Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

işte budur
her şarta hayırlı ve sağlıklı bebkler dilemek
inşş rabbim bu bekleyişin emeğin karşılığını verecek

çok geçmiş olsun sanada vallahi bende bilmiyorum sonuçta aynen öle yazıyo 0,6 milyon hani bilmediğim içinde heralde 60bin falandır benimde kafam karıştı şimdi

kızlar merhaba nasılsınız

fadiğim değerin cok gusel rabbimin izniyle kucağınada al bebişini

evet kızlar bugun itibariyle kayserideyim bayrama kadar da burda kalcam cok uzun bir zaman biliyrum ama
bayramı burda geçirmek istiyorum evlendiğimden bu yana hiç bayram geçirmedim annemle ,ramazanda cok sıcak olacak alanya oructa cok zorlanacağım oyuzden böle bir karar aldık eşimle fakat evlendiğimden beri ilk defa eşimden bukadar uzun ayrı kalcam üstüne üstlük birde adet oldum adetim bitmeden geldim aslında gelmezdim ama ablam bendeydi ve onunla dönelim diye karar almıştık yazın başında tekrarda ablama sen git ben sonra gelcem diyemedim işte böle artık buralardayım

yeterim nermin uykucu nasılsınız ben yorgunum bugun indim otobusten biraz uyudum ama salak gibiyim bu arada yeter seni buralarda görmek güzel özledik seni bee

Son düzenleme:
kaç gündür sinirlerim tepemde kıslar..
belki yazarsam biraz atacam üstümden..

geçenlerde geçenlerde dediğim bundan 20 gün kadar önce belki daha fazla her neyse..eşimle dışarı çıkmıştık..gittik geldik bi baktık sokakta bi kalabalık dört beş adam bizim arabayla uğraşıyo...evin alt katında playstation cı var onun oğlu kamyonetleri var geçerken bizim arabanın sol aynayı indirmişş..hiç bişi demedikk..adam da tutanağa falan gerek yokk ısrarla ben yaptırırım dedi..neyse gel zaman git zaman adam ne arıyo ne soruyo eşim ikide bi uğrayop babanız geldimi nerde..adam gelip bize soracağı halde..o gün yaptırcam bugün yaptırcam bizi oyalayıp durdu...neyse bi hafta sonu randevulaştılar eşimle adam adam o gün akşama kadar şimdi geliyom 1 saate geliyom iki ssate geliyomm ..eşim çıldırdı resmen..en sonda demişki sen yaptır faturasını getir ben sana veriyim parasını..eşimde ben araştırdım o parçalar baya pahalı benim şuan o kadar param yok demiş..adam meblağı öğrenice iyce fır döndü..neyse tek yaptırsın tutanak tutturalım dedik sonuçta tutanak tutulduğunda cebinden adamında parası çıkmayacak sigortası ödeyecek..ama sigortası yeniymiş galiba adamın 1 sene falan kazaya karışılmazsa sigorta şirketleri indirim yapıyorr..bu durumu biliyoruzz..tutanak tutalım dedi adamm..bu seferde şimdi ruhsatım yok evde kaldı bugün getiriyom yarın getiriyom..
geçende bir gün boyunca 10 dakka ya 5 dakkaya 15 dakka ya derken akşama kadar oyaladı bizi..eşim eve geldi çıldırmıştı resmen..gidip adamın camını çerçevesini indiricekti yani o derece..bişey değil bi pislik yüzünden başı belaya girecek zor sakinleştirdimm..eve gelmedi akşama kadar adamı bekledi kapının önünde .. adam gelmiş eşimin yanını selam sabah çıtını çıkarmadan ruhsatı eline uzatmış

eşimde benim param var ben yaptırırım seni bundan sonra allah 'a havale ediyorum demiş ..hiç bişe demedi diyorr çekti gitti diyorr..insan bi özür diler şu mazaretim var dı der..hiç bişeyy..adam amacına ulaştı..

rabbim yedirmez inşş.. yüce mevlam kat kat çıkarsın ..bizi bunalttı kendi de bunalsın ne diyim..hakkımı asla helal etmeyeceğimm..

işte böyle uzattım biraz ama..hayatımda hiç kimse için bu lafları söylemedimm..ama gerçekten çok bunalttı bizi..o kadar maddi olarak sıkışık bi dönemdeyiz ki.. doktor kontrolüm var ankara da beş kuruş para yok cepte nasıl gidecem nasıl gelecem meçhul..cuma günü çıkmam lazım..arabayı zaten alalı iki ay olmadı bile..

Ben inanıyorum ki böyle insanların iki ayağı bir papuca hiç bi zaman girmezz..

çok şükür olsun olsun şu ana kadar kimsenin küçücük bir haram lokması geçmmedi boğazımızdan geçirmesinde rabbim..

Son düzenleme:
]sağol melony canım hamdolsun rabbime canım..

10 gündür falan idrar yolu enfeksiyonu ile uğraşıyorum.. cuma günü tekrar tahlil vercem bunun için..eğer bu ilaçlarda iyi gelmezse bu seferde hastanede yatarak tedavi edeceklerr.tabi ankara daki kontrolümde iptal edecem mecburr..gerek kalmaz inşş.ama biraz daha iyi hissediyorum kendimi..

sende kayseri ye gitmişin canım ..bol bol stres at gel

kalmaz canım tese hiç olmayanlara uygulanıyor yani bizesenağlama
evet canım bitmiyo malesef ki hele bide sıcak havada hiç ekilmiyo:hulya:
kızlar bende bıktım bu ev işlerinden ,yap yap aynı hiç bitmiyo .
evet ya hiç sorma canım..
ayyy canım eşinde özler kız senikaydirigubbakcemile3bende geçen anneme giderken öyle olmuştu döndüğümde çok özlediğimi farkettiydim siz ne yapcaksınız hiç gelmiyecekmi eşin bayrama kadar .

sıkma kendini canım allah nasıl biliyosa öyle yapsın onları napacaksın insanlar tuhaflaşmış artık kimsenin insanlığı kalmamış..klava:

Kızlar bişey sormak istiyorum size ben hiç rahim filmi felan çektirmedim acaba çektirmelimiyim ama bir kez tüp bebek denemem oldu orda rahime felan alttan bakmışlardı herkes çektiriyor acaba bende çektirmelimiyim gerek varmı bi problem olsa söylerlerdi sanırım ilk denememde dimi..

canım aslında tedavi ye başlamadan evvel bütün gereken tekkik tahlillerin yapılması lazımdı rahim filmininde benim fikrimm..problem eşinden kaynaklansa bile..var sayalım tüplerinde bi tıkanıklık var bu tüp bebek denemek için engel teşkil etmez..ama tıkanıklık durumlarda tıkanıkdan dolayı tüplerde su birikintisi olabiliyor buda gebelik esnasında sızıntı yapıp emriyo ya zarar verebiliyor..doktorunla bu konuyu konuşup iyi bi değerlendirin derimm..sonra hem maddi kayıplar manevi kayıplar olmasın

nasıl ya rahim filmi çekmeden tüp bebek olur mu,
yada ışıklı ona da ofis diyorlar
kesinlikle yaptırmadan tüp bebege geçme sorun nedir sende nerde yaşıyorsun biraz anlatırmısın

canım benim eşim azospermi ilk denememizde teseyle eşimde gelişmemiş hücreler bulunmuştu onunla tüp bebek denendi fakat tutmadı..zaten ilk denemede ben resmen bir salak gibi onlar ne derse onu yapıyordum çünkü hiçbirşey bilmiyordum ben kendiliğimden hiçbirşey yaptırmadım onlar yapıyorlar bakıyorlardı şimdide acaba yaptırsammı diyorum bilmiyorum bi sormak istedim..

nasıl ya rahim filmi çekmeden tüp bebek olur mu,
yada ışıklı ona da ofis diyorlar
kesinlikle yaptırmadan tüp bebege geçme sorun nedir sende nerde yaşıyorsun biraz anlatırmısın

canım ben ankarada yaptırdım ilk denememi onlat bir çok şey yaptılar baktılar yumurtalara felanda acaba o rahim filmimiydi orasını bilemiyorum eğer yapmadan tüp bebek olmuyorsa yapmışlardır şu rahim filmini bi antın bakalım nasıl oluyo canım.

canım urumunu bilmiyorum ama tüp bebek için rapor alcaksan özelde yaptırmuyorsan çektirmelisin

canım urumunu bilmiyorum ama tüp bebek için rapor alcaksan özelde yaptırmuyorsan çektirmelisin

canım durumunu demek istedin galiba benim eşim azospermi llk denemizde bulunan gelişmemişlerle tüp denendi fakat tutmamıştı ikinciyi deneyecegiz ekimde herkesin çektirdiğini duyuyorum ondan sordum ilkide özelde olmuştu şimdide özelde yaptıracağız canım özelde olunca çekiyolar mı.

yetrcim rapor için değil öylesine yani bi sorun varmı diye belkide ilkinde çekmişlerdir yapıyolardı bişeyler ama..rahime felan baktık iyi diyolardı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…