Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
benginim ben burdayım dahayalet misali bir var bir yok ama buralardayım yani işten dolayı canım ya..hoş geldin buarada nasıl geçti tatilin canım

kızlar mubarek kandılınız kutlu olsun..evımız ve gonullerımız huzurla dolsun ınsaallah...
fadıkcım malesef hasta oldum ben..bılıyordum zaten olmadıgını.sancılardan anlamıstım..hayırlısı boyleymıs..
kızlar dualarınızda eksık etmeyın bızlerıde..

kızlar naporsunuz bakim??ben geldim...:eek:
tersiz geçen bu ilk günümde klavyeye dokunmak bile büyük mutluluk benim için..

dün oldum ameliyatımı.gayet güzel geçti allaha şükür..allah dualarımı kabul etti,bahsedilen yanetkilerin hiçbiri görülmedi bende.bilirsiniz normalde herşeyde %1-2 lere giren bir insanım ben:KK1:..bu kez öyle olmadı..gece de hastanede kalmadık.dr çok iyisiniz deyince akşam 8 gibi çıktık hastaneden.1 de oldum ameliyatımı..
kızlar ben istanbulda ve daha başka yerlerde de türlü hasatne gezdim,dolaştım.çok iyi,isim yapmış hastanelerde vardı içlerinde..doğrusunu söylemek gerekirse bu göztepe şafak hasatnesine ilk gittiğimde dandik,köhne bir hastane olduğunu düşünmüştüm.orayı seçmemin en büyük nedeni dr bayram ali özuslunun orda bulunmasıydı.
ama dün hastanede verilen hizmeti ,titizliği,işlerine verdikleri önemi,düzenliliği gördükten sonra dedik ki "yok böyle bir hastane"..
kesinlikle tavsiye ediyorum.ömrü hayatımda gördüğüm en güzel hastane..
ameliyattan 3 saat önce birsürü tahlil yaptılar tedbir için.kanama zamanlarıma falan hepsine bakıldı.bu benim 5.ameliyatım.öncekilerin hiçbirinde tahlil falan yapılmamıştı.sonra ameliyat..dr ameliyattan önce 1 kez,ameliyattan sonrada 2 kez odama geldi.ve biz hiçbirşey için gidip kimseye bişey sormadık.herşey öyle düzenliki tıkır tıkır işliyor.sadece bizim bulunduğumuz katta 7-8 tane hemşire vardı düşünün ve küçük bir hastane aslında..eşim refakatçi old.için onun öğle ve akşam yemekleri bile tam saatinde tık diye geliverdi.ameliyattan sonra 2 poşet serum yedim.6 da yemeğiniz gelecek dediler.ve saat tam 6 da geldi yemeğim.hemşireler hasta bakıcılar deseniz hepsi dünya tatlısı insanlar..dr da çok iyiydi..hiç tiksinmeden ellerime ayaklarıma baktı terliyormuyum diye..her türlü açıklamayı yaptı.ameliyattan sonra hep tekerlekli sandalyeyle götürdüler heryere beni,hiç yürütmediler.inanırmısınız arabamızın yanına kadar tekerlekli sandalyede geldim yaaa..çok memnun kaldım çoooookkk..allah hepsinden razı olsun..
çok mutluyum şimdi..rabbime şükür..hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

dün oldum ameliyatımı.gayet güzel geçti allaha şükür..allah dualarımı kabul etti,bahsedilen yanetkilerin hiçbiri görülmedi bende.bilirsiniz normalde herşeyde %1-2 lere giren bir insanım ben:KK1:..bu kez öyle olmadı..gece de hastanede kalmadık.dr çok iyisiniz deyince akşam 8 gibi çıktık hastaneden.1 de oldum ameliyatımı..
kızlar ben istanbulda ve daha başka yerlerde de türlü hasatne gezdim,dolaştım.çok iyi,isim yapmış hastanelerde vardı içlerinde..doğrusunu söylemek gerekirse bu göztepe şafak hasatnesine ilk gittiğimde dandik,köhne bir hastane olduğunu düşünmüştüm.orayı seçmemin en büyük nedeni dr bayram ali özuslunun orda bulunmasıydı.
ama dün hastanede verilen hizmeti ,titizliği,işlerine verdikleri önemi,düzenliliği gördükten sonra dedik ki "yok böyle bir hastane"..
ameliyattan 3 saat önce birsürü tahlil yaptılar tedbir için.kanama zamanlarıma falan hepsine bakıldı.bu benim 5.ameliyatım.öncekilerin hiçbirinde tahlil falan yapılmamıştı.sonra ameliyat..dr ameliyattan önce 1 kez,ameliyattan sonrada 2 kez odama geldi.ve biz hiçbirşey için gidip kimseye bişey sormadık.herşey öyle düzenliki tıkır tıkır işliyor.sadece bizim bulunduğumuz katta 7-8 tane hemşire vardı düşünün ve küçük bir hastane aslında..eşim refakatçi old.için onun öğle ve akşam yemekleri bile tam saatinde tık diye geliverdi.ameliyattan sonra 2 poşet serum yedim.6 da yemeğiniz gelecek dediler.ve saat tam 6 da geldi yemeğim.hemşireler hasta bakıcılar deseniz hepsi dünya tatlısı insanlar..dr da çok iyiydi..hiç tiksinmeden ellerime ayaklarıma baktı terliyormuyum diye..her türlü açıklamayı yaptı.ameliyattan sonra hep tekerlekli sandalyeyle götürdüler heryere beni,hiç yürütmediler.inanırmısınız arabamızın yanına kadar tekerlekli sandalyede geldim yaaa..çok memnun kaldım çoooookkk..allah hepsinden razı olsun..
[/QUOTE
papatyacım geçmiş olsunopuyorumnanaktaninan çok sevindim canımopuyorumnanaktan
yüzün hep böyle güler inş...
hayatında herşey böyle yolunda gitsin canımŞeniz

kızlar mubarek kandılınız kutlu olsun..evımız ve gonullerımız huzurla dolsun ınsaallah...
fadıkcım malesef hasta oldum ben..bılıyordum zaten olmadıgını.sancılardan anlamıstım..hayırlısı boyleymıs..
kızlar dualarınızda eksık etmeyın bızlerıde..
fatımacım üüzldüm canım...ama elden birşey gelmiyor....
rabbim yardımcın olsun...

günaydın canım dostlarım ben evime döndüm bugünden sonra yyine beraberiz eşimi çok özlemişim ama şimdiden annemide çok özledim beni unutmadınız dimi:eek:lmaz:geçmişi okuyamadım ne var ne yok acaba biriniz bana şöyle bir özet geçse keşke sayfalar oldukça ilerlemiş öpüyorum çok..
hoşgeldiniz siz kimsiniz çıkaramadımfisfisfis

şaka şaka kaydirigubbakcemile3
özledik canımŞeniz

slm...

meryemcim cogu gitti azi kaldi canim, insallah sonuna kadar gidebilirsin, sag salim alirsin bebislerini kollarina....

kizlar insallah herkes cok iyidir, biz iyiz bugun 3lu testimizin sonucunu aldik ve allaha sukur temiz cikti
gözün aydın canımopuyorumnanaktan
rabbim sağlıcakal kucaklamanızıda nasip etsin...

Fadikcim güzel haberler duyarız İnşallah, inan çok seviniyorum herkes adına ayrıca bize de umut oluyorlar :) zemuszemus Sen nasılsın, neler yapıyorsun?
inş canım...
sağol iyiiym mesajını yeni gördüm:kedi:
her zamnki iş güç canım uğraşıp duruyoruz işte...

kandiliniz mübarek olsun canlara.s.
rabbim duzlarınızı kabul etsin amin....

merhaba kızlar dilemcim rabbim kucağına aldırsın oğluşunu bu erkek inferlitesinde kız doğuran yokmu ya :))
şaka biyana sağlıklı olsunda oğluşun gerisi boş tatlım
papatya gözün aydın canım ameliyatını olmuşun geçmişler olsun inşallah
belgincim hoşgeldin sende

kızlar bugün benim doğum günüm :))) 24 yaşına bastım bebişimsiz gecen son doğum günüm olur inşallah rabbim cümlemize versin inşallah amin-

merhaba kizlar nasilsiniz
kandiliniz mubarek olsun Allah dualarimizi kabul etsin insallah

papatya canim gecmis olsun benim esiminde terleme problemi var ama sadece yuzunden terliyor kisin ortasinda bir is yapsa sapir sapir terler dokuluyor yuzunden
canim bu ameliyati nasil yapiyorlar vede masraflimi bilgilendirirsen cok sevinirim

dilem canim test sonuclariniz temiz cikmis gozunuz aydin

fatima zehra canim olmamis uzulme herseyin hayirlisi insallah tez zamanda gelir bebisin

benginim ben burdayım dahayalet misali bir var bir yok ama buralardayım yani işten dolayı canım ya..hoş geldin buarada nasıl geçti tatilin canım

merhaba kızlar dilemcim rabbim kucağına aldırsın oğluşunu bu erkek inferlitesinde kız doğuran yokmu ya :))

kızlar bugün benim doğum günüm :))) 24 yaşına bastım bebişimsiz gecen son doğum günüm olur inşallah rabbim cümlemize versin inşallah amin-

sagolun kızlar SİDELYAM iyi geçti anneciğimi özlemiştim iyi oldu kocişimide çok özlemişim yakaydirigubbakcemile3 AŞKMELEĞİM doğum günün kutlu olsun tatlımŞeniz

hoşgeldiniz siz kimsiniz çıkaramadım

şaka şaka
özledik canım
FADıĞıM korkuttun beni kız bende gerçekten unuttun sandım bende özledim hepinizi nasılsın ne var ne yok..

geçmiş olsun canım iyi olmana sevindim..

papatyacım geçmiş olsun ,iyi olmana sevindim a.s.

[/QUOTE
papatyacım geçmiş olsunopuyorumnanaktaninan çok sevindim canımopuyorumnanaktan
yüzün hep böyle güler inş...
hayatında herşey böyle yolunda gitsin canımŞeniz

fatımacım üüzldüm canım...ama elden birşey gelmiyor....
rabbim yardımcın olsun...

hoşgeldiniz siz kimsiniz çıkaramadımfisfisfis

şaka şaka kaydirigubbakcemile3
özledik canımŞeniz

gözün aydın canımopuyorumnanaktan
rabbim sağlıcakal kucaklamanızıda nasip etsin...

inş canım...
sağol iyiiym mesajını yeni gördüm:kedi:
her zamnki iş güç canım uğraşıp duruyoruz işte...

kandiliniz mübarek olsun canlara.s.
rabbim duzlarınızı kabul etsin amin....

merhaba kizlar nasilsiniz
kandiliniz mubarek olsun Allah dualarimizi kabul etsin insallah

papatya canim gecmis olsun benim esiminde terleme problemi var ama sadece yuzunden terliyor kisin ortasinda bir is yapsa sapir sapir terler dokuluyor yuzunden
canim bu ameliyati nasil yapiyorlar vede masraflimi bilgilendirirsen cok sevinirim

dilem canim test sonuclariniz temiz cikmis gozunuz aydin

fatima zehra canim olmamis uzulme herseyin hayirlisi insallah tez zamanda gelir bebisin

geçmiş olsun canım iyi olmana sevindim..

kızlar hepiniz çok sağolun..iyi dilekleriniz için çok teşekkür.Şeniz Şeniz

minoşcum bu ameliyat bölgesel terlemesi olanlara yapılıyor.el,yüz ve koltukaltı olanlar için.o yüzden eşinede yapılır diye düşünüyorum.canım ameliyat 4000 küsurmuş aslında.ama allah devletimizden razı olsun bin kere.yoksa bu ameliyatı olmam zor olurdu şimdilik.evimizi de ödüyoruz da bayağı zor olacaktı.biz sadece 1250 sini ödedik.emekli sandığı karşıladı.sgk ile anlaşması varmış yanii..
böyle sıkıntısı olanlar varsa valla kızlar hiç beklemeyin derim.çok memnun kaldım ben.sabahtan beri sıcak sıcak çaylar içip duruyorum ,bana mısın demedi..yıllardır allahıma hep dua ettim,allahım geçir bu hastalığımı diye..kısmet bugüneymiş..çok şükür..
allah kimseye dermansız dert vermesin..

selamlar kızlar;
hepinizin mirac kandili mübarek olsun...
Rabbim gönüllerimizde ne dualarımız varsa kabul etsin inşaallah....

fatıma zehra; geçmiş olsun canım nasip diyelim canını sıkma...
papatya; ameliyatının güzel geçtiğine sevindim. yaşasın tersiz geçecek günler :))
aşk meleği; doğum günün kutlu olsun...
belgin; hoşgeldin...

fatıma zehra hayırlısı böyleymiş canım..
inşallah tedavisiz kendiliğinden gelir bebişin..

belgincim hoşgeldin canımm..

selamlar kızlar;
hepinizin mirac kandili mübarek olsun...
Rabbim gönüllerimizde ne dualarımız varsa kabul etsin inşaallah....

fatıma zehra; geçmiş olsun canım nasip diyelim canını sıkma...
papatya; ameliyatının güzel geçtiğine sevindim. yaşasın tersiz geçecek günler :))
aşk meleği; doğum günün kutlu olsun...
belgin; hoşgeldin...

çok sağol canım..evet yaşasınn..:hooray: :hooray:

aşk meleği doğum günün kutlu olsun..bebişsiz geçirdiğin son doğum günün olsun inşallah..

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun..bu gece birbirimize bol bol dua edelim arakadaşlar..

slm kizlar nasilsiniz biz iyiyiz cok sukur allahima
dualriniz ve destekleriniz icin sagolun kizlar
dilemcim test sonucunuz temiz cikmis allaha sukur
allahim bu mubarek gecenin hurmetine isteyen herkese annelik duygusunu yasatsin insallah
hamilelerede saglikla zamaninda dogum nasip etssin insallah
hepinizin kandili mubarek olsun rabbim dualrinimizi kabul etsin

meryem inşallah sonuna kadar gidip sağlıklı bir doğum yaparsın Allah yardımcın olsun,3 bebiş olunca herşeyi 3 katı yaşıyorsundur ama değer değil mi :1hug:

amin canim insallah hepimiz sonuna kadar gideriz
evet canim hersey 3 kati oluyor ama onlar icin herseye deger rabbim isteyen herkese nasip etsin

aşk meleği doğum günün kutlu olsun.nice nice yaşlara çocuklarınla işallah.papatya canım sanada çok geçmiş olsun işallah kurtulmuşsundur sorunundan.belgincim hoşgeldin seni unuturmuyuz hiç.

kızlar merhaba

herkesin kandili mübarek olsun rabbim ettiğimiz duaları kabul eylesin

papatyacım geçmiş olsun aynı dertten bende müzdaribim özellikle yüzüm ve göğüs bölgem cok aşırı terliyor azcık bir harekette sırrılsıklam oluyorum görsen şıpır şıpır damlıyo ter yüzümden birde alanya gibi yanan ve aşırı nemli bir memleketteyim mahvaluyorum sabah temizlik yapcam ama sıcaktan ne mumkun hemen klimayı açtım ama oda mahvetti midem allak bullak oldu üşüttüm her yediğimiçıkartıyorum napcamı şaşırmış durumdayım bu ter benide mahvediyor eşim dipsiz kuyu gibisin maşallah diye dalga bile geçiyo ama çok zor bu ter işide

mrb arkadaşlar dün giremedim akşam üstü dr da randevum vardı.aşılama yapmaya karar verdik.eşimde çift taraflı varikosel var.bakalım regl olunca 3.günü klomene başlıyorum.iğnelerimide aldım.sizce sonuç alabilirmiyim ilk aşılamada.var mı duyduğunuz varikosel olup ilk aşılamada hamile kalanlar.

X