Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

inş canım benimopuyorumnanaktan

sağol canımopuyorumnanaktantedavin yaklaşıyor yavaş yavaş inş senide hamiş görürüa kısa zamndaopuyorumnanaktan

papatyacım ne desem bilmiyorum ama belirtilere ve diğer hamileliğine takılma bence...
hep aynı olmayabilir...
anlattıklarına bakılırsa olabilir gibi...
bnece kan testi yaptır canım...düşüğün olduğu için eğer hamileysen ona göre hareket edersin...
inş hamilesindir yaaopuyorumnanaktan

sağol canımopuyorumnanaktan
elbet birgün kalkarım ayayğa....
şimdi olmasa bile en fazla yatsam yaklaşık 7 ay gibi bir zaman kaldı nede olsa sayılı gün...
rabbim beterinden korusun ve yatağa mahkum olan insanlara acil şifalar versin...
insan yatınca daha iyi anlıyor onları...

sağol canım benimopuyorumnanaktan
inş sende hamilesindir...
canım lekelenmeler kahve başladı ama bir ara sancılı baya norman kanamam oldu acile falan gitik işte...
şükür sonra yine kahveye döndü....
baya sürdü böyle kahve şeklinde...
sanki yeni yenibiraz renk açılıyor...inş hep açılırda daha olmaz...

canım şu aşamada biizm ilçeden dışarı çıkamadım...çünkü kanamam falan hep yattım...
diğer hamileliklerimnden biliyorum ne kadar ayğa kaksam arabaylada olsa yol gitsem kanama çoğalıyordu bu korkudan biryere gitmedim...
biizm burda da öğle büyük hastane,dr falan yok...
ilk hastaneye develt hatanesine bthc kan testi yaptırmaya gitmiştim ve sağolsun iyi bir dr la karşılaştım...
sonuç pozitif çıkınca bana pıhtılaşmam olammasına rağmen kan sulandırıcı iğne aspirin ve progestoron yazdı folik asiti 2 ay önce başlamıştım...
tabi hemen eve geldim ilaçları araştırdım ve çoğu dr run bu tedaviyi uygaladığını gördüm...
k.k. dede baya arkadaş var...
bende başladım ialçlara...
daha sonra sorduğum 2 dr da ilaçlarımı onayladı...
ama kendi bilgilerimizinde büyük payı var lekelenme olunca aspirini hemen kestim hatta birgün sonrada iğneyi bıraktım daha sonra kanama çoğaldı işte...
ama acile gittiğim dr iğneyi bıraktırmadı..
çok kıritik zamandasın kanamayla olmasada bebiğin sana tutunmassa yine düşücek dedi...
bende iğneye başladım...
şükür öğle çok kanama olmadı daha....
canım diğer düşüklerimde en fazla 6+3 olmuştuk ve kalp atışımız hiç olmamıştı...
maşalalh şimidi 7+5 olduk ve allah bin şükür kalp atışıda var...
canım lafın kısası buraya kadar öğle özel dr a ihtiyacım olmadı usg ye girmeyede bize yakın bir hastaneye gidiyorum dr um sağolsun ilgileniyor ne sorsam cevaplıyıor...
ben diğerlerinde biizm buranın nerdeyse en iyi dr alrına gittim ama benimle hiç ilgilenmediler...
inan devlet hastanesiyle aynıydı...
ilerisi için dr araştırıyorum...
inş kanamam da tamamen durursa istediğim dr a gidebilirim...
ama yinede biraz kesemize göre tabi.....

öncelikle hoşgeldina.s.

astenospermi hareket sorununuz var demek...
sayı 21 milyon iyi sayılır ama hareketli baya az...
ilk testinizmi eğer ilkse bence kesin teşis için yine yaptırın...

inşallah canım,çok sağol iyi dileklerin için..
cesaret edebilirsem yarın tekrar kendim test yapıcam bakiyim ne çıkacak? kaydirigubbakcemile5

kanamanın azalması güzel..kanamada aspirin kesiliyor ama iğneyi genelde kesmiyorlar,çünkü bazen de iğneyi kesince kanama artabiliyor,seninki de nitekim öyle olmuş zaten..
sürekli yatmak çok kötü biliyorum..ben 1,5 ay boyunca evden dışarı adımımı atmamıştım,seni çok iyi anlıyorum o yüzden canım..ama bebişini düşün..dışarı çıkamamanın,sürekli yatmak zorunda olmanın çok güzel bir sebebi var..o sebep senin yıllardır beklediğin meleğin çünkü..:emir_bebek:
inşallah biran önce tamamen kesilir de rahatlarsın canımm..iyi bir dr bulmana sevindim ama yinede ilerisi için başka bir isim daha arştırman daha iyi olur bencede..çapada ve cerrahpaşada çok iyi dr lar var..ben bir sonraki hamileliğimde oraya gitmeyi düşünüyorum bakalım..

fadikcim çok şükür maşallah allahım iyi haberlerini eksik etmesin.papatya hoşgeldin işallah hamilesndir.

nermincim iyiyim bebişte iyi sizlerin duacısıyız.

sağol canım..hoşbuldumm..inşallah öyleyimdir kısss..seninde çoğu gitmiş azı kalmış maşallah..allah biravazda kurtarsın inşallah..

kızlar bişey soracam görümcem tüp bebek yaptırdı,bu gün tek embriyo transfer edildi.hani bebeğin sıkı tutunması için bi meyve vardı ya neydi o?

canım meyvenin adı ananas..hiç unuturmuyum az yememiştim ondan zamanında..kaydirigubbakcemile3

yabanım ananas canım..

papatyacım hakkında hayırlısı olsun canım..
inş hamilesindir..
tek gecelik ilişkiler filmlerdende gördüğümüz üzere hamilelikle sonuçlanıyor :KK1:
inş seninde öyle olmuştur..
sen kendini yiyip bitiriyorsun bile bencede git kan testini yaptır yoksa da acaba demekten kurtulursun..
alışıldı negatiflere artık..
hayırlısı inş..

günaydınlar arkadaşlar

selammm kızlarrr..
ben geldimm..:eek:
çok özeldim hepinizi..
benim tatil süper geçti..dinlendim geldim..

sizler nasılsınız..var mı yeni hamişşlerimiz?? aklinialirimsmile

hoşgeldin canım tatilinin güzel geçmesine çok sevindim
bol bol moral depolamışsındır bizde seni özledik
bu arda moralle beraber bebişte gelmiştir inşallah
hakkında hayırlısı olsun canım

merhaba canlara.s.
bugün dr a gittik...
şükür götüğe giden birşey yok...
bebiş 7+5 olmuş içerdeki kanamada gözükmedi çok şükür...
lekelenmelerim hala var ama rengi açıldı gibi...
inş böyle böyle yok olur gider....
ilaçlara devam tabi...
durum biraz iyi olunca dr artık ayağa kalkabilirmiyim dedim
öğle bir ters baktıki kotktum....
yani yine yatıyorum
ben kalp atışı duyduktan sonra hep kalkcağımı düşünüyordum
başkalarına muhtaç olmak zor
ama hayırlısı elden birşey gelmiyor
rabbim beterinden korusun....

maşallah fadiğim herşey yolundaymış
inşllahda hep böyle devam eder çok sevindim valla
Allahım sonunu görmeyi nasip etsin

kızlar bişey soracam görümcem tüp bebek yaptırdı,bu gün tek embriyo transfer edildi.hani bebeğin sıkı tutunması için bi meyve vardı ya neydi o?

yabanım arkadalar yazmış ama bende ekliyim ananas canım

teşekür ederim canım.bizimkisi 28 haftalık darısı sizlere işallah.maşallah sizinkisi daha iyi ümitsizliğe kapılma olmasaydı bizimkisi olmazdı bide bende pko var yumurtlamam olmuyordu.normal olur merak etme 0 morfolojiyle hamile kalan var.

canım ya çok sevindim.bende de pco var .Allah kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

kızlar hayırlı gunler herkese..
guzel haberler gelmıs masaallah..
fadıkcım bak kanamanda yavaslamıs ıste.rabbım bu sefer yuzunu guldurucek bak demedı deme..kucagına aldıgın gunlerıde goreceksın allahın ıznıyle..
papatya hosgeldın.tatılının guzel gecmesı cok hos.belkı bebıkınde senınledır.tulının dedıgı gıbı nokta atısı yapmısınızdır..hakkında hayırlısı olsun canım..

yabanım ananas canım..

inş hamilesindir..
tek gecelik ilişkiler filmlerdende gördüğümüz üzere hamilelikle sonuçlanıyor :KK1:
sen kendini yiyip bitiriyorsun bile bencede git kan testini yaptır yoksa da acaba demekten kurtulursun..
hayırlısı inş..

Öldüm gülmekten Tülin....
Bizde uygulasak napsak bu tek gecelik ilişkileri....
ayyyy dizilere gıcığım gıcık...

PAPATYA dilerim birini veren Allah diğerinide çok geçmeden göndermiştir.

fadıkcım bak kanamanda yavaslamıs ıste.rabbım bu sefer yuzunu guldurucek bak demedı deme..kucagına aldıgın gunlerıde goreceksın allahın ıznıyle..
..
inş canım inş.opuyorumnanaktan
darısı kısa zamanda başınıza.....

cesaret edebilirsem yarın tekrar kendim test yapıcam bakiyim ne çıkacak? kaydirigubbakcemile5

kanamanın azalması güzel..kanamada aspirin kesiliyor ama iğneyi genelde kesmiyorlar,çünkü bazen de iğneyi kesince kanama artabiliyor,seninki de nitekim öyle olmuş zaten..
sürekli yatmak çok kötü biliyorum..ben 1,5 ay boyunca evden dışarı adımımı atmamıştım,seni çok iyi anlıyorum o yüzden canım..ama bebişini düşün..dışarı çıkamamanın,sürekli yatmak zorunda olmanın çok güzel bir sebebi var..o sebep senin yıllardır beklediğin meleğin çünkü..:emir_bebek:
inşallah biran önce tamamen kesilir de rahatlarsın canımm..iyi bir dr bulmana sevindim ama yinede ilerisi için başka bir isim daha arştırman daha iyi olur bencede..çapada ve cerrahpaşada çok iyi dr lar var..ben bir sonraki hamileliğimde oraya gitmeyi düşünüyorum bakalım..

]
test konusunda nasıl rahat edeceksen öğle yap canım...
inş pozitif olur....
iğneyi kesmeninde kanama yapacağını duymamıştım canım allahatan dr müdahale ettide hemen başladım yine...
yatmak konuusnda bazen bunalsamda hiç isyan etmiyorum ...eşim geçen diyoki yaa dışarda karnı burnunda kadınlar nasıl geziyorlar...bide bize bak...
bende biliyorum dedim ama hayırlısı olsun buda biizm için bir imtahan rabbim beterinden korusun...eşimde haklısın dedi..

evet canım dr iyi anlayışlı ama hamileliklerim sorunlu geçtiği için birde septum ameliyatıda oldum bu yüzden ilerde başka dr da düşünüyorum...
canım bende bir ara araştırdım evet çapada ve cerrahpaşada riskli gebelik için iyi dr lar var...
benim dosyam çapada ameliyatıda orda olduğum için ordaki dr lardan biri olabilir diye düşünüyorum...
ama şuda var bize çok uzak nasıl olcak bilmiyorum....
hele az zaman geçsin bakalım devamlı rutin kontürler olmasada birkaç kez durumum hakkında bilgi almaya giderim inş...

canım gözün aydın,inşallah bu kanamalada geçecek ,kanamar durduktan 1 hafta sonra ayağa kalkılıyor canım he gittiğimdokto öyle dedi,hadi geçmiş olsun ,Allaha emanet ol.
sağüol canımopuyorumnanaktanevet bende kanama durduktan sonrada biraz yatmak lazımmış diye duydum....
hayırlısı canım az daha yatalım bakalım....

herkese hayırlı günler canlara.s.

evet tozum yaa filimlerde zaten bir gecede ne olursa olurkaydirigubbakcemile3
ama gerçek hayattada var nadir olsada...

tulnye katılıyorum herşey filmlerde okdar kolayki
gerçektede çok yakın tanıdığım sadece gerdek gecesi birlikte olduğu kocasından hamile kaldı sonrada ayrıldı kocasından zaten kısmet diyelim

bende son bır hafta ıkı hamıle haberı aldım.ıkısıde benden cok sonra evlendıler.aaa bıde demezlermı korunurken kaldım dıye..
esıme dıyorum korunalım artık.boyle olmucak.barı otekı turlu deneyelım..
tabı nasıp bu ısler.hakkımızda hayırlısı olsun da...

sağol canım..hoşbuldumm..inşallah öyleyimdir kısss..seninde çoğu gitmiş azı kalmış maşallah..allah biravazda kurtarsın inşallah..

canım meyvenin adı ananas..hiç unuturmuyum az yememiştim ondan zamanında..kaydirigubbakcemile3
amin canım saolasın.darısı sizin başınızaaaaaa.
yabanım ananas canım..

inş hamilesindir..
hayırlısı inş..
teşekür ederim tülişimmopuyorumnanaktan
günaydınlar arkadaşlar

maşallah fadiğim herşey yolundaymış
inşllahda hep böyle devam eder çok sevindim valla
Allahım sonunu görmeyi nasip etsin

yabanım arkadalar yazmış ama bende ekliyim ananas canım
sanada teşekür ederimŞeniz
canım ya çok sevindim.bende de pco var .Allah kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

korkma hiç olur işallah.meryem süresini oku tavsiye ederim.

fadikcim kanamanın azalmasına sevindim yavaş yavaş kesilcekk miniğini sağlıkla alacaksın inşlalahhh....
inşallah hamile haberimiz gelir artık tek gecelik bilemem de :)) Kızlar benden tavsiye tek gecelik işe yarıyo :)))) artık bende olacak ümidini kestiğim için normal yolla bırakmıştım öyle ayak dikmeyi tavana asılmayı ( eee ne demişler tecavüz den kaçınılmaz sa zevk almasını bil )) heh tam da bunun için :))) gidip tam tersi yeminle gidip yıkıyordum içini heheehh böyle bi zamanda hamile kaldım düşünün delikafadulden bu işte bir terslik var ama

fadikcim kanamanın azalmasına sevindim yavaş yavaş kesilcekk miniğini sağlıkla alacaksın inşlalahhh....
inşallah hamile haberimiz gelir artık tek gecelik bilemem de :)) Kızlar benden tavsiye tek gecelik işe yarıyo :)))) artık bende olacak ümidini kestiğim için normal yolla bırakmıştım öyle ayak dikmeyi tavana asılmayı ( eee ne demişler tecavüz den kaçınılmaz sa zevk almasını bil )) heh tam da bunun için :))) gidip tam tersi yeminle gidip yıkıyordum içini heheehh böyle bi zamanda hamile kaldım düşünün delikafadulden bu işte bir terslik var ama

canım nasıls olcak o iş pekiiidelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

canım nasıls olcak o iş pekiiidelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

yani ben o kadar çocuk yapmak için uğraştım o işi işe yaramadı sempatiksalakcinni
ama ne zaman umudumu kestim çocuk olmadığı için bıraktım saldım çayıra yani zevk almasını bilcen :kedi:
tek gecelik mutlu olcann aklinialirimsmile sonra heppp :lepi:

yabanım ananas canım..

inş hamilesindir..
hayırlısı inş..

sağol tatlım..
bu tek gecelik ilşkiyle de hamile kaldıysam,önceki yıllarda yaptıklarımın hepsini çöpe atmam gerekecek..:KK1:
bugün gitcektim kan testine ama saatin 2 sinde kalktım.dün çok temizlik yaptımda ,bayağı yorgun düşmüşüm.hastaneyede sordum,ancak yarına olurmuş.bugün geçti yaniii...

günaydınlar arkadaşlar

hoşbuldum canımm..
inşallah meleğim benimledir..bu kadar ümitlendim negatif çıkarsa sonu çok üzülücem.

senin bebişşş napıyo kıssss..hamileliğin nasıl gidiyoor?

papatya hosgeldın.tatılının guzel gecmesı cok hos.belkı bebıkınde senınledır.tulının dedıgı gıbı nokta atısı yapmısınızdır..hakkında hayırlısı olsun canım..

:KK1:
hoşbulduk canım..
görücez bakalım..
inşallah öyledir..:Saruboceq:

amin canım allahım şu mübarek günlerin hürmetine isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah..

inş canım inş.opuyorumnanaktan
darısı kısa zamanda başınıza.....

test konusunda nasıl rahat edeceksen öğle yap canım...
inş pozitif olur....
iğneyi kesmeninde kanama yapacağını duymamıştım canım allahatan dr müdahale ettide hemen başladım yine...
yatmak konuusnda bazen bunalsamda hiç isyan etmiyorum ...eşim geçen diyoki yaa dışarda karnı burnunda kadınlar nasıl geziyorlar...bide bize bak...
bende biliyorum dedim ama hayırlısı olsun buda biizm için bir imtahan rabbim beterinden korusun...eşimde haklısın dedi..

evet canım dr iyi anlayışlı ama hamileliklerim sorunlu geçtiği için birde septum ameliyatıda oldum bu yüzden ilerde başka dr da düşünüyorum...
canım bende bir ara araştırdım evet çapada ve cerrahpaşada riskli gebelik için iyi dr lar var...
benim dosyam çapada ameliyatıda orda olduğum için ordaki dr lardan biri olabilir diye düşünüyorum...
ama şuda var bize çok uzak nasıl olcak bilmiyorum....
hele az zaman geçsin bakalım devamlı rutin kontürler olmasada birkaç kez durumum hakkında bilgi almaya giderim inş...

sağüol canımopuyorumnanaktanevet bende kanama durduktan sonrada biraz yatmak lazımmış diye duydum....
hayırlısı canım az daha yatalım bakalım....

herkese hayırlı günler canlara.s.

canım bak çapada prof.recep has var.cerrahpaşada da prof.rıza madazlı var.ben çok araştırdım.ikisi de riskli gebelikler konusunda çok iyiler.bir düşün istersen canım..

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
aynen valla bende önceki gebeliğimden beri öyle ayakları tavana dikmeyi ,1 saat yatmayı falan bırakmıştım.5 dk ancak yatmışımdır..olacağı varsa oluyıor..inşallah nokta atışı tutmuştur yaww..

X