Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm kizlar nasilsiniz
biz iyiyiz allaha sukur
allaha sukur bu haftalara kadar geldik bebeklerimle allahim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin insallah

meryem inşallah sonuna kadar gidip sağlıklı bir doğum yaparsın Allah yardımcın olsun,3 bebiş olunca herşeyi 3 katı yaşıyorsundur ama değer değil mi :1hug:

slm kizlar nasilsiniz
biz iyiyiz allaha sukur
allaha sukur bu haftalara kadar geldik bebeklerimle allahim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin insallah

slm meryem;
Rabbim sağlıkla dünyaya getirmek nasip etsin..
seni baya zorlu bir maraton bekliyor...
cinsiyetleri nedir ?

fatmacım cok sukur bır oglum var rabbım herkesın evladına hayırlı omur saglık versın benımkınede onun bebeklıgını sagolsun kaynanamlar eltımler yuzunden yasayamadım cok zor sartlar altında buyuttum maddı olarak degıl manevı olarak cok uzduler benı hep gozum bebek besıklerınde kıyafetlerınde doya doya koklama hasretı ıle yandı suan bıle bunu yazarken aglıyorum herseye hasret kaldım 3 yıldırda ıstıyoz artık olmuyor bebek bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Enikazyacım üzülme Allah'a şükür bi tane evladın var, bizim gibi hiç olmayanlar ne yapsın, İnşallah Allah'ım ikincisini de nasip eder sana, yarın kandil, mübarek günlerimizin yüzü suyu hürmetine sesimizi duyar İnşallah Rabbim! boshayallersmile

slm...

meryemcim cogu gitti azi kaldi canim, insallah sonuna kadar gidebilirsin, sag salim alirsin bebislerini kollarina....

kizlar insallah herkes cok iyidir, biz iyiz bugun 3lu testimizin sonucunu aldik ve allaha sukur temiz cikti

kızlar belkı duymussunuzdur ama ben bı hatırlatayım dedım? ınsallah gec kalmamısımdır? Cnn kanalı tupbebek hedıye edıyo? Cnn ınternet sayfasına gırıp yazılın ve cekılıse katılma hakkı kazanıyosunuz deneyın kım bılır

enıkazya mevlam gonlunce yasayacagın bır hamılelık ve annelık nasıp etsın canım..
meryemcım sanada mevlam kolaylık versın.guzel dusun guzel seyler olsun ınsaallah..merak etme ucununde mıs kokusunu duyarsın allahın ıznıyle..
bu mubarek gunler hurmetıne rabbım ısteyenlere hamılelık...hamıslerede hayırlı dogumlar nasıp etsın ınsaallah..

amin inşallah sizlerşnde kucagı dolu dolu olur bebişlerinizle dogru soyluyon cok sukur bu oglum var tesellım dusuyor az kalsın buda olmuyordu esım ıstemıyordu abısı gılın yokmus bızım erken olmus cok cahıl gunler dı o gunler zaten dogum yaptım burnumdan getırdıler Allaha havale ettım hepsını

geçmiş olsun canım... bayağı zor günler geçirmişsin anladığım kadarıyla... yeni evlenince insanların istekleri beklentileri çok farklı oluyor.. Rabbim bi daha yaşatmasın...
inşşaallah hamile kalırsın ve gönlünce geçireceğin bir hamileliğin olur...

Günaydın arkadaşlar opuyorumnanaktan

Kandiliniz mübarek olsun rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine gönlündekini herkese nasip etsin herkesin dualarını kabul eylesin kimsenin kucağını boş bırakmasın evinden huzuru eksik etmesin.

günaydın kandiliniz mübarek olsun
hamile arkadaşlar allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
bu mübarek günün hürmetine bizim gibi evlat sahibi olmak isteyenlerede hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

kızlar kandiliniz mübarek olsun inş.rabbim gönlünüzden geçenleri en kısa zamanda nasip eder inş.hayırlı kandiller

günaydın canım dostlarım ben evime döndüm bugünden sonra yyine beraberiz eşimi çok özlemişim ama şimdiden annemide çok özledim beni unutmadınız dimilmaz:geçmişi okuyamadım ne var ne yok acaba biriniz bana şöyle bir özet geçse keşke sayfalar oldukça ilerlemiş öpüyorum çok..

kandiliniz mübarek olsun allahım dualarımızı karşılıksız bırakmasın AMıN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…