidecek spermiyograma...

iyi geceler tülincim...

30 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim... Sperm sayısında azlık vardı ilk başta harket cok iyiydi..ama yeni yaptırdığımız analizde %98 hareketsiz cıkmış... yüzdürme yönteminde sperm gözlenememiş... Ben yoktum eşim doktorla konuşuren..yarım yamalak anlattıgı bu eşimin....
azosperm mi biizmkide, bilmiyorum ki...hap vermiş 3 tane.. eylülde tekrar gidecek spermiyograma...

bende 28 canım 7 yıllık evliyim biraz erken evlendim sanırım yok ya tatlım sizin azospermi değilki o spermiyogramda hiçbirşey çıkmayanlara deniyor yani bize:çok üzgünüm:

canım ben çıkıyorum tamam mı seninle konuşmak güzeldi birbaşka gün daha uzun konuşalım öpüyorum iyi geceler...

canım ben çıkıyorum tamam mı seninle konuşmak güzeldi birbaşka gün daha uzun konuşalım öpüyorum iyi geceler...
tamam belgincim...
üzme kendini biliyorsun hepsi kader, nasip ...
azo ya da 100 milyon sperm..olmayınca olmuyr...
ben üzülmemeye calışıyroum...
öpüyorm snei ..
huzurlu uykular

iyi akşamlar herkese yaa arkadaşlar tüp bebek tedavisinde olan bi arkadaşımız vardı sonucu öğrenmişolması lazım benmi kaçırdım merak ettim hiç göremiyorum buralarda..
latifelif arkadaşımızdı sonucunu bizde bilmiyoruz...

hoş bulduk fadikciğim.yazdıkların yüreğime su serpti.çünkü morfoloji bozukluğunun tam olarak bir tedavisi yokmuş.eşim ve ben kaç yıldır uğraşıyoruz.önce hep kendiğinden olur diyorlardı.3 tüp bebek denedik.3. de tuttu ama tutması da çözüm değil düşükle sonuçlandı.şimdi de şiddetli morfolojik bozuklukla karşı karşıyayız.Allh hepimizin yardımcısı olsun.
canım düşüklerrin başka nedenelri olabilir araştırma yapıldımı...
allah yardımcınız olsun inş daha kayıp yaşamassın...

selam kızlar.ıyı kaynatmıssınız dun.rabbım herkesın annesıne babasına tum aılesıne saglık sıhhat versın.onları bazsımızdan eksık etmesın..
davetler var fazla gelemıyorum.okuyup kacıyorum..gorusuruz kızlar..

selam kızlar.ıyı kaynatmıssınız dun.rabbım herkesın annesıne babasına tum aılesıne saglık sıhhat versın.onları bazsımızdan eksık etmesın..
davetler var fazla gelemıyorum.okuyup kacıyorum..gorusuruz kızlar..

amin cnım allahım eksikliklerini göstermesin

X