Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba canlaropuyorumnanaktan

kızlar eşim geçen perşembe verdiği testi aldı...

cinsel pehriz 2 gün

volüm.............7 ml
sperm sayısı(1 ml)......4 milyoın
toplam.......28 milyon

ileri hareketli.......%66
yerinde hareketli.....%7
hareketsiz.........%27

morfoloji....normal %5.......anormal....%95

en son yaptığimiz teste göre sayı biraz düşmüş (7 milyondu)
hareket maşallah baya artmış( çok iyi hatırlamıyorum ama % 30 civarıydı)
morfolojide düşmüş ( normal % 7 idi)

ama 2 test arasındada pehriz günü farklı...
önceki teste 3 gün şimdikinde 2 gün....

kızlar bu sonuçlara göre dr lara kalsa aşılama bile olmaz...
ama rabbim gerçekten çok büyük...rabbim sizede mucizenizi kısa zamanda gönderir inş....

fadikcim rabbimin ne kadar büyük olduğunu seninle bir kez daha gördük bizimde değerlerimiz seninle hemen hemen aynı sayı 6 milyon birde ileri hareketlilik %20 eşime anlattım senin durumunu bak dediğini söyliyim sana keratalar onlar çok hızlıymış demekki diyo güldürdü beni allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah arkadaşım...

slm kızlar
fadık canım nasıl gıdıyor hamılelık eşim gıttı dr aynı eşinin kullandıgı ilaçtan vermış teoman bey 2ay kullan demiş ekıme randevu verdı benım gıtmeme gerek varmı şuan karasız kaldım

kac gundur girmeye calisiyordum ama bi problem vardi neyseki hallettiler ve artik yazabiliyorum

fadikcim haberini aldim ve cok sevindim
gozunuz aydin sag salim kucagina alirsin insallah
bu topigi sen ayakta tutuyordun senide hamisler listesine aliyoruz

sira bize geliyor gitgide yaklasti galiba

darisi geride kalanlara

slm kızlar
fadık canım nasıl gıdıyor hamılelık eşim gıttı dr aynı eşinin kullandıgı ilaçtan vermış teoman bey 2ay kullan demiş ekıme randevu verdı benım gıtmeme gerek varmı şuan karasız kaldım

slm canım.teoman bey.teoman cem kadıoglumu acaba.benım esımde ona amelıyat oldu 1 ay once ama ılac falan vermedı.hangı ılacı kullanıyor esın

slm canım.teoman bey.teoman cem kadıoglumu acaba.benım esımde ona amelıyat oldu 1 ay once ama ılac falan vermedı.hangı ılacı kullanıyor esın

evet canım bız tedavı ıçın gıttık çapaya 3ay önce randevu vermiştıler spermler için serophene vermiş 2ay kullanacak sızede verır bılemıyorum herşeyın hayırlısı rabbım yuzumuzu guldursun:1hug:

Belgincim...
dedim ya üzülme sayı yükselmezse üzülme vardır arkasşında bir hayır diye...
inan bana bunda da vardır bir hayır... bak teseyle bulunabilir demişisn...
teseyle bulunabilrse şansın biizmkiyle aynı anne olabilmek için...
1 sperm 1 yumurta bittii.. gereken bu RABBİM isterse...
üzülme arkadaşım...

selam canlarıma.s.

bugün itibariyle koyu kahve rengi olmak üzere kanamma başladı...
bütün hamileliklerimde böyle oldu..
belirli bir zamndan sonra kanama oluyor...
ve o kanamanın sona erdiğinide göremedik...
azda olsa ümüdüm var ama iyiiym diyemiycem...
artık hiç klakmıyorum devamlı yataktayım...
tedbir amaçlı cep telefonumu bile kapattım...
pc yide yeni açtım oda durumuuz hakında hastaen dr araştırmak için...
sizede haber vereyim dedim....
bundan artık gelip sohbetleerinize pek katılalamam çünkü hem pc ye fazla takılmak istemiyorum hemde dinlenmem lazım...
eğer benim durumuma göre bana tavsiye edebileceğiniz dr veya hastane varsa özele yazarsanız sevinirim....

sizden çok dua istiyorum....
sizler bu mutluluğu sorunsuz yaşarsınız inş...

belgincim sonuca üüzldüm canım ama arkadaşların dediği gibi tesede çıkar inş...
rabbim yüzünü güldürsün....

selam canlarıma.s.

bundan artık gelip sohbetleerinize pek katılalamam çünkü hem pc ye fazla takılmak istemiyorum hemde dinlenmem lazım...
eğer benim durumuma göre bana tavsiye edebileceğiniz dr veya hastane varsa özele yazarsanız sevinirim....

canım geçmiş olsun diğer topiklerde hayırlı dileklerimi sana iletmiştim şu an bunu okuyunca inan senin kadar üzüldüm.Bende ikizleri kaybetmiştim aklıma geldi biran.Sakın ümidini yitirme benim dk enwer kurt en birinci düşük nedeninin stres olduğunu söylemişti,Kan değerinde çok iyiydi inşallah bişey olmaz.Arkadaşım başına bu ilk değilmiş gelen bizlerde sübyan diye bir şeye inanılır bilmem sen bilirmisin,böyle olup onun kilitlerini yaptıran pek çok arkadaş çocuklarını doğurdu.bizim gelinin ilk çocuğu düştü ikincidede onun annesi yaptırıp gönderdi(kanaması wardı çünki)bir iki hafta sonra kanama durdu oğlumuz şu an 2 yaşında.Belki sana hurafe gibi gelebbilir ma araştır istersen.Şişli abidiye hürr,yet caddesinde zuhal civelek adında kadın doğum uzmanı war süper bir doktor tawsiye ederim .İlgilenirsen tel yazarım ama internettede bulabilirsin canım .Allaha sen we bebişin emanet...

canım geçmiş olsun diğer topiklerde hayırlı dileklerimi sana iletmiştim şu an bunu okuyunca inan senin kadar üzüldüm.Bende ikizleri kaybetmiştim aklıma geldi biran.Sakın ümidini yitirme benim dk enwer kurt en birinci düşük nedeninin stres olduğunu söylemişti,Kan değerinde çok iyiydi inşallah bişey olmaz.Arkadaşım başına bu ilk değilmiş gelen bizlerde sübyan diye bir şeye inanılır bilmem sen bilirmisin,böyle olup onun kilitlerini yaptıran pek çok arkadaş çocuklarını doğurdu.bizim gelinin ilk çocuğu düştü ikincidede onun annesi yaptırıp gönderdi(kanaması wardı çünki)bir iki hafta sonra kanama durdu oğlumuz şu an 2 yaşında.Belki sana hurafe gibi gelebbilir ma araştır istersen.Şişli abidiye hürr,yet caddesinde zuhal civelek adında kadın doğum uzmanı war süper bir doktor tawsiye ederim .İlgilenirsen tel yazarım ama internettede bulabilirsin canım .Allaha sen we bebişin emanet...

tavsiyelerin için sağol canım...
tıp olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık ama sonuç aynı gözüküyor...
sübyan olayınıda duydum canım biliyorum...
bakalım inş yarına kadar birşey olmassa yarın birşeyler yaptıracağız...
dr tavsiyen içinde sağol canım ama şişli bize uzak git gel yolda kanamma daha fazla olur...

selam canlarıma.s.

Fadikçim... herhangi bir bilgim yada denyimim yok durumunla ilgili yada bi tavsiyede bulunabileyim ama duamı eksik etmem senden ve bebeginden ...
üzüldüm ama bu sefer faklı olur inşALLAH eski hamilelikleinden gelişmeler eskisi gibi olsa da.... ALLAH yardımcınız olsun.
Hayırlı haberlerini bekliyoruz...

ama neden ya bu kadar cok sevinmişken hepimiz :KK43:((
hiç kötü şeyler hissetmiyorum Fadik ben.. bişey olmayacak bebegine bence...
Senin eskiden kalma korkularında öyle hissediyorsun sen... benim arkdaşıma da olmuştu o şekilde lekelenme 1 ay yata istirahati verdi doktor..şimdi cok şükür 4-5 aylık hamile... Seninkide öyledir. canını sıkma stres yapma ki daha iyi olsun hersey...bol dua, bide hayırlısı Fadikçim....

selam kızlar..belgıncım cok uzulduk canım.ama elımızden dua etmekten baska bısey gelmıyor.rabbım elbet bu sıkıntılarının mukafatını gonderecek bır gun uzulme canım..
fadıkcım ınsaallah kanaman bıran once duru.aman sen dıkkat et kendıne.bı muddet ugramasanda olur canım..
herkese hayırlı pazarlar kızlar..

selam canlarıma.s.

a.s cnm.çok üzüldüm ya .çok çok geçmiş olsun..canım arkadaşım rabbim korusun seni ve bebişini.bu kez bebişine bişey olmayacak inş.rabbimin izniyle inş kucağına aldığın günleri de görcez.keşke elimizden bişi gelse.

canım kelsaydı ama malesef yine sıfır çıktısenağlama

canım arkadaşım malesef allahım mucizesini bize göstermedi yine elimizde sıfır yazan bir kaatla döndük evesenağlama

canım arkadaşım keşke sperm olsada yükselse canım benim eşimde hiç çıkış olmuyor malesef azolu benim eşim ama inşallah allahım senin sesini duyar ver bir gün çıkış olurda çogalmasını bekleriz allah büyük..

aaaaaaaaaa:1shok::1shok::1shok:bugünlerde bakarkörlüğüm üstümde.hiç farketmedim.canım belgincim nolursun üzülme.üzüntünü sakın eşine belli etme.daha çok canı sıkılmasın.senin üzüldüğünün 10 katı üzülüyodur şimdi.dua ve sabırdan başka elimizden başka bişey gelmiyor.cnm inş tese de çıkar..

Belgincim...
dedim ya üzülme sayı yükselmezse üzülme vardır arkasşında bir hayır diye...
inan bana bunda da vardır bir hayır... bak teseyle bulunabilir demişisn...
teseyle bulunabilrse şansın biizmkiyle aynı anne olabilmek için...
1 sperm 1 yumurta bittii.. gereken bu RABBİM isterse...
üzülme arkadaşım...
allah razıolsun canım evet inşallah tesede bulunurda biraz rahatlarız allahım hepimizin muradını versin.
selam canlarıma.s.

cnım arkadaşım ben kendimi unuttum şimdi seni düşünüyorum allahım ayırmasın bu sefer korktuğun yerlere uğratmasın allahım ayırmasın bebeğini senden dualarım seninle arkadaşım...yorma kendini iyice dinlen...
arkadasım bildiğim kadarıyla erkeklere yapılan bi ameliyat var penis içinden 1tanede olsa canlı sperm yakalama ihtimalleri olabiliyo dr varsa bide bunu danısın bence allah yardımcınız olsun inş
evet canım o yönteme tese diyorlar eşim bir kez olmuştu gelişmemiş hücreler bulunmuştu ekimde tekrar deneyeceğiz inşallah bu sefer olgun sperm bulunabilir..
selam kızlar..belgıncım cok uzulduk canım.ama elımızden dua etmekten baska bısey gelmıyor.rabbım elbet bu sıkıntılarının mukafatını gonderecek bır gun uzulme canım..
fadıkcım ınsaallah kanaman bıran once duru.aman sen dıkkat et kendıne.bı muddet ugramasanda olur canım..
herkese hayırlı pazarlar kızlar..
sagol arkadaşım allahım hepimizin dualarını kabul eder inşallah...
aaaaaaaaaa:1shok::1shok::1shok:bugünlerde bakarkörlüğüm üstümde.hiç farketmedim.canım belgincim nolursun üzülme.üzüntünü sakın eşine belli etme.daha çok canı sıkılmasın.senin üzüldüğünün 10 katı üzülüyodur şimdi.dua ve sabırdan başka elimizden başka bişey gelmiyor.cnm inş tese de çıkar..

evet canım çok üzülüyor bende belli etmemeye çalışıyorum allah yardımcımız olsun sagol canım sen nasılsın...

canım arkadaşlarım iyiki varsınız allahım hepinizden razıolsun hepinize iyi pazarlar diliyorum...

benimde eşimin morfolojisi %1 bu ay adetim gecikti ama test yapmaya ve o tek çizgiyi görmeten korkuyorum umarım hamileyimdir ölesine bi gecikme değildir bebek habercisi olan bi gecikmedir ve ilk sizlerle paylaşıcam kızlar

selam canlarıma.s.

FADİĞİM ÇOK ÜZÜLDÜM GEÇMİŞ OLŞSUN
İNŞŞŞŞŞŞŞ GEÇECEK CANIM
RABBİM YARDIMCIN OLSUN :Saruboceq::Saruboceq:

X