Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar biz bugün 2 doktora birden gittik..benim aşırı terleme rahatszılığım var..diyorum ya..böyle tuhaf tuhaf hastalıklar beni bulur diye..
ellerim ayaklarım ve koltukaltı bölgem yazkış aşırı terliyor.ilkokuldan beri var bu..yazın sıcağında bile çoraplarla gezerim ben.açık ayakkabı giyemem..terleyip sırılsıklam oluyor..böyle şıpır şıpır çeşme gibi akıyor..görseniz şaşarsınız..kimsenin elini sıkamam..insanlarda böyle bir tiksiniyor terli eli sıkmaya zatenn..okul hayatımda hep defterlerimin üstüne kocaman kocaman çarşaf gibi mendiller yayar öyle yazı yazardım.başka türlü defterde sırıksıklam oluyordu.arkadaşlarım ve öğretmenlerim tuhaf tuhaf bakardı bana..
eşimin ellerini çoğunlukla tutamıyorum.elele dolaşamıyoruz..hele stresli bir haldeysem hiç sormayın zaten..beter oluyorum.
geçen sene keman kursuna gittim yazın.ellerimin terinden çalamadım yaa..tutarken kayıyor elim.
önceki sene resim kursuna gittim..onda da büyük sorun oldu..
ve buna bir son vermeye karar verdim..önümüzdeki hafta inşallah allahın izniyle ameliyat olup bu rahatsızlığımdan kurtulacağımmm..onun için çok mutluyumm..

sonra da hüsameetin beye gittik.kürtaj sonrası kontrol.adetin bitince gel demişti.dün bitti adetim.5 gün sürdü.ilk 2 gün biraz daha fazlaydı.dr da baktı.yapışıklık görünmüyor dedi.yumurtalıklarınızda iyi çalışıyor,bu 1 ay yine korunun.sonra 3 ay denersiniz.olmazsa biz devreye gireriz dedi.rahimde yapışıklık olmaması beni çok rahatlattı..allahıma binlerce şükür..inşallah burada hepimiz teker teker hamişşşş kalıp sonrada bebişlerimizin yaramazlıklarını konuşacağız..rabbim inşallah o günleride gösterecek bize..bizede rabbimede güveniyorumm..
canım inş bu rahatsızlığından biran önce kurtulursunçok zor çünkü.aynı durum benim eşimde de var.özellikle eli ve ayağı seninki gibi çok terler bu yüzdende habire su içer.bende mi ameliyata göndersem napsam.

çok şükür canım rahimle ilgili bir problem yokmuş.rabbim bebişini tekrardan göndersin inş sana..:Saruboceq::Saruboceq:

çok sağol canımmm..
bu terlemenin belli bir nedeni yok maalesef..dr un dediği ısı ayarlama merkezi beyindeymiş.ve bu merkeze normalden fazla sinyal gidiyormuş benim gibilerde.o da fazla çalışıyormuş böylece.
valla canım ben senelerce çektim bunu..yazın özellikle gece gündüz bir yere gidecekken kırk kez düşünürdüm napıcam diye..sürekli yanımda çorap taşırım mesela benn..bu ameliaytı daha yeni yeni yapmaya başladılar birkaç senedir..ben cesaret edemiyordum.ama bir öğretmen arkadaşımda olmuş aynı doktora,onunla konuştuktan sonra verdim kararımı..haftaya çarşamba ameliyata giriyorumm..allahımın izniyle bu hastalıktan kurtulucam inşalllahh..

canım bebişler senide benide isteyen hepimizide biran önce bulur inşallah tatlımm..ne güzel olur şöyle arka arkaya hamile kalsak dimi..:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:
Bir önceki mesajında tam beni anlatmışsın...
neler çekiyorum bu terden ben
açık ayakkabı giyemem yazın bile çorapla gezerim.
sınavlarda hep elimin altına kalın kağıtlar koyardım onlar bile ıslanırdı...
damla damla bileğimden akardı.
yazları kimsenin elini sıkmak istemem sıkmayınca yanlış anlarlar. sıksam ben mahcup olurum..
hele stresliyken... mahvoluyorum....
botoks çare dediler yaptırmadım.
ameliyatı bilmiyordum.
inşallah başarılı geçer bana ayrıntıları yazarsan çok sevinirim

merhaba arkadaşlar..tatilimiz bitti evime geldim çok şükür artık..ben yokken hem üzücü hem sevindirici olaylar olmuş

nimes------boncukboncuk--.begum-----maviumutolsun-------MONO ROSA--- --ecemnurr------esinte------eskisehirli2626---

sizleri tebrik ediyorum..rabbim sağ sağlim kucağınızı almayı nasip etsin bebişlerinizi

yeter canım arkadaşım sanırım olumsuz olmuş tedavin bir umut açtım ama pc
yi güzel gelişme olmamış sende
hayırlısı olsun arkadaşım..

papatya canım çok çok geçmiş olsun sanada rabbim en kısa zamanda tekrar yollar bebişini inşş canım...

fadik ciğim izinde olduğumuz için adet tarihi belirtemedim canım..yeni tarihim 11 temmuz

canım hoşgeldin
özlemişim

Uykucu şirine hoşgeldin canım bol bol moral depolamışsın
tatile gitmek gibisi yok valla bu sene ben gidemiyorum ne yazıkki

papatya canım geçmiş olsun.herşeyin yolunda olmasına sevindim işallah en kısa zamanda meleğin yeniden seninle olur.eskişehirli2626 seninde gözün aydın allah tamamına erdirsin.şirinem hoşgeldin nasılsın?

aymes ben bu gün doktora gidiyorum artık bu kadar dayanabildim.bakalım kesin ne diyecek kızmı gerçekten kaynanamda gelecek bu gün benimle torununu görecek :)

aymes ben bu gün doktora gidiyorum artık bu kadar dayanabildim.bakalım kesin ne diyecek kızmı gerçekten kaynanamda gelecek bu gün benimle torununu görecek :)

Hadi hayırlısı canım güzel haberle geliceksin inş.
cinsiyetinide kesinleştirmirmiş olursun
sabırsızlıkla bekliyorum senden gelicek haberi

hepinize hayırlı günler kızlar;

QUOTE=papatyaa10;14018457]kızlar biz bugün 2 doktora birden gittik..benim aşırı terleme rahatszılığım var..diyorum ya..böyle tuhaf tuhaf hastalıklar beni bulur diye..
ellerim ayaklarım ve koltukaltı bölgem yazkış aşırı terliyor.ilkokuldan beri var bu..yazın sıcağında bile çoraplarla gezerim ben.açık ayakkabı giyemem..terleyip sırılsıklam oluyor..böyle şıpır şıpır çeşme gibi akıyor..görseniz şaşarsınız..kimsenin elini sıkamam..insanlarda böyle bir tiksiniyor terli eli sıkmaya zatenn..okul hayatımda hep defterlerimin üstüne kocaman kocaman çarşaf gibi mendiller yayar öyle yazı yazardım.başka türlü defterde sırıksıklam oluyordu.arkadaşlarım ve öğretmenlerim tuhaf tuhaf bakardı bana..
eşimin ellerini çoğunlukla tutamıyorum.elele dolaşamıyoruz..hele stresli bir haldeysem hiç sormayın zaten..beter oluyorum.
geçen sene keman kursuna gittim yazın.ellerimin terinden çalamadım yaa..tutarken kayıyor elim.
ve buna bir son vermeye karar verdim..önümüzdeki hafta inşallah allahın izniyle ameliyat olup bu rahatsızlığımdan kurtulacağımmm..onun için çok mutluyumm..

sonra da hüsameetin beye gittik.kürtaj sonrası kontrol.adetin bitince gel demişti.dün bitti adetim.5 gün sürdü.ilk 2 gün biraz daha fazlaydı.dr da baktı.yapışıklık görünmüyor dedi.yumurtalıklarınızda iyi çalışıyor,bu 1 ay yine korunun.sonra 3 ay denersiniz.olmazsa biz devreye gireriz dedi.rahimde yapışıklık olmaması beni çok rahatlattı..allahıma binlerce şükür..inşallah burada hepimiz teker teker hamişşşş kalıp sonrada bebişlerimizin yaramazlıklarını konuşacağız..rabbim inşallah o günleride gösterecek bize..bizede rabbimede güveniyorumm..
[/QUOTE]

papatyacım çok geçmiş olsun..terlemek ve bununla mücadele etmek zor iş...
inşaallah ameliyatın çok başarılı geçer ve bu problemden kurtulursun..
tv de izlemiştim bununla ilgili haberleri ameliyatlar başarılı oluyormuş inş. öyle olur..
bebişine de hayırlısıyla kavuşursun inşaallah..
Rabbim yardımcın olsun...

iyi geceler kızlar ben bugun bebegımın kesesını gordum cok duygulandım cok guzel bır duyguymus 5 haftalıkmıs melegım allahım ıns sızede nasıp etsın bu duyguyu hep sızın ıcın dua edıyorum cok farklı bır sey ıns saglıklı bır sekılde kucagımada alırım zamanında ıcım rahatladı gayet ıyı dedı doktor hersey ıns hep boyle gıder benım yasadıgım bır mucıze sakın umudunuzu yıtırmeyın her an gelebılır mucızenız tıp kı benım gıbı hıc aklıma gelmezdı normal olmaz demıstı doktorlar ama allahım ıstedı sukurler olsun rabbım nelere kadır 3 aayların yuzu suyu hurmetıne yolladı bebegımı ıns butun ısteyenler kavusur bebeklerıne:emir_bebek::Saruboceq:

eskişehirli gözünaydın olsun..çok sevindim..eminim çok güzel bir duygudur..
Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına da almak nasip etsin...
inşaallah rabbim dualarımızı kabul eder bizlerede nasip eder...

papatya canım geçmiş olsun.herşeyin yolunda olmasına sevindim işallah en kısa zamanda meleğin yeniden seninle olur.eskişehirli2626 seninde gözün aydın allah tamamına erdirsin.şirinem hoşgeldin nasılsın?

sagol canım ıns sende gorursun bebegının cınsıyetıne bol sans:emir_bebek:opuyorumnanaktan

QUOTE=papatyaa10;14018457]kızlar biz bugün 2 doktora birden gittik..benim aşırı terleme rahatszılığım var..diyorum ya..böyle tuhaf tuhaf hastalıklar beni bulur diye..

tv de izlemiştim bununla ilgili haberleri ameliyatlar başarılı oluyormuş inş. öyle olur..

eskişehirli gözünaydın olsun..çok sevindim..eminim çok güzel bir duygudur..
Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına da almak nasip etsin...
inşaallah rabbim dualarımızı kabul eder bizlerede nasip eder...
[/QUOTE]

tesekkur ederım canım ıns darısı basınıza ıns en kısa zamanda melegın gelır süpriz yapar sana :emir_bebek:opuyorumnanaktan

papatyacım sagol canım İNŞALLAH öyledir dr kan testi istedi yarın cıkıcak İNŞALLAH pozitiftir

canım sanada acil şifalar dilerim RABBİMDEN

İNŞALLAH amaliyatın başarılı bi şekilde gecer kurtulursun bu hastalıktan İNŞALLAH
çok sağol canım..amin ...
innnnşşşşallahh senin test de pozitif çıkar..bir güzel halaylar çekeriz burda..:teytey
:

iyi geceler kızlar ben bugun bebegımın kesesını gordum cok duygulandım cok guzel bır duyguymus 5 haftalıkmıs melegım allahım ıns sızede nasıp etsın bu duyguyu hep sızın ıcın dua edıyorum cok farklı bır sey ıns saglıklı bır sekılde kucagımada alırım zamanında ıcım rahatladı gayet ıyı dedı doktor hersey ıns hep boyle gıder benım yasadıgım bır mucıze sakın umudunuzu yıtırmeyın her an gelebılır mucızenız tıp kı benım gıbı hıc aklıma gelmezdı normal olmaz demıstı doktorlar ama allahım ıstedı sukurler olsun rabbım nelere kadır 3 aayların yuzu suyu hurmetıne yolladı bebegımı ıns butun ısteyenler kavusur bebeklerıne:emir_bebek::Saruboceq:

allah tamamına erdirsin canım..inşallah sonuna kadar hep böyle güzel ve sorunsuz ilerler herşey.
darısı başımıza..

Günaydın arkadaşlar

papatyacım çok geçmiş olsun canım tez zamanda bütün dertlerinden kurtulursun inş. ameliyatında çok başarılı geçer terleme gerçekten zor biş durum seninkide baya fazlaymış hiç bu kadarını duymamıştım açıkçası artık kurtulacak olman çok güzel ama
Rahimdede herşeyin normal olmasına çok sevindim bu 1 aylık korunmadan sonra inş. bebişin tekrar sana gelicektir. Allah yardımcın olsun arkadaşım

çok sağol arkadaşımm..inşallah bu dertten kurtulup,arkasından da bebeğime kavuşurum bu kez sağlıkla..

merhaba arkadaşlar..tatilimiz bitti evime geldim çok şükür artık..ben yokken hem üzücü hem sevindirici olaylar olmuş

nimes------boncukboncuk--.begum-----maviumutolsun-------MONO ROSA--- --ecemnurr------esinte------eskisehirli2626---

sizleri tebrik ediyorum..rabbim sağ sağlim kucağınızı almayı nasip etsin bebişlerinizi

yeter canım arkadaşım sanırım olumsuz olmuş tedavin bir umut açtım ama pc
yi güzel gelişme olmamış sende
hayırlısı olsun arkadaşım..

papatya canım çok çok geçmiş olsun sanada rabbim en kısa zamanda tekrar yollar bebişini inşş canım...

fadik ciğim izinde olduğumuz için adet tarihi belirtemedim canım..yeni tarihim 11 temmuz

çok sağol canımm..amin inşallah öyle olur..
senide özlemiştik..iyi oldu geldiğin kısss..yerimseniben

canım inş bu rahatsızlığından biran önce kurtulursunçok zor çünkü.aynı durum benim eşimde de var.özellikle eli ve ayağı seninki gibi çok terler bu yüzdende habire su içer.bende mi ameliyata göndersem napsam.

çok şükür canım rahimle ilgili bir problem yokmuş.rabbim bebişini tekrardan göndersin inş sana..:Saruboceq::Saruboceq:

valla canım ben senelerce düşündüm de neoldu?aynı sıkıntıyı çekmeye devam ettim sadece..kalabalık ortamlarda sıkılan büzülen ellerinin terini nereye sürsem diye mendil peçete arayan ben oldum..hayırlısıyla kurtulucam inşallah..
iyi dileklerin için çok sağol bitanem..

Bir önceki mesajında tam beni anlatmışsın...
neler çekiyorum bu terden ben
açık ayakkabı giyemem yazın bile çorapla gezerim.
sınavlarda hep elimin altına kalın kağıtlar koyardım onlar bile ıslanırdı...
damla damla bileğimden akardı.
yazları kimsenin elini sıkmak istemem sıkmayınca yanlış anlarlar. sıksam ben mahcup olurum..
hele stresliyken... mahvoluyorum....
botoks çare dediler yaptırmadım.
ameliyatı bilmiyordum.
inşallah başarılı geçer bana ayrıntıları yazarsan çok sevinirim

ayyy..inanmıyorum yaa..sendede mi var benim kader arkadaşım??olumunekankayizsmile
aynen yazdıkların bende de var..hatta sizlere yazı yazarken bile zorlanıyorum..maus ve klavye sırılsıklam oluyor çünkü..
canım botoksu da anlattı dr.onun etkisi 4 ay ancakmış.birde ellere ve ayaklara botoks yaptırmak ağrılı oluyormuş..ee her 4 ayda bir yeniden git bu ağrıları çek..ne gerek var?ameliyatla ömür boyu çözüm sağlıyor.istersen nettende bir bak..dr adı bayram ali özuslu.bu ameliyatı türkiyede yapan ilk dr.birsürü programlara falan katılmış.hepsi sitede var zaten.ameliyatın büyük bir kısmını emekli sandığı karşılıyor zaten.biz 1250 olan kısmını vereceğiz.normalde 4 küsurmuş..
başka sorcağın bişey olursa seve seve cevaplarım canımm..ben bir olayımda bakalım hayırlısı ile..

çok sağol arkadaşımm..amin inşallah..

[/QUOTE]
amin canım..iyi dileklerin için çok sağol tatlışş..

Hadi hayırlısı canım güzel haberle geliceksin inş.
cinsiyetinide kesinleştirmirmiş olursun
sabırsızlıkla bekliyorum senden gelicek haberi

işallah canım işallah.sağlığı yerinde olsun o yeter her gidişimde bi heyecan kaplıyor içimi.rabbim isteyen herkese nasip etsin işallah.

çok sevindim canım rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin...

fadik ciğim izinde olduğumuz için adet tarihi belirtemedim canım..yeni tarihim 11 temmuz[/I]
hoşgeldin canıma.s.
özledik seniŞeniz

kızlar hayırlı gunler herkese..
papatya sımdıden gecmıs olsun canım..rabbım sıfasını nasıp etsın..amelıyattan sonra rahat edersın ınsaallah..
eskısehırlı rabbım kucagına aldıgın gunlerıde gostersın..darısı bızlere..
uykucu hosgeldın canım..artık sık sık ugrarsın..

slm herkese nasılsınız kızlar

ben pazardan beri hastaydım hastanede yattım ateşim 40 a çıktı düşüremediler idrar yolu enfeksiyonu dediler kimiside büyüklerimizde süt sıtması dedi mememim biri şişti taş gibi oldu ve kıpkırmızıydı anlamadım gitti neyse allahtan şimdi evimdeyim iyiyim çok şükür. ben yokken varmı bir gelişme

slm herkese nasılsınız kızlar

ben pazardan beri hastaydım hastanede yattım ateşim 40 a çıktı düşüremediler idrar yolu enfeksiyonu dediler kimiside büyüklerimizde süt sıtması dedi mememim biri şişti taş gibi oldu ve kıpkırmızıydı anlamadım gitti neyse allahtan şimdi evimdeyim iyiyim çok şükür. ben yokken varmı bir gelişme

canım çok geçmiş olsun.opuyorumnanaktan

canım hayırlı olsun.güzel bir duygu olsa gerek.hamilelerin duası kabul olurmuş.bizlere bol bol dua et.hem dediğin gibi üç aylardayız.Ben şunu anladım:Hastalıklar felan bahane.Ruhlar yaratıldığı zaman hangiruhun hangi annede ne zaman dünyaya geleceği belliymiş.Zamanı gelene kadar hastalık rahatsızlık derken oyalanıyoruz.zamanı gelince Rabbim ol deyince oluyor.İşte biz buna mucize diyoruz.Ancak Allah katında olamayacak hiç bir şey yok değilmi.opuyorumnanaktan

slm kizlar nasilsiniz ben iyiyim allaha sukur burasi cok sicak gercekten hic cekilmiyo
papatya canim insallah ameliyatin sorunsuz gecer
uykucumm hosgeldin canim ozledim seni
casper gecmis olsun canim

X