Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hoşgeldin canım bizde seni öpüyoruz.

geldim yetercim geldim hadi tutuyorum halayın başını oleyyy:teytey::teytey::teytey:

EVET İŞTE BÖLE :lepi::lepi::lepi:
KAÇARMI BU FIRSAT :nazar::nazar::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyytalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım allah razı olsun yüreğine sağlık
ayrıca komşularıyında yüreğine sağlık

geçen gün benim bir komşum geldi peçeteye sarılmış 2 tane kesme şeker
bunu size okttum bana kız kardeşime ve birde komşumuza ank birisine dedi
ben aslında öl şeylere çok inanmam
ama aldım ama çok duygulandım komuşumun yaptığı şeyden

ve geçen hafta şeker yiyen komşum aradı 10 yılık evli 3 kez mikro denemiş doğal yolda hamileyim diye
SEBEBİ ŞERKERMİDİR BİLİNMEZ AMA KİME NEYİN ŞİFA OLŞACAĞINI KİMSE BİLEMEZ

evet canım benim kayınvalidemde aynı şekilde okunmuş dualı şekeri yemiş şekeri okuyup veren seneye erkek çocuğu kucağında demiş eşim olmuş yani anlayacağın hiç birşey belli olmuyor allahım bişeyleri vesile ediyor.belki inanmıyacaksın bizde şuanda eşimle dua yazılmış bir kağıdı suya koyduk onun suyunu 28 gün içeceğiz inşallah bizede şifa olur..

EVET İŞTE BÖLE :lepi::lepi::lepi:
KAÇARMI BU FIRSAT :nazar::nazar::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyytalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

kaçmaz tabii yeterim allahım bizim halaylarımızı da çekmeyi nasip etsin hadi FADİK ,nurcan TUTUN UCUNDAN AMA YOK FADİĞİ ÇIKARIN..kaydirigubbakcemile3

kaçmaz tabii yeterim allahım bizim halaylarımızı da çekmeyi nasip etsin hadi FADİK ,nurcan TUTUN UCUNDAN AMA YOK FADİĞİ ÇIKARIN..kaydirigubbakcemile3

AMİN CANIM İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq:

evet canım benim kayınvalidemde aynı şekilde okunmuş dualı şekeri yemiş şekeri okuyup veren seneye erkek çocuğu kucağında demiş eşim olmuş yani anlayacağın hiç birşey belli olmuyor allahım bişeyleri vesile ediyor.belki inanmıyacaksın bizde şuanda eşimle dua yazılmış bir kağıdı suya koyduk onun suyunu 28 gün içeceğiz inşallah bizede şifa olur..

evet gerçekten ben hep sölüyorum şifanın nerden geleceği hiç belli olmaz
rabbim dermensız dert vermesin
inşşşşşşşşşş

inşallah canım.yaa bende sürekli renklı yazmak istiyorum nasıl olcak bide şu alta şiğiri nasıl yazdın kiiikaydirigubbakcemile2

canım profilin varya
işte orada imzanı değiştir var oraya yazıp alta imzanı kaydet var oraya tıklıyorsun tamam
renki yazma gelince
mesaj yazdığım yerin üzerinde a harfi var yazlılarına başlamadan üzerine tıkla küçük kutucuklar çıkar oradan istediğin renge tıkla sonra yaz

canım profilin varya
işte orada imzanı değiştir var oraya yazıp alta imzanı kaydet var oraya tıklıyorsun tamam
renki yazma gelince
mesaj yazdığım yerin üzerinde a harfi var yazlılarına başlamadan üzerine tıkla küçük kutucuklar çıkar oradan istediğin renge tıkla sonra yaz

canım sağol peki bu renk olayını her seferinde yenileyecekmiyim..dur bi deneyim.

ne bileyim ya bazen çok olumsuz düşünüyorum nedense.illaki de bu adete yakın zamanlarda böyle oluyorum.acaba olmayacakmı diyorum,aman bunca sene bekleyenler napıyor ya ,biraz sabret diyorum kendi kendime.
.zaten öyle yapıyorum rabbime sığınıyorum sizler ve kendim için dua ediyorum.bazen çok karamsar oluyorum.çok ihtiyacım oluyo böyle sözlere.

canım az önce komşularım bendeydiler.içlerinden biri dediki;şimdi dedi benim duaya dedi herkes amin diyecek dedi.bende şaşkın şaşkın bakıyorum ne duası diye.tamam dedik.allahım bu evinde oturduğumuz arkadaşa ikiz evlatlar nasip eyle yarabbi demezmi.diğer komşularda amin diyolar.öyle duygulandım ki gözlerim doldu zor tuttum kendimi.çok belli etmekte istemiyorum ne olur ne olmaz diye.iben de içimden amiiin inş diyorum topicteki arkadaşlarla beraber inş dedim.:Saruboceq::Saruboceq:

7 yıllık bebek hasretini de okudum.ne zor günler geçirmişler.bense şurda oturduğum yerden çocuk sahibi olmaya çalışıyorum.az biraz ter dök dr lara falan git bakalım ondan sonra üzüleyim değilmi.ama sizler çok çaba gösterdiniz elinizden geleni yaptını inş rabbim önce sizlerin yüzünü güldürsün sonra benim.amiiiinn

canım benim komşularda çok dua ederlerdi...
allah razı olsun ne denirki...

canım çok bunaldığın zaman hep senden daha zor durumdaki insanları düşün...
inan ki herşeyin bir şükrü var...
sizin zaten olumsuz bir şeyiniz yok eğer doğal yolla olamsa inş tedaviyle olur bebişiniz...
az daha sabır canım...
allah yardımcınız olsun....

yeter hanım meraba test sonucunu istemiştiniz
miktar3,2 cc
viskozite normal
sıvılaşma zamanı 25'
ph 8
sperm sayısı 0,6 milyon
phss 67
lökasit 0,3 milyon
haretli %67
hızlı lineer 0
yavaş liner %67
yerinde hareketli 0
hareketsiz %33
aglütinasyon yok bu kadar nasıl sizce arkadaşlar
canım siizn sayıyı ben pek anlamadım...
neden 0,6 milyon yazıyor...
6 miiyonsa sadece 6 milyon yazması gerekmezmi...

kızlar halay çekmiş ne güzel...
hegün hamilemiz olsa düğün dernek gibi halaylar çeksek ne güzel olur...

Son düzenleme:
ya yeter yapamadım canım altı çizili a ya tıkladım renklerden birini seçtim sonra yazxdım olmadı başaramadım...

X