Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
cerencim aynıymışız ya ben de yazın 70 ken şimdi 77 olmuşum anlamadım da bu kadar kiloyu nasıl aldım olsun önemli olan bebeğinin sağlıklı olması kendine iyi bak canım

ben geldım kızlar nevro yoklama yapacaktı dun yok yazıldımmı??acaba 2gundur nete gıremedım sımdı gerıye doneyım bakalım yenı hamısler varmı cok merak ettım..sayfalarda cok bırıkmıs

Ben şimdi günde 3 kez folik plus ve kan düşüklüğüm için günde 1 kez ginoferrasalon alıyorum..Bunlar kilo yapıyor dediler ben de ekmeği kestim..Fazla da abur cubur yememeye çalışıyorum..Şu an 61 kiloyum..Umarım hamile kalırsam aynı kiloda hamiş kalıp 75 kilo ile tamamlarım hamişliği....:1rolleyes:

ben geldım kızlar nevro yoklama yapacaktı dun yok yazıldımmı??acaba 2gundur nete gıremedım sımdı gerıye doneyım bakalım yenı hamısler varmı cok merak ettım..sayfalarda cok bırıkmıs

hoşgeldin rapunzelcimm nasılsın canım yoklama sonucundan haberim yok benimm :lepi:

tesk ederım elcın hosbuldum
ayyyyy cok sevındım sımdılık derendenızı gordum derendenız senı ve esını tebrık edıyorumsaglıklı bır sekılde kucagını alırsın....bakalım baska varmı????elcın baska kım var sen solesene gerıye dıonmeyım canımcım

rapunzelcim canım kkpraa nında değeri yükselmiş inşallah bebeği sıkıca tutunur ona

Ben şimdi günde 3 kez folik plus ve kan düşüklüğüm için günde 1 kez ginoferrasalon alıyorum..Bunlar kilo yapıyor dediler ben de ekmeği kestim..Fazla da abur cubur yememeye çalışıyorum..Şu an 61 kiloyum..Umarım hamile kalırsam aynı kiloda hamiş kalıp 75 kilo ile tamamlarım hamişliği....:1rolleyes:

bademcim günde 3 kez folic plus fazla değil mi ben günde bir kere sabahları tok karna aldığım halde epey kilo almıştım sonra bıraktım kilolarda beni bıraktı :roflol:
birde kesinlikle ekmeği tamamen bırakma çünkü vücudumuzun direnci için ekmek yememiz şart onun yerine tam buğday ekmeği tüket ama sakın kepek ekmeği tüketme arasıra al o da kansızlığa sebep oluyor ve akşam yemeklerinde yalnızca ekmek yeme bence,bir ara diyetisyene de gitmiştim 7 kilo fazlam vardı kurtuldum çok şükür.

bademcim günde 3 kez folic plus fazla değil mi ben günde bir kere sabahları tok karna aldığım halde epey kilo almıştım sonra bıraktım kilolarda beni bıraktı :roflol:
birde kesinlikle ekmeği tamamen bırakma çünkü vücudumuzun direnci için ekmek yememiz şart onun yerine tam buğday ekmeği tüket ama sakın kepek ekmeği tüketme arasıra al o da kansızlığa sebep oluyor ve akşam yemeklerinde yalnızca ekmek yeme bence,bir ara diyetisyene de gitmiştim 7 kilo fazlam vardı kurtuldum çok şükür.

ekmeği akşam yemeğinde yeme demek istedim bu arada

kızlar ben çıkıyorum eşim gelmek üzere azıcık onunla ilgileneyim yemek falan vs.,yarın sabah görüşürüz hepinizi öptüm ,iyi akşamlar şekerler :1hug:

iyi akşamlar bengüsucum eşler ihmale gelmez malum bebiş için onlara ihtiyacımız var byeeee canım öptümmmmmmmmm

Dr um günde 3 kez önerdi folik plusı canım.

tesk ederım elcın..okudum şimdı ama bıtmıyor...sadece hamıs haberlerıne baktım zaten..bırde asılama olan arkadsları meraketmıstım.bıde sabırsız arkadsımız varya ne sabrı varmıs hakkaten nıkı degıstırse olur. bence o hamıssss ..meraketmezmı ben sımdıden merakettım...

"Biz folic plus tablet öneriyoruz ve günde 3 kez 1 er tablet kullanılması gerekiyor. Doz azaltmak söz konusu değil. Bu taktirde anlamı olmuyor."

alıntı...

merhaba arkadaşlar .ben bugün işyerinden girip okudum ama ancak şimdi birşeyler yazmak için vaktim oldu.dün yolda yürürken tesadüfen karşıdan doktorumu gördüm .allahım nasıl heyecanlandım.oda beni her gördüğünde 2 olumsuz aşılama geçirdiğim için mahcup bir duruma düşüyordu.bu sefer gülerek yanına gittim .dr.bey hamileyiiim dedim.adam donakaldı ağzı açık .nasıl yani dedi.son sperm sayınız masamda duruyor hala.ben seni tüp bebek tedavisi için bekliyordum.hadi hayırlı olsun.yarın gel bakalım dedi.bugün akşam üstü gittik küçücük bir kese gördük.hala inanamıyorum biliyormusunuz.adet olacakmışım gibi işyerinde sık sık wc ye gidip bkıyorum .ve her dua edişimde gözlerimden yaşlar boşalıyor.allahım sana ne kadar şükretsem azdır.bunun karşılığı bir şükür cümlesi kurmak için bile zorlanıyorum.dua etmek için ellerimi açtığında sadece ağlıyorum.sizlerde gün gelecek aynı benim gibi olaaksınız.inanamayacak ve şükredecek cümle bulamayacaksınız.buna inanın sakın pes etmeyin.annem bana hep şöyle diyordu:kızım sen sütün üstündeki kurbağa gibi sürekli çırpına çırpına tereyağ yapacak üstüne çıkıp oturacaksın.çünkü hiç ümidimi kaybetmedim.heray ovulasyon testimi yaptım.12 14 16 yı hiç kaçırmadım:))ve malesef eşime duyduğum herşeyi yedirip içirdim.(bu arada en çok o mutlu bu durumdan)belki herşeyi doğalına bırakmak daha makul ve mantıklıdır ama ben pes edemedim.ve en önemlisi yürekten ve inanarak hep dua ettim.sizlerde muhakkak er yada geç o pembe listede olacaksınız.buna inanın..sadece inanın...sevgilerimle...

bende eşimi kaçırdım.bilgisayardayım diye kızdı.aslında hikaye kaç akşamdır çıkmak istiyordu.ilahi
elchın sadece bebek için mi onlara ihtiyacımız var.ayrıca kilo olaylarına girmisiniz ben geçen kilolardan bahsedelim dedim bir tanrı kulu cevap vermedi vallah.bende kilo aldım diyorum 58 dim 60 oldum.aman ben her yaza girerken rejim yaparım ve verirrim.tek derdimiz kilo olsun.ben çok rejim yaptım.yeterki hamile olayım.

Kizlar ben geldim yoklamaya. Bugün bütün gün disardaydim, eve geldim sayfalari yeni bitirdim.
Daha yeni evlenmis ve yasi cok genc kardesler: siz böyle ümitsizlesirseniz biz ne yapalim?
Lütfen böyle yapmayin. Herseyin bir zamani var. Bu tedaviler öncelikle cok sabir istiyor, ve stres
hic iyi gelmiyor. Daha serbest birakin kendinizi.

hoşeldiniz kızlarrrrrr derendeniz bitanem inan nekadar çok sevindim bitanemmmmm kendim hamiş olmuş gibi inankii allahım bizlered böyle sevinçleri yaşamayı nasip eder inşallahhh çok istiyorum gerçekten hepimiz için asla kendim için değil isteyen herkesin yaramazları olsun inşallahhhhh

Kızlar ben geldimmm. :eek: Çok geç kaldım. Nasılsınız bakalım? Şimdi yazılanları okuyayım. Şeniz :kahve:

X