Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
YETEER CİM DÜN YEMEĞİM OCAKTA BEN KAÇAR DERKEN KOMŞULARIM GELDİ(KAÇ GÜNDÜR BENİ GÖRMEYİNCE MERAK ETMİŞLER AYAK ÜSTÜ ÖYLESİ UĞRAMIŞLAR)YAZIŞMAYI HEMEN KESMEK ZORUNDA KALDIM.ONLARDA MERAK EDİYORLAR BU NETTE NE APIYON BU KADAR DİYORLAR.MALESEF İNFERTİLİTE BÖLÜMÜNÜ TAKILIYORUM DİYEMİYORUM.

YİNE BU GÜNLERDE ÖYLESİNE ÇOK İHTİYACIM VAR Kİ BÖYLE OLUMLU DÜŞÜNCELERE.OLUR DEĞİL Mİ RABBİM BİZEDE ANNNELİĞİ TATTIRACAK İNŞ DEĞİLMİ YETERCİM.:1no2::1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:SABRIN SONU SELAMET DERLER.BİZLERDE SELAMETİ GÖRÜRÜZ DEĞİLMİ YA.:teselli::teselli:[/
senı ve dıger arkadasları o kadar cok ıyı anlıyorumkı benım bır cocugum var cok sukur Allah sızlerede en kısa zamanda tattırsın ıkıncı cocuk ısterkenken tam 3 sene cabaladım bır suru tedavı ıgne ılac aslında evlılıgımın ılk yıllarından berı ıstıyordum esım hıc ıstemedı hıc sıcak bakmadı cocuk olayına sonra korunmayı bıraktı 3 ay 5 ay derken baktık olmuyor ve bır gun ogrendıkkı sorun esımde degerlerı cok kotu dırek tup bebek veya asılama cok uzuldum cok agladım ona yansıtmamaya calıstım hep buralardaydım ıcım kan aglıyordu ama hıc bellı etmemeye calısıyordum dıyeceksınızkı bır oglun var daha ne ıstıyon samımı soyluyorum artık olmayacagını duymak menopoza gırıyon dıyen doktorlar bıle oldu bana ama cok sukur ılk asılamam ıle hamıle kaldım cok dua ettım bılıyordum hayırlı bır vaktı var dıye ve olyle de oldusızde hep dua edın hayırlı zamanı var dıye dusunun bana doktorlar %20 sans verıyorlardı bosuna yaptırma dıyorlardı o kadar olumsuz soylemden sonra Rabbım verdı sızlerede en kısa zamanda verecektır sabrın sonu selamettır buna cok ınan ve guven:1hug:

canım allah razı olsun yüreğine sağlık
ayrıca komşularıyında yüreğine sağlık

geçen gün benim bir komşum geldi peçeteye sarılmış 2 tane kesme şeker
bunu size okttum bana kız kardeşime ve birde komşumuza ank birisine dedi
ben aslında öl şeylere çok inanmam
ama aldım ama çok duygulandım komuşumun yaptığı şeyden

ve geçen hafta şeker yiyen komşum aradı 10 yılık evli 3 kez mikro denemiş doğal yolda hamileyim diye
SEBEBİ ŞERKERMİDİR BİLİNMEZ AMA KİME NEYİN ŞİFA OLŞACAĞINI KİMSE BİLEMEZ

iyi komşularım kadar laf sokan komşularımda var ama yine de allah hepsinden razı olsun.ayyy inş canım sizede vesile olur kesme şekeri.valla bellii olmaz olurmu olur.ben de inanırım böyle şeylere.ne güzel 10yıllık hasret bitmiş okunmuş şeker vesile olmuş.sizede şifa olsun inş.

[]
senı ve dıger arkadasları o kadar cok ıyı anlıyorumkı benım bır cocugum var cok sukur Allah sızlerede en kısa zamanda tattırsın ıkıncı cocuk ısterkenken tam 3 sene cabaladım bır suru tedavı ıgne ılac aslında evlılıgımın ılk yıllarından berı ıstıyordum esım hıc ıstemedı hıc sıcak bakmadı cocuk olayına sonra korunmayı bıraktı 3 ay 5 ay derken baktık olmuyor ve bır gun ogrendıkkı sorun esımde degerlerı cok kotu dırek tup bebek veya asılama cok uzuldum cok agladım ona yansıtmamaya calıstım hep buralardaydım ıcım kan aglıyordu ama hıc bellı etmemeye calısıyordum dıyeceksınızkı bır oglun var daha ne ıstıyon samımı soyluyorum artık olmayacagını duymak menopoza gırıyon dıyen doktorlar bıle oldu bana ama cok sukur ılk asılamam ıle hamıle kaldım cok dua ettım bılıyordum hayırlı bır vaktı var dıye ve olyle de oldusızde hep dua edın hayırlı zamanı var dıye dusunun bana doktorlar %20 sans verıyorlardı bosuna yaptırma dıyorlardı o kadar olumsuz soylemden sonra Rabbım verdı sızlerede en kısa zamanda verecektır sabrın sonu selamettır buna cok ınan ve guven:1hug:
canım allah razı olsun ,iyi dileklerin için çok çok sağol.rabbim bebişini kucaklamayıda nasip etsin.inş bizlerde tadarız.dediğin gibi vakti zamanı var demekki.rabbim sabır versin bizlere.lütfen bzler için dua et olur mu.

merhaba kizlar nasilsiniz
ya ben cok gec kalmisim evde degildim bu gun geldim

fadik canim cok sevindim Allah cok sukur nasib etti sanada
insallah sorunsuz bir 9 ay gecirirsin
yavrunu saglikla kucaklarsin canim arkadasim
insallah pesinden bizlerde geliriz
cok mutlu oldum yaa :ecrin_bebek:

evet canım benim kayınvalidemde aynı şekilde okunmuş dualı şekeri yemiş şekeri okuyup veren seneye erkek çocuğu kucağında demiş eşim olmuş yani anlayacağın hiç birşey belli olmuyor allahım bişeyleri vesile ediyor.belki inanmıyacaksın bizde şuanda eşimle dua yazılmış bir kağıdı suya koyduk onun suyunu 28 gün içeceğiz inşallah bizede şifa olur..

inş şifa olur canım.siizede inş bu içtiğiniz su vesile olur..

merhaba kizlar nasilsiniz
ya ben cok gec kalmisim evde degildim bu gun geldim

fadik canim cok sevindim Allah cok sukur nasib etti sanada
insallah sorunsuz bir 9 ay gecirirsin
yavrunu saglikla kucaklarsin canim arkadasim
insallah pesinden bizlerde geliriz
cok mutlu oldum yaa :ecrin_bebek:
darısı başına inş canımopuyorumnanaktan

Şker yeme muhabbeti nedir Yeter?
Şekerin ne faydası varmış ki hamile kalmaya??

canım keramet şekerde değil duadayerimseniben

fadikcim allahım sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin.değerin maşallah çok güzel keseyi görebilirsin.

fadigim canim ya cooook sevindim bu ne guzel haber, son gunlerde aldigim en guzel haber, allah tatmina erdirsin, kucagina almayi nasip etsin..
inanirmisiniz bilmem ama gecen gece dusunuyordum 100.hamile kim olacak diye aklima fadik, tulin, yeter, nermin geldi ver icimden bunlardan biri bize mujdeyi verecek dedim

darisi sizlerin basina kizlar, allahim hepimizin gonlune gore versin

HERKESE GÜNAYDIN opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
EN ERKENCİ BENİM SANIRIM :lepi::lepi:
YA UYKU TUTMUYOR VALLAbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

fadigim canim ya cooook sevindim bu ne guzel haber, son gunlerde aldigim en guzel haber, allah tatmina erdirsin, kucagina almayi nasip etsin..
inanirmisiniz bilmem ama gecen gece dusunuyordum 100.hamile kim olacak diye aklima fadik, tulin, yeter, nermin geldi ver icimden bunlardan biri bize mujdeyi verecek dedim

darisi sizlerin basina kizlar, allahim hepimizin gonlune gore versin

CANIM İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq:
RABBİM HEPİMİZE ANNELİĞİ TATIRSIN:CüvCüv::emir_bebek:
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq::Saruboceq:

[ı]şker yeme muhabbeti nedir yeter?
şekerin ne faydası varmış ki hamile kalmaya??
[/ı]

canım biz mersindeyi ya komşum ank da bir hocaya okutmuş bebk sahibi olamaynlara okurmuş komşumda 3 tane bana kız kardeşime ve 10 yıldır çocuğu olmayan başka bir komuşumuza oktmuş verdi bende çok duygulandım hani bizleri düşümesine
yoksa şekerin başka bir etkisi yok

bu arada 10 yıldır çocuğu olmayan (3 mikro denemişti)komşum bu ay doğal yoldan hamile kaldı

iyi komşularım kadar laf sokan komşularımda var ama yine de allah hepsinden razı olsun.ayyy inş canım sizede vesile olur kesme şekeri.valla bellii olmaz olurmu olur.ben de inanırım böyle şeylere.ne güzel 10yıllık hasret bitmiş okunmuş şeker vesile olmuş.sizede şifa olsun inş.

amin canım inşşşşşşşşşşşş
rabbim bu yoldaki herkese bebklerine kavuşmayı nasip etsin
inşşşşşşşşşşşşşşşş

X