Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
fadıkcım masallah subhanallah degerın cok guzel cıkmıs Allah tamamına erdırsın ınsallah bılgısayarı actım bır guzel gelısme varmı dıye cok sukur gozun aydın darısı tez zamanda ınsallah burdakı arkadasların basına

Ben duydum ben duydum koşa koşa geldimmm delikafadulden fadikcimmm tebrikler Rabbim tamamına erdirsin cnmm çok çok sevindim belki aramızda en sabırlı sendin Rabbim karşılığını gönderdi inşlalahh sağlıcaklada alacaksın kucağına şimdiii bu haberi veren arkadaşada nasip olsunn darısı isteyen herkesin ama duygucumunn da başına..............................

Günaydın arkadaşlar maşallah dün amma kaynatmışsınız
bu topik özlemişti böyle muhabbetleri

aymesim bişi sorucam canım sana. benim kuzenimde tüpbebek yaptırdı geçenlerde demiştim belki hatırlarsın şimdilik tuttu bugünki değeri 1500 dü bugüne kadar güzel artıyo. ama onunda senin gibi kanama ve lekelenmeleri oluyo baştan beri. ama dünden beri sancılanmayada başlamış sende sancıda olmuşmuydu canımmm

evet canım hatırlıyorum kuzeninden bahsetmiştin
canım benim lekelenmelerim nerdeyse 3 aya kadar devam etti
dr değerin arttığı sürece hiçbi sorun yok endişelenme bol bol dinlen dedi bana
arada bi adet sancım gibi sancılar oluyodu ama aşırı ağrılı değil hafif
inşallah kuzenininde çok önemli bişey değildir Allah yardımcısı olsun

fadikçim maşallah değerin çok güzel çıkmış
Allahım hep böyle sağlıklı bi hamilelik nasip etsin

sağol harzemim..
buldum sanırım bugün kesinleştirdik tamam dediler..
bir daha arıyacaklar ne zaman başlamam gerektiğini söylemek için..
uzun zamandır istiyordum ama uygun bir yer bulamamıştım..
bu da eşimin vasıtasıyla oldu..
işyerine sağlık taramasına gelen arkadaşı yardımcı oldu..
Allah sana da nasip etsin inş..
çok iyi olucak hem borçlarımızı bitiricez hem de moralim kafam rahat olucak..

sağol fadiğim..
bir kaç aydır iyiydim zaten..
bebek konusu uçup gitmişti aklımdan..
işte olunca daha iyi olucak inş..
sende epey zahmet çekmişsin bugün..
koca şehirde işe yarayan bir yer olmamış..
yarın güzel haberi alıcaz nasılsa sağlık olsun geç oluversin..

hoşgeldin canım..
üzme kendini..
5 milyonun altına zaten tüp bebek yapılıyor..
ama tüp tedavisi olcak diye üzülme yumurta takibi aşılamayla uğraşmaktan iyidir..
hakkınızda hayırlısı olsun inş..
inş ilk denemenizde bebeğiniz gelir..

sağol casperım..
buldum galiba bir de başlasam tamam deyip kesinleştirdik..
öykü'cük nasıl?

sağol canım..
şu ara illa bebek demiyorum zaten nedense..
hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin..
Allah sizinkilere sağlık versin sağ salim kavuştursun..

canım hakkınızda hayırlısı olsun..
kafana takma zamanı gelince gelicek nasılsa..
yaşınız da uygunmuş daha..
Allah büyük sizinde dermanınızı verir..
benim aşılamada tüpte negatif oldu..

yok canım henüz başlamadım sözleştik..
arıyacaklar yine başla diye..

Şeniz Şeniz Şeniz

hayırlısı ile başlatsında canım.
öykücükde iyi çok şükür yavaş yavaş büyüyoo

fadiğim değerin çok güzel çıkmış maşallah. herşey sonuna kadar böyle güzel gider inşallahhhh

kızlar hayırlı sabahlar herkese..tabı hosgeldın dıyenlerede hosbulduk dıyorum..
tulıncım hayırlı olsun ısın canım.nasıl bır ıs bu.memur gıbımı calısıcan.bızı ıhmal etmeyesın sakın..
fadık degerın cok guzel.ınsaallah bu sefer saglıklı bır yaramaz gelıyor..cızelgenı yaparsın artık..darısı bızlerede..

[/Cyeteeeeer, melisela, nerminn.+, fatıma zehraKIZLAR YUKARUYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
HADİ GELİNDE KAYNATALIM BİRAZ :lepi:

YAAAAAAAAAAAA
BURASI YANIYOR
VALLA 100 DERECE FALAN OLDU SANIRIM :roflol::roflol:OLOR]

kızlar hayırlı sabahlar herkese..tabı hosgeldın dıyenlerede hosbulduk dıyorum..
tulıncım hayırlı olsun ısın canım.nasıl bır ıs bu.memur gıbımı calısıcan.bızı ıhmal etmeyesın sakın..
fadık degerın cok guzel.ınsaallah bu sefer saglıklı bır yaramaz gelıyor..cızelgenı yaparsın artık..darısı bızlerede..

NASILSIN CANIM opuyorumnanaktan

CANIM BİLİYORSUN EN BÜYÜK DÜŞMANIMIZ STRES
ZOR AMA RAHAT OLACAKSIN
İNŞŞ ZAMANI SAATİ GELMİŞTİİR RABBİM HEMECECİK GÖNDERİRR :emir_bebek:

YETEER CİM DÜN YEMEĞİM OCAKTA BEN KAÇAR DERKEN KOMŞULARIM GELDİ(KAÇ GÜNDÜR BENİ GÖRMEYİNCE MERAK ETMİŞLER AYAK ÜSTÜ ÖYLESİ UĞRAMIŞLAR)YAZIŞMAYI HEMEN KESMEK ZORUNDA KALDIM.ONLARDA MERAK EDİYORLAR BU NETTE NE APIYON BU KADAR DİYORLAR.MALESEF İNFERTİLİTE BÖLÜMÜNÜ TAKILIYORUM DİYEMİYORUM.

YİNE BU GÜNLERDE ÖYLESİNE ÇOK İHTİYACIM VAR Kİ BÖYLE OLUMLU DÜŞÜNCELERE.OLUR DEĞİL Mİ RABBİM BİZEDE ANNNELİĞİ TATTIRACAK İNŞ DEĞİLMİ YETERCİM.:1no2::1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:SABRIN SONU SELAMET DERLER.BİZLERDE SELAMETİ GÖRÜRÜZ DEĞİLMİ YA.:teselli::teselli:

YETEER CİM DÜN YEMEĞİM OCAKTA BEN KAÇAR DERKEN KOMŞULARIM GELDİ(KAÇ GÜNDÜR BENİ GÖRMEYİNCE MERAK ETMİŞLER AYAK ÜSTÜ ÖYLESİ UĞRAMIŞLAR)YAZIŞMAYI HEMEN KESMEK ZORUNDA KALDIM.ONLARDA MERAK EDİYORLAR BU NETTE NE APIYON BU KADAR DİYORLAR.MALESEF İNFERTİLİTE BÖLÜMÜNÜ TAKILIYORUM DİYEMİYORUM.

YİNE BU GÜNLERDE ÖYLESİNE ÇOK İHTİYACIM VAR Kİ BÖYLE OLUMLU DÜŞÜNCELERE.OLUR DEĞİL Mİ RABBİM BİZEDE ANNNELİĞİ TATTIRACAK İNŞ DEĞİLMİ YETERCİM.:1no2::1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:SABRIN SONU SELAMET DERLER.BİZLERDE SELAMETİ GÖRÜRÜZ DEĞİLMİ YA.:teselli::teselli:

CANIM HİÇ ÖNEMLİ DEĞİLolumunekankayizsmile:teselli: BURADA HEPİMİZ AYNI DURUMDAYIZ KOMŞULARIMIZA ÇEVREMİZE BİRŞEYLER ANLATMAK NE ZORDUR HEPİMİZ İYİ BİLİYORUZ :eek:lmaz: VE BİLİYORUZKİ BİZİ ANLAYAN SAYISI OLDUKÇA AZ ohaoldumsmile
AMA NE YAPALIM BUDA BİZLERİN KADERİ olumunekankayizsmile

CANIM BAZAN HEPİMİZE OLUYORmafoldumben
ACABA OLMAYACAKMI BU YARAMAZLAR GELMEYECEKMİ DÜŞÜNCESİ mafoldumben
AMA ALLAHIN İZNİ İLE GELECEKLER:CüvCüv:
İNŞŞŞŞŞ:Saruboceq:
BAK BURADA NE KADAR ÇOK ARKADAŞIMIZ HİÇ UMADIKLARI ZAMANDA BEBİŞLERİYLE BUŞUTULAR:CüvCüv::emir_bebek:
İNŞŞ BİZLERDE BULUŞACAĞIZ:CüvCüv:
AT KAFANDAN OLUMSUZ DÜŞÜNCELERİ RABBİNE SIĞIN DUA ET O SANA VE HEPİMİZE ÇIKIŞ YOLU GÖSTERECETİR:Saruboceq:
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq:

RABBİM ŞU MÜBAREK AYLARIN HÜRMETİNE HEPİMİZİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRSÜN
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :Saruboceq:

FADİKÇİĞİM canım gözün aydın hadi allahım kucağına alacağın günüde nasip etsin hayırlısıyla...

evet kızlar çok sinir bozucuydu ama şükür yinede aşırı sinirlenmedik...vardır bundada bir hayır dedik...

bu arada kızlar kusura bakmayın akşam üstü aradılar tetsi aldık ama size haber edemedim...
tam haber etmeye girmiştim eşimin yeğenleri geldi ve çıktım...

değer 1177 çıktı maşallah şimdilik iyi gözüküyor...
darısı sizlerin başına inş...

rabbim sizin yüzünüzüde güldürsün...amin....

hayırlı olsun canım :nazar: gözünaydın opuyorumnanaktan inşallah sağlıkla hamileliğini tamamlar kucağına alırsın :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X