Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

çokgüzel yazmışsıncanım benim ağzına sağlık evet gerçekten bilmediğimiz bir duyguyu yüreğimizin en iç köşesinden özlüyoruz hemde bazen hiç aklımızdan çıkarmadan ....:kedi:

sağol cnm sen nasılsın

çok şükür canım bende bir topiğimize bakim dedim ama yine kimsecikler yok yeterimede yetişememişim hayırlısı bakalım...
kızlar topiği çok takip edemiyorum şu sıralar çok yogun iş yeri ama yakında izne ayrılcam o zaman daha sık buralarda olurum inş.tedavide olan tüm canlara rabbim yardımcınız olsun inş bende agustosta başlıcam tedaviye rabbim hayırlara vesile kılar inş.
bu arada kızlar berat kandiliniz şimdiden mübarek olsun inş rabbim açılan ellerinizi boşa çıkarmasın inş... biraz erken oldu ama yarın giremem büyük ihtimal olmamasından sa erken olması iyidir sanırım...yerimseniben yerimseniben yerimseniben

seninde kandilin mübarek olsun canım benim tedavine az kalmış şu mübarek aylarda RABBİM dualarımızı kabul etsin

AMİN CANIM ARAKADAŞIM
İNŞŞ RABBİM DUALRIMIZI KABUL ETSİN
BEN BİR KAÇ GÜN BURALARADAYIM GÖRÜŞÜRÜZ
İNŞŞŞolumunekankayizsmile

merhaba arkadaşlar
erkeğe uygulanan incir kürü nasıl yapılıyor yazarsanız sevinirim
akşamdan sabaha bir tane kuru incir hakiki zeytin yağına bekletilip sabah yeniyor canım...

yaaaaaaaaaaa
topik ne kadar sesiz
hep bölei burası
hoşgeldin yetercima.s.
evet artık hep böyle topiğimiz:çok üzgünüm:

çok mutluyum yaa şimdi hastaneden aradılar 15 tane yumurta döllenmiş çok iyi dedi allah dualarımı kabul ediyo galibaaa.....
maşallah canım...
hayırlısıyla trasferde olacak inş...

Fadikcim benim yeni adet tarihim 20 agustos eklersin canım..
tamam şekera.s.

hayırlı olsun canım...
rabbim yüzünüzü güldürsün...
tedavi maddiyat olarakta çok zor...
allah yardımcınız olsun canım...

iyi aksamlar kizlar
yeterr canim hosgeldin ozlettin kendini

fadikcim ben bu gun adet oldum yeni tarihim eger ki zamaninda gelirse
25 agustos olabilir canim

olucak olucak allah büyük olumunekankayizsmile

Nurcan hayırlısı olsun canım..
inş salıdan sonraki her günün güzel haberin müjdecisi olur..
Allah yardımcın olsun sonu mutlu bitsin..

kızlar sıcaklardan hepimiz mayıştık..
bende çok girmiyorum bu ara..
hepinizi öpüyorum..

amin canım amin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…