Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ahhhhh tatlım o dediğin 13 ay önceydi daha günüm gelmeden test yapardım :çok üzgünüm: ama artık yoruldum umutsuzluğum ondan.. :a015: :a015:

canım doğru söylüyosun bilirim bende o hayal kırıklığını ne zaman kendini hazır hissedersen o zaman yap testi bizimki sadece merak işte

merhaba kızlar ...beyaz melekçim umutsuzluğa kapılma bakarsın değerin bir anda değişir...hem değişmesede dünyanın sonu deil...bakarsın önümüzdeki ay normal yollarla hamiş kalırsın....:1hug:

kızlar ben dün çok gaza geldim ve bugün l- carnitini aldım...inşallah bende faydasını görürüm...çok umutluyum bakalım...hakkımızda hayırlısı....
:Saruboceq:
bu arada yoklamayı kaçırdımmı acaba...:eek: yok yazıldımmı annem kızıyoda :eek:

aşkolsun nevroskycim hiç bende üçkağıtçılık yapacak yüz varmı
yaramazzzzrz2.gif

Dur bi bakimm sengözlerimebaksanab Yokmuş canım pardon. Güneş gözlüğüyle bakınca , karantıklıktan karanlık işler peşindesin sandımdı :roflol:

nevro sen nasılsın tatlım galiba yakında yeni bi hamiş haberi gelebilir ayrıca beni yoklama listesine yazmamışın yazmada zaten devamsızlıktan sınıfta kalırdım tatlımmkaydirigubbakcemile3

beklenen gun gelecekse çekılenler kutsaldır..............sabır dostlarrrrrrr sabır ...........azcık daha...inş her ay üçer üçer hamış haberı gelır.............elbet bahar gelıp çalacak kapıyı.............
bır adam anahtarını kaybetmış kapıda kalmış veryansın edıyor sızlanıyor eyvah kapıda kaldım dıye.........ordan geçen bı dervış adama demış kı.......... ne ağlıyorsun anahtarını kaybetmişsin ama kapın var sen bu kapıda bekledıkçe bıl kı bu kapıyı çaldıkça mutlaka o kapı açılacaktır umudunu asla yıtırmme. ya kapıda anahtarda olmasaydı..
evet dostlar o kapıyı çalmaya devam edelım o rahmet kapısı elbette açılacak...........dua ile...................

Çok güzel yazmışsın canım. Allah razı olsun senden. a.s. İyiki varsın bitanem. :asigim:

naren1981---7 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E ve C vitaminleri,Selenyum,Keçiboynuzu Pekmezi
smhsmh---7 Ekim---Hareket ve Morfoloji(Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü

ARKADAŞIM SEN NE YAPTIN YA ADET OLDUN MU SORUNLARIMIZDA ADET TARİHLERİMİZDE AYNI.

yıkandıktan sonra 2 milyon toplam sayı. +4 hareketli spermi hiç yok. zaten döllemeyi de +4 olan yapıyomuş. o da sıfır

Canım sayı da düşük. Peki morfoloji nasıl? O da düşükse direkt tüp bebeğe geçin derim ben. a.s.

Ayrica benim eşimin spermiyogram testine bakarak muayene etmedeğen karar verdiler varikosele gerek yok diye.nasil anladilar onuda bilmiyorum ki.geçen yil kasik ameliyati olurken spermiyogram yaptir sorun varsa açmilken ikisinide halledelim dedi ama.teste bakti sende problem yok dedi.

morfoloji olarak terim yok. diğer hareketler normalmiş. ama onlar ağır hareket edenler. yumurtaya ulaşamıyomuş. hızlı olanın sayısı da sıfır. toplam sayı 5 milyonun altında olduğu için hemen istersek tüp bebek de yaptırabiliyoruz. ama ilk aşılama yaptırıp. 2. ye tüp bebek olsun dedik. kısmet belki de ilkinde olur. hayırlısı bakalım. sağol

CANIM SENİN EN AZINDAN 1 COCUĞUN VAR....BENİM BİR ÇOCUĞUM OLSUN İKİNCİ OLMASA DA RAZIYIM...HİÇBİR PROBLEM OLMADIĞI İÇİN EN BASİT YÖNTEMİ SEÇTİ DOKTORUM.ZATEN YUMURTALIK REZERVİN ÇOK İYİ VE YUMURTA ELDE EDİYORUZ.BASİT BİR KLOMENLE BİLE 17-18 MM CİVARI 5 YUMURTAM OLUŞTU...
ASLINDA AŞILAMA KARARI BİRAZDA ACELEYE GELDİ ASLINDA GONAL F İĞNE KULLANACAKTIM AMA HAFTASONU OLDUĞU İÇİN ALAMADIM ELİMDE DE KLOMEN VARDI...
NEYSE BUNLARIN HEPSİ NASİPSİZLİK...DEMEK NASİBİBİMDE YOKMUŞ.İNŞALLAH SENİN AŞILAMAN TUTAR BİTANEM SEN BENDEN BİR ADIM DAHA ŞANSLISIN...
BİRDE BİŞEY MERAK ETTİM SENİN AŞILAMAN NASIL OLDU AŞILAMA OLURKEN KARINDAN BİR ULTRASONLA BAKILDI MI AYNI ANDa

canım bakılmadı ultrasonla .canım benim inşallah tedaviyle veya doğal ikiz bebişlerin olur.benim gibi hastanelerde ikinci bebiş için dolanmazsın.eğer oğlum istemeseydi biz karıkoca ikinci bebiş düşünmüyorduk.:1no2:.ama artık bende 5 senedir koşturmakatn inattanmıdır nedir.anladım ki saplantıya dönüşmüş.:uhm:COLOR]

naren1981---7 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E ve C vitaminleri,Selenyum,Keçiboynuzu Pekmezi
smhsmh---7 Ekim---Hareket ve Morfoloji(Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü

ARKADAŞIM SEN NE YAPTIN YA ADET OLDUN MU SORUNLARIMIZDA ADET TARİHLERİMİZDE AYNI.

mirmirmirmir canım bengeçen ay 9 unda oldum benim normalde 30 günden uzun sürer arası nevrocum 28 gün hesap etmiş anormal olan benim tabii o ne yapsın
eşim varikosel ameliyatı oldu bende bu ay tık yok :eek::eek:yanii bakalım artık ne zaman olursam adet
sende ne var ne yok canım:eek:

merhaba kızlar ...beyaz melekçim umutsuzluğa kapılma bakarsın değerin bir anda değişir...hem değişmesede dünyanın sonu deil...bakarsın önümüzdeki ay normal yollarla hamiş kalırsın....:1hug:

kızlar ben dün çok gaza geldim ve bugün l- carnitini aldım...inşallah bende faydasını görürüm...çok umutluyum bakalım...hakkımızda hayırlısı....
:Saruboceq:
bu arada yoklamayı kaçırdımmı acaba...:eek: yok yazıldımmı annem kızıyoda :eek:

Canım merhabaaa :asigim: Şifa olur inşallah , faydasını görürsünüz dilerim bitanem.

Yok yazmadım elbet. Sen katılımcı bir öğrencisin maşallah. Sana kurdela bile takmayı düşünüyorum. kaydirigubbakcemile3

nevro sen nasılsın tatlım galiba yakında yeni bi hamiş haberi gelebilir ayrıca beni yoklama listesine yazmamışın yazmada zaten devamsızlıktan sınıfta kalırdım tatlımmkaydirigubbakcemile3

Canım çok iyiyim , çok şükür. Allah razı olsun ; halimi hatrımı sordun Şeniz :asigim: Sen nasılsın bitanem? Bir tane değil on tane gelsin inşallah. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :dance: Canım listeye yazılanlar gelen kişiler. Senin ismin yoksa sabah 6 gece 1 arası gelmediğin anlamına geliyorrrrr. kaydirigubbakcemile3 şakkıdı

morfoloji olarak terim yok. diğer hareketler normalmiş. ama onlar ağır hareket edenler. yumurtaya ulaşamıyomuş. hızlı olanın sayısı da sıfır. toplam sayı 5 milyonun altında olduğu için hemen istersek tüp bebek de yaptırabiliyoruz. ama ilk aşılama yaptırıp. 2. ye tüp bebek olsun dedik. kısmet belki de ilkinde olur. hayırlısı bakalım. sağol

Canım istersen seni de listemize ekleyebiliriz. Muhtemel adet tarihini bana ver. Ve sık sık buraya gel olur mu? Şeniz a.s.

mirmirmirmir canım bengeçen ay 9 unda oldum benim normalde 30 günden uzun sürer arası nevrocum 28 gün hesap etmiş anormal olan benim tabii o ne yapsın
eşim varikosel ameliyatı oldu bende bu ay tık yok :eek::eek:yanii bakalım artık ne zaman olursam adet
sende ne var ne yok canım:eek:

Canım pardon. Ben yeni gün bildirilmeyince kendiliğimden yazıyorum. Bana asıl gününü versene. Düzeltelim. a.s.

kaydirigubbakcemile :emir_bebek: sositososito :ecrin_bebek: :teytey: :dance: :teytey:
laelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae

Ayrica benim eşimin spermiyogram testine bakarak muayene etmedeğen karar verdiler varikosele gerek yok diye.nasil anladilar onuda bilmiyorum ki.geçen yil kasik ameliyati olurken spermiyogram yaptir sorun varsa açmilken ikisinide halledelim dedi ama.teste bakti sende problem yok dedi.

sizin morfoloji neydi canım
bizimde aksine dopler çekilmeden olmaz dedi
çekildi ve grade 4 yani son aşamaymış kesin olması gerekti
:1shok:

X