Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ay sağolun kızlar hep 29 günde bir olurdum son iki aydır 31 güne kaydı ama belirtiler olurdu şu an sadece kasıklarda ağrı ve şişkinlik var davul gibi ama hamilelik gibi de hissetmiyorum o yüzden bakalım bekliyim 2 gün daha

insallah hamissindir canimmm
benimde 4 saat sonra eger hasta olmasam bir gune dogru gecis yapcam:))))))
hicbir adet belirtim yok valla ama sadece gogsum agriyor dokunamiyorum
benimki kesin strestendir benim usak hec gelirmi normal yoldan
bizim bebisler simdiden bizi somuruyo kizlarrrrrrrrr hele bi gelsinler o zaman hesabini sorariz:KK70::KK70::KK70::

bizim bebisler simdiden bizi somuruyo kizlarrrrrrrrr hele bi gelsinler o zaman hesabini sorariz:KK70::KK70::KK70::

allahım gör halimizi bak ne hallere düştük artık saat sayıyoruz yaaa :roflol: canummm inşallah gelmez kırmızlarr göğüs ağrın bebektendir :emir_bebek:

Bende bir gün bu Pembe listeye yazılıcam Rabbimin izniyle hamişş kalıcamm buna yürekten inanıyorum ve hissediyorum :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

beyzanur belli olmaz belki hamişsindir senide alırız pembe köşeye :icecream:

yazdan beri kendimi saldım zaten kilom vardı üstüne 7 kilo daha aldım tam spora başlamöıştım diyet falan yapcaktım adet olmayı bekliyom.kiloları veremeden daha da kilo almak çok zor olucak ama ona da razıyım yeterki hamiş olayım

valla insallah oyledir canlar ama sanmiyorum ben hamile olacagimi saten cok az gunum kaldi ayin 23 de tedavimiz basliyor strestendir baska biseyden degildir:)))))
3 senedir test yapmaktan biktim valla
1 ayda gecse yapmicam test:KK70::KK70::KK70:

Bende bir gün bu Pembe listeye yazılıcam Rabbimin izniyle hamişş kalıcamm buna yürekten inanıyorum ve hissediyorum :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

inşallahhh balımmm rabbim ogünleri göstersin halay çekerek yazdırcaz seni oraya :teytey:

tabi herkeside:teytey:

babycrawlingdc4.gif

kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

babywalkingsf0.gif

kaydirigubbakcemile2

yazdan beri kendimi saldım zaten kilom vardı üstüne 7 kilo daha aldım tam spora başlamöıştım diyet falan yapcaktım adet olmayı bekliyom.kiloları veremeden daha da kilo almak çok zor olucak ama ona da razıyım yeterki hamiş olayım

ay canım sorma yaa! aynı dertten bende muzdaribim:1no2: kimse duymasın 78 kilo ile hamiş kaldım. 100 kiloyla doğururum heralde-tatlicadiarzu-:1shok: neyse artık Allahım bebeğime sağlık versin,boşver beni:ecrin_bebek:
bu arada bugün ilk defa bebişimi gördüm kızlar. boyu 1cmsırnaşık şey çok mutluyum. ama birazcık kanama varmış içimde. onun için bi ilaç ve istirahat verdi. nasıl yapacaksam okuldaki 30 tane veletle-tatlicadiarzu-

alakasız olacak ama gamyoncuiremsu şu an atvde oynayan benim annem bir melek dizisini seyrediyorum çok komik özellikle hasıla ve sıddık çifti kaydirigubbakcemile sizde seyrediyor musunuz kızlar :kahve:

cerencim hoşgeldin canımmm güzel annemiz bizim inşallah kanamanız biter canım sakın olumsuz düşünme okişşş

ben senin 1cm lik bebişini yirim yir canımmmmmmmm

ay canım sorma yaa! aynı dertten bende muzdaribim:1no2: kimse duymasın 78 kilo ile hamiş kaldım. 100 kiloyla doğururum heralde-tatlicadiarzu-:1shok: neyse artık Allahım bebeğime sağlık versin,boşver beni:ecrin_bebek:
bu arada bugün ilk defa bebişimi gördüm kızlar. boyu 1cmsırnaşık şey çok mutluyum. ama birazcık kanama varmış içimde. onun için bi ilaç ve istirahat verdi. nasıl yapacaksam okuldaki 30 tane veletle-tatlicadiarzu-

canım dikkat edersin biraz olmazsa doğumdan sonra verirsin kiloları boşver önemli olan ikinizinde sağlıklı olması ve bugün bebişimi gördüm dedin ya tüylerim diken diken oldu çok duygulandım,kendine dikkat et sen iyi olursan bebişde iyi olur unutma canım

ben cikiyorum kizlar yemek hazirlicam esim erken gelcek bugun:asigim:
gece ugrarim yine:1rolleyes:
gorusuruzzzzzzzz kizlarŞeniz

sositosositosositosositosositosositosositososito

X