Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
papatyacım geçmiş olsun canım..
kupkuru yıllara merhaba yerimseniben

hayırlı cumalar kızlar..

herkese hayırlı cumalar arkadaslar galıba hamıleyım kan sonucum 118 cıkmıs bırazdan doktora gıdıcem darısı sızlerın basına suan elım ayagım tıtrıyor soktayım

slm kizlar nasilsiniz?
cumaniz mubarek olsun......

papatyacim gecmis olsun canim......a.s.

enkizya canim bunun belkisi yok hamilesin canim gozun aydin, hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin allahim:teytey::teytey::teytey::teytey:

herkese hayırlı cumalar arkadaslar galıba hamıleyım kan sonucum 118 cıkmıs bırazdan doktora gıdıcem darısı sızlerın basına suan elım ayagım tıtrıyor soktayım

gözün aydın canım süper bi haber:teytey::teytey::teytey:

kızlar hayırlı cumalar..
papatya gecmıs olsun canım.rabbım bırdaha yasatmasın..
ask melegı hayırlı senelere canım..
tesellı eden arkadaslar allah razı olsun.hayırlısı boyleymıs demekkı..nasıp ıste..
enıkazya coook tebrıkler canım..hamılesın ıste.masallah sonucunda cok guzel.rabbım tamamına erdırsın canım..bısey sorcam sana.adet sancım var demıssın.normal bıldıgımız adet sancısımı yoksa ona benzer bır agrımı...

enikazya canim cok tebrik ederim
insallah saglikli bir hamilelik gecirirsin sagliklada bebisinizi kucaginiza alirsiniz

slm kizlar nasilsiniz?

enkizya canim bunun belkisi yok hamilesin canim gozun aydin, hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin allahim:teytey::teytey::teytey::teytey:
Allah razı olsun darısı cok saskınım suan
gözün aydın canım süper bi haber:teytey::teytey::teytey:
cok tesekkurler sımdı doktordan geldım asılamam tutmus ıkı gun sonra tekrar kan testı yapacakmısım
fatmacım darısı sana ınsallah hıc ummadıgın zamanda gelıyormus bende oyledım sankı hıc asılamam olmamıs gıbıydım kostum tepe tırmandım uzun yuruyusler yaptım yoktur dıye ama mevlam verınce ısteyınce oluyormus
Rabbıme cok sukur en guzel en saglıklı sekılde sızlerınde bebegı kucagınıza almanızı dılerım adet agrılarının aynısını cekıyordumhatta bu gece cok sıddetlı ıdı sabah gectı gogsum falan cok az sıstı ve ındı karnımda cok gaz vardı hemde asırı oda az bıse gectı fakat bır kac defa cok basım dondu okadar anlıyacagın cok bır belırtım yoktu yogun gaz dısında:kedi::kedi::kedi:

Tebrik ederim arkadaşım çok sevindim :lepi:
darısı tüm isteyenlerin başına :Saruboceq:
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Tebrik ederim arkadaşım çok sevindim :lepi:
darısı tüm isteyenlerin başına :Saruboceq:
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Allah razı olsun dedıgın gıbı darısı tum ısteyenlerın basına sadece dıyebılecegım vaktı zamanı var dıye cok ınanmak cok Allaha guvenmek

beta hcg 118.28 cokmu yuksek yada dusukmu bılen varsa soyleyebılırmı

canım değerin gayet iyi 2 gün sonra tekrar ölçtür Allahın izniyle rakam baya yükselecektir
rabbim sağlıcakla tamamına erdirsin tebrik ederim :Saruboceq:

beta hcg 118.28 cokmu yuksek yada dusukmu bılen varsa soyleyebılırmı

canım içini rahat tut rabbimin izniyle hamilesin tebrik ediyorum. tamam tekrar yap testi ama lütfen sen geniş ol dua et iki gün sonra dahada yükselecektir değerin....halayımızla :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: rabbim inş her günümüzde böyle haberler alırız..

Papatya gecmiş olsun atlatmışsın amaliyatını...
Her tedavin böyle olumlu sonuçlanır inşALLAH....
RABBİM dermansız dert vermesinn hiçbirmize ( Amin )

aşk melegi dogum günün kutlu olsun dlerim bebeişsiz son dogum günün olur canım...papatyacım çok şükür şifa bulmuşsun tatlım rabbim göstermesin bir daha inş.çok geçmiş olsun canım

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar herkese

Papatyacım ameliyatın çokgüzel geçmiş senin adına çok sevindim
artık rahatlamışsındır bide bebişin gelirse ohhh değme keyfine ozaman

papatyacım geçmiş olsun canım..
kupkuru yıllara merhaba yerimseniben

hayırlı cumalar kızlar..

kızlar hepinize çok teşekkür..a.s.
aynen öyle kupkuru günlere merhaba diyorumm..kaydirigubbakcemile3

tebrik ederim canım.hayırlı uğurlu olsun..delikafadulden delikafadulden

slm kizlar nasilsiniz?

sağol tatlım..
sen nasılsın?iyisin inşallah..

bu arada hepinize hayırlı cumalar kızlar..

hayırlı cumalar arkadaşlar...
akşam hepimiz için bol bol dua ettim...
inşaallah Rabbim kabul eder...
bir an önce kucaklarımız sevgili bebişlerimizle dolar...

slm canim
amin canim insallah saglikla gelirler
allahin izniyle 3 tane kizimiz olacak canim

aayyyy çok güzel Rabbim sana ve eşine bağışlasın bebişlerinizi..

canım çok sevindim inan yazını okurken gözlerim doldu...
hayırlı olsun inşaallah...
:lepi:
:teytey::teytey:

çok sevindim canım:teytey::teytey::teytey:
rabbim tamamına erdirsin...
çok şükür güzel haber geldi:dance::dancepuyorumnanaktan

canım değerin gayet iyi 2 gün sonra tekrar ölçtür Allahın izniyle rakam baya yükselecektir
rabbim sağlıcakla tamamına erdirsin tebrik ederim :Saruboceq:
ınsalah dedıgın gıbı yukselecektır bugunude gordunya cok sukur rabbım hepınıze tez vakıtte hayırlı evlatlar nasıp eder
cok sukur bıraz daha rahatladım bır an cok panık yaptımdarısı sızlere ınsallah

enikazya canım hayırlı uğurlu olsun.:teytey::teytey:rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşşş....:teytey::teytey:
benım mutlulugumu paylastıgınız ıcın herkesten ama herkesten Allah razı olsun darısı ınsallah sızlerın basına saglıklı hayırlı uzun omurlu evlatlarınız olsun hakıkaten bır mucıze cok uzun zamandır beklıyordumcok dua etmıstım arkadslarım cok dua etmıstı demekkı bugune nasıpmıs hepınıze cok tesekkur edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…