Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın güzeller nasılsınız bugün bakalım.ben iyiyim diğer topikte azolular gurubunda bi arkadaş bir iki tane spermle doğal yolla hamile kalmış ne güzel darısı bizlere inşallah allahım nasip edecekse inanın bunun önüne hiç birşey geçemiyor..

kızlar herkese selam..ben fazla kalamıyorum hemen bı ce dıyıp kacıyorum.tatılın camasırı bılmem neyı bıtmedı daha.ev berbettı tabı.cok yoruldum.bı gıderken boyle yoruluyosun bıde donerken..
tulıncım guzelmıs ısın.fazla yorulmazsın en azından.hakkında hayırlısı olsun canım..

kızlar herkese selam..ben fazla kalamıyorum hemen bı ce dıyıp kacıyorum.tatılın camasırı bılmem neyı bıtmedı daha.ev berbettı tabı.cok yoruldum.bı gıderken boyle yoruluyosun bıde donerken..
tulıncım guzelmıs ısın.fazla yorulmazsın en azından.hakkında hayırlısı olsun canım..

yorma canım kendini yap yap bitmez bu ev işlerikötükedihüso

Azolu olupta doğal yoldan hamile kalanları bende çok duydum buda bi şans olsa gerek.mucize ama beni bulurmu bilmem.insanın hayatını çok etkiliyomuş çocuk ben bunu öğrendim halbuki şuan çokcuk düşünmüyoruz 3 yıllık evliyim ama olmayacağını duyunca kafayı yedim ya yaş geçmeden mecbur tüp bebek başkada çare yok zaten:KK43:(

Azolu olupta doğal yoldan hamile kalanları bende çok duydum buda bi şans olsa gerek.mucize ama beni bulurmu bilmem.insanın hayatını çok etkiliyomuş çocuk ben bunu öğrendim halbuki şuan çokcuk düşünmüyoruz 3 yıllık evliyim ama olmayacağını duyunca kafayı yedim ya yaş geçmeden mecbur tüp bebek başkada çare yok zaten:KK43:(

evet bizi bulurmu bu şans bende bilmiyorum eşin tese oldumu arkadaşım

umutları tüketmek yok diyecegim ama her çocuk görüşümde aglıyorum dün bir film izledim eşim uyumuştu gözümün yaşı durmmadı allah bizim sesimizi duysun ama hayırlısı ise versin tabi burdan hamile haberi duymak sevidirecek

günaydın güzeller nasılsınız bugün bakalım.ben iyiyim diğer topikte azolular gurubunda bi arkadaş bir iki tane spermle doğal yolla hamile kalmış ne güzel darısı bizlere inşallah allahım nasip edecekse inanın bunun önüne hiç birşey geçemiyor..

rabbimin mucizesi işte ol dekten sonra 2 spermle bile olur
rabbim sn çok büyüksün

umutları tüketmek yok diyecegim ama her çocuk görüşümde aglıyorum dün bir film izledim eşim uyumuştu gözümün yaşı durmmadı allah bizim sesimizi duysun ama hayırlısı ise versin tabi burdan hamile haberi duymak sevidirecek

inşşşşşşşşşşş
rabbim güldürsün yüzümzü
ama sabır arkadaşım başka çıkar yolumuz yok
sabırla bekleyeceğiz rabbimde sabrımızın karşılığını verecek
inşşşşşşşşşşşşşşşşşş

azolu olupta doğal yoldan hamile kalanları bende çok duydum buda bi şans olsa gerek.mucize ama beni bulurmu bilmem.insanın hayatını çok etkiliyomuş çocuk ben bunu öğrendim halbuki şuan çokcuk düşünmüyoruz 3 yıllık evliyim ama olmayacağını duyunca kafayı yedim ya yaş geçmeden mecbur tüp bebek başkada çare yok zaten:KK43:(

canım allahın mucizesi kimi bulur bilinmez
neden bu kadar karamsarsınki belide seni bulur
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

inşallah hepimizi bulur çok pozitif insan değilim ben tese ameliyatı olmadı 0,6milyon tüp bebeğe yeter dedi doktor bayramdan sonra daha detaylı test yaptırp para olayınıda çözdükten sonra tamamdır.teseye gerek olurmuki yine

yorma canım kendini yap yap bitmez bu ev işlerikötükedihüso

EVET NANKÖR EV İŞLERİ
NEFRET EDİYORUMbilmiyorumkismile
AMA NE YAPACAKSIN EL MAHKUM
10 GÜNDÜR ANNEMDEYİM BU GÜN DÖNECEĞİM
OFFFFFFFFFFFFFFFFF:gitme:
ŞİMDİ BENİM EVDE MAF OLMUŞTURohaoldumsmileohaoldumsmile

inşallah hepimizi bulur çok pozitif insan değilim ben tese ameliyatı olmadı 0,6milyon tüp bebeğe yeter dedi doktor bayramdan sonra daha detaylı test yaptırp para olayınıda çözdükten sonra tamamdır.teseye gerek olurmuki yine

canım dün fadik arkadaşımızda yazmıştı bu 0,6 milyonu bende anlamadım
ama burada söz edilen 6 milyonsada 600 binsede sperm olduğu için teseye gerk kalmaz bunların içinden seçilip tüp bebk yapılır

hoş geldin aramıza
inş en kısa zamanda bebişine kavuşursun
hamiş litesine geçersin

İnşallah yeteeer inşallah...
Hepimizin, tüm bekleyenleyenlerin istekleri kabul olsun. Zor bir bekleyiş. Hepiniz biliyorsunuz gerçi...
Bugün ben dokunmasan da ağlayacak bir moddayım, karnım ağrıyor. İçim şişmiş... Bu ay da olmadı galiba diyorum belirtilere bakarak :KK43:

inşallah yeteeer inşallah...
Hepimizin, tüm bekleyenleyenlerin istekleri kabul olsun. Zor bir bekleyiş. Hepiniz biliyorsunuz gerçi...
Bugün ben dokunmasan da ağlayacak bir moddayım, karnım ağrıyor. Içim şişmiş... Bu ay da olmadı galiba diyorum belirtilere bakarak :KK43:

neler hissetiğini anlayabilirim ama hayılısı olsun
inanki eğer rabbim bu kadar çabanın sonunda vermiyorsa hayılısı bölyle olduğundandır
inşşş yanılrsın bebğin süpriz yapar sana

neler hissetiğini anlayabilirim ama hayılısı olsun
inanki eğer rabbim bu kadar çabanın sonunda vermiyorsa hayılısı bölyle olduğundandır
inşşş yanılrsın bebğin süpriz yapar sana

Teşekkür ederim yeteeeer,
Bazı günler böyle oluyor işte insan... Dediğin gibi benim de inandığım şey aynı, bu kadar çaba, uğraş ve istek sonucunda olmuyorsa hayırlısı değilmiş. Tek isteğim ve dileğim hayırlısı ise, doğduğu zaman bana, çevresine ve kendisine mutluluk verecek, sağlıklı bir bebiş olacak ise olsun.
Dolapta biraz çikolata vardı,tam zamanı iyi gelir bana....

X