Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım ben buhar yaptım preset kullandım ilişki günlerine cok dikkat ettim hepsi bu

bende korktum canım varda bişe mi oluyo diye

merhaba kızlar bir şey soracam benim eşimin de sperm sayısında düşüklük var doktorlar 3 aydan önce tedavi sonuç vermez dediler ( ilaç falan verdiler) ama normal hastanedeki ile özel de yaptırdığımız spermiogram testin sonuçları farklı çıktı. ilk testte 3 milyon dediler.siz de nasıl oldu sayıdaki artış en az kaç gün sonra fark ettiniz.

merhaba karan;
bizde ilk öğrendiğimizde 3 ay ilaç kullan denildi eşime 3 ay kullandı ama bir artış olmadı..
inşaallah sizde sonuc verir bir artış olur..
hakkınızda hayırlısı..

eyvahedigeldismileselam kızlar

ben size bişe danışıcam

ben bu ay buhar yaptım burdaki tarife göre adetimin 12.12.14.15. günleri yapıp ilişki oldu 18. günde ilşki oldu buhar yaptıktan sonra da preset kullandım bugün sabah namazını kılmak için hazırlanırken peceteye kırmızı bi kan parcası ama cok küçük elimle bastırdım kan oldu pecete bugün adetimin 19. günü kızlar sizce bu ney ben anlıyamadım

benim aklıma 2 şey geliyo
ya olgunlaşmadan bebek düştü mafoldumben
yada halen yumurtluyomuyum
kızlar bana yardım edin sabahtan beri kafamda

canım gelen kanın düşük olduğunu sanmıyorum.siz ilişkiye gireli ne kadar olduki,hemen bebek oluşupda düşecek..imkansız yani bence..
ama belki inşallah yerleşme kanaması olabilir.hamileliğimde biz ilişkiye girdiğimizn bir 4-5 gün sonrasında bende de kanama olmuştu.allah allah neki bu şimdi demiştim..ama sonradan hamile olduğum çıkmıştım ortaya..inşallah sendede buhar işe yaramıştır da hamilesindir canımm..

kızlar biz bugün 2 doktora birden gittik..benim aşırı terleme rahatszılığım var..diyorum ya..böyle tuhaf tuhaf hastalıklar beni bulur diye..
ellerim ayaklarım ve koltukaltı bölgem yazkış aşırı terliyor.ilkokuldan beri var bu..yazın sıcağında bile çoraplarla gezerim ben.açık ayakkabı giyemem..terleyip sırılsıklam oluyor..böyle şıpır şıpır çeşme gibi akıyor..görseniz şaşarsınız..kimsenin elini sıkamam..insanlarda böyle bir tiksiniyor terli eli sıkmaya zatenn..okul hayatımda hep defterlerimin üstüne kocaman kocaman çarşaf gibi mendiller yayar öyle yazı yazardım.başka türlü defterde sırıksıklam oluyordu.arkadaşlarım ve öğretmenlerim tuhaf tuhaf bakardı bana..
eşimin ellerini çoğunlukla tutamıyorum.elele dolaşamıyoruz..hele stresli bir haldeysem hiç sormayın zaten..beter oluyorum.
geçen sene keman kursuna gittim yazın.ellerimin terinden çalamadım yaa..tutarken kayıyor elim.
önceki sene resim kursuna gittim..onda da büyük sorun oldu..
ve buna bir son vermeye karar verdim..önümüzdeki hafta inşallah allahın izniyle ameliyat olup bu rahatsızlığımdan kurtulacağımmm..onun için çok mutluyumm..

sonra da hüsameetin beye gittik.kürtaj sonrası kontrol.adetin bitince gel demişti.dün bitti adetim.5 gün sürdü.ilk 2 gün biraz daha fazlaydı.dr da baktı.yapışıklık görünmüyor dedi.yumurtalıklarınızda iyi çalışıyor,bu 1 ay yine korunun.sonra 3 ay denersiniz.olmazsa biz devreye gireriz dedi.rahimde yapışıklık olmaması beni çok rahatlattı..allahıma binlerce şükür..inşallah burada hepimiz teker teker hamişşşş kalıp sonrada bebişlerimizin yaramazlıklarını konuşacağız..rabbim inşallah o günleride gösterecek bize..bizede rabbimede güveniyorumm..

merhaba arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz aklım hep sizde sizleri merak ediyorum...

beni unutmayın...
unuturmuyuz canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞeniz

kızlar biz bugün 2 doktora birden gittik..benim aşırı terleme rahatszılığım var..diyorum ya..böyle tuhaf tuhaf hastalıklar beni bulur diye..
ellerim ayaklarım ve koltukaltı bölgem yazkış aşırı terliyor.ilkokuldan beri var bu..yazın sıcağında bile çoraplarla gezerim ben.açık ayakkabı giyemem..terleyip sırılsıklam oluyor..böyle şıpır şıpır çeşme gibi akıyor..görseniz şaşarsınız..kimsenin elini sıkamam..insanlarda böyle bir tiksiniyor terli eli sıkmaya zatenn..okul hayatımda hep defterlerimin üstüne kocaman kocaman çarşaf gibi mendiller yayar öyle yazı yazardım.başka türlü defterde sırıksıklam oluyordu.arkadaşlarım ve öğretmenlerim tuhaf tuhaf bakardı bana..
eşimin ellerini çoğunlukla tutamıyorum.elele dolaşamıyoruz..hele stresli bir haldeysem hiç sormayın zaten..beter oluyorum.
geçen sene keman kursuna gittim yazın.ellerimin terinden çalamadım yaa..tutarken kayıyor elim.
önceki sene resim kursuna gittim..onda da büyük sorun oldu..
ve buna bir son vermeye karar verdim..önümüzdeki hafta inşallah allahın izniyle ameliyat olup bu rahatsızlığımdan kurtulacağımmm..onun için çok mutluyumm..

sonra da hüsameetin beye gittik.kürtaj sonrası kontrol.adetin bitince gel demişti.dün bitti adetim.5 gün sürdü.ilk 2 gün biraz daha fazlaydı.dr da baktı.yapışıklık görünmüyor dedi.yumurtalıklarınızda iyi çalışıyor,bu 1 ay yine korunun.sonra 3 ay denersiniz.olmazsa biz devreye gireriz dedi.rahimde yapışıklık olmaması beni çok rahatlattı..allahıma binlerce şükür..inşallah burada hepimiz teker teker hamişşşş kalıp sonrada bebişlerimizin yaramazlıklarını konuşacağız..rabbim inşallah o günleride gösterecek bize..bizede rabbimede güveniyorumm..
papatyacım aşırı terlemekte zor bir rahatsızlık...geçmiş olsun canım...
seninki kadar olmasada benimde kardeşimde var böyle terleme...
o hiç dr a gitmedi peki nedeni neymiş ameliyat nasıl birşey...
senin adına sevindiim canım inş kolayca sorunsuz halledersiniz bunu...

canım evet bebek içinde bu ay korunman iyi olur...yapışıklık olmamasıda çok güzel...
hadi hayırlısı canım..inş bebişin sizi uğraştırmadan gelir....

merhaba kızlar bir şey soracam benim eşimin de sperm sayısında düşüklük var doktorlar 3 aydan önce tedavi sonuç vermez dediler ( ilaç falan verdiler) ama normal hastanedeki ile özel de yaptırdığımız spermiogram testin sonuçları farklı çıktı. ilk testte 3 milyon dediler.siz de nasıl oldu sayıdaki artış en az kaç gün sonra fark ettiniz.
evet 3 ay gerekir...
2 test arasında biraz değişik olabilir ama aynı zamnda yapılan testlerde çok fazla fark varsa birinin yanlış olma ihtimalide vardır...

biraz daha iyiyim ama kafam daha cok karıştı bu kadar erken cıkarmıki kan testi 9 gün var adetime
biraz erken ama bende bilemiyorum....

Son düzenleme:

papatyacım aşırı terlemekte zor bir rahatsızlık...geçmiş olsun canım...
seninki kadar olmasada benimde kardeşimde var böyle terleme...
o hiç dr a gitmedi peki nedeni neymiş ameliyat nasıl birşey...
senin adına sevindiim canım inş kolayca sorunsuz halledersiniz bunu...

canım evet bebek içinde bu ay korunman iyi olur...yapışıklık olmamasıda çok güzel...
hadi hayırlısı canım..inş bebişin sizi uğraştırmadan gelir....

çok sağol canımmm..
bu terlemenin belli bir nedeni yok maalesef..dr un dediği ısı ayarlama merkezi beyindeymiş.ve bu merkeze normalden fazla sinyal gidiyormuş benim gibilerde.o da fazla çalışıyormuş böylece.
valla canım ben senelerce çektim bunu..yazın özellikle gece gündüz bir yere gidecekken kırk kez düşünürdüm napıcam diye..sürekli yanımda çorap taşırım mesela benn..bu ameliaytı daha yeni yeni yapmaya başladılar birkaç senedir..ben cesaret edemiyordum.ama bir öğretmen arkadaşımda olmuş aynı doktora,onunla konuştuktan sonra verdim kararımı..haftaya çarşamba ameliyata giriyorumm..allahımın izniyle bu hastalıktan kurtulucam inşalllahh..

canım bebişler senide benide isteyen hepimizide biran önce bulur inşallah tatlımm..ne güzel olur şöyle arka arkaya hamile kalsak dimi..:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

çok sağol canımmm..
bu terlemenin belli bir nedeni yok maalesef..dr un dediği ısı ayarlama merkezi beyindeymiş.ve bu merkeze normalden fazla sinyal gidiyormuş benim gibilerde.o da fazla çalışıyormuş böylece.
valla canım ben senelerce çektim bunu..yazın özellikle gece gündüz bir yere gidecekken kırk kez düşünürdüm napıcam diye..sürekli yanımda çorap taşırım mesela benn..bu ameliaytı daha yeni yeni yapmaya başladılar birkaç senedir..ben cesaret edemiyordum.ama bir öğretmen arkadaşımda olmuş aynı doktora,onunla konuştuktan sonra verdim kararımı..haftaya çarşamba ameliyata giriyorumm..allahımın izniyle bu hastalıktan kurtulucam inşalllahh..

canım bebişler senide benide isteyen hepimizide biran önce bulur inşallah tatlımm..ne güzel olur şöyle arka arkaya hamile kalsak dimi..:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:
analdım canım...
bilgiler için çok sağolopuyorumnanaktan
inş güzel bir şekilde bu dertten kurtulursun....

bebek içinde tabi ne güzel olurboshayallersmile

kızlar herkese hayırlı gunler..herkez ıyıdır umarım..
tulıncım sen kafaya takma onları.valla ne kadar ozverılı davransan bır okadar fazlasını ıstıyorlar..
enıkazya benım adet sancıları hepten belırgınlestı.ben ıs yapmaya basladım bıle.zaten ıkı gun zor dınlendım.cok canım sıkıldı.kısmet artık napalım.hayırlısı boyle ımıss...

asılamada aslında ılac da kullanılmadı bu agrılar neden oluyor bugunde sol kasıgıma cok sıddetlı agrılar gırdı namazı bıle oturarak kıldım korkuyorum kıst olustu dıye doktor hıc ultrasonada cagırmadı bu agrılar normalmı yuruyemıyorum sunnetlı cocuklar gıbı oldum yavas yavas yuruyorum benım gunluk yasamım cok kosturmacalı azaltmaya calıstım bu aralar yınede zararı varmı uzun yuruyuslerın:2::2::2::2::2::2:

canım gelen kanın düşük olduğunu sanmıyorum.siz ilişkiye gireli ne kadar olduki,hemen bebek oluşupda düşecek..imkansız yani bence..
ama belki inşallah yerleşme kanaması olabilir.hamileliğimde biz ilişkiye girdiğimizn bir 4-5 gün sonrasında bende de kanama olmuştu.allah allah neki bu şimdi demiştim..ama sonradan hamile olduğum çıkmıştım ortaya..inşallah sendede buhar işe yaramıştır da hamilesindir canımm..

papatyacım sagol canım İNŞALLAH öyledir dr kan testi istedi yarın cıkıcak İNŞALLAH pozitiftir

canım sanada acil şifalar dilerim RABBİMDEN

İNŞALLAH amaliyatın başarılı bi şekilde gecer kurtulursun bu hastalıktan İNŞALLAH

iyi geceler kızlar ben bugun bebegımın kesesını gordum cok duygulandım cok guzel bır duyguymus 5 haftalıkmıs melegım allahım ıns sızede nasıp etsın bu duyguyu hep sızın ıcın dua edıyorum cok farklı bır sey ıns saglıklı bır sekılde kucagımada alırım zamanında ıcım rahatladı gayet ıyı dedı doktor hersey ıns hep boyle gıder benım yasadıgım bır mucıze sakın umudunuzu yıtırmeyın her an gelebılır mucızenız tıp kı benım gıbı hıc aklıma gelmezdı normal olmaz demıstı doktorlar ama allahım ıstedı sukurler olsun rabbım nelere kadır 3 aayların yuzu suyu hurmetıne yolladı bebegımı ıns butun ısteyenler kavusur bebeklerıne:emir_bebek::Saruboceq:

Günaydın arkadaşlar

papatyacım çok geçmiş olsun canım tez zamanda bütün dertlerinden kurtulursun inş. ameliyatında çok başarılı geçer terleme gerçekten zor biş durum seninkide baya fazlaymış hiç bu kadarını duymamıştım açıkçası artık kurtulacak olman çok güzel ama
Rahimdede herşeyin normal olmasına çok sevindim bu 1 aylık korunmadan sonra inş. bebişin tekrar sana gelicektir. Allah yardımcın olsun arkadaşım

merhaba arkadaşlar..tatilimiz bitti evime geldim çok şükür artık..ben yokken hem üzücü hem sevindirici olaylar olmuş

nimes------boncukboncuk--.begum-----maviumutolsun-------MONO ROSA--- --ecemnurr------esinte------eskisehirli2626---

sizleri tebrik ediyorum..rabbim sağ sağlim kucağınızı almayı nasip etsin bebişlerinizi

yeter canım arkadaşım sanırım olumsuz olmuş tedavin bir umut açtım ama pc
yi güzel gelişme olmamış sende
hayırlısı olsun arkadaşım..

papatya canım çok çok geçmiş olsun sanada rabbim en kısa zamanda tekrar yollar bebişini inşş canım...

fadik ciğim izinde olduğumuz için adet tarihi belirtemedim canım..yeni tarihim 11 temmuz

merhaba arkadaşlar..tatilimiz bitti evime geldim çok şükür artık..ben yokken hem üzücü hem sevindirici olaylar olmuş

nimes------boncukboncuk--.begum-----maviumutolsun-------MONO ROSA--- --ecemnurr------esinte------eskisehirli2626---

sizleri tebrik ediyorum..rabbim sağ sağlim kucağınızı almayı nasip etsin bebişlerinizi

yeter canım arkadaşım sanırım olumsuz olmuş tedavin bir umut açtım ama pc
yi güzel gelişme olmamış sende
hayırlısı olsun arkadaşım..

papatya canım çok çok geçmiş olsun sanada rabbim en kısa zamanda tekrar yollar bebişini inşş canım...

fadik ciğim izinde olduğumuz için adet tarihi belirtemedim canım..yeni tarihim 11 temmuz

günaydın canım hoşgeldin.a.s.ohh ne kadan güzel canım tatilide yaptın geldin enerji dolusundur şimdi.hadi songaz çalışmalara devam değil misempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

X