Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım ben işyerinden çıkacağım birazdan. Akşama evden görüşürüz. Herkes kendine çok iyi baksın. Hepinizi öpüyorum kocaman. Şeniz :asigim:

sevcangoksel
:1shok: :1shok:
canım sen doktorla görüşmeden öyle şeyler kullanma bence çok sakıncalı bebek yağı falan olmazsa ilaç veriri bence hem senin sağlığın için hemde ne me lazım spermleri öldürür

ya kızlar bu site neden bu kadar yavaş ya
sinir ediyor bak mesajı iki defa atmışımmm. çok yoğun olduğu için mi çünkü diğer sitelere çok hızlı bağlanıyorum

Canlarım ben işyerinden çıkacağım birazdan. Akşama evden görüşürüz. Herkes kendine çok iyi baksın. Hepinizi öpüyorum kocaman. Şeniz :asigim:

Bay baaayyy taattlllıııımmmm.:a015: :a015: Benim evimde bilgisayar olmadığı için yarın okurum yazdıklarınızı.Bende çıkıyorum işten. Hepinizi öpüyoruummm.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Canım şimdi bunları düşünme sırası değil bence. yasakkelime Sonuçta ikiniz aynı saflardasınız. Ne kadar belli etmese de eşin de baba olmayı çok istiyordur. Şu an çekişmek veya hesaplaşma zamanı değil. Eşini seven birisin sen. Sakın bu yazdığını da eşine okutma. Çok üzülecektir. Ona haksızlık ettiğini düşünecektir. Belki seni gerçekten anlamayacaktır bile. İçinden kızadabilir. Allahım inşallah tez zamanda gönlünüzün muradını verir. Ki herşey bitmiş değil. İki gün sonra yeniden kan testi yaptıracaksın. Belki çok farklı şeyler konuşuyor olacağız. yerimseniben

CANIM EŞİM ÇOK İYİ BİRİ VE ONU ÇOK SEVİYORUM....
AMA ZAMAN ZAMAN BENİ BU KONUDA ANLAMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM...BU YAZDIKLARIMI İÇİMİ RAHATLATMAK İÇİN YAZDIM SADECE...
O BANA SÜREKLİ ÜZÜLME HİÇ BİR PROBLEM YOK ÇOCUĞUMUZ OLACAK...DİYOR...BENDE BUNA SİNİR OLUYORUM O ÇOK POZİTİF HİÇ ÜZÜLMÜYOR VE ÇOK RAHAT....
BAZEN BUNLARA ÜZÜLÜYORUM.AMA EŞİM ÇOK ŞÜKÜR Kİ MÜKEMMEL BİRİ.
SABAHTAN BERİ SÜREKLİ ARIYOR.AKŞAM BİŞEY İSTİYORMUSUN CANIN BİŞEY İSTİYORMU DİYE....
:1hug:

Allah korusun. Nasıl bi dua o öyle. Sen bugün çok gerginsin galiba. Bide bişey sormak istiyorum ruh halim kısmında kimsesiz yazıyo ya. Ailenden uzakta mı yaşıyosun. Ayrıca öyle olsa bile niye kendini kimsesiz hissediyosun. Bak burda yüzlerce incan birbirinin sırdaşı, dert ortağı oluyolar.Ben aileme ve arkadaşlarıma anlatamadığım şeyleri burda size anlatıyorum.Benim eşimin sorunu olduğunu benim ve eşimin annesi daha yeni öğrendi. Daha önce hep içime atıyodum.İyiki varsınız. Yoksa kendi kendime içime ata ata hasta olurdum herhalde.Üzülme sende, bu ay olmazsa bi dahaki ay olur inşallah. Önümüzde daha çok güzel günler var.

HAKLISIN CANIM ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY YAPTIM..BU NASIL BİR ŞEYTAN BÖYLE BU NASIL BİR PİSİKOLOJİ BANA BU LAFLARI SÖYLETEN....
TÜM AİLEM EŞİMİN AİLESİ HERKEZ YAKINIMDAA OTURUYOR...BİLMEM BU GÜN KARNIMI BOŞ VE KENDİMİ KİMSESİS HİSSETTİM CANIM...BENDE HERŞEYİ SADECE SİZİNLE PAYLAŞIYORUM
İYİKİ VARSINIZ:1hug:

zeynep cim ilacı aldın yaa o hapmı kaçpara ve sordunmu ne dediler
nette bi tüp bebek merkezi onun şurubunu yapıyomuş 100 ytl ye satıyomuş etkili olan şurupmuş diye okudumda kafamkarıştı

canım sonayın l- carnitini adlı ilacını aldım ...o bahsettikleri ilaçmış...fiyatı 55 milyonmuş..inşallah fayda görürüz...

canım sonayın l- carnitini adlı ilacını aldım ...o bahsettikleri ilaçmış...fiyatı 55 milyonmuş..inşallah fayda görürüz...

zayıflama ilacı yazıyo nettede canım benim
hadi bakalım bi kullanın inşallah işe yarar
bende dr una sorduruyum dedim eşime ne diycek kaydirigubbakcemile5

merhaba kizlar
benide araniza alirmisiniz?
beyaz melek bu gun umutsuz mesajlarini okudum lutfen kendini bu kadar uzme hem testi 2 gun once yapmissin o kadar cok isterim ki iki gun sonra burdan hamileyim diye yazmani insallah rabbim gonlundeki melegini sana verir en kisa zamanda ettigin duayi okudum uzulme bi anlik umutsuzlukla soylemissin bebislerin olsun esinle bebislerinle rabbim uzun saglikli omurler nasip etsin size
kizlar bende bu ayin birinde asilama yaptirdim ilk asilamam oldu hic bir belirtimde yok sadece sabahlari goguslerimde hafif sizi oluyo tuttumu tutmadimi bilinmez su an bombosum heyecan yok korku yok duygularim cok rahat
asilamadan sonra sadece 5 dk yattim benim esimde sperm azligi var kac tane oldugunu sordum 900.000 taneyle asilama oldu dediler bu sayi asilamada iyimi sizce?
eger olmazsa esime dedim keci boynuzu ,ari poleni ve e vitaminlarine basliyoruz ve sende urolojiye gidersin dedim burdaki doktor esime ilac dahi vermedi en iyisi onun bi uzmana gitmesi
insallah tutar ama

ya kızlar bu site neden bu kadar yavaş ya
sinir ediyor bak mesajı iki defa atmışımmm. çok yoğun olduğu için mi çünkü diğer sitelere çok hızlı bağlanıyorum

evet benim de çok yavaş :uhm: ben burda yeniyim acaba her zaman mı böyle :uhm:

zaten benim net biraz yavaş ama bu site de nerdeyse hiç dolaşamıyorum çok zor oluyor CADIARZU

merhaba kizlar
beyaz melek bu gun umutsuz mesajlarini okudum lutfen kendini bu kadar uzme hem testi 2 gun once yapmissin o kadar cok isterim ki iki gun sonra burdan hamileyim diye yazmani insallah rabbim gonlundeki melegini sana verir en kisa zamanda ettigin duayi okudum uzulme bi anlik umutsuzlukla soylemissin bebislerin olsun esinle bebislerinle rabbim uzun saglikli omurler nasip etsin size
kizlar bende bu ayin birinde asilama yaptirdim ilk asilamam oldu hic bir belirtimde yok sadece sabahlari goguslerimde hafif sizi oluyo tuttumu tutmadimi bilinmez su an bombosum heyecan yok korku yok duygularim cok rahat
asilamadan sonra sadece 5 dk yattim benim esimde sperm azligi var kac tane oldugunu sordum 900.000 taneyle asilama oldu dediler bu sayi asilamada iyimi sizce?
eger olmazsa esime dedim keci boynuzu ,ari poleni ve e vitaminlarine basliyoruz ve sende urolojiye gidersin dedim burdaki doktor esime ilac dahi vermedi en iyisi onun bi uzmana gitmesi
insallah tutar ama

HOsgeldin aramiza canim:CüvCüv:
insallah hayirlisi olur hakkinizdaa
en yakin zamanda bebisinize kavusursunuz
rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

offfffffff sinir oldum ya sayfalari okuyamiyommmm donuyorrrrrrr

sen bunlari bilebilirmisin............................

Sen her ay adet olacağim korkusunun ne demek olacağini bilirmisin söyle...
Sen bilebilirmisin bir bebeği karninda taşimak istemenin nasil olduğunu...
Sen canindan can koparmanin mucizesini bilebilirmisin cevap ver
hiç durup durup bebeğini,onun minicik ellerini hayal ettin mi söyle bana..
Onun kokusunu hayal edebildinmi....
Ona yaklaşmak için bişey yaptinmi.....
Hiç bebeğini göğsüne bastirip uyumanin huzurunu hayal ettin mi...
Peki sen hiç sorulan milyonlarca bebek yok mu sorularina cevap vermek zorunda kaldin mi...
Bu soru altinda ezildin mi...
Her ay vucudunda olan değişikleri dinleyip acaba bu sefer oldu mu diye düşünüp kahroldun mu...
Onun için çekilmez acilara katlandin mi...her ay gidip muayne olup endişe duydun mu söyle bana...
Peki ben ya hiç baba olamazsam diye düşündün mü,,,
için alev alev yandimi benim yandiği gibi...
Her negatif sonucunda midene kocaman bir yumruk yeme hissini biliyormusun peki sen
peki söyle sen hiç onun gelmeyişine göz yaşi döktün mü...
Gördüğün her bebeğe bakip iç geçirdinmi...
Ben söylüyeyim sana bunlarin hepsine kocaman bir hayir........
Sen istesende benim hissettiğim duygulari bilemezsin.
Benim çektiğim acilari çekemezsin....
Sen benim bebeğim için döktüğüm gözyaşlarimi anlayamazsin....
Anlamana imkan yok beni...

ofssssssssssenağlama

canimsin yaa uzme canini bidenemm
2 gun sonra testini yap
allahin izniyle goreceksinnnnn bebisin sana tutunmus olcakkk:emir_bebek:
rabbim hayirli sonuclar versinn
O MUTLULUGUN IKI KATINI YASARSIN INSALLAHHHHHH CANIM

AY kizlar kafayi yicem vallahiii cok yavas yaa sayfalarida acamiyorum en iyisi ben kalkip markete gideyimm :)))) gorusuurz canlarrrrrrrrrrrrr

merhaba kizlar
insallah tutar ama

canım hoşgeldin aramıza inşallah tutar aşılaman canım ve dediklerine hiç gerek kalmaz gelir gelmez hemen hamiş listemize geçersin aşılama için sperm sayınız nasıl bilmem ama genel olarak az canımhakkında hayırlısı olsun

bende oyle az oldugunu dusunuyorum ama ordaki hemsire bize umut vermek icin bize 1 tane lazim zaten dedi
ama sayi fazla olsa sansimizda fazla olurdu hicbir sey dusunemiyorum
hamis listesine gecmeyi bende o kadar cok istiyorumki
rabbim gonlumuzdek guzellikleri versin bize insallah

inşallah canım yetmiştir bitane bile meleğinin gelmesi için elimizden gelen sadece bol bol dua etmek canım herşey nasip ötesi yok

canım hoşgeldin aramıza inşallah tutar aşılaman canım ve dediklerine hiç gerek kalmaz gelir gelmez hemen hamiş listemize geçersin aşılama için sperm sayınız nasıl bilmem ama genel olarak az canımhakkında hayırlısı olsun

dedigin gibi canim hakkimizda hayirlisi olsun insallah
ben umutluyum aslinda yani simdi olmazsa bile baska bi zaman rabbim nasip edicek insallah
bi gun cocugu olmayanlar listesinden hepimiz hamis listesine giricez:asigim:

dedigin gibi canim hakkimizda hayirlisi olsun insallah
ben umutluyum aslinda yani simdi olmazsa bile baska bi zaman rabbim nasip edicek insallah
bi gun cocugu olmayanlar listesinden hepimiz hamis listesine giricez:asigim:

inşallahhh canım aminnnnnnn anladın sen onu :jeyyar::jeyyar:

X