Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kizlar nasilsiniz
ben iyiyim cok sukur
fadik canim bu gun lekelenmelerim var yarin tamamen adet olurum
yani yeni tarih eylul 24 listeye eklermisin canim opuyorumnanaktan

merhaba kizlar nasilsiniz
ben iyiyim cok sukur
fadik canim bu gun lekelenmelerim var yarin tamamen adet olurum
yani yeni tarih eylul 24 listeye eklermisin canim opuyorumnanaktan
tamam canım hayırlısı olsunopuyorumnanaktan

evet ya bende yanlız kaldımsenağlama
canım benim:teselli:Şeniz
ben arada uğradım ama denk gelemedik....

bende 28 canım 7 yıllık evliyim biraz erken evlendim sanırım yok ya tatlım sizin azospermi değilki o spermiyogramda hiçbirşey çıkmayanlara deniyor yani bize:çok üzgünüm:

belgin ve elfida hiç üzülmeyin çok yakın bir arkadaşımın sorunu da sizin gibiydi ve ilk tüp bebek denemelerinde ikizleri oldu.ayrıca daha önce defalarc doktora gitmişlerdi ve tüp bebeksiz çocuğunuzun olması imkansız demişlerdi.tabi ikizleri olunca nasıl olsa normal yoldan olmuyor diye korunmamışlar.birkaç ay önce kendiliğinden hamile kaldı ama tabi hiç ihtimal bile vermediği için kendisindeki şiddetli bulantıların nedenini çok ciddi bir rahatsızlık sanıyor.işin mucizesine gelince ikizlere hamileymiş düşünsenize.bizlerin durumu biraz da psikolojik.o yüzden üzülmeyin.hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Günaydın arkadaşlar şekerimin yüksek çıktığını yazmıştım daha önce
dün itibariyle diyete başladım inşallah düzene girer
eğer girmezse insülüne başlıycakmışız ama dua edinki ona gerek kalmasın
bebeğimin tehlikede olduğunu bilmek beni çok üzüyo
inşallah bir an önce düzelir

Canım bu durumu yaşayan çok tanıdığım var hepsi nur topu gibi bebeklerini aldılar kucaklarına....
Allahın izniyle olmaz birşey...
Allah şifa versin...

inşallah canım bizde yarız o mutluluğu allah büyük bizede gönderir mucizesini...

geçmiş olsun tekrardan canım inşallah düzene girer..

Canım bu durumu yaşayan çok tanıdığım var hepsi nur topu gibi bebeklerini aldılar kucaklarına....
Allahın izniyle olmaz birşey...
Allah şifa versin...

Allah razı olsun canım sağol

inşallah canım bizde yarız o mutluluğu allah büyük bizede gönderir mucizesini...

geçmiş olsun tekrardan canım inşallah düzene girer..

çok sağol canım

kızlar merhabalar herkese..
aymescım stres yapma bak stres butun hastalıkların dusmanı.allaha sıgın tevekkul et hıcbıseycık olmucak ınsaallah..

slm arkadaşlar nasılsınız?biz iyiyiz oğlumla çok şükür...

aymescim çevremde gebelikte şekeri olupda sağlıkla bebeklerini dünyaya getiren çok kişi tanıyorum o yüzden çok fazla düşünüp strese girme sadece diyetini uygula o kadar ,benimde bayramdan sonra gebelikte şekerime bakılacak bakalım benim nasıl çıkacak,herşeyin bir çözümü var,çok şükür bugünümüze....

merhaba kızlar herkese uzun zmandır giremedim evdeki netim kapalı iştede fırsat olmuyor 2 günde hastalıktan işe gelemedim hasta-nelik oldum sanırım klimalar çarptı tutuldum iğneydi haptı geçti çok şükür
aymesim inşallah gerek kalmıcak insüline bebişine sağlıkla kavuşacaksın
nesrincim eşininin değerlerinin öyle olması çok normal 4ay neler yaşamış inşallah ameliyattan sonra değerleri yükselir bebişle tüm yaşadıklarınızı unutursunuz
tulny canım geçmiş olsun annene inşallah kısa zamanda kürlerle atlatır rabbim şifasını versin
benim eşimde çift taraflı ameliyat oldu düzelir dediler ama zaten az olan spermleri gün geçtikçe düştü tüp bebek yaptırcağımız sırada spermiyogramında azosperm tanısı yapıldı yumurta toplam günü ameliyat olmasını beklerken rabbim eziyet etmedi ve 30-40 adet sperm bulundu ama malesef morfoloji bozukluğundan bebişim baana daha fazla tutunamadı kısmet yani morfoloji konusunda dr.lar tedavisi yok deyip kestirip atıyorlar ee peki ne olcak böyle rabbim bizlere yardım etsin
ceylincim ulun bey benim transferimi yapan doktordu çok güleryüzlüdür inşallah başarılı sonuç alırsın
kızlar bu yasayla ilgili bi değişiklik yok değilmi devlet baba bizim gibilere vakit ayıramıyor bu ara
rabbim bu mübarek ayda oruçlu ağzımla tüm evlat isteyenleri hayırlısıyla sağlıkla bebişlerle sevindirsin inşallah
buarada ben meryem suresini okuyorum her akşam kızlar bir vesile olru belki 41 gün okucam inşallah
fadikcim buarada listede adet tarihimi göremedim 11 ağustos adet tarihimdi eklersin güzelim eltinede çok geçmiş olsun

canım çok geçmiş olsun.inş insülüne gerek kalmaz,sağlıklı bir gebelik geçirirsin.rabbim seni ve bebişi korusun...

kızlar merhabalar herkese..
aymescım stres yapma bak stres butun hastalıkların dusmanı.allaha sıgın tevekkul et hıcbıseycık olmucak ınsaallah..

canım çok geçmiş olsun.inş insülüne gerek kalmaz,sağlıklı bir gebelik geçirirsin.rabbim seni ve bebişi korusun...

Allah hepinizden razı olsun kıslar
çok teşekkürler güzel dilekleriniz için
inşallah dediğiniz gibi herşey yoluna girer biran önce

emilahhan benimde eşimin spermleri sizinkisindendi yani morfoloji %3 tü normal yolla hamileyim.sen tüp bebekle hamile kalan varmı yazmışsın normal olabiliyormuş demekki ümitsizliğe kapılma.işallah en kısa zamanda gelir bebişin.

slm kizlar nasilsiniz???

bizler iyiz...

tulincim annen hastaymis allah acil sifalar versin, insallah biran once sagligina kavusur..

aşk melegi geçmiş olsun inş.tulinim rabbim acil şifalar versin inş annene.aymesim inş herşey yolunda gider canım.nesrin canım rabbim ayırmasın inş bir daha o yanında olsun da herşey yoluna girer nasıl olsa..bu arada nasılsınız kızlarrrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…