Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm kızlar herkese nasıllllllllllllllllllllllllllllllllll

hamile kokusumu var papatyam hadi inşallah güzel haberler verirsin canım

şöyle bir geçmişe bakmaya çalışayım bende

bu arada yağmurcum maşallah prensin ne yakışıklı olmuş büyümüş allahım esirgesinn:nazar:

fadiğim çok şükür iyiymişsiniz çok sevindim adına. evet sürekli yatmak zor oluyo canım hele şu lekelenmelerinde bir geçsin canım meleğin seninle olsun o yeter lekelenmelerin tamamen bittikten bir süre sonra kalkarsın canım inşallah sonuna kadarda her şey güzel olur sorunsuz geçer canım

[ı][sıze="2"]sağol tatlım..
Bu tek gecelik ilşkiyle de hamile kaldıysam,önceki yıllarda yaptıklarımın hepsini çöpe atmam gerekecek..:KK1:
Bugün gitcektim kan testine ama saatin 2 sinde kalktım.dün çok temizlik yaptımda ,bayağı yorgun düşmüşüm.hastaneyede sordum,ancak yarına olurmuş.bugün geçti yaniii...
[/sıze]
[/ı]

[ı][sıze="2"]hoşbuldum canımm..
Inşallah meleğim benimledir..bu kadar ümitlendim negatif çıkarsa sonu çok üzülücem.

Senin bebişşş napıyo kıssss..hamileliğin nasıl gidiyoor?
[/sıze][/ı]

[ı][sıze="2"]:KK1:
Hoşbulduk canım..
Görücez bakalım..
Inşallah öyledir..:saruboceq:
[/sıze]
[/ı]

[ı][sıze="2"]amin canım allahım şu mübarek günlerin hürmetine isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah..[/sıze][/ı]

[ı][sıze="2"]canım bak çapada prof.recep has var.cerrahpaşada da prof.rıza madazlı var.ben çok araştırdım.ikisi de riskli gebelikler konusunda çok iyiler.bir düşün istersen canım..[/sıze][/ı]

[ı][sıze="2"]kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
aynen valla bende önceki gebeliğimden beri öyle ayakları tavana dikmeyi ,1 saat yatmayı falan bırakmıştım.5 dk ancak yatmışımdır..olacağı varsa oluyıor..inşallah nokta atışı tutmuştur yaww..
[/sıze]
[/ı]

inşallah canım inşallah

benim hamişlik allaha çok şükür yolunda sayılır
öyle çok bi derdim yoktu rahat geçiyo aslında
tek derdim şeker şekerim baya yüksek çıktı
dün diyete başladım inşallah düzelir

canım burdayım ben sen yoksun allaha şükür iyiyim sen nasılsın..

..

Canım bende hergün biraz geziniyorum ama demek rastlaşamıyoz, bende iyiyim bugün de gittim saçlarımı kestirdim. Moralim düzeldi biraz. 7 eylülü bekliyorum ve günler geçmiyor sanki...

sağol canımopuyorumnanaktan
elbet birgün kalkarım ayayğa....
şimdi olmasa bile en fazla yatsam yaklaşık 7 ay gibi bir zaman kaldı nede olsa sayılı gün...
rabbim beterinden korusun ve yatağa mahkum olan insanlara acil şifalar versin...
insan yatınca daha iyi anlıyor onları...

...

Canım benim belkide belli bir aydan sonra doktorun en azından oturasbilirsin falan diyecektir. Tam 9 ay yatacaksın dedi mi ki sana?

tulnye katılıyorum herşey filmlerde okdar kolayki
gerçektede çok yakın tanıdığım sadece gerdek gecesi birlikte olduğu kocasından hamile kaldı sonrada ayrıldı kocasından zaten kısmet diyelim
sadece filmlerde değil ki benm 3 tane tanıdıgım var...
ilk geceden hamile kalan...
cokda sorunsuz oldu maşallah hamillelikleri...
Darısı papatyanın başına artıkın :)))

Green dreams..Merhaba...
hayırlı olsun tedaviye başlıyormuusn sen d.e..
Sen ilk kez bu ay gitmedin mi dosya actırmaya..
Nasıl 7 eylülde başlayacak ki tedavin..
Adetin 2. günü kan tahlili yaptırdın mı..
mikrobiyoloji,parazitoloji ve endokrinoloji ye kan verdim ben.. sonuçların hepside cıkmadı henüz...
senden istemdiler mi bunları... rahim içi filmi cekildin mi...

bana neden tarih falan vermedilerki.. acaba eşimin durumu o kadr mı kötü de erteliyorlar bizi?

Green dreams..Merhaba...
hayırlı olsun tedaviye başlıyormuusn sen d.e..
Sen ilk kez bu ay gitmedin mi dosya actırmaya..
Nasıl 7 eylülde başlayacak ki tedavin..
Adetin 2. günü kan tahlili yaptırdın mı..
mikrobiyoloji,parazitoloji ve endokrinoloji ye kan verdim ben.. sonuçların hepside cıkmadı henüz...
senden istemdiler mi bunları... rahim içi filmi cekildin mi...

bana neden tarih falan vermedilerki.. acaba eşimin durumu o kadr mı kötü de erteliyorlar bizi?

Hayır canım önce muayene diyor doktor. Muayenem de yumurtlama dönemine denk gelecek. Bi sonraki adetimde isteyeceklerdir belkide bu testleri.

Ha tamam o zaman...
sen daha kan tahlili faln vermedin mi hiç arkadaşım?
adetnin 2 ya da 3. gün gel mi dediler sana da?

Ha tamam o zaman...
sen daha kan tahlili faln vermedin mi hiç arkadaşım?
adetnin 2 ya da 3. gün gel mi dediler sana da?

Bana yumurtlama döneminde gel önce dediler. Bi yumurtlamana bakalım, yumurta olgunluğuna eğer herşey düzenliyse sende senin tahlilleri yaptırıken eşindeki sorunun üzerine düşüp bir bakaloım dediler. Adetimde gelmem konusunda kimse bişey söylemediği gibi ilk muayeneni yumurtlama döneminde yaparsak iyi olur dediler. belki de sonraki ay adetimde çağıracaklardır bilemem ki ...

anladım...
neden farklı yol izliyorlarki acaba...
tüp bebek değil mi seninde?

Ben ege üniversitesi hastanesi tüp bebek anabilim dalına gittim. Belkide yeterli spermi bulurlarsa hemen aşılamaya geçebilmek için önce yumurtlamama bakmak istemiş olabilir...Biz önce iki defa aşılama deneyecekmişiz olmazsa tüp bebek yapacakmışız. Bu koşulda devlet 2 aşılama bir tüp bebek uygulamasını ödüyormuş...

yani ben o kadar çocuk yapmak için uğraştım o işi işe yaramadı sempatiksalakcinni
ama ne zaman umudumu kestim çocuk olmadığı için bıraktım saldım çayıra yani zevk almasını bilcen :kedi:
tek gecelik mutlu olcann aklinialirimsmile sonra heppp :lepi:
doğru söylüyosun canım kafadan atmak lazım...
kızlar ben eşimi alıp bir film çevirip geliyorum
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Canım bende hergün biraz geziniyorum ama demek rastlaşamıyoz, bende iyiyim bugün de gittim saçlarımı kestirdim. Moralim düzeldi biraz. 7 eylülü bekliyorum ve günler geçmiyor sanki...

Canım benim belkide belli bir aydan sonra doktorun en azından oturasbilirsin falan diyecektir. Tam 9 ay yatacaksın dedi mi ki sana?

ohhh saatlar olsun bacım güle güle uzat saçlarını...

Bende egeye gidiyorum canım..
Bizde beklemeyecekler aşılama için muhtemelen.. o yüzden hemen kan tahlili istediler sanırım..
senin aşılama olabilme ihtimaline var demek ki sperm sayınız ve hareketi cok düşük değil demek ki....
Kaç yaşındasın sen arkadşaım.. sperm saynıız morfoloji hareket nasıld??

hoşgeldin belgincim...
iyiyim canım napayım..
green i yakaladım burda.. sorularımla bunaltmak üzereyim kızcagızı :))

iyi bacım siz konuşun ben bi bakıyım dedim şimdi çıkıyorum sonra gelirim.öpüldünüz...

Bende egeye gidiyorum canım..
Bizde beklemeyecekler aşılama için muhtemelen.. o yüzden hemen kan tahlili istediler sanırım..
senin aşılama olabilme ihtimaline var demek ki sperm sayınız ve hareketi cok düşük değil demek ki....
Kaç yaşındasın sen arkadşaım.. sperm saynıız morfoloji hareket nasıld??

Ben son testlere göre eşimin sperm sayısı 4,5 milyondu dedim doktora ve ileri hareket sıfırdı, morfolojisi iyiydi ve 3 ay ilaç kullandı şimdi durumu nedir bilmiyorum tahlili burada olacağız dedim. O da belki 10 milyona yaklaştıysa kaliteli sperm bulursak hemen aşılamaya alırız sende problem yoksa dedi. Belki de onun için. Sen hiç aşılama denedin mi ya da doktor sende aşılama deneriz dedi mi?

hayırlı akşamlar kızlar iftara az kaldı kimseler yok şimdi, akşamdan beri grip oldum aniden burnum akmaya başladı terleyip iyileşmeye çalışıyorum offfffffffffffffffffff bebişime bişey olur mu acep diye korkmaya başladım zaten pazar günü İzmire gideceğiz inşallah bu gece artık iyileşirim gideceğiz
tülincim 18 haftalık oldu kızım çok şükür tatlım şu ana kadar sıkıntısız geldik rabbim tamamına erdirir inşallah

X