Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım bugün bol bol internete girebildim. Eşim dış göreve çıkacağından laptopunu bana vermişti bugün. Onunla açılıyor. Devlet malları külüstür olmuş iyice beee. :roflol: Ama yarın yine kül kedisi olucam. :çok üzgünüm:

benim 30 günde olur ama ilaç kullandiğim aylar hep gecikti 1 gün.geçen ay aşilama yaptirmiştim 1 gün önce geldi.bugünde tam 30gün hiç ilaç kullanmadim.bakalim olacağim gibi geliyr ama bakinca adet belirtiside hamilelik belirtiside ayni.bizde sayi 86 milyon/ml hareket %47 ileri hizli hareket %15 ve kruger %4 diğer değerler hepsi normalin üzerinde.hayirlisi olsun.bakalim bu ay eşimi besledim kendim hiç bir şey kullanmadim.

Canım sayınızın maşallahı var valla. :dance: Nazar değmesinnnnnnn. İnşallah yedikleri içtikleri de şifa oluyordur. Tez zamanda hamiş olduğun günleri görürüz dilerim. :Saruboceq: Mesela bu ay.. yerimseniben

lülülülülülü kaydirigubbakcemile Naber canım , nasılsın? Yok mu avatar değişikliği? sengözlerimebaksanab

aaakaydirigubbakcemile3 bunu beğenmedinmi :dilcikar:

canım benim şuan değiştirme boşver bi olayım öbür ayınkini yazarız
yerimseniben

ooo maşallah maşallah sizinki iyiymiş
bizim ileri hızlı %0:çok üzgünüm:
morfoloji %1 canımsenağlama
hayırlısı olsun canım yaa

aaakaydirigubbakcemile3 bunu beğenmedinmi :dilcikar:

canım benim şuan değiştirme boşver bi olayım öbür ayınkini yazarız
yerimseniben

Geleceği garanti yani. kaydirigubbakcemile3 Senet mi imzalamıştınız. şakkıdı Yoksa arkasından su mu dökmüştün. :roflol:

zeynep cim ilacı aldın yaa o hapmı kaçpara ve sordunmu ne dediler
nette bi tüp bebek merkezi onun şurubunu yapıyomuş 100 ytl ye satıyomuş etkili olan şurupmuş diye okudumda kafamkarıştı

tatlım can sıkıntısından yaptım bunlrı henüz bişi yok yanlış anladınnnnnn :çok üzgünüm:

Yok canım biliyorum. Ne yapıcaksın diye baktım. yerimseniben Zaten ben böle kuru kuru kutlamam bilirsin. :1rolleyes: Çıldır çıldı olurum hamiş haberine ben. İnşallah gelmeyecek ve test yapacaksın pozitif çıkacak Allahın izniyle. :Saruboceq: Şeniz

Geleceği garanti yani. kaydirigubbakcemile3 Senet mi imzalamıştınız. şakkıdı Yoksa arkasından su mu dökmüştün. :roflol:

kaydirigubbakcemile3 canım bu ay senet imzaladım garanti suda döktüm
ayol benim regli bitimine ameliyat oldu eee sonrası ..
tabiki yok bişeymirmirmirmirmirmirmirmir

kaydirigubbakcemile3 canım bu ay senet imzaladım garanti suda döktüm
ayol benim regli bitimine ameliyat oldu eee sonrası ..
tabiki yok bişeymirmirmirmirmirmirmirmir

O zaman birşey diyemiyorum kuzucum. :sm_confused: İçelim :içelim: fisfisfisyerimseniben Şeniz

Şeniz hihoyyyt Şeniz hihoyyyt Şeniz hihoyyyt

beter gene kahve içmeyemi davetli :jeyyar:
ya balım o nerelerde bugün

ee hadi bizde içelim nescafe

beter gene kahve içmeyemi davetli :jeyyar:
ya balım o nerelerde bugün

ee hadi bizde içelim nescafe

kız bu sefer bana kahveye geliyorlar.yoksam benim evde gizli kamera neyin var.sengözlerimebaksanab
kızlar yarında gündeyim malum ramazan bitticokacimcoook.bu eski komşualrımla nefis şeyler yaparlar. değişik tarif olursa burdan veririm.sabırsız ne sabırlıyımışsın canım.ben burda mearktan çatladım.laelaelaelaelae

haftasonuna kadar olmazsam yapıcam tatlıcım nasipse adet olmazsam tabi gamyoncuiremsu

Testin sonucunu telefonda öğrendik. 2,5 günlük sonuç 18 milyon ve %33 hareketli imiş. Raporu göndermedikleri için başka bir bilgimiz yok.

Deneyimli arkadaşlar yorumlarsanız çok sevinirim..

Ya arkadaşlar kayganlaştırıcı olarak bebek yağının spermlere zararı olur mu sizce. Ne dersiniz? Siz ne kullanıyosunuz. Benim kullanmam gerek çünkü.:çok üzgünüm:

Testin sonucunu telefonda öğrendik. 2,5 günlük sonuç 18 milyon ve %33 hareketli imiş. Raporu göndermedikleri için başka bir bilgimiz yok.

Deneyimli arkadaşlar yorumlarsanız çok sevinirim..

Canım arkadaşım ben fazla deneyimli değilim. Ama sayı bence iyi. Yani bize göre iyi. Bizimki 7 milyon çünkü. Ama hareketlilik biraz az sanırım.:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…