Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hdi bakalım inşallah arkadan da bir sürü hamiş haberi gelirrrrr

darısı diğer arkadaşlarımızaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canm dualarım seninle allah yardımcınız olsun inşallah bir çok sperm bulunur eşinde.hayır canım hissetmiyorsun bile hiç acı çekmiyorsun korkma aman boş ver eşinde sperm bulunsunda dayanırsın nolucak evlatsız olmak daha acıya allahım böyle acı yaşatmasın kimseye AMİN

hdi bakalım inşallah arkadan da bir sürü hamiş haberi gelirrrrr

darısı diğer arkadaşlarımızaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

amin amin inşşşşşşşşşşşşşşş
HAMİŞLERLE dolsun topiğimiz

Son düzenleme:
kızlar herkese hayırlı gunler..ben geldım tatılden.cok guzel bır ıkı hafta gecırdık esımle hamdolsun..
herkez ıyıdır umarım..tedavıye baslayan arkadaslar mevla yuzunuzu guldursun ınsaallah..
nermıncım basınız saolsun.rabbım sızlere uzun omur versın canım..
veee topıgın bombası fadıkcım..cok guzel bır haber verdın bızlere.su mubarek gunlerde duam kucagınada aldıgın gunlerı gorursun allahın ıznıyle..senı ve esını cok tebrık edıyorum..
darısı bekleyen butun arkadaslarıma ve bana..

hayırlı günler..........

fadiğim canım çok çok tebrik ederim seni ve eşinide inşallah sorunsuz sağlıklı bir hamilelik geçirirsin hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın rabbim bu mübarek üç ayların yüzü suyu hürmetine sana hayırlı sağlıklı bir evlat gönderir nasıl sevindim anlatamam darısı bu topikteki diğer kızların başına......

tulinim ne güzel iş bulmuşsun çalışacaksın keşke benimkide izin versede bende çalışsam inan çok istiyorum ama izin yok işi nedeniyle vardiyalı çalışıyor o yüzdende istemiyo çalışmamı bende artık usandım hep evde yada aileler arası gezinip duruyorum çocuğum yok diyede bütün işler benim başımda bahane hazır ayağıma dolanan yokmuş tek müsait benmişim dr götüren diyen şu işimi yap bu işimi yap diyen hep bana hiç değilse çalışırsam kurtulurum hem benim içinde değişiklik olur değişik çevre ve arkadaşlar mağazada olsa bile razıyım hakkımızda hayırlısı artık

fadikk canımmm arkadaşımm çokk ama çokk tebrik ederimm canımmmm..:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:rabbim tamamına erdirsinn inşşş:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ay ınanmıyorum uuzn suredır sıteye gırıs yapmıyorum..
ve cok guzel bır haberle karsılastım.:teytey:
fadıkcım tebrık ederım.ınsallah bu sefer her sey yolunda gıder saglıkla kucagına alırsın.:teytey::teytey::teytey:

hoşgeldin arkadaşıma.s.

hoş geldin canım

fadikk canımmm arkadaşımm çokk ama çokk tebrik ederimm canımmmm..:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:rabbim tamamına erdirsinn inşşş:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlarrr...hayırlı haftalar diliyorum herkeze....fadiğim çok sevindim şekercim,rabbim tamamına erdirsin inş....

canlarım çok çok sağolunopuyorumnanaktangüzel dilekleriniz ve dualrınız için allah razı olsun....
darısı sizlere olsun inş...
bu sıralar biraz topiğimiz durgun bir hamile patlaması olsa ne güzel olur...
rabbim sizin yüzünüzede güldürsün....

canım kan testini bugün verdim....

iş bulmana çok sevindim canım çok iyi bir karar vermişsin...
herşeyi oluruna bırak bakalım...
inş güzel olacak...
birde yeni farkettim muhtemel adet tarihimi belirtmemişim 7 ağustos
tamam şeker....

kızlar biliyorsunuz ben sadece idarar testi yaptım ama çok belirgindi, baya kırmızı bu yüzden kesin pozitif dedim...
ne kadar pozitif olsada ufakta olsa bu testlerin yanılma veya bozuk olma payı var...

kan testinide daha yeni verdim...
ama sabahtan berli aksilikler başımızı bir türlü bırakmadı...
evliliğimiz boyunca yapmış olduğumuz kanda gebelik testinin sayısını bilmem ve bunların sadece 2 tanesini devlette ssk ile yapmışızdır...
bu sefer randevu aldım devlette test yaptırır sonuca göre dr a giderim dedim...
eşimde evdeydi sabah 9 da çıktık beraber...
hastaneye gittik dr doğumda dendi...dr geldi sistem yok...az bekledik sistem gelmedi...bende eşime birde sağlık ocağını deneyelim dedim gititk testi 3 günde ancak veriyorlarmış...
dönüşte birde başka sağlıkocağına uğradık oda 3 günde...
neyse sistem gelmiştir dedik geldik hastaneye sistem yine yok ama eğer yaptırırsam bu testi kaç günde veriyonuz dedim 3 günde onlar demez mi...
hemen bıraktık yakasını özele gitik kan verdik 28 tl...neyse parasını falan boş verdik zaten...
öğleden sonra alacaktık..:
2 de gittik adam ne dese iyisin makineler bozulmuş ne zaman yapılacağıda belli değil...
neyse paramızı verdiler başka özel yere:bbo:
yarın akşam ancak alabilrisiniz diyince orayıda bıraktık başka yere:bbo:
neyse bu gititğimiz yer 2 saat sonra olur dedi gititik kan verdik bu sefer geç oldu artık yetişmez ancak yarına demezmi...
eşim sinirlendi gitti iyice konuştu ve sonuç olrak tel no almışlar eğer bu gün çıkarsa arayacaklar....
aslında benim için artık yarın çok geç değil ama bugün eşim evde olduğu için halletsin istiyor..
bende kendimi yormak istemiyorum...
bugün o kadar iş yaptık ama ben hep arabada oturdum eşim sorup sorup çıktı....

neyse canlar başınızı ağrıttımkaydirigubbakcemile3
öğlesine sizlerlede paylaşayım dedim...

Son düzenleme:
yeni üyeyim arkadaşlar banada yardm edin.eşimin sperm sayısı 0,6 milyon ben 28 yaşındayım neyapabilirim tek çare tüp bebekmi çok üzülüyorumbenneyaptımki

yeni üyeyim arkadaşlar banada yardm edin.eşimin sperm sayısı 0,6 milyon ben 28 yaşındayım neyapabilirim tek çare tüp bebekmi çok üzülüyorumben ne yapabilirim

canım bazan olur ya her şey üst üste gelir
sanada öle olmuş
ama sıkma canını inşş güzel haberleri alınca unutrsun bu yorgunuğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…